2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #859
    Indiántánc! Resurrection!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.04. 16:19:34
  • darkSectorxxx #858
    Betanulás, tervezés, és kurvasok gyakorlás.... nekik se egybőlmegy egy speedrun. :P
  • Moby
    #857
    Nem, nem erről beszélek. Bemegyek az egyik játékosnál Koshoz, és egy utolsó darab szar. Levágom 3 ütéssel. Bemegyek egy másikhoz, és napoki nem bírunk vele. Nem a 2 vagy 3 játékos volt a lényeg.
  • AntiHero
    #856
    33 perces speedrun

    Sose értem meg hogy a francba tudnak perfect lehozni bossokat.

    Pl majom...második 2. Na ha ugyan ezt csinàlnàm...tuti nem sikerülne így.
  • Moby
    #855
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az összes endinghez beszereztem mindent. elmentettem a játékállást, így innentől csak le kell majd pörgetnem őket. Megvan a riceballom, az összes levelem, könyvem minden. Elsőre purification endigre megyek, mert ez dob mindent, összes prayer beadet. Ehhez az kell, hogy
    - loyális maradsz kurohoz
    - kihallgatok őket emmával az owl harc után
    - beszélsz emmával az old gravenél (érdekes dolgot mesél a sculptorról :) )
    - kihallgatod emmát a sculptornál, majd szembesíted a dolgokkal
    - dobja neked a father's bell charm-ot, és mehetsz hiratára

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.04. 15:44:10
  • Ulthanito
    #854
    Az nem azért van. Az azért van, mert minél többen mentek be hozzá, annál nagyobb lesz a HP-ja.

    Sokat koopoltam Kosnál mostanában, mindig is utáltam, ha kettőnél többen vagyunk bent. Egyrészt zavaró, meg jobban laggol, másrészt meg nagyobb a HP-ja.

    Alapvetően amúgy az a bajom a játékkal, hogy ez a harcrendszer idegen tőlem, nem tudom igazán jól elsajátítani. Még mindig úgy harcolok, hogy jön a mob, rábaszok kettőt. Ha meghal oké, ha kivédi, akkor kerülök bajba, ilyenkor fogom, és elugrok. Nem megyek bele nagy csörtékbe, mert valahogy nem érzem a ritmusát az egésznek. Inkább kivárom a hit windowt, és akkor ütök.




    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.04. 15:42:15
  • Moby
    #853
    Akkor nem csoda, ha veszitek a spirit emblemeket. Le kell vágni mindenkit. Itt is vannak kemény mobok, meg lófasz mobok. Nincs ebben semmi csalás. A BB is televolt ilyen nyomorék mobokkal, pláne miután beköszönt a vérhold. Az utolsó sarki barom is levág, mint a szart, és akkor még nem beszéltünk azokról az éneklő lufifejekről,megatöbbi. Nincs ebben sem más meg máshogy, mint akármelyik fromjátékban. Ugyanaz a recept. A bossokat is skálázza mindegyik fromjáték. A BB is. Menj be coopolni idegenhez. Az egyiknél ugyanaz a boss olyan, hogy kettéharapom kezdésnek, a másiknál meg hárman nem tudjuk megkarcolni. Ez nekem nem tűn fel egész addig, amíg egy forumozótag miatt el nem kezdtem bejárni kos-t levagdosni másokhoz.
  • TDC Geronimo
    #852
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem vágom hallottam, hogy lehet owlal harcolni hirata estatenel is, de hogyan?
  • Ulthanito
    #851
    Szerintem is nyomasztó a BB, de én mégsem éreztem annak, valahogy olyan pozitívan nyomasztó, vagy ámulattal. Ennek tényleg még annyira sem nyomasztó, szóval az nem zavar benne.
  • Moby
    #850
    Nem így értem. Nem a bossok nyomasztottak, hanem a világa. Mindamellett a BB talán a legkülönlegesebb világgal rendelkező játék, amit játszottam.
  • Ulthanito
    #849
    "de voltak helyek, amik nyomasztottak"

    A kozmosz lánya.

    Én nem vágok le mindenkit (mobok), vannak, akikkel nincs kedvem kínlódni, idegesít, hogy az utolsó faszparaszt is olyan villámgyorsan ver rám négyet-ötöt, hogy én, a világverő sinobi nem tudok olyat extra képességekkel, meg protézissel.

    Ezt utálom ezekben a játékokban, tipikus Assassin's Creed a szaró galamb íjász esete, aki rogyasztva ugrál hátrafelé....csaló gecik, teljes fejlesztői fantáziátlanságnak tartom ezt.



  • Myselor
    #848
    load game-nél látható.amúgy minden minibosst és minden vackot megöltem amit lehetett és összeszedtem amit csak bírtam farmoltam órákat.jelenleg 40óránál vagyok megszereztem ng+ban az utolsó 2 prayer breadet de tényleg kifujt a game.kicsit illuzió romboló tényleg hogy semmi fejlődés erősödés nem látszik meg rajtunk.hp szinten sem.maxos hpval képesek 1 hitelni az olcsó szar teknikával másrészt te mindig ugyanakkorát sebzel karcolgatsz.nem is értem minek akkor ez kamu fejlődési rendszer.még jó hogy nem tervezem többször végigjátszani.
  • Moby
    #847
    Na ez én nem csináltam a játékban. Ami szembejött, azt nem hagytam állva. Nem mentem el másfelé (1 headless-t elfelejtettem levágni, továbbmentem, de amikor eszembe jutott visszamentem érte).
    Nekem nagyon bejön a játék eddig. Sok már nem lehet hátra, most vagyok a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lángoló Hiratán, purificationre mentem el
    .
    meglátjuk mi lesz a végére. BB-t imádtam, de voltak helyek, amik nyomasztottak, és azt nem szeretem, ha stresszel egy játék. Ennél eddig ilyen nem volt. Nem ilyen az egész játék hangulata.
  • Ulthanito
    #846
    Ennyi már nekem is tuti van benne (menüben látható?), és én még csak az Ape-nél járok.
  • Ulthanito
    #845
    Nem rossz érzés így? Nincs benned az, hogy nem nyomtad le a játékot? Félbehagytad? Legyőzött?

    Bár nem láttam még miről van szó, engem nem hagyna nyugodni, hogy otthagyom, nem sikerült megcsinálnom, stb. Tudom, hogy pont ez a hozzáállás a rossz, de mindig így érzem még egy bossal is, ha szenvedek vele.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.04. 15:14:24
  • Myselor
    #844
    34 óra volt a játék nem rohantam végig rajta.és amúgy írtam kb 4óra try volt az utolsó boss.
  • TDC Geronimo
    #843
    Jelenleg nincs hozzá kedvem. Majd egyszer biztos lesz
  • Ulthanito
    #842
    Akkor sose fogod leverni, ha nincs kedved órákat kísérletezgetni?
  • Ulthanito
    #841
    Te már a final bosst is levágtad? Gondolom másodjára ment. Jól végigszaladtál a játékon.

    Én sem érzem, hogy elővenném ismét majd, utána megyek vissza BB-zni meg DaS3 coop.

    Tele van tetves szemét csaló bossal a játék, én is azt gondolom, ráadásul tényleg szart sem ér se a vitality, se az attack power fejlesztés. Ugyanúgy lebasz a mob két vágással most is, meg a játék elején is.
  • TDC Geronimo
    #840
    Én most kicsit szomorú vagyok, mert nekem már csak a főboss meg egy opcionális van hátra, de mindkettő olyan nehéz, hogy nincs kedvem órákat elcseszni a gyakorlással. Ráadásul utálom, hogy mindig lejátssza az átvezetőket és át kell nyomni. Most már nagyon felfedeznivaló sincsen, eddig ha nem ment egy boss elmentem más merre és később megpróbáltam, de most már ez a lehetőség sincs :(
  • darkSectorxxx #839
    Ez igaz mondjuk mert azt hallottam skálázódbak az ellenfelek hozzád.
    Én se vettem észre különbséget a fejlődés során.
  • Myselor
    #838
    amúgy van 2 nagyon szomorú dolog a játékban.az attack power növelés konkrétan szart sem ér.és a csaló bossok akik 4-5 támadást visznek be egymás után a pálya másik végéről xd ezeket nem fogom fel miért ilyen szarul kell megcsinálni:) az biztos hogy amennyire élveztem az első végigjátszást.annyira nem érdekel már ng+ban.csak a prayer breadek miatt jöttem el.pipa.unalmas már másodjára.
  • darkSectorxxx #837
    Genichiro-nál is táncoltam? ;)

    Probáld meg a majmot táncolva, mennyire könnyű.
    Ebbe még elfutnis se lehet mindig, ha lehetne már tegnap megöltem volna.
  • darkSectorxxx #836
    Jaja de nekem az első a gond, a másodikra már kitaláltam egy megoldást.

    Nekem az elsőbe baj, hogy ritkán hat rá. :)
  • n000rbi
    #835
    Az csak rajtad múlik, én nem azzal csináltam, mert nem volt semmi töltényem.
  • Ulthanito
    #834
    Én is veszem, már harminc darabja. Magától csak olyan 200 körül gyűlt össze.

    Amúgy csak magunk között: ennek a topikbezárásnak lufasz értelme sem volt, most gyakorlatilag a PS4-es keménymag dorbézol itt a PC-s topikban, ahol más sincs.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.04. 12:44:26
  • Ulthanito
    #833
    Akkor a nagyot fog táncolni a másodikban. :-D

    Továbbra is azt gondolom, elmeroggyant ez a mohácsi betyár! Ennek a játéknak nem az a lényege, hogy 25 percig táncolj, mint Kokó. Gyakorlatilag a játék velejét hagyja így ott. Meg a fogát, sokkal többször, mint azt kéne...
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.04. 12:40:56
  • Ulthanito
    #832
    Nekem ez totál kimaradt, azt a két csávót már levágtam párszor pedig. Köszi a tippet!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és azzal akkor simán le lehet vágni?
  • Moby
    #831
    Az kemény :D
  • Moby
    #830
    Soha egy darabot se vettem :o
  • n000rbi
    #829
    Fingom nincs, nekem nem nagyon dobnak a mobok lövedéket... a játék eleje óta veszem és már 30 senbe kerül 10db
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.04.04. 11:50:39
  • LBandi77
    #828
    Mindenki hazudik.Darky tegnap 25 perc indiántácba lehozta a phase 1-et,tehát csak 1 taktika van.
  • Moby
    #827
    A kaszálás alatt nem a becsúszós kaszálást értem, hanem a védhetetlen, pirosjeles kaszálást :)
  • n000rbi
    #826
    Akkor menj vissza
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ashina Castle első buddhájához, onnan balra csáklyázz át a hídhoz, amin két őr beszélget (ahol a nagykapu mögött a harangos óriás van a kutyákkal), öld meg a két őrt, az egyiknél lesz egy kulcs, amit Ashina Reservoir-ban tudsz használni a kisháznál, ami alatt lopakodtál a játék legelején. Ott lesz a spear.

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.04.04. 11:48:39
  • Ulthanito
    #825
    Én ugyanezt csináltam reggel, amikor beleugrottam a hátába, 3 hitet is el lehet helyezni rajta. És elég gyakran vetődik is, szóval lehet én arra fogok menni. Ma levágom.
  • Ulthanito
    #824
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van killer taktika, ami mostmár ismert :) (spear)


    Na ezt nem értem. Nincs is lándzsám.
  • AntiHero
    #823
    Én a deflectet mikor benézem akkor pont a kaszàlàst hasznàlom ki.

    Sőt tegnap úgy vettem észre ez a teknikàt jobb is lesz..csak hosszabb.

    Mikor előre veti magàt és suhint egyet. Szembe kell ugrani vele.
    Ha ügyesen beleugrasz a hasàba, akkor mikor fekszik, pont ràtudsz verni 2 ütést.

    Ezt ismetelgeted.

    Nincs még meg a majom, de 2. Fàzisba tegnap így lement 3/4 élete.
  • Moby
    #822
    Hazucc! Itt mindenkit egyféleképp lehet legyőzni, ahogy azt valami félkegyelmű hülye kitalálta a fromnál!
  • Moby
    #821
    De azt hogy? Nekem ilyen 3-400 darab van a raktárban, és csak hízik! Képtelen vagyok olyan mennyiségben elhasználni, ahogy esik a mobokból.

    -visszanéztem a videóban, akkor épp 332.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.04. 09:29:58
  • n000rbi
    #820
    Rohadt jó ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    puppeteer-es ninjutsu technika. A kastély második körénél szükség is van rá, mert elég combosak azoka pirosruhások, de ha
    veled van egy, mindjárt egyszerűbb :)