2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Moby
    #1019
    >És nem kell messzire menni, Hob probálgatja Sekiro-t no hit, míg a másikakat egy tucatra ette

    Hogyne. LOL.
    Nézted mit szenvedett BB megjelenés után, vagy DaS3 megjelenés után? Nem, mert azt sem tudtad létezik, sőt a csatornája sem létezett. Ő azóta létezik, amióta lenyomta a szériát nohitre. De mondok mást: DS3-at nohitre a megjelenés után 4 hónappal jött össze neki. Ha a sekiro-t ennyi idő alatt, vagy rövidebb idő alatt megcsinálja, az megmondja, hogy nehezebb-e. De egyelőre a megjelenés után kettő héttel vagyunk...
  • Kandurex
    #1018
    Ja, és már harmadik próbára a második fázisig sikerült :), csak hát jött a Darky szerint nem létező one hit. :( Azóta nem láttam azt a fázist.

    Oké, lehet, hogy nem one hit teljes életre, de ha már egy hangyfasznyi hiányzik, akkor már halott lehetsz, bármitől...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.07. 08:48:09
  • Kandurex
    #1017
    Nem is tudom. Szerintem azért nehéz a játék, mivel sokkal összetettebben kell benne a mid és normal boss-kat leverni. Egyszerűen nem szoktunk hozzá, hogy tanulni kell :( és hát persze a parry. Sok munka, kevés játék.

    Amúgy levertem a vínasszonyt, szerintem kicsit szerencsével. Most Ape magasodik előttem. A fene. Sajnos nézem kell how to defeat típusú videókat, mert az én force alapú játékommal, eladnám mielőtt vállalható taktikát fejlesztenék.
  • Ulthanito
    #1016
    Szerintem a játék maga nem nehezebb, a játékmechanika nehezebb sokkal Ha valakinek az nem megy, vagy nem tudja felvenni a ritmusát, nem "esik kézre" neki, az kínlódik vele.

    Nekem eddig négy óra volt a leghosszabb elakadás, de most a saját endbossom hosszabb lesz. Nekem nem megy ez a mechanika, sokszor érzem azt, hogy félek az ellenfelektől, inkább menekülök, nem merek beleállni a harcba.

    Ezért valószínűnek tartom, hogy még ha sikerülne is leverni az uccsó bosst, nem lesz ng+.

    Második végigjátszásra már fájdalmasan unalmas és üres lenne a játék.
  • darkSectorxxx #1015
    Valóban lehet valakinek megy jobban, én nem azt mondom, de nekem sokkal könynebb a souls-ban, mert nem védekeznek egyfolytában, kiismerhetőbbek a mozgások stb!

    És nem kell messzire menni, Hob probálgatja Sekiro-t no hit, míg a másikakat egy tucatra ette és nem azért mert béna, imsmeri már ezt a játékot is, csak annyira könynen lehet meghalni, mert itt nem elég jónak lenni, hanem a Deflect rendszer miatt kb egy gépnek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 01:46:37
  • darkSectorxxx #1014
    Én arra gondolok, tapasztalat alapján hogy míg BB meg Souls-ba gennyesre pakolok futva mindenkit a pályán, itt kb mindn második mob megöl a sima katonákat kivéve, annyira durván nehéz a mozgásul és védekeznek összevissza.
    A Bossfight-ok nem vészesek 70%-ban hanem a mobok.

    Lehet valakinek könynebb, de én így érzem, itt 10x is meggondolom hogy leálljak-e 1-2 karakter ellen a játékba....

    Ninja-k, kis törpék, madarak a háztetőn, a szalmakalapos 2végú lándzsások, meg az üsszes nagydarab mob.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 01:43:40
  • jarlaxxe
    #1013
    Vagy csak te tolod az kemény gyerek bullshitet, itt is és máshol is olvasni olyanoktól akik rongyosra játszották a DaS részeket, hogy tultolták a nehézséget / szerintem is de az nem számit / de persze ez csak nyafogás...
  • Moby
    #1012
    Én ezt nem osztom. Itt sokan mondjátok, hogy túltolták, sokkal nehezebb, stb. Én ezt nem látom. Lehet, hogy a final boss gennyesre fog szopatni, és akkor azon az egy ponton talán igaz (bár minden soulsborneban megtaláltam azt a bosst, amelyik gennyesre szopat), de a teljes játékra vetítve én semmi ilyesmit nem látok, nem érzek, és nem látok olyan számokat, amik ezt objektíven igazolnák.
    Se a howlongtobeat nem támasztja alá, se a trophierarityk, se semmi. Szerintem csak a nyafogás megy.
  • darkSectorxxx #1011
    Genichiro-ig sikerült elmennie eddig Hob-nak, na odáig én is le tudok menni. :D
  • darkSectorxxx #1010
    Ebből is látszik mennyivel könynebbek a souls játékok mint a Sekiro, mert itt nem csapkodhatod végig a mapot meg boss-okat. :D
  • darkSectorxxx #1009
    Igen én sürün szoktam nézni, jo kis dolgokat lehet ellesni, de elég nehezen megy még neki is a No Hit. :P

    + tudomásom szerint adnak a demon-ok is nyakláncot
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 00:08:27
  • darkSectorxxx #1008
    Mély tiszteletem, az nagyon durva boss. :D
  • Moby
    #1007
    DoH is tanulható, gyak 3 óra alatt megtanultam, csak az adaptáció nagyon esetleges, mert faszt nem látsz abból, ami történik. Gyak az lett a kiút belőle, hogy csináltam amíg láttam, aztán mindennel megvártam, amíg megint látok. Ez így nem volt gyors, de ez a one hitelő retek ellen egyszerűen nincs más.

    /amúgy érdekes volt, mert a sok kvázi-csalás után a legvégén elkezdett maga ellen dolgozni a program, és mintha engem akart volna segíteni. Pedig ez kurvára egyszer sem volt korábban jellemző rá.
    Shume Masaji Oniwa -nál majdnem belebasztam a kontrollert a tévébe, 3x csinálta meg, hogy 1 vágás kellett volna, és benyomott egy olyan one-hit patternt, amit előtte soha.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.06. 22:21:45
  • Moby
    #1006
    Az egy állat! ^.^
  • TDC Geronimo
    #1005
    Hob no hit runt tol. Ez egy állat. Mondjuk amikor letolta összes soulst egymás után így akkor már lehetett tudni.
  • TDC Geronimo
    #1004
    Én tudom. Amúgy, ha hatred lement főboss is le fog neked az tanulható, ha van hozzá türelmed. Én pár napja nem léptem be, majd hétfőn nekiugrok azt meglátom hogy megy és akarom-e erőltetni :D
  • Myselor
    #1003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az öreg szobrász aki régen shinobi volt és most démonná vált mert annak is megvan az oka hogy miért:)
  • Moby
    #1002
    Ésakkor felkészül: endboss. De ma csak benézek, mert az idegeimet széjjelbaszta mára a Demon
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amit nemtudom tudjátok-e kicsoda :)
  • Moby
    #1001
    Kettő csak a purification endignél elérhető, éshát ott az owl2.0 amit bevágtam ide, azt meg ne akarjátok a nyakatokba :D
  • Moby
    #1000
    Neeeeee, elfelejtettem benyomni a felvételt :((((

    Nagyon rondán lett meg. Mindent használtam, és így is épphogy...
    tipp
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fütyülést maxoljátok ki, az bekábítja, de csak a 3. phasenél használjátok, mert 4 spirit emblemet eszik

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.06. 22:01:45
  • TDC Geronimo
    #999
    Nekem 18as vitalitym van tehát még legalább 5-6 breadet nem szereztem meg és nem nagyon van ötletem hol lehet, mert találtam egy rakat eldugott breadet is. van még pár headless meg az a varázsló mob is van 2 azt hiszem, de azok elvileg nem azt dobnak
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.06. 21:52:23
  • TDC Geronimo
    #998
    Szerintem az egy kivágott BB boss volt és arra a combatra lett kitalálva nem a sekiros parrys cuccra :D

  • darkSectorxxx #997
    Biztos hogy elakadok majd.
  • darkSectorxxx #996
    Hatred-et megértelek, undorito.
  • Afe
    #995
    Sziasztok! Kellene egy kis segitség hogy megtaláljam a maradék 4 Lapis Lazulit.
    Megöltem a 2 opcionális bosst. Meg a nagy hal küldit is végigvittem ahogy a videoban láttam, és egy dolog nem stimmel csak, hogy Hiratában a halott hordó árusnál nem találtam semmit és nem jelent meg mellette a kishal sem akinél venni lehetne. Mit robtottam el és hogy tudom ezt orvolsolni?
  • Ulthanito
    #994
    Darky, elértem a harchoz, amit a büdös életben nem fogsz egy viallal megcsinálni.
  • TDC Geronimo
    #993
    endbosst azért nézd meg. Az is egy jó kis menet :D
  • Moby
    #992
    Na asszem nekem az endboss előtt véget ér a játék. Voltak nehéz bossok, de minden tanulható volt. Ha idő kellett hozzá megkapta.
    De ettől a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Demon of Hatred-től okádok. Nem látni semmit, kitakar ez a fos mindent, a kamerakezelés egy rakás szar. Ez ilyen tipikus from-féle büdösgyökér megoldás, ahol az a nehezítés, hogy nem látod magad.
    Majd legközelebb nyomom kikapcsolt monitorral. Az lesz az ultrahard bossfight.
  • darkSectorxxx #991
    Köszike, megprobálom megkeresni majd. Mert eddig nagyon kevés van és az összes elérhető vizet kifarmoltam már
  • darkSectorxxx #990
    Figyelj, ez a szép ebben a játékban, de nem vezstett semmit, fokozatosan majd. :)
  • Ulthanito
    #989
    Amúgy most úgy érzem, nem fog menni ez a fight nekem. Kb. minden 4-5 próbára jutok át a második fázisba, volt már, hogy full 9 viallal, de ott max a vége előtt egész kicsivel kifingok. Nem megy. Egyszerűen a második fázis ritmusát nem érzem, egyáltalán. Amikor meg tudom sebezni, az a petárdával van, meg ha néha közel kombózik egyet.

    Amúgy nem merek vele parádézni, hiába kivédem a támadását, tudi megvág, lemegy a fele életerőm. És a harmadik fázis még sehol sincs.

    Lehet, nekem itt lesz vége, ebbe most belement vagy 3 órám.

    És itt tartok.
  • Ulthanito
    #988
    Gyerekek, ne csináljunk már ebből most morális kérdést, ez egy kibaszott játék. Nem mindegy, mit választok? Ez volt szimpatikus, ezt választottam. Lépjetek túl rajta
  • CrashBoostZoom
    #987
    Nincs ezzel semmi baj. Valahol érthető is de az Iron Code mindenek felett áll és a pont nevelőapád aki tanította elárulta azt. Én kétszer is meggondolnám, hogy megbízzak egy ilyen emberben. Minden, hogy ki az.
  • Ulthanito
    #986
    Mit nem értesz ezen? Nem tudom hány befejezés van, nem néztem előre, nem tudom hány boss van és hol, azt választottam, ami közel áll a szívemhez.

    Fasz bajod van vele?
  • Seth
    #985
    42 db van
  • TDC Geronimo
    #984
    Na de elsőre így dönteni. Szerintem ember nem volt, akinek az lesz az első endingje, mint neki :D
  • darkSectorxxx #983
    Nyugi ráér majd NG+ ban. :D
  • darkSectorxxx #982
    Jól nyomod, azt tudnám hogy vajon hány pikkelyt lehet a játékban találni, mert ugye 2 árus van aki pikkely-ért árul cuccokat és én még alig találtam 15 darabot vagy 20-at. :D
  • TDC Geronimo
    #981
    szerintem így kiskippelsz egy teljes zónát és 2 bosst, köztük a legszebb bossharcot és a legnehezebbet is
  • Ulthanito
    #980
    Hallelujja, legalább hamarabb vége lesz!