2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Afe
    #1059
    Bocsi srácok a #995 -re nincs senkinek ötlete? Nagyon kellene az a Lapis Lazuli cucc.
  • Seth
    #1058
    You save scumming bastard!!
  • Ulthanito
    #1057
    "amit a te végigjátszásodban nem tudsz már elérni"

    Csak majd ha visszatöltöm pendrive-ról. ;)
  • Seth
    #1056
    Ez mondjuk nem igaz, bőven sokkal több posture damage-t okozol az ellennek,mintha nem fejlesztetted volna az attack-ot, és ebben a játékban a posture inkább felel meg életerőnek, mint a hp csík
  • Seth
    #1055
    2 árus van. Az egyik a Hirata estate-nél van valamelyik hídhoz közel(sok nagyobb kő áll ki a folyóból), a másik pedig a Fountainhead Palace-nél, amit a te végigjátszásodban nem tudsz már elérni
  • Ulthanito
    #1054
    Darky, no offense, tényleg, tudod, hogy bírlak nagyon, de...

    Ezeket a játékokat pont nem így kell játszani, ahogy te tolod. Lehet, hogy Bandi nem tol no heal faszságokat, de mégis sokkal ügyesebb soulsborne-betyárnak tartom, mint téged, vagy magam, vagy mást itt a fórumon. Ő ismeri is a játékokat, nem csak végigszalad rajta, használja az itemeket, tudatosan harcol, agresszíven.

    Én sem vagyok olyan ügyes, látszik is most a Sekiroban, kínlódok is vele, mert ez nem az én mechanikám. De eszembe nem jutna no healt tolni ilyen képességekkel, abból az időből inkább elolvasnék 3-4 könyvet, jobban a javamra válna.

    Én azt javaslom, hogy mentsd ki penre azt, ahol tartasz és kezdj egy új játékot, és kezdje el vele élvezettel játszani. Ne félj, harcolj, olvass itemleírásokat (Google translate), használd ki a játék adta lehetőségeket.

    Aztán ha már így letoltad, adott esetben kiplatináztad, utána csináld a bohócságot.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.07. 14:32:41
  • Ulthanito
    #1053
    "ITT HIÁBA farmolsz meg fejlődsz, lószart nem jelent, mert az ellenfelek nem maradnak gyengébbek... ugyanannyit kell ráütnöm most 7-es power-el egy mob-ra mint a játék elején."

    Ebben most látod igazad van.
  • Ulthanito
    #1052
    Az melyik pályán van? Azóta a halas árust keresem, de tök elfelejtettem hol volt.
  • Ulthanito
    #1051
    Röhögök.
  • Ulthanito
    #1050
    Pontosan.

    @Darky: ez a no heal meg resurrect ez csak arcoskodás, a streamnek szól. Ha nem annak szólna, nem közvetítenéd, szépen eljátszanád magadnak (mint ahogy emlékezz, gyakorlatilag évekig mikrofon nélkül streameltél, mert szerinted úgy volt jó, hiában mondtam, hogy pofáznod kéne. Aztán egyszer csak mégis lett mikrofonod, biztos az is csak magadnak, hogy halld a saját hangod...na ja)

    Szóval tényleg értelmetlen, amikor még amúgy is nehéz a játék. Vagy ha a core mechanika mestere lennél, akkor még megértem, de így...
  • Seth
    #1049
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A merchant bent van a vízben(hal lett,ahogy kívánta :D) és tudsz továbbra is venni tőle
  • Moby
    #1048
    Ên a 3-at tudtam összeszedni, a merchant meg halott.
  • Moby
    #1047
    Tudom. 7 van amúgy (3-at lehet mbissoktól, 2-t tudsz venni a merchantnál, és kettőt "dob" a quest vêgén)
  • Seth
    #1046
    Alapba is majdnem 2 végigjátszás kell azért, hogy kimaxold az összes cuccod,mert Lapis Lazuli csak 6 db van összesen, maxoláshoz meg kell 10 . Neked akkor kellene még egy 3. :D ?
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.04.07. 13:44:47
  • LBandi77
    #1045
    Nem úr aki nem herdál.
  • Moby
    #1044
    Én ezt a lapis lazulis dolgot elbasztam elsőre rendesen. Magamtól nem találtam meg a pot noble merchantot, a giant carp quest meg lement, így most ott van fent megdögölve az a nyomorék anélkül, hogy egyet is szerezhettem volna tőle :/ így csak egy prostheticet tudtam kimaxolni. Erre figyeljetek, mer ez így missable cucc :(
  • Kandurex
    #1043
    Óó, i see! Na elvertem 1600 pénzt amikor nincs pénzem semmire :(
  • Kandurex
    #1042
    Nem igazán, a dodge is jó, megfelelő helyen.
  • AntiHero
    #1041
    Elsőnek is szerezz màsik kontrollert. Mert deflect azért nem megy nàlad sokszor.

    Block meg deflect meg nem ugyan az.

    Dodge mint olyan meg felesleges itt. Itt a Dodge az ha futàsal elmész onnan vagy megkerülöd. Az hogy félre ugrik Dodgebol az rögtön egy hit bekapàs itt.
  • Seth
    #1040
    Az a rizs ami kell az a divine child-tól van. Valszeg még nem tartasz ott
  • Kandurex
    #1039
    Mi van ezzel a rizs dologgal? Magyaráz vénasszony a túloldalról, meg rizsről, h van nálam? Lentebbi árustól hozok neki 1600-ér, hát kell neki? Nem! Gondoltam akkor felhasználom, hát nem kiöntötte ez a hülye? Most mi van? Rizs nincs több
  • LBandi77
    #1038
    Egyébként das 3 lvl1 első pálya a nagy fejszésnek 1 hit vagy de minden pályáról tudok mondani 1 hit ellenfelet.
  • LBandi77
    #1037
    Ez a baj,szaladgálsz mert fosol hogy megütnek mert no heal no resurect,bárkit nézel játszani beleállnak a harcba mert itt a csíkot kell felvinni és nem a hp-t le,a saját dolgod nehezíted ,a többi csak duma.Azért 15 óra gecicsíró mert mire kitanulod az első fázist elmegy 10 óra úgy hogy a 2.fázist nem is látod, mert nem iszol,aztán azt is meg kell tanulni.Indiántánc itt nem működik hatékonyan.
    De annyiszor hangoztatott ezt az ng+8,a következő fél évben azt fogom olvasni hogy sekiro no heal no resurect is megvolt?
  • darkSectorxxx #1036
    BIZTOS HOGY NEM...

    Indítsd el újra a játékot a Das 3 vagy BB, ha 2-3 ütésbe meghalsz egy mob-tól akkor irj nekem. :)

    Ez ami itt meg sebzésre, hogy 2-3 ütés vagy 1 ellenségnek, ez a sebzési arány, ez NG7+ azaz a végső nehézség a másik 2 játékban.

    ITT HIÁBA farmolsz meg fejlődsz, lószart nem jelent, mert az ellenfelek nem maradnak gyengébbek... ugyanannyit kell ráütnöm most 7-es power-el egy mob-ra mint a játék elején.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 12:35:33
  • darkSectorxxx #1035
    Számításba vettem ezt is.
    Töltéssel is NEHÉZ.
    Nekem! nem az 1 life a gondom...hanem érted, BB és Dasban szaladgálok és csapkodom őket, itt meg szanaszét védik magukat, egy NINJA nekem kb 4-5 perc ütlegelés, a Tetőn van vagy 8 ilyen.
  • LBandi77
    #1034
    Darky amit most te művész az kb. a das BB lvl1, kíváncsi lennék hogy ezeket a játékokat hogyan hoznád le elsőre.Mert hogy még most is ott táncikálnál valamelyik él az tuti.
  • Seth
    #1033
    Ezért nem kellene olyan idiótaságokat bevállalnod elsőre, hogy no heal/resurrection + a demon bell
    Nem rémlik, hogy bármelyik DS-sel így kezdtél volna. Max no hud
  • darkSectorxxx #1032
    Nem félre értesz.
    BB és Das 3-ban NG8+

    Itten meg sima NG.
    És ~100 órája játszom, gyakorlom.
    És a boss-okat kivéve a sima ellenfelek feléhez még most sem merek hozzányúlni. A sok ninja a tetőn? Holy Shit, egy vicc.

    Én lehet béna vagyok.
    De itt a dodge se olyan jó mint a másik 2 játékban, ha olyan lenne, ledodge-olnám a boss-okat, de védekeznem kell, mert sokkal jobban bizom abban.
    Nekem ez a védekezés meg támadás nagyon nem megy, és orák utáni gyakorlással is szerencsén múlik hogy leverjem.

    Egy példa.
    Genichiro meglett 1 élettel, kb 15 ora gyakorlással.
    MÉG1x nem menne ha nekimennék 1-2 akár 3 orán bellül mert ez csak egy szerencsés jol elkapott ritmus volt.

    BB és Das-ban meg körbetáncolom a boss-t és AKKOR sebzem amikor akarom, mert nem védekezik.

    Szóval MAGAM részéről sokkal könynebb a másik 2, még így 100 óra játékkal is.
    Majd visszatérünk rá kb még 2-300 ora játék után, de nem hiszem hogy változna a tudásom... Öreg vagyok ehhez. :P
  • Moby
    #1031
    Neked a souls sem volt stílusod, mert a BB volt az első játékod a fromtól. Aztán a sokadik unszolásra, meg sok szenvedés árán csak beleálltál, és egy idő után mégiscsak a stílusod lett. 30-50 óra után nem fog úgy menni, mint 1000 óra után a BB. Szeretnéd, hogy így legyen, de nem. Nincs általános tudás. A DaS2 remaszter volt az első soulsod a BB után, és az is komédia volt, amit műveltél benne,
    Hamar felejtesz, de nem baj, itt vagyok én élő emlékezetnek :D
  • wedge31
    #1030
    Igen itt csak te vagy meg a kardod, valójában az egész játékban csak két hasznos tárgyi segitség van a firecracker meg a confetti az összes többi beleértve a sebzés és életerö növelést is csak placebo hatást ad.

    Annyira végtelenül lecsupaszitoták a játékmenetet, hogy itt tényleg csak a gyors kardpárbajokról szól az egész és az a vicc benne ha valaki jól csinálja tényleg nagyon gyorsan betelik az ellenfél posture csikja és jöhet a végsö csapás csak mire oda eljut az ember...
  • darkSectorxxx #1029
    Pontosan, ez a baj....

    Das-oban meg kb van hogy mittudomén dupla kard, + dex uppolás és kb 5-6 vágás egy boss.

    Itt meg a legelején csak kb 10 perc a tutorial boss ugye.
  • Ulthanito
    #1028
    Detto. Nekem is ez a stilusom. De Nem ez kell. Itt agresszív támadásokat kell kombinálni villám gyors védekezésekkell, egyből támadás jó időben a mikirivel, elgurulás stb.

    És mindezt szinte hiba nélkül különben annyi az egésznek, és kezdheted felépíteni megint.

    Na nekem pont ez a Mechanika nem áll kézre és nem megy jól. Számomra ettől nehéz ez a játék.

    Meg attól, hogy tetves geci csaló az egész. Az utolsó faszparaszt csőcselék olyan sebességgel képes ötöt hatot vágni, Amire én, a világverő Shinobi nem képes. A fejlesztések semmit nem érnek mármint a fizikai attribútumok, az életero hiába van maximumon, ugyanúgy egy orvos csaj egyetlen ütéssel gyakorlatilag leveszi az életerőd háromnegyedét.

    És akkor még nem beszéltünk a rendkívül olcsó fejlesztői húzásukról: a Lever tél egy buszt néhány területtel később ismét le kell verned, De ezúttal már úgyhogy ketten vannak, és hogyha még ez se lenne elég akkor csináljuk azt, hogy a látszólag egy fázisú főellenség kétfázisú, a kétfázisú pedig Háromfázisú.

    Vicc.
  • darkSectorxxx #1027
    De én értem hogy valaki megcsinálta no hit-re de ez semmit nem jelent, hogy egy ember a boss-oknál addig próbálkozott és vette fel a részenkénti no-hit-eket amig nem sikerült, ezt így bárki a pro-k közül felveszi videóra, lobos vagy hob.

    De amikor egy komplet játékot kell no hit-be megcsinálni, akkor előről kell kezdenie mindig amikor véletlen elhibáz egy deflect-et.

    Van a játékban 15 kötelező ellenfélből mondjuk 10 easy, aminél 10-9x elmegy simán no hit, de van a maradék 2-3 amiben nagyon sokáig kell PRECIZEN támadni-védekezni, és rohadt nehéz ez szerintem.

    Én régóta nézem Hob-ot, tudom mikor hogy ment, neki a régiek se mentek pár nap után, nem azt mondtam.
    De te olyan játékokkal hasonlítod össze, amikben!!!!!!!!!
    Egy tudatos build-el akkorákat baszott a boss-okra, hogy kb a legtöbbnek 4-5 csapás kellett csak.
    Itt a legtöbb boss-al PERCEKIG kell védeni/ütni....

    Én elhiszem neked hogy a Sekiro neked könynebb, de én magam részéről a Das 3 - BB -ben NG8+-ban nem érzem ilyen nehéznek a játékot és kaszabolom a huntereket is százasával, mert ott pl a parry az télleg parry.
    BB-ben csak puskával lösz, parry és ennyi, itt a szúráshoz deflectelni kell vagy 20-30 ütést.

    Nekem ez nagyon random játék a régiekhez képest.

    De nem ellenkezek, elhiszem hogy még sokak ezene ajátékon knynebben végigverik a mobokat.
    Mert most nem a boss-okról beszélek, mert azokból ha megvan a taktika, csak 3-4 akik nehezek...
    Arra gondolok, hogy a pályákon milyen ellenfelek vannak sim, AZAZ sima NG-ben....

    Nekem ez rémálom, pl egy szalmakalapos ugrálóssal le sem állok soha harcolni.

    Szóval akkor átfogalmazom amit mondtam.
    Szerintem , vagyis nekem nehezebb a Sekiro sokkal. Én így érzem, a magam részéről.

    Hob-ot meg meglátjuk, bárcsak nézted volna a tegnapi stream-jét...
    Én fogadnék valakivel simán hogy neki ez idén nem lesz már meg.
    Van egy csávesz állítólag aki lenyomta no hit-be de az egy kibaszott gép.

    Az is szép hogy üsszes boss no hit, de az egy vágott videó.
    Egyhuzamba lenyomni élőben, na az egy más téma....

    De én drukkolok azért neki, hogy szerencséje legyen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 10:33:42
  • wedge31
    #1026
    Nálam azért ez a legnehezebb from játék mert totál mást kér tölem mint amit én szoktam játszani, itt agresziven kell menni elöre, tölem ez meg nagyon távol áll jobb szeretek oda csapni egy párat aztán elgurulni, keringözni, stb na ez itt nagyon nem vált be.
  • Moby
    #1025
    A játékosok nagyrésze még oda se ért :D
    Egyelőre a topik aktív tagjaiból is többen vannak játékban, mint ahányan befejezték. Genichirót viszont lenyomta a már a játékosok 45%-a. Szal a misztikum szerintem elszállt a szélben.
  • jarlaxxe
    #1024
    Ezt én is igy látom, most néztem steamen a statisztikákat Demon of Hatred-et a játékosok 15%-a tudta csak lenyomni, persze biztos ök az a több ezer gamer akik dobgéppel is lenyomnak minden bosst...
    Nálam egyértelmüen ez a legnehezebb from játék és egyetértek Ulthanitoval ez a játékmechanika miatt van, nem önmagában a játék miatt de ez már böven elég ahhoz.
  • Moby
    #1023
    Nagyon várom már mikor fogja a kislány lenyomni a nyulával valamelyik bosst, a legnehezebb - kultikus nehézségű Sekiro fromjátékban
  • Moby
    #1022
    Na nem én találtam ezt ki, hogy ez a mérce. Hoztam rá ellenpéldát. Szerintem e-pénisz méregetésről sincs szó, sőt, épp ti nyomjátok ezt az agybajt ezzel a picsogással itt a "kultikus nehézségről". Lófasz van itt, nem kultikus nehézség. Ha egy játék nem nyal be csontig két jól időzített gombnyomással, az már kultikus nehézség. Semmilyen különleges képességet nem igényel bármelyik fromjáték végigvitele, beleértve a Sekirot is. Bárki aki ettől különlegesnek képzeli magát, az naggyon durva önképzavarban szenved :D Százak, ezrek csinálják meg, csinálták meg, és fogják megcsinálni. Még egy olyan fakezű vén hülyének is összejön, mint én. Csak nekem mondjuk az átlagtól sokkal több idő kell hozzá.
  • wedge31
    #1021
    Ez a e-penis méregetés megy minden from játék topikban néz fel a redditre...

    Mindig vannak emberek akik szerint könnyü meg elsöre lenyomnak minden bosst, stb ez többnyire hazugság csak mivel ezeknek a játékoknak szinte már kultikus nehézsége van igy probálnak felvágni, de persze a többség nem szégyeli, hogy vért izzad egy-egy bossnál.

    Ezek a speedrunnerek meg meg teljesen lényegtelenek mert talán jó ha a játékosok 1°%-át képviselik nincs értelme ö rajtuk keresztül megitélni egy játék nehézségét, Ronaldo is berúgja félpályáról a labdát a kapuba mégis mindenki tudja, hogy az marhára nem egy könnyü dolog...
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2019.04.07. 09:41:13
  • Moby
    #1020
    Amúgy már van fent összes boss no hit video, szal ha ez a mérce a nehézségnek, akkor időarányosan még az sem kizárt, hogy a sekiro minden idők legkönnyebb from játéka ^.^