2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Kandurex
    #1099
    Azokat nem tekintem bossnak, ahol nincs ködfal.
  • Kandurex
    #1098
    Hát megvolt szerintem boss-ok:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az ogre, lovas, geciro, vénasszony, részeges, lángbika, hídon a lovag
  • TDC Geronimo
    #1097
    Hát ez attól is függ, hogy arra a területre mikor mentél, mert ugye mehetsz máshova is először
  • Afe
    #1096
    Na sejtettem hogy valakinek nem vakartam meg a játékban 3szor a bal fültövét pontosan akkor amikor Miyazaki azt megálmodta ezért lemaradtam a játék feléről. Csodás
  • Kandurex
    #1095
    Majom boss genyónál vagyok kb. a játékban hol járhatok?
  • TDC Geronimo
    #1094
    Ahhoz több dolgot is kell csinálni azt már elcseszted ebben a végigjátszásban
  • Afe
    #1093
    Ja ok. Akkor még hanyagolom a dolgot.
    Olvastam itt lentebb hogy a bagoly urat meg lehet ölni mégegyszer Hiratában de ott sehol nincs.
  • TDC Geronimo
    #1092
  • Afe
    #1091
    PS4en tolom ott nincs rá mód sztem vagy nemtom de szivesen végigtolom ezeket többször is nem gond.
    Én a bagolynál Kuro mellé álltam nem tudom hol a vége még. Most itt a virágos mezőn senyvedek nyilassal meg a nagyapjával.
  • LBandi77
    #1090
    Petárda
  • Moby
    #1089
    Az összes endinget sem lehet lejátszani, mégha ki is mented a végén. Az Owl-nél hozott döntésed alapján kettéágazik a játék, szal minimum egy új végigjátszás kell, mégha kitrükközöd is.
  • Moby
    #1088
    Nem 10 van, 6 van. 10 kell a minden kimaxolásához.

    /én tévesen 7-et feltételeztem, mert úgy emlékeztem, hogy a merchant halála kettőt dob, de nem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.07. 20:17:04
  • Afe
    #1087
    Oké az renden is van, csak próbálok mindent megoldani amit lehet az első körben. Monjuk azt még jó lenne tudni hol a vége, honnan nem lehet már visszafordulni. Most jelenleg ujra a virágos mezőn harcolok a Genivel. Remélem ha lenyomom még tudok kalandozni utána is.
  • darkSectorxxx #1086
    :D

    Hali segíts mester vagy valaki SEGÍTSEN.

    A dupla majomnál vagyok.
    és ultra easy a fehér egyedül, de a barna majot kellene lekaparnom magamról, nincs erre valami trükk?
  • darkSectorxxx #1085
    Igen az buzi. :D
  • TDC Geronimo
    #1084
    From játékok már csak ilyenek. Ezeket 3-4 alkalommal végig kell tolni
  • Afe
    #1083
    Akkor csak ng+-ban lehet kipörgetni a műkarfejlesztéseket. Fasza
  • Afe
    #1082
    Nebasz
  • Seth
    #1081
    6 db van csak egy végigjátszás során. NG+ -ban tudod csak a többit
  • Afe
    #1080
    Köszönöm! Most akkor elvileg barmit teszek meglehet találni mind a 10 Lazulit? Én már nem emlékszem melyik csalival öltem meg a halat de mind a két hordósom halott és csak a Fountainhead-ben jelent meg a kishal. És csak 6 lazulit találtam a 10böl.
    Most akkor hol a maradék?
  • Moby
    #1079
    Megnéztem, pontosan így van!

    /a maradvány is átkerül a másikhoz, tehát nem lehet elbukni semmit
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.07. 18:28:00
  • Moby
    #1078
    Köszi, ezt megnézem! Viszont ami utána marad, azt én buktam így is, mert ott nem volt semmi.
  • Moby
    #1077
    Jááj dark...annyira nem vagy képben, hogy hihetetlen :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen. És ha megölöd a halat (én megöltem a halat), meghal a merchant is.
  • Voltan
    #1076
    Igen, az egyszerű. Gecishiróhoz viszont csak egyszer másztam fel, azt hiszem, egy jó darabig nem megyek vissza :D:D
  • darkSectorxxx #1075
    Ha jól akkor igen, meg aki tud Deflectelni, én mindig is mondtam, hogy én a türelmemmel ellensúlyozom azt amit más skill-el oldana meg. :D

    De elhihetitek a futás sem annyira egyszerű ám mint vidóba látjátok, a legtöbb boss-nál csak néha tudsz futni mert olyan attack-jai vannak hogy elér még úgy is.
  • darkSectorxxx #1074
    Jó azért olvass a sorok között is, nem szó szerint értem, de ezen alapszikk a dolog. :D
  • AntiHero
    #1073
    Meg gechiro előtt a szamuràj is ilyen. 1 perc sincs ha jól deflectelsz.
  • Seth
    #1072
    "ITT nem, vagy ütsz vagy meghalsz..."

    Szerintem itt a gond, hogy így csinálod. Van ellenfél akit a végső szúráson kívül pusztán jó időben védekezéssel ki lehet iktatni.(pl a "zsiráfok", 10 másodperc alatt kicsinálják saját magukat :D)
  • darkSectorxxx #1071
    Jó igaz ha haladsz NG+ -okba a BB és Das-ban ott is utolérnek az ellenfelek, mert a tekarakteredet sme tudok nagyon tovább húzni.
    NG7+-ban 2-3 ütés vagy nekik, de ha akarod első végigjátékban farmolsz, fejlődsz és télleg egy félisten lehetsz a játékban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt meg maximum a Maszkal tudom elképzelni, de abban is kételkedem.
  • darkSectorxxx #1070
    Mekkora a power értéked amúgy? mert nekem 7-es.
  • darkSectorxxx #1069
    De fogjátok fel azt, hogy a BB és Das-ban meg lehet! vagyis könynebb.

    Erről van szó, ott lehet ölni sokkal könynebben.
    Indiántánc, varázslat, íjjászkodás, itemek, stb.

    ITT nem, vagy ütsz vagy meghalsz...

    Mi következik ebből???
    NEHEZEBB, mert itt még kevesebben tudnak boldogulni mint a bb és das-ban.

    Vagyis NEHZEBB. :D

    92 orám van a játékban, begyakoroltam a boss-okat, de az nem jo a mobok ellen, mert azt amit begyakorlok a boss-ok ellen csak ott jó arra a movesetre, vagyis nekem nehéz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 16:22:12
  • darkSectorxxx #1068
    Igen én is úgy csinálom meg, mert 4x valészeg nem fogom végigjátszani ez miatt
  • darkSectorxxx #1067
    Meg lehet csinálni a nagy halnak 2 küldit és megölni... :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy titkos rész a nagy majomnál egy itemmel...

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 16:17:50
  • darkSectorxxx #1066
    Hát akkor az kemény, én nem tagadom, lehet én vagyok túl béna.
    nekem nagyon sokat kell ütnöm a mobok felére, most nem a gyikokról beszélek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.07. 16:16:45
  • darkSectorxxx #1065
    "Indiántánc itt nem működik hatékonyan"

    Pontosan, ahogy a dodge sem, meg nem parry-zhetsz nem backstab-elhetsz semmit, amíg nem bújsz el.... avgy nem ütöd fel a Posture-t, nekem ez nehezebb sokkal, és aszsem vagyunk mág páan, nem az indiántánc miatt, hanem azt kivéve.
    Itt szó sincs a no heal dologról ez még heal-el sem jobb mert nem jutok előrébb.

    Egy ninja 10 heal-t is bedarál rajtam... :D
  • Seth
    #1064
    #1063
  • Seth
    #1063
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Hiratás árus nem árul Lazuli-t, viszont egy sokkal fontosabb maszk darab van nála. Ha megcsináltad a nagy halas küldit, és odaadtad neki a csalit amitől elpusztul, akkor az az árus, akinek a csaliját használtad, az fog életben maradni, a másik meghal végleg. Viszont a halott árus holmija átkerül az életben maradthoz és ugyanúgy tudsz tőle vásárolni továbbra is a pikkelyekkel. A hal formája a Fountainhead Palace-nél lesz a vízben , ott ahol az árus hordója van


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.04.07. 15:11:01
  • Moby
    #1062
    Ezt nemtudom honnan szeditek. Itt vagyoka játék végén, visszajárogatok most lezárni a nyitott questlineokat, kettőt baszok bárkire, és meg van törve a posture-e. Engem meg maximum megkarcolni tudnak. Nemtudom ez a nincsfejlődés honnan jön nektek
  • Moby
    #1061
    Vaaagy nemtudom. Én nem beszéltem vele, nemtudom mit kívánt, de a tetem ott fekszik a potban fent. De utánaolvasok ennek a hal dolognak!
  • Moby
    #1060
    Az nem az.