2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #1139
    A kivégzések miatt vannak ilyen pontok az életcsíkjukban....muszáj... szükséges rossz.
  • Kandurex
    #1138
    Egyébként ez a fázisoskodás egy buziság. Nekem nem tetszik. Talán még a 2 oké, de a több...inkább fárasztó.
  • darkSectorxxx #1137
    Azt nem tudod megölni sajnos.
  • darkSectorxxx #1136
    Átérzem.
    Én Genichiro-nál is untam.
  • Myselor
    #1135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet azt megölni csak őrzi a másik kígyó szívét
  • Myselor
    #1134
    azt nem próbáltam de a tüzigeci és más egyéb dolgok sem hatottak rá jól.viszont a confetti mindig segít kicsit.
  • TDC Geronimo
    #1133
    Kérdés a kígyóval kapcsolatban

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A másik kígyót meg lehet ölni, aki a barlangban van? Az egyiket megöltem, de a másik még él
  • Moby
    #1132
    Láttam olyat (bár nem nála, de gondolom ott is működhet), hogy sabimaruval kell pofánverni, és ha meg vannak mérgezve, megy fel a posture-jük mint a picsa.
  • Myselor
    #1131
    nekem is ezek.de a többinél hamarabb találtam fogást.ezen a bagolyon nagyon nehezen és nagyon kockázatosan.de ng+ban szerintem nagyon elvan lehetetlenítve a posture felvitel.egyszerűen nagyon gyorsan lemegy neki hiába támadod mint a fasz..de megoldottam.^^
  • Moby
    #1130
    4 szopó volt nekem: gecicsíró, owl hirata, Demon of Hatred, meg ez itt. Ezekben volt 2-4 órám változóan.
  • Moby
    #1129
    1x, nem futsz, és mindkettő walkinthepark ehhez képest. De mostmár lenyomom. Sajnos nem azért, mert annyira jólesik, csak hogy ne úgy legyen vége, hogy itt hátráltam meg.
    Vagy nem, és letörlőm a káanyjába :D Tegnap 2 óra után ott tartottam, hogyha megvágott a bemelegítésben ez a senkiházi, inkább meghaltam. Egyszerűen nincs kedvem az elején ehhez a buziskodáshoz :(
  • darkSectorxxx #1128
    Jah akkor tudom melyik az.
    És kinyírtad már?
  • Ulthanito
    #1127
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emma és Genichiro apja.
  • Myselor
    #1126
    mivel nemtudom szerkeszteni javítanám így ng+ hirata owl father-ről van szó a tetőn lévő az semmi ehhez képest
  • Myselor
    #1125
    ng+ bagoly még mindig remegek 3x éledtem fel nála xd megettem a havat rizst mindent.szerintem ez a legnehezebb boss.legalábbis nekem biztos :D
  • darkSectorxxx #1124
    SOKKAL nehezebb a true....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4 kemény, NAGYON durva kaszabolás, a kis csaj meg a öreg papa ehhez képest nyugdijas klub....
  • darkSectorxxx #1123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Genichiro és Owl is animációval indít.
  • darkSectorxxx #1122
    Melyik a final boss neked? spoilerbe ird meg pls.
  • Myselor
    #1121
    nem ment le harmadikra.elmondtam már nekem is kb 4óra volt a final boss ^^ ng+ban is benne volt egy órában.vannak amik könnyen mentek.de sok nem hidd el a bagoly a final boss a majom se.
  • Ulthanito
    #1120
    Tudom, hogy nehezebbnek mondják, bár kérdés, hogy mondják, vagy végig is csinálta valaki ez én endingemet is és a másikat is. De elhiszem, hogy nehezebb, de még ez is nehéz nekem.

    Neked tudom harmadikra lemenne, de hát én nem vagyok olyan ügyes.
  • Myselor
    #1119
    az a baj ulti papa hogy a true ending-ben sokkal nehezebb és hosszabba a fight.a shura endinges még könnyűnek számít a másikhoz képest.viszont érdemes ténlyeg a másikat választani sok dolog kimarad ha nem.
  • Moby
    #1118
    Pedig ez a végjáték itt amúgy kurvaszórakoztató lenne. A 2. és a 3. fázisa kifejezetten szórakoztató és érdekes, de ez a felesleges, nyomorék időhúzó elbaszás előtte ez megbasz totálisan idegileg. Pusztuljon el az a férges geci, aki ezt beletervezte.
  • Ulthanito
    #1117
    Én ugyanezt érzem az én final bossomnál most. Egyáltalán nem szórakoztat, csak görcsölés az egész, mindent bevetnek, hogy szopassák a játékost. Még egy ideig tanulgatom, próbálgatom, de nekem ehhez nincs kedvem. Lehet, hogy inkább elmegyek a másik ending felé, hogy még lássak néhány dolgot a játékból, aztán ott ugyanúgy feladom majd a final bossnál. :)

    Nem jó ez így.
  • darkSectorxxx #1116
    Úristen, végre megölöm a majmot, erre letettem a kontrollert.
    Besírok ezen. :D kis hijja volt hogy elba..tam!
    Controller asztalrarakós Challange. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.08. 04:17:38
  • darkSectorxxx #1115
    Ezt a Quest-et lehet buktam?
    Még megvan nekem a 2 piros szem!
    De nem tudom neki adni, és semmi nem történik.

    Lehet az volt a gond, hogy kinyitottam a cella ajtaját a quest vége előtt?
    Zárva kellett volna hagynom?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.08. 03:26:41
  • darkSectorxxx #1114
    Dupla Maki halott!
    megvan a trükk ellenük. :)

    Meg 3 Démon is halt... :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.08. 02:52:00
  • darkSectorxxx #1113
    Egyetértek!
  • Myselor
    #1112
    nekem az a fasz bagoly ami rohadtul unalmas . mondjuk lehet azért mert ng+ban taliztam vele először?:D kb dupla annyi ütés kell a posture felvitelhez bossonként és dupla annyi sebzés ahogy feltűnt.különben ez tényleg nagy szívás votl sajna :C kár hogy nem lett meg.én nekem nem mennek a speares bossok egyszerűn nem érzem őket rohangálok mikor felugrik lebassza a speart hátrálok majd előre üt 2-t akkor oda megyek megszúrom jól sérül majd futok tovább és így.a kardos phase meg easy csak balra fele szaladsz el se talál csomó move után belehet neki nyomni a kardot.gecichiro meg időhúzás baromság tényleg.
  • Moby
    #1111
    owl hiratát nagyon élveztem. Nála lehetett tanulni. Ez itt a végén egy fos. Itt nincs már semmi, amit tanulni kéne. Kurva agresszíven kell tolni neki, és nem szabad vialt inni, mer meghalsz a gecibe. Ez a taktika. Tolni kell bele a fejibe, aztán egyszer átmegy. Addig meg kétmilliószor kell elnyomni ugyanazt a szart.
    Fasza. :(
    Ez mondjuk nagyon LOL volt :D
  • Myselor
    #1110
    nekem 40perc futkorászás volt ng+ban tegnap xd élveztem..ja nem.amúgy rájöttem nekem owl fater hirata bossfight a legundorítóbb.minden bossnak van cheese taktikája vagy legalább olyan combo sorozat ami után sebezhető.na ennek nincs minimum 3-4 combot lenyom aztán kezdi előröl ez tényleg fos és az oszlopok is.ezt utálom talán a legjobban .a többi bármikor lemegy még ha sokáig szaladgálok is.
  • TDC Geronimo
    #1109
    Igen a videóelnyomkodás marha idegesítő. Meg a felesleges első fázis is. Szerintem simán kihagyhatták volna miután egyszer letolod
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.07. 23:07:51
  • Moby
    #1108
    2 óra final boss után szerintem ez nekem nem fog lepörögni. Egyszer már majdnem megvolt, tanulható, lassan, de közben annyira lélekörlő és szórakozásmentes az egész, hogy nemigaz. Semmiről sem szól, csak a futásról, a videók elnyomkodásáról (amit nyilván századszor is meg akarnék nézni, duplán, mermérne akarnám), az elejét már annyira unom, és le se szarom, hogy képtelen vagyok már odafigyelni rá, és sokszor ezért meghalok. PERCEK mennek el a semmivel.
    Nem méltó a játékhoz ez a végjáték, ez itt már szimplán csak puttó és ötlettelen időelbaszás, semmi több :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.07. 22:58:19
  • AntiHero
    #1107
    Platinàhoz pedig duplân kell. 2 trophyhoz is.
  • darkSectorxxx #1106
    Akkor ez nekem soha nem fog menni, mert valamiért nehéz védekezni és támadni mikor egyszerre támadnak. :D
  • Myselor
    #1105
    hát ez ilyen annyi a trükkje hogy figyelni kell indkettőre egyszerre nem könnyű :D
  • darkSectorxxx #1104
    Jah csak a fehér közben felnyársal mert nem látom merre megy éppen vagy átüt a barna majmon. :D
    Azt hittem van trükkje
  • Myselor
    #1103
    nagyon egyszerű futkározz firecracker ütöd és újra nagyon kevés a hpja és a posture-ja is.
  • TDC Geronimo
    #1102
    öld meg
  • darkSectorxxx #1101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A barna majom ellen tudtok valamit? mert zavar a fehér majom megölésében... :D
  • TDC Geronimo
    #1100
    Boss az aminek a neve mögött fekete háttér van. Amúgy az alapján, amit felsoroltál kb 50%nál lehetsz, de inkább kevesebb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.07. 21:04:24