2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #1179
    Az ucsó boss jól felbaszott, ahogy látom.
    Én megértelek.
    Átvezetők meg 4 phase...
  • TDC Geronimo
    #1178
    jólvanmá hallottunk ilyet párszor :D
  • Moby
    #1177
    Töröltem a játékot a fiókomról. Véletlenül se jusson ilyen még egyszer az eszembe, hogy letöltöm, vagy elindítom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.08. 22:21:51
  • TDC Geronimo
    #1176
    DLCnél találkozunk :D
  • Myselor
    #1175
    lement minden?vagy mitörtént?
  • Moby
    #1174
    Én kiszálltam. Sose lássam többet.
  • Ulthanito
    #1173
    Nem értem mi ez a nagy nyüszögés az átvezető videóval kapcsolatban. Az én befejezése M nél is az első fázis előtt két átvezető videó volt amit skippelni kellett és a második előtt is volt egy ami skippelni kellett mégsem volt vele különösebben semmi bajom.
  • darkSectorxxx #1172
    Igen nohit runosok is már unják sokszor annyira unalmas. Dehát ilyen ez a játék.
  • TDC Geronimo
    #1171
    Vicc ez a főboss phase 1. Egy nulla, de már ha az ember ideges a sok próba miatt meg az állandó cutscene skippelés miatt, akkor már hajlamos phase 1ben is healt használni meg meghalni.
  • darkSectorxxx #1170
    :D
  • darkSectorxxx #1169
    Akkor inkább mentés visszatölt, és mehet Owl mert Midir nem lesz meg, sokal nehezebb...
  • Ulthanito
    #1168
    Nem tudom, hogy akarom-e. Most az abpozitiv erzes van bennem, hogy vegigtoltam a jatekot, en gyoztem, nem o. Ha megyek a masik iranyba, eg az erzes tova fog szallni.

    Lehet, inkabb megyek egyet NG+ban, megnezem, amit kihagytam, es most mar elvezettel harcolok egy ujabb kort.

    Es utana elteszem a polcra emlekbe.

    Aztan johet Midir.
  • darkSectorxxx #1167
    Hát szopó a csávó.
    Nem tudom mit csináljak.
    Már full ismerem a mozgását de a bamba fejemmel belefutok a baromságaiba. :)
  • AntiHero
    #1166
    Nekem most owl el is vette a kedvem a jàtéktol. Még gyakorolni sincs kedvem.

    Valahogy mostanra elfogyott a motivàció.
  • darkSectorxxx #1165
    De mind a 4 befejez3éshez nem el3ég csak itt választani, a másikakhoz kellenek key itemek is...

    Jobb utána olvasni. Nekem is segítettek mások.
  • darkSectorxxx #1164
    Válaszd az alsót amikor apáddal beszélsz, de vegyél hozzá egy doboz nyugtatót...
  • darkSectorxxx #1163
    Az élet levétel mindigis a legrosszabb megoldás pláne boss-oknál.

    Gratula hozzá.

    Látod a vén papi egy potato boss.
    Majd ha nem a csajt választod akkor jő el a felcsatolós egy nagy adag mélytorokkal.

    Mert akkor a potato papi helyett kapsz egy sokkal baszóbb ellenfelet.
    És utána még kb 3 másikat amiktől okádni fogsz.

    Én most a potato papi helyett ugye a másik harcot választottam.
    Hát a tøköm kettényílik annyira egy rohadék a moveset.
    Hiába ismered ki percek alatt random váltogatja és sokszor összefűzi a kombóit.

    Meg nem beszélve a true ending boss 4 csíkkal.
    Idegbeteg
  • Ulthanito
    #1162
    Nagyon érdekes, hogy most a final boss első fázisában nagyjából már vagy 3,5 óra után (összesen) éreztem, hogy valami átfordult bennem. Hogy elkezdtem úgy játszani, ahogy az egész játékot kellett volna. Agresszíven, közelharcban, beleállva, deflectelve, mikirizve. Hogy nem a HP leölése a cél, hanem a posture megtörése. Hogy elsajátítottam ezt a készséget, átléptem a pszichés gátamat, ami végig visszafogott korlátozott. Kinyíltam a végső harcra.

    Ezután a negyedik vagy ötödik próbára le is vágtam az öreget.

    Úgyhogy a játék számomra legnagyobb érdemes az, hogy a legvégére csak letolta magát a torkomon, és megtanította, hogy kell játszani,

    A folytatást és az NG+t már ebben a szellemiségben fogom tolni,
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.08. 19:03:28
  • Kandurex
    #1161
    És geciró?!
  • Moby
    #1160
    GG
  • Ulthanito
    #1159
    Köszi. Amúgy élvezetes a harc, érdekes, hogy sokat nem volt időm gyakorolni a harmadik fázisát, talán ha összesen vagy 10-szer átjutottam, és mégis tanulható volt.

    Elkezdtem NG+-t, gecicsírónak az elején majdnem egy bogyóját levettem, totál elfelejtettem a movesetjét. :)
  • Ulthanito
    #1158
    Miért? Jaaaa, vágom.
  • LBandi77
    #1157
    Gratula.
  • LBandi77
    #1156
    Akkor jó megfigyelő vagyok.
  • Ulthanito
    #1155
    Én simán kikerültem a támadását, nem vágtam vissza hozzá.
  • Ulthanito
    #1154
    Na, lenyomtam a final bosst. A szerintetek könnyebbet. Olyan nagyjából 3 órányi próbálgatásom van benne, lehet, hogy négy. Most egy órán belül lement.

    Hazajöttem a melóból, először felültem a szopórollerre, az első hat próbából át sem tudtam menni a második fázisba se.

    Aztán javultam, majd egyszer már a harmadik fázisban piros volt a posture-je, még egy shadowrush vagy petárda kellett volna, de levágott.

    Utána három próbára meg sikerült is.

    A lényeg, hogy aki ezt a befejezést választja,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az maradjon közel a harmadik fázisban hozzá, és akkor csak védeni és kerülgetni kell, nem tud tüzes támadást csinálni.


    Huhh, olyat kiabáltam a végén! :C Nem győzött le a játék!!!

    Most dilemmában vagyok: NG+ vagy betölt penről a döntés előtti állást, és menni a másik irányba?
  • Moby
    #1153
    Egyel sem találkoztál még, mit nyafogsz előre? :)
  • Kandurex
    #1152
    Legyen 2, ez a 3-4 már agyrák.
  • darkSectorxxx #1151
    PONTOSAN, mert nem volt kivégzés, ez ugyanaz, 1 élet van, csak darabolták.
  • darkSectorxxx #1150
    Miért kezelhető? ez a kezelés 1 posture felvitel és kivégzés ne lje már meg mindet azonnal, viszont ha sikerül igenis sporolsz vele...ez szerintem így tökéletes, max annyi, hogy kevesebb is elég lett volna.
  • Moby
    #1149
    Genichiro előtt a dojoban a képen volt leírva.
  • Afe
    #1148
    Ja amugy köszi müködik
  • Afe
    #1147
    Hat ott csak elkerultem a villamokat nem volt nehez már
  • Moby
    #1146
    A levegőben kell lenned. Fel kell ugranod előtte. Genichiro hogy lett meg enêlkül? :D
  • Afe
    #1145
    Villám támadást hogy kell visszaütni? Bármit nyomok nem adja be. A sárkánynál csak a támadas gomb kellett de máshol ez nem jön be.
  • Moby
    #1144
    Többfázisú bossok mindig voltak a fromnál, max nem voltak jelölve a fázisok.
  • Kandurex
    #1143
    Akadj már le a kivégzés gondolatán, mivel most sincs kivégzés, hanem ugyanúgy folytatódik tovább! Ergo adja magát a megoldás is, hogy az egész egy jobban szabályozott életerő dologgal kezelhető.

    De ne kérdez tovább, mert az egész okafogyott, elég annyi, hogy ez így

    SZAR.
  • darkSectorxxx #1142
    Oks akkor ha nem lenne akadás a HP-ban egyszer elég lenne kivégezni, az télleg jobb lenne, igazad van. :D
    Gondolj bele. :)
  • Kandurex
    #1141
    Olyan nincs, hogy szükséges rossz. Csak olyan van, hogy rossz.

    Még csak 1 percet se kellett gondolkodnom egy áthidaló megoldáson, de már meg is volt.
  • darkSectorxxx #1140
    Hallgassátok meg: