2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • LBandi77
    #1419
    Szép munka.
  • Myselor
    #1418
    engem nem zavart picit sem.nemtudom mást miért zavart
  • jarlaxxe
    #1417
    Engem egész biztos, kiégeti az ember szemét.
  • TDC Geronimo
    #1416
    Hát szerintem meg marha kevés ember volt aki azért nem tolta, mert CA van rajta. Ilyen miatt kihagyni azt a mesterművet. Ennyire nem lehettek érzékenyek, ha mégis fél óra alatt szerintem úgy megszoknád észre se vennéd többet
  • wedge31
    #1415
    Kiváncsi lennék hány játékost vesztett BB kapcsán a from a CA miatt. van egy olyan sejtésem, hogy nem keveset.
  • TDC Geronimo
    #1414
    Nem szebb? Hát nem tudom szerintem minden szempontból jobb technóban.
  • jarlaxxe
    #1413
    Én nem igazán látom, hogy szebb lenne mint a DaS1 remastered söt talán a bossok még szebbek is ott vagy látványosabbak, szvsz.
    Nálam a sorrend a DaS1, DaS3, Sekiro a BB-t nem bírja szemem igy az nálam nem játszik a DeS meg olyan DaS2 szintjén mozog.
    Utoljára szerkesztette: jarlaxxe, 2019.04.14. 22:23:19
  • darkSectorxxx #1412
    Jogos. :)
  • darkSectorxxx #1411
    GG thx, meglesem hogy taktikáztál. :)
  • darkSectorxxx #1410
    THX elsőnek lehuztam a mélybe őket de akkor ha NEM SZUROD LE nem kapsz ITEM-et!!!!!!!!!!!!!! LOL. :D
    De megvan THX!

    MÁR CSAK 3 BOSSFIGHT ÉS 100%
  • TDC Geronimo
    #1409
    Egy valamiben nem fejlődtek semmit... a kurva kamera :D
  • TDC Geronimo
    #1408
    Igen sok embernek a DS1 még mindig az etalon, mert valószínű az volt az első from élménye meg ugye jó játék is, de egy BB vagy sekiro után már elég meh látvány/UI/animok terén.

    PS5re szeretnék egy DeS remaket és egy BB2őt majd. Aztán jöhet sekiro 2 is :D

    Mondjuk jöhet tőlem aztán új IP is, azt is veszem day 1
  • Moby
    #1407
    Az, deazért ma ránéztem a DeS-re, és azt kell mondjam nagyon hosszú út vezetett idáig :D Isszonyatosan elöregednek a from régi dolgai, és így a sekiro árnyékában, háááát, nem jól. Egész jól megy nekik a tekno, meg minden. Nagyon megy már a látványcsinálás, az animációk. Óriásit fejlődtek 10 év alatt.
  • TDC Geronimo
    #1406
    Most hogy vége elmondhatom nekem ez a BB után van a legjobb from gamek között. BB letaszíthatatlan :)
  • TDC Geronimo
    #1405
    Ha valakit érdekel végre felment a killem. LIDL nettel.

  • Seth
    #1404
    En azt ugy csinaltam, hogy ahol all a 2 szamuraj elmentem balra, amerre sztori szerint is kellene a 2 kampozassal. Majd elbujtam es megvartam amig visszamennek a kezdopozicioba. Ekkor odalopakodtam a kardoshoz es magam oldalara allitottam. Igy mar sokkal konnyebb volt a landzsas
  • Myselor
    #1403
    meg egy videóban is mondta a srác hogy ezt így kell.de biztosra mentem és leteszteltem^^
  • Myselor
    #1402
    volt egy mentésem owl fight előtt közvetlen és utána is.megnéztem előtte még lehetett hallgatózni.megnéztem azt is amikor leütöttem és leültem a tetőn rest-elni.na utána már nem lehetett szóval bukó.ez így lesz igen akkor valszeg genichiro után is jó ha hallgatozol de mindenképp valahogy a bagoly leütése előtt kell.
  • Moby
    #1401
    Szerintem az nem kell hozzá, meg az nekem nem itt volt, hanem Genichiro után. De mivel nekem is megvolt, inkább csináljátok meg azt is, nehogy amiatt ne legyen meg.
  • Myselor
    #1400
    prayer bead-et igen a lándzsás
  • darkSectorxxx #1399
    Nyaklánc vagy valami?
  • darkSectorxxx #1398
    HELP PLS a 2 szamurájnál az égő teróleten a kezdőhelyen!!! Dupla szamuráj adnak itemet ha megölöd őket?????

  • Myselor
    #1397
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ebben van egy kis dolog még az elején.owl fight előtt vagy közvetlen után kell hallgatozni isshin és emmát de nem szabad leülni mert akkor emma bemegy kurohoz és bukta. a többi stimmel.
  • Moby
    #1396
    Leírom, hogy ne kelljen guglizni, nem nagy cucc:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Owl fight után lent a kuro szobájában ki kell hallgatni kuro és emma beszélgetését (htra futsz a falak mögé. Utána beszélsz emmával.
    Ezután elmész az Old Grave-hez, ott lesz emma, ott is beszélsz vele.
    Aztán elmész dilapidated temple-be, ott lesz emma a sculptornál, de nem mész be, hanem hátulról kihallgatod a beszélgetést.
    Szembesíted emmát a hallottakról (nem lövöm le), és ő fogja dobni a Father's Bell Charmot. Azzal mehetsz is a buddhaszobornál Hiratába. Nem ott fogsz kezdeni, ahol először.
  • darkSectorxxx #1395
    Igen. :D
  • Moby
    #1394
    Ahhoz a kulcs a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Father's Bell Charm.
    Anélkül nem tudsz oda menni, és azt most már nem tudod megszerezni, futnod kell még egyet.
  • TDC Geronimo
    #1393
    Azt vágom, de én nem tudtam menni oda és most már gondolom nem is lehet. Majd nézek guidet
  • Moby
    #1392
    Ez így is van, de az "nem zár be" abba az endingbe. A shurán kívül egyik sem zár ki a másikból. De itt az ok-okozati összefüggés fordított, tehát,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Purification ending csak akkor lehetséges, ha mész hiratába másodszor is.
  • TDC Geronimo
    #1391
    Én azt hallottam, hogy 2 beadet csak úgy lehet megszerezni ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hirataba második látogatásra mész a purification endingnél
  • Myselor
    #1390
    biztos vagyok benne hogy az lesz.végülis az előzőekben is emlékek voltak ha úgy vesszük ^^ különben lady tomoe and lord takeru lesznek a középpontban tuti ^^
  • Moby
    #1389
    Nincs olyan, hogy másik endingnél lehet csak meg. Én az első runnál minden endinghez összeszedtem mindent. Azaz lehet futni egy olyan, amivel a shurán kívül az összes ending megvan, csak a te döntésed, hogy melyiket nyomod el a végén.
    Tehát nem a végétől számít, hogy mi van meg. Hogy mi a vége, az a Te döntésed, meg azé, hogy milyen questeket nyomsz le. Én lenyomtam az összeset elsőre. Így lett 66 óra az első run.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.14. 19:40:49
  • TDC Geronimo
    #1388
    Ennél a játéknál még könnyű is lesz a DLC implementáció. Biztos vagyok benne, hogy memory lesz, mint a hiratas volt
  • TDC Geronimo
    #1387
    psen vagyok. Nem állok neki másolgatni. Leszarom majd leszenvedem DLCt is valahogy, ha main game meglett :D
  • Myselor
    #1386
    vedd ki a mentésed és majd úgy kezd el a dlc-ket :D én is így teszek.ng+4ben járok jelenleg én sem úgy akarom elkezdeni majd. :D
  • darkSectorxxx #1385


    Baszki sok miniboss van a játékban. :D most a démon szamurájjal küzdök. :D
  • TDC Geronimo
    #1384
    NG+t el kéne kezdeni de úgy fogok járni, mint BBnél. NG+ akárhányba kezdeni DLCt majd jó nagy szívás lesz :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.14. 18:51:03
  • TDC Geronimo
    #1383
    Valószínű végignézek egy videót, hátha beugrik mit hagytam ki, de annyi van, hogy kétlem :D
  • darkSectorxxx #1382
    2 bead? a kövi ending? hát tutorial videót lehet nézni vagy ha akarod leirom az összes miniboss-t, mert azok adnak
  • darkSectorxxx #1381
    Ja bocs. :D
  • TDC Geronimo
    #1380
    Azt tudom, hogy 2 beadet csak másik endingnél lehet szerezni, de nekem még így is hiányzik akkor 2 és fogalmam sincs hol lehet. Szerintem megöltem mindent és találtam is elrejtve párat