2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Seth
    #1379
    #985

    Senki nem mondott 41-et. Én mondtam a 40-et, hogy annyiból mindent meg tudsz venni
  • darkSectorxxx #1378
    Ja és én 42 pikkelyt találtam összesen, mert ugye 41-et mondtatok
  • darkSectorxxx #1377
    Kezdem érteni amit mondtál régebben. :P
    Lebasztam vagy nem 1 percen bellül? :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.14. 18:10:47
  • darkSectorxxx #1376
    jaja. :)
  • TDC Geronimo
    #1375
    heh tele van magyarral a credits
  • darkSectorxxx #1374
    GG Gratula!
  • darkSectorxxx #1373
    Jja GRATULA, nekem csak a főellenség para a másik 2-őt meg tudom őlni. :D ha a főellenséget is sikerül jujj. :D
  • darkSectorxxx #1372
  • darkSectorxxx #1371
    Jaja tudom ;)
  • TDC Geronimo
    #1370
    Na lement ez a kurva végre. Összességében szerintem nem is volt annyira sok próba csak elég hamar otthagytam mindig. Szerintem 2-3 órát szívhattam vele kb. 4. fázisba 2* értem el. Másodjára meglett... Végén elnyomtam egy babát ami adott +1 resst. Ha ezt nem csináltam volna, akkor még mindig ott szívnék :D

    Na jöhet NG+ :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.14. 15:07:49
  • Kandurex
    #1369
    Ez a második meg elsőre. Mondjuk ez elég ötlettelen volt. Lehete következőnek három, ha már ennyire újrahasznosítunk.
  • Moby
    #1368
    New game plusban a shura endingre az egész kör nem volt 3 óra. (utána visszatöltöttem z owl elágazást, elmentem fountain palace-ra, és az első ending után 9 óra múlva lett meg a platina, aminek a nagyrésze a farmolás meg a futkosás volt).
  • AntiHero
    #1367
    Démon of Hatred is 10 sec killes màr. Fél jàtékot kilehet glitchelni lassan. :D
  • Kandurex
    #1366
    Hmm, érdekes, rápihentem egy hetet most a majom másodikra lement. Simán.
  • LBandi77
    #1365
    Ja mert előtte 2x voltam a 3. fázisban és mind a 2x megbaszott az áram,1 hit.
  • darkSectorxxx #1364
    Jut eszembe Midir-el mi a helyzet? Gyakorolsz? :)
  • darkSectorxxx #1363
    Csak hogy legközelebb picit jobban bízz bennem haverom!

    Most itt állok Isshin, The Sword Saint-nél (True Ending végső boss) .... csak nem megyek még neki mert van még 2 bossfight-om vissza meg 2-3 miniboss (de ezek nem kötelezőek....)......


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.14. 08:23:23
  • darkSectorxxx #1362
    Sose bízol bennem amiket mondok, de ezt szeretem.
    Ogre amúgy, hátbaszúrod, pár hamu meg petárda és go tovább.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.14. 08:17:50
  • darkSectorxxx #1361
    Nem azt mondta hogy nem halt meg baszod. :D
    Myselor NEM, azaz NEM első végijátszása, hanem ÚJRA KEZDTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ha meghalt odafutott megint azt ennyi...meddig tart? szerinted végigfutni?

    ESTE nézd hogy futok végig. Annyi hogy énnekem EMMA és ÜREG most először lesz de odáig meg lefutom.....
  • Ulthanito
    #1360
    Megnézem én milyen gyors lesz az a végigjátszás, fogadom, hogy már az Ogre is le fog baszni, ő se megy majd le elsőre. :-D
  • Ulthanito
    #1359
    Figyelj, bármikor beleállhatsz véletlen abba, hogy egy mob levág. Te is tudod. Rosszkor nyomsz meg egy gombot, és vége. Elsőre levágni endboss-t meg MEHH, úgy, hogy sose látta, fogalma sincs a movesetjéről, ráadásul a harmadik fázisa elég trükkös, az első kettőben meg szopó movesetek vannak...

    Hagyjuk már!
  • Ulthanito
    #1358
    Az asszonyt is mindig a sarokba állítod?

    Sok ziccert kihagytál a harmadik fázisban, de jó kis agresszív meccs volt!
  • darkSectorxxx #1357
    HIDD el, most igazat mond télleg végig lehet futni a játékon max 6 bossfight, ebből 3-4 egy vicc.
    Ebbe a Sekiroban ha nem állsz le a mobokkal, kb egy kutyaszar mennyiségű a kontent.

    A főstory ha NEM TRÜKKÖZÖL GENICHIO ellen, akkor max a rövid Ending ucsó boss-a lehet több próba meg Geni!
    Ehhez még nagyon Protézis sem kell. Max 3-4 féle skill-t kell okosan kioldani azt ennyi. Nyugi én is a rövid befejezésen végig akarok majd futni. KB egy rövid stream lesz egy röpke délután, mondjuk ma? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.14. 07:56:30
  • Ulthanito
    #1356
    Hát persze. :-D
  • darkSectorxxx #1355
    Nagyon rövid a játék ha tudod mit kell csinálni.
  • Myselor
    #1354
    nem az endbosst-az egész végigjátszás volt annyi. a shura endboss first try
  • darkSectorxxx #1353
    Jaja nagyon durván lehet trükközni.

    Ezt figyeld Sekiro Easy Genichiro!!!


    Megyek egy próbát No Hit-be. :D
  • davidka003
    #1352
    Sekiro: Shadows never take damage (Damageless run) - Immortal Severance Faraaz Khan

    Sekiro Any% Speedrun in 27:08 (World Record)
    Hogy skippeli már a bikát is meg a guardian ape-et.
  • darkSectorxxx #1351
    Gratula.
  • darkSectorxxx #1350
  • LBandi77
    #1349
    Nekem is megvan gencsi, hamarabb ment mint a nagyi,kb.6-7 próba volt meg 1 kis mák.
    https://youtu.be/ZOjU8WN0254
  • Seth
    #1348
    Nem kell, tudom melyiket hagytam el.
  • darkSectorxxx #1347
    Igen sok rejtett van...:D én fejből már tudom melyik merre van, ha megvana mentésed akkor meg tudjuk nézni.
  • Seth
    #1346
    Basszus,akkor egy miniboss-t és azzal együtt 1 db prayer beads-tuti elhagytam :(
  • darkSectorxxx #1345
    + Moby

    Ja értem
  • Moby
    #1344
    A történetben meghaló merchantok itemjei kerülnek át másfélszeres áron.
  • Seth
    #1343
    Már nem emlékszem mit kapsz ott, de ha pl prayer beads lenne a jutalom,akkor az ott lenne a ládában.
  • darkSectorxxx #1342
    érdekes a barlangos Dungeon küldit buktam mert kinyitottam a cellaajtót ugye és nem megy tovább, és semmi sincs a ládában....:S
  • darkSectorxxx #1341
    IGEN???????????????????????
  • Seth
    #1340
    De, a halott árus cucca átkerül az élőhöz.
    Amúgy ha nem a Shura endinget csinálod,akkor semmi fontosat sem lehet elhagyni. Ha valamit másképp már nem lehet megszerezni,akkor ott lesz a dobozban a halhatatlan tréning katona mellett, csak pénzbe kerül
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.04.13. 12:10:32