794
"Jó estét, jó szurkolást!"
  • IXEMGabeo
    #594
    micsoda jo hangulat van az orosz-horvat meccsen:)

    szurkolok ahogy morajlanak csucs
  • ReszegKoldus
    #593
  • LasDen #592
    dehogynem. Papír üti a kőt...
  • gpFan
    #591
    Na igen, papíron a horvátok az erősebbek, de a papír az nem tud harcolni. Meglepetés esélye nagy
  • IXEMGabeo
    #590
    akarmi mi is lesz a vege az angoloknak egy fokkal konnyebb aguk van, mint a francia, belga parosnak es mivel a belgak elinteztek Angliat a csoportkorben szamomra a belga-francia parharc nyertese fogja megnyerni a vb-t...

    horvatokrol ma fog kiderulni, hogy korruptak vagy sem...
  • Tuvok #589
    Épp meg akartam jegyezni, hogy egész kultúrált meccs, nemhogy sárga, de szabálytalanság se sok volt, erre most sorban..
  • Count Adyn
    #588
    Pont ezt akartam irni :D Szokatlan hogy nem nyel be ieneket egy angol kapus:D
  • IXEMGabeo
    #587
    az angoloknak vegre van egy jo kapusuk, aki stabil pont...altalaban az volt a leggyengebb poszt naluk
  • IXEMGabeo
    #586
    mondjuk amennyi ongol es 11-es volt ezen a vb-n feludules latni szogletbol es szabadrugasbol golt:D
  • IXEMGabeo
    #585
    elso felidoben egyik csapat sem jatszott jol mazlijuk volt a szoglet gollal...dehat ez sajnos ilyen..ugyanez volt az Uruguay-Francia meccsen
  • Jim Morrison
    #584
    második félidő első 10 perce alapján, ne mondd, hogy jól játszanak :) láttam az elsőt, olyanok voltak mint a svédek, csak náluk volt a labda. kóvályogtak.
  • IXEMGabeo
    #583
    Jordan Pickfordnak azert volt 2 nagy bravurja...az angol kapus jo teljesitmenyt nyujt a vb-n
  • IXEMGabeo
    #582
    szep gol volt...

    Anglia vegre jol jatszik megerdemlik a legjobb 4-et...

    1990 Olaszorszag ota nem voltak elodontoben
  • IXEMGabeo
    #581
    ha megfigyeled a svedek meccsei ilyenek altalaban...

    Anglia viszont 2-0 ra vezet innen meglesz nekik
  • Jim Morrison
    #580
    Én nem is nézem második félidőt :( Ilyen harmat gyenge meccset, mintha elkezdődött volna az nb1... :D
  • Tuvok #579
    Vissza se engedném a második félidőre, két ember volt mellette gyakorlatilag szabadon...
  • IXEMGabeo
    #578
    ahulye onzo Sterling:D mit hagyott ki
  • IXEMGabeo
    #577
    tudom a szakertelmem vele vetekszik:D
  • ReszegKoldus
    #576
  • IXEMGabeo
    #575
    Anglia vezet a svedeknek golt kell rugni innentol
  • lac coo
    #574
    ..oroszosan korrupt, nem az oroszok korruptak :)) Bár azok is azok ...:)
  • gpFan
    #573
    Pontosan - mindenki azt lát, ami neki megfelel. Hogy az oroszok lennének a korruptak - azt csak akkor mondhatnám, ha elnyernék a címet - ami kicsit sok(k) volna.
    Talán a fő baj az, hogy az európai foci eldurvult - nem mintha mondjuk a kolumbiaiak sem lennének azok, és ezt tolerálják. Meg a piszkos játékot. Még mindig a legjobb példa a FIFA/bíráskodás hülyeségére a korai Costa Rica-Szerbia meccs vége felé történt hátranyúlós arconütés - mindjárt piros lapért kiabáltak. Jó, talán az jár az ilyenért. De mi jár azért hogy valakit átkarolsz ls húzol hátulról ? Klasszikus példája a szándékos szabálysértésnek, és kézhasználatnak. Ami büntetés történt az sárga lap volt a hátranyúlónak és semmi annak aki az egészet kezdte és durván megszegte a szabályokat, szándékosan. Van ezeknek halvány fogalmuk okról. okozatról ?
    Itt is volt minden, szerencse. hogy a nadrágok titánium szálakkal vannak megerősítve
  • lac coo
    #572
    De hát visszanézték, mi a kérdés ? :))

    Ez a vb olyan oroszosan korrupt nekem eddig :)) Mindenki azt vesz észre amit akar ...
  • Count Adyn
    #571
    Innen nézve ugy tunik hogy nem rácsuszott hanem a labda utjaba vetődött inkább és vissza is huzta a lábát, Gabi meg nagyon látványosan esett el:D Kevesebb kontaktért is volt már büntető az biztos, szerintem a sok szinészkedés most nyalt vissza a karmával:)
  • IXEMGabeo
    #570
    viszont Gabriel Jesus esete 0-2-nal nalam 11-es gyanus volt es a videobiro ellenere nem fujtak be

    velemenyek?
  • IXEMGabeo
    #569
    taktikai elem volt ismetlem...Belgak egyenileg is felveszik a versenyt a Brazilokkal eleg csak Hazardra, De Bruynere, Mertensre vagy mondjuk Lukakura gondolni...elso felidoben a Brazilok kb sehol se voltak, a masodik felidoben is ott voltak a veszelyes kontrabol levo veszelyek....a golig Brazilia ketsegbeesett volt a gol utan volt egy kritikus 5 perc mikor lohettek volna 2 golt nem tettek meg...ha megteszik akkor ok elismerem jobbak a Belgaknal, de igy Belgium siman megerdemelte
  • SLICK
    #568
    Neymar egy rossz cigány. Egyik leggusztustalanabb játékos volt a VB-n.
  • gpFan
    #567
    Azért a belga eléggé alattomosan odanyúlt a szeme közelébe, pont amikor fejelni akart. De ilyen a mai foci. Minek is van a videobíró, ha csak nagyon erőszakos dolgokat büntetnek ? Az látszik 66 kamera nélkül is.
    Az eredmény kb. igazságos, Brazil nem volt azon a szinten.
    A végén még Svédország lesz a VB, és Ibrát a guta üti meg
  • Gabe18
    #566
    Brazilokat az első taktikusabb, ésszel játszó csapat hazaküldte. 2-0-nál azt hittem megint kitömik őket mint 4 éve, de a 2. félidőre a belgák már nem erőltették a támadásokat. Okosan hagyták hogy leperegjen az idő.
    Neymarka meg ritka szánalmas volt mikor eljátszotta a 11-est, hőbörög, aztán mikor rájött ha visszanézik még a végén ő jár rosszul gyorsan mutatta hogy inkább menjen a játék...
  • Shep
    #565
    Hát én rájuk fogadtam a vb előtt, majd meglátjuk.
  • Shep
    #564
    Miért is? Adtak nekik egy öngólt, aztán volt egy jól eltalált lövésük egy kontrából, kb ennyit csináltak egész meccsen meg 11 emberrel védekeztek. Nyilván van aki szereti az ilyesfajta játékot de szerintem a foci a támadásoktól szép de a belgák ezt eddig csak kis csapatok ellen tudták megmutatni, mármint az igazi támadófocit.
  • Nirz
    #563
    Bárki is lenne, Francia szinte garantált VB győztes
  • SLICK
    #562
    franciák kiütik a belgákat. Itt már csak az a kérdés, hogy ki lesz a franciák ellenfele a döntőben.
  • IXEMGabeo
    #561
    az elso felidoben lefociztak oket a Belgak...masodikban Brazilia rohamozott sok sok helyzettel, logikus volt a belgak reszerol, hogy visszavettek, cserek is ezt mutattak...

    megerdemelten mentek tovabb
  • IXEMGabeo
    #560
    Jupileeee kiestek a Brazilok, Belgium pedig bevaltotta a remenyeket amiket 4 eve josoltunk nekik...Wilmots helyett kellett egy szakszerubb edzo es itt az eredmeny!!!
  • Shep
    #559
    Hát remélem nem a belgák nyerik a VB-t ezzel a játékkal, mert itt igazából a brazilok verték meg saját magukat!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2018.07.06. 21:54:16
  • IXEMGabeo
    #558
    a vb vedese volt:)
  • IXEMGabeo
    #557
    jo lenne a belgaknak kihuzni...brazilok csak negyed orat kepesek focizni ugy nem erdemlik meg...
  • IXEMGabeo
    #556
    azert Cortouisnak voltak nagy vedesei:)
  • IXEMGabeo
    #555
    ez meccslabda volt Hazardtol