3195
Fallout 76
  • Norbertboy
    #2475
    Gondolom hülye volt, mivel írtam milyen régóta lehet blokkolni!

    Amúgy tényleg igaz, azok húzzák le a játékot a legjobban akik nem is játszanak vele, mivel xy azt mondta ilyen szar meg olyan szar. Meg idióta youtube-erek akik annyira sötétek, hogy blokkolni sem tudják a zaklatót vagy törölné a barátlistáról!

    Na ez a gáz nem a játék...
  • PiszkosFred
    #2474
    Nem lattam, nem is kerestem. Tippre a szokasos bullshit cikk, kb harom-negy kommentet olvasott valamelyik idiota, abbol hegesztett egy clickbait cikket, amelyet a draga guglitranszlet es a blikk szintjere sullyedt gamer sajto atvett/leforditott, mert kell a click nekik is.
  • Ryder62
    #2473
    YT-on nincs videó erről a "zaklatásról"? Megnézném mi folyik már ott :D
  • PiszkosFred
    #2472
    Jogodban all, nincs ezzel gond mindaddig, amig nem zaklatod azokat, akik esetleg nem igy gondolkodnak. :) (mert ugye ebbol indult az egesz)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.30. 10:45:28
  • Ryder62
    #2471
    Én ugyan nem.

    Ahogy a 76-ra sem pazarlom az időmet. A bethesda nalam most jutott el arra a szintre, hogy konkrétan megutáltam őket. Amit a játékkal művelnek már világszinten szánalmas.
  • PiszkosFred
    #2470
    A magyar foci is egy kalap szar, es megis ott ulunk minden masodik hetvegen tobb ezren a Nagyerdon es jol szorakozunk, sirva vigadva, jo magyarkent. Az ember mar csak ilyen.
  • Ryder62
    #2469
    Attól függetlenül a játék tényleg szar és a befosda mindent elkövet hogy az is maradjon.
  • Norbertboy
    #2468
    Nekem 7-8 hónapja van meg a játék és már akkor lehetett blokkolni barátot a session-ból vagy akár rejtve tudtál lenni. Itt meg megy a hiszti és újra a negatív hype anélkül, hogy ezt tudnák az emberek!

    Tiszta vicc ahogy kavarják a játék körül a szart...
  • Paradoxon74
    #2467
    De csak mert odaportoltal.

    Amugy az oroszok barkit kepesek barmikor megtamadni, korabban is bazirgaltak mar tobb alkalommal
  • Kroki105
    #2466
    Nem hiszem, engem is lőttek, pedig én elég szakadtnak tűntem...
  • Kissssss0 #2465
    nahh... ezt jó látni, talán mégiscsak van remény, most már csak a PR management részlegen dolgozó cirkuszi majmokat kéne kidobni a cégtől... karöltve azokkal akik ilyen fényes ötleteket találnak ki mint ez a '1st pass".
  • PiszkosFred
    #2464
  • PiszkosFred
    #2463
    Van ilyen, kiveve a blacklist, bar az helyettesitheto a blockkal.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.29. 21:48:04
  • Kissssss0 #2462
    ezért kellet volna már nagyon régóta egy játékoslistát (mute/voiceblock/blacklist opcióval) bevezetni ami mutatja hogy kikel játszol egy szerveren... aki meg idegesít arra meg mehet vérmérsékletnek megfelelően az egyénileg választott büntetés.

    jobb helyeken ezt "selfmoderated community"-nek nevezik.
  • Paradoxon74
    #2461
    Mehet=lehet
  • Paradoxon74
    #2460
    Eeees maris megvan a privat szerver letjogosultsaga :D
    Ott foglalsz WS-t es maris nyugi van.

    De mehet, multkor az a ket ostoba orosz csimasz azert piszkalodott, mert olyan ruha volt rajtam?
  • PiszkosFred
    #2459
    Mint az oviban, csufolodnak meg huzigatjak a subok hajat... elmebeteg egy vilagban elunk. :)
  • Kroki105
    #2458
    f1zaklatás

    És mégis hogy zaklatják őket? Kétszer nézik meg a házukat egymás után? Ennyi erővel én is írhatnám hogy engem zaklat, mert f1st táncol előttem. Milyen hülyeség ez?
    Nem tudnak megölni, csak workbenches helyen, oda meg nem mész, oszt hellooo!
  • Kroki105
    #2457
    Mindent szétkapok, nincs tárolva semmi (max ha drága a cucc, akkor kerül tárolóba). Anyag van dögivel, és xp-t is ad ha újraépíted.
    Jaja, a zöldet, pár napja volt félárba. De mint írtam, a sima, egyszerű poszter se jó, meg hát semmi se...
    Kérem vissza az árát a játéknak, túlságosan megterhel idegileg, hogy nem tudok térképet tenni a falra!
  • PiszkosFred
    #2456
    Ertem. Neha a relog mukodik, ha a limit csik meg nem teljes, de megsem enged egy egyszeru targyat lerakni.

    A limitbe beleszamitanak a mar megepitett, de nem fel nem hasznalt (tarolt) epuletelemek is, ez a halvanyabb csik a limitnel, esetleg nem lehet, hogy amiatt van tele?

    Ha egyik sem, akkor marad a bug.

    Melyik terkepet vetted meg, a vilagitost?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.28. 11:05:55
  • Kroki105
    #2455
    Köszi, de itt az nem segített. A probléma már szombaton megvolt, és vasárnap is ugyanígy.
  • PiszkosFred
    #2454
    Altalaban relog megoldja.
  • Kroki105
    #2453
    Tönkrement a házépítőrendszer is? Az történt, hogy vettem tegnap félárba egy térképet a falra. Jól néz majd ki az íróasztal felett, csakhogy limit van. Na jó, leszedek valamit, egy ládát az egymásratornyozottakról. A térképet nem tudom felrakni, mert limit. Jól van, lehet hogy ez valami nagyobb limitcsíkkal rendelkezhet, leszedtem még egy dobozt. Akkor se jó, na jó, egy díszgaz mínusz, úgy se! Nem írom ezt le tízszer, de kb annyit szedtem vissza a házból, de úgy se... Ejnye, milyen térkép ez? Kicseréltem egy alap poszterre, az se jó. Sőt, a szétszedett tárgyakat sem tudom visszapakolni, mert limiten vagyok, azt írja.
    Az építésilimit szinttel való növekedése is átvándorolt előfizetésbe, vagy ez csak egy ordenáré bug? Nem tudom melyik, de nálam ezzel most kezdi átlépni a megbocsáthatatlan bűn kategóriáját.
  • PiszkosFred
    #2452
    Mit tudom en, 99%-ban soloban nyomtam, de tippre farmoljak az SBQ, a harom csillagos legendarykat, az eventeket, stb. ugy, hogy kozben nem kell attol tartani, hogy jon egy cheat-szagu jatekos aki oneshotol mindent, loot nelkul hagyva mindenki mast. De tenyleg lovesem sincs, csak tippelek.
  • Kroki105
    #2451
    Jó de most mi a fészkes jónyavaját csinál egy guild ebben a nyűves játékban?
    Fölmennek együtt ventrire (pl) és letolják az SBQ-t? És aztán letolják újra? Vagy esetleg újra?
    Az eventeknél sincs értelme a nagy csapatnak, pár embernél több már szinte mindenhol sok.
    Még valamire való dungeon sincs, mint ahogy példálóztam a licskinggel alább valahol, valamikor... A v 94 is 4 fős max. Azt játsszák hogy 3 db 4főscsapat közül ki fejezi be hamarabb egymást túlordítva a beszélőszobában? Többen tán föl se férnek a szerverre
    Itt max 2-3 fős társaságok hülyéskednek el (szerintem), a többi lónvanderer, max eventekre verődnek össze 3an 4en emotokat kalimpálva. Vannak akik dumálnak is, de a jellemzőbb a miki nélküli ember egymaga.
    Twitchen láttam néha nagyobb csoportosulásokat, de az is inkább a "műsorozó" egyénnek köszönhető. (És azok is leginkább SBQ-ztak, mert hogy a változatosság gyönyörködtet.)
    Szóval "értelmeset" igazán nem lehet csinálni nagy csapatban SBQ-n kívül. Aztán lehet tévedek, de én így látom.
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.10.26. 20:48:53
  • Paradoxon74
    #2450
    Tovabba: szerintem amig egy private szerver nem lesz modolhato, addig max arra jo, hogy osszeszedd magadnak a mindenfele szirszarokat, meg konnyen foglalj daily-ben ws-t :)
  • PiszkosFred
    #2449
    Na oke, de a privat szerver nem neked, nem nekem, nem azoknak szol, akik elvezi az online/mmo/kozossegi aspektusat a jateknak, hanem azoknak, akik nem akarnak maguk korul embereket latni (antiszoc. okok miatt ugyanugy, mint mondjuk eleguk van a nukebol, stb.). Aki sajat privat szerverre akar menni EGYEDUL group kuldeteseket csinalni, bossokat olni, az valoszinuleg egy idiota. Haverokkal nyilvan mas a helyzet, ha van egy jo kozosseg, egy kisebb "guild" akkor viszont kivalo megoldas erre a privat vilag. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.26. 17:42:47
  • Paradoxon74
    #2448
    Ez elmeletileg valos veszely, de szerintem ezt sokan gyorsan belatjak es erre a private szerver nem lesz hasznalva. Alpvetoen ertem a koncepciot, de ehhez az kell, hogy legyen egy massziv, brutalis player-szam. Szerintem ez a nice to have opcio, sokkal inkabb a stash noveles es az atomok ami szerintem vasarlokat csabit.
  • Kroki105
    #2447
    Így végiggondolva az SBQ ölést. Eddig ha valaki letolta az atombunkert, jött az SBQ, és a pályán levő összes játékos ment segíteni leölni. Na most a privát szerveren ki segít? (Ok, majd a barátok... ) Mint ha mindenki kompániával járna...
    Ennek így semmi értelme, így normál szerón is kevesebb lesz a bossfight, ha az elégedett vásárlók épp a saját világukban bolyonganak egyedül, és ők se tudnak beugrani egy-egy random SBQ-ra. Ebből a szempontból hátrányba hozza magát 5000 forintért. Jól ki van ez találva...
  • PiszkosFred
    #2446
    Par napos faziskezesben vagy, mint mindig, de ne idegeskedj, teged ez nem erint. :)
  • Although
    #2445
    Meghülyültek ezek vagy mi? Megirigyelték az EA sikerét ebben a stílusban?
    Valami
  • Xsillione #2444
    Mindig a lópáncél jön elő, ha az értelmetlen dlc-k kezdetét akarják meghatározni, ami persze bizonyos értelemben igaz is, ám az egy tisztán dekoratív és opciós elem volt, túlárazva, ám nem is annyire, ma ennél többet kérnek egy red dotért vagy más hasonló, még csak nem is látványos vagy szép kiegészítőért, és legfeljebb páran felhorkannak. SOkkal rosszabb szvsz, amikor láthatóan előre kivágnak részeket a játékból, hogy az majd dlc lesz, főleg pofátlan, ha első nap már ott virul a boltban a lehetőség, akkor legyen a játékban, ha első nap megvan.

    Minden Dota vagy LOL diszvacak túlárazott, ám cserébe szinte mind opciós, és egy egyébként ingyenes (többé kevésbé) játékban jön, nem pedig egy teljes áron adott játék, amiben még dekorációs elemeket lehet venni, meg mellé még előfizetést is.
  • PiszkosFred
    #2443
    Meglátjuk. Mindenesetre újabban a Bethesda a megjelenés előtt kb. 2-3 hónappal jelenti be a saját fejlesztésű termékeit, szándékosan, volt is erről több nyilatkozat Pete Hines részéről a BE3-ak / E3-ak környékén.
  • lwb
    #2442
    Én azt sem hiszem, hogy jövőre megkapjuk. Idén egyetlen képkockát sem tudtak mutatni belőle. De még concept artot sem, csak egy logót. Ebből nem lesz egy éven belüli megjelenés, az biztos.
  • PiszkosFred
    #2441
    Most hagyjuk az Oblivion minőségét! Én arra akartam rávilágítani, hogy a szellemet a palackból a Bethesda szabadította ki kb 15 éve, és nem áll tőlük a fogyasztók hülyének nézése és megfejése (a fizetős modok esete dereng?). Nyilván azóta az EA, Ubi meg a többi túlnőtt a "mesteren", de úgy fest, a Bethesda ismét vissza akar állni az élre.

    Starfieldet jövőre megkapjuk, a hírek szerint singleplayer only lesz, de persze a ma emberének már mondhat bármit a Bethesda, kevesen hisznek nekik.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.25. 14:07:03
  • lwb
    #2440
    Ezt a lópáncélt mindig felhozzák, de az valami olyasmi volt, amit meg tudtam bocsátani. Főleg, hogy nekem sose kellett és később amúgy is belerakták a rendes kiegészítő mellé, szóval úgyis megkaptam. Az ilyenek nem érdekelnek. Az oblivionnal sok baj volt, de nem a fizetős skinek miatt, hanem mert óriási visszalépés volt a morrowind után minden téren. Ennek ellenére ma kb bármit megadnék egy oblivion szintű bethesda rpg-ért, mert amit mostanában kiadtak, az mind jóval gyengébb még az oblivionnál is. Ezért már előre félek a starfieldtől, ami még évekre van. Tartok tőle, hogy abból is valami előfizetéses always online live service lesz, mire kijön.
  • PiszkosFred
    #2439
    Azért azt ne felejtsd el, hogy a mostani fizetős "nesze semmi fogd meg jól" semmirekellő DLC-ket a Bethesda indította útjára a Horse Armor Oblivion DLC-vel, és onnantól nem volt megállás a játékiparban. Nyilván előtte is voltak fizetős letölthető tartalmak, de azok tényleges tartalmak voltak, nem egy túlárazott szaros lópáncél. :)
  • lwb
    #2438
    Szerintem fel se fogták, hogy valaki a fanarton a bálnákat a mobilpiacon nagy pénzt elcsesző bálnákkal azonosítja majd. Egyszerűen csak tetszett nekik a kép és felrakták. Szerintem szomorú ez az egész, egy ekkora stúdió, egy rakás jó játékkal a háta mögött ezzé vált. Az activision blizzard benyal a meleg szarig Kínának, az EA lényegében kaszinót csinált minden játékból, de tőlük kb ezt is várta az ember. A bethesda azonban más volt, nagy csalódás ez az egész.
  • PiszkosFred
    #2437
    > Sok sikert hozzá, remélem sikerül nekik és sok bálnát fognak leakasztani itt vagy a kínai mobilpiacon.

    Láttad a mai bethesda twittert? :D Beraktak egy Dishonored fan artot az alábbi szöveggel: "Rats below and whales above surround Corvo". Lehet, hogy péntek van, és lehet, hogy már kurvára várom, hogy vége legyen a mai napnak és folytathassam a TOW-t, és lehet, hogy emiatt tévedek, de szerintem valahol zseniális ez a fajta a burkolt "na menjetek a faszba mindannyian" utalás a részükről...

  • lwb
    #2436
    Ja hát én se megyek neki a Dunának bánatomban. Jobban fáj, hogy mit csináltak, csinálnak ezzel a franchise-zal azóta is. El kéne a francba adniuk a jogokat olyanoknak, akik még akarnak és tudnak is kezdeni vele valamit. Nyilvánvaló, hogy a Bethesda már csak egy kis Destiny-Division szerű live service tutiságra vágyik, ahol a pénzt kell csak számolni, más meló nincs. Sok sikert hozzá, remélem sikerül nekik és sok bálnát fognak leakasztani itt vagy a kínai mobilpiacon.

    De előbb engedjék ki a Fallout jogokat.