3195
Fallout 76
  • PiszkosFred
    #2435
    Serafutty, tobb is veszett Mohacsnal, ahogy mondani szoktak. Nem merem osszeszamolni en sem, hogy mennyi olyan jatekot vettem, amelyet vagy megbantam, vagy sosem meg csak el sem inditottam ilyen-olyan okok miatt...
  • Paradoxon74
    #2434
    A domain ügyében kicsit kevered a dolgot, de sebaj. A már létezett meg a gyorsan lecsaptunk rá két külön dolog.
    Amúgy ez a honlap nem értem, miért van. Aki negatívan áll ehhez az egészhez, az megnézi és egyetértően bólogat, hogy no lám, hogy megmondta. Akit meg érdekel és fizetni fog, az meg pont leszrja, hogy melyik paprikajancsi mit irogat névtelenül...
    Én is azt hittem, valami normál tartalom van a link mögött, nem egy frusztrált ember, aki rohadt sok időt/erőforrást elbarmolt egy olyan dologra, ami szerinte totál hulladék és átvágás

    Az meg, hogy mit ad és kinek mire jó, szintén szubjektív. Ha viszon onnan nézed, hogy 1400 atomot venni kb. ugyanennyi pénz volt a havi sale-ek alapján, akkor a többi csak ráadás.

    btw: pár éve jelentős pluszkereset volt, ha valaki Lineage 2-ben adena-t farmolt és eladta. Vagy felőlem az összes focista-"relikviát" bezúzhatják a pcsába - mindenkinek más, mire ad ki pénzt - ezen kár hisztizni bárkinek is.
  • lwb
    #2433
    Hát igen, megettem a hype-ot. Mondjuk red flag kellett volna, hogy legyen, hogy kb egy héttel a megjelenés után már akciósan lehetett venni, de úgy voltam vele, ha másra nem is, legalább online barmulásra jó lesz. Akkoriban azért még a Bethesda hírneve miatt sokkal árnyaltabb leírások jelentek meg a játékról. Meg mindenki bízott benne, hogy javulni fog. Nem fog.
  • PiszkosFred
    #2432
    Felre ne ertsd, de te voltal a hulye, hogy megvetted elore - vagy meg hulyebb, ha utolag, amikor mar a csapbol is a FO76 ekezese folyt es meg a sarki hentes is ezt szidta reggel kiszolgalas kozben. Csak magadra lehetsz merges, ne mast hibaztass. Tanultal belole remelhetoleg, legkozelebb nem fogsz hibazni.
  • lwb
    #2431
    Bárcsak ilyen szuper jogi osztály helyett fele olyan jó játékkészítő csapatot tartanának fenn inkább. Hülye ötlet, de lehet fontosabb lenne egy szoftverkiadó / -fejlesztő cégnél.

    Vagy csak számlázzanak tovább havi 15 dollárt a lófasz szarfosra, amit kiadtak és amit - iszonyú sajnálatomra - én is megettem és megvettem, kedvezménnyel 40 dollárért, de még így is úgy érzem, hogy 40 dollárral megloptak. Szó szerint, egy stripper bugyijában ezerszer jobb helye lett volna annak a 40 dollárnak, mint ebben a szarban, ezek a trógerek meg 10 forintot nem érdemelnek tőlem se senkitől.
  • Paradoxon74
    #2430
    Tegnap leteszteltem: mosat épp fullon volt a ládám (Banyás event eredményeit még nem sikerült betörni), de a kb 750-ből lett 150, mikor kiszedtem az össz junk-ot. Plusz nálam van az összes lőszer jelenleg és minden gyógyító izébizé, a perkek hatása miatt.

    Ergo, az én jétákstílusom alapján jelentős upgrade lehet - persze, mindenki saját döntése, hogy fizet vagy nem
  • PiszkosFred
    #2429
    En is, meglatjuk, biztos lesz a domain sorsarol hiradas. :)

    Az elofizetesrol meg mar mindenki leirta a velemenyet az elmult napokban (meg az is, akinek koze sincs a FO76-hoz), minden csoda harom napig tart.
  • Kissssss0 #2428
    ha annyira jók lennének akkor már előre lefoglalták volna a nevet/domaint,stb... hogy elkerüljenek bármiféle jövőbeni problémát meg hercehurcát.

    ez az oldal szerintem tökéletesen bemutatja hogy kb mennyit is ér ez a bizonyos 1st szolgáltatás, átnézve hogy mit lehet kapni ezért a pénzért én(legalábbis) kb semmi hasznosat nem látok.

    privát szerverek? minek? szerintem kb ugyan azt kapják az emberek amit public serveren is látni lehet... hacsak nem esik több meg jobb minőségű loot... amit erősen kétlek.

    scrapbox végtelen mennyiségű cuccot lehet belepakolni, még jól is hangzana elsőre... a probléma ezzel csak ott van hogy ez akár alapból jöhetett volna a játékba day 1... amilyen grindek vannak itt, itt is ugyan az történik mint n+1 no name ázsiai mmo játéknál, először kreálnak egy szenvedős grind játékot, aztán kreálnak hozzá egy problémát(limited stash), aztán a megoldást meg eladják, na hol az a vödör hogy belehányjak.

    túlélősátor... mitől is különbözik a már meglévő tábortól? láda meg hálózsák? ilyen alapból is van már a táborunkban... vagy tán ingyen lehet fast travelel visszautazni? az a pár kupak senkit nem vágott földhöz soha az alap táborhoz való utazáskor, főleg nem mikor már 20k kupakja van az embernek és csak gyűlik meg gyűlik de nem tudsz mit kezdeni vele.

    1650 atom havonta... aki hajlandó kifizetni egy vagy több hónapra *köhög* neadjisten egy évre is akár háááát azt az embert nem fogja meghatni ez a zsebpénz mennyiség, az ilyen emberek jó eséllyel többet is költöttek már mint szaros 120 dollárt egy évre.
    (látnátok egy néhányan mennyi pénzt képesek beleölni war thunderba ami sose volt képes megtartani egy stabil 50k játékosbázist)

    ranger armor... hú ha... ez most az a rész amikor hanyatt kéne esnem? nem is beszélve arról hogy mit keres maga a páncél kelet amerikai appalachia-ban?

    ikonok meg emotok, már day 1 mindenkinek világos lett hogy fölöslegesek és használhatatlanok, senkit nem érdekel hogyan nyomjuk körömszakadtáig az integetést miközben a másik épp matat az inventoy-jában vagy lootol/harcol.

    na mindegy...

    jut eszembe a pereskedésről, nem biztos hogy olyan egyszerű az a jogi dolog, war thundert készítő ruszki cég "gaijin entertainment" eljátszotta ezt egyszer hogy fenyegetéssel és ijesztgetéssel megpróbálták lenyúlni egy embernek az oldalát amit már 95 óta üzemeltet, az oldalt ami már 7 évvel megelőzte a ruszki cég alapítását, mindezt arra alapozva hogy a cég vásárlóit összezavarja a fickó oldala a "gaijin" név miatt.

    Gaijin Entertainment Demands Gaijin.com, Which Predates Them And Doesn't Infringe Their Trademark

    not with a bang but with a whimper...

    kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből a fallout domain dologból.
  • PiszkosFred
    #2427
    Hat, valaki komoly csekket fog kapni ezert karacsonyra - akar jogos, akar frusztraciobol csinalta, a bethesda/zenimax jogi osztalya az egyik legjobb.
  • Kissssss0 #2426
    http://falloutfirst.com/
  • Kroki105
    #2425
    A gürcölés az túlzás, de meglett amit szerettél volna, az a lényeg!
    Tegnap én is megszereztem ami kellett, a füstölő a mothman bundleból. 1050 atom volt, megérte, kicsit feldobta a házat. Bár a plusz füstért nem rajong a gépem.
    Gondolkoztam hogy a mothmant vegyem, vagy ezt a tökösünnep bundlet, de az első olcsóbb is volt, és jobban tetszett a tartalma is. Füstgép van mindkettőben, csak a molyos fekete, a hallóvénes meg barna.
    Basztatom a játékot mindig, most jár egy dícséret, kijavították a szuicid hajlamú pirosfejeket, akik a reptéri drop site eventen előszeretettel ugráltak a mélybe a szikláról. Viszont a quest végén ledobott láda valami újfajta petként ugyanúgy követ minket az összes gyorsutazásunk helyszínére.
    Az sb-k is kaptak egy csillagot, hármat lőttem próbaként, mind egycsillagos volt. És persze az ő hullájuk is követ ha gyorsutazol, szerencsére ők csak egy állomásnyit...
  • Paradoxon74
    #2424
    Fegyverbol nincs sok, de pl nekem a loszerhez k sok cucc kell (gatling gun, lmg) egy V94 menet kb 3000-4000. Es a tokom se akar minden bejelentkezeskor junkot gyujtogetni vagy vendorokat keresgelni.
    Vagy ott vannak a flux-ok. Ha azokat is sulytalanitja, az nekem k sokat jelent (van vagy 200 oszzesen).

    Vettem mar 3000 ft-ert egy masik account-ot, de az is k maceras ket geprol osszehozni a szajre atadasat.

    Es itt jon be P. Fred kollega ervekese miszerint inkabb fizetek, mint szenvedek :) heti par orat tudok jatszani, abbol nem akarom a 30%-ot ezzel eltolteni.

    Muktkor is Kroki bajtars gurcolt helyettem, itt is koszonom neki :)
  • Irgum76
    #2423
    a scrap nálatok annyi helyet foglal, hogy érdemes legyen előfizetni?
    költözésnél jól jöhet de egyébként fegyver, páncél javításra félreteszel egy kicsit
    vagy még azt sem elmész a szomszédhoz kukoricát lopni a ragasztóhoz aszt kész
    szerintem a fegyverek jóval több helyet foglalnak amikre nem vonatkozik
    (legalábbis én így értem)
  • Kroki105
    #2422
    Pont arra gondoltam én is, majd pumpállak a sok bizbasszal
    Nem azért, de a postát bevezethetnék...

    Kihagytad a bloodies őrületet, mikor 1 hpval ugrálnak nagy lövéssel... Amúgy teljesen korrekt, és a játékbaillő hogy egy túlélőshelyzetben minimális élettel (vérezve, agyonsebesülve) rohangászol a "sok ezer veszély" közt, és eszedbe sincs meggyógyítani magad. Junkienál legalább max a hp, még ha minimális statveszteségek vannak is. Meg esetleg a kaméleon, bár az nem lő nagyobbat azt hiszem, csak nem veszik észre (elméletileg) Szerintem az utóbbi hülyeség, a bloodies még ok lehet, ha ügyes vagy.
  • Paradoxon74
    #2421
    Ehh, lemaradt a smiley, telo nem tudja
  • Paradoxon74
    #2420
    Ne dramazz, max elrakom a vackaid es vegre fel tudsz venni drop-ot is, anelkul hogy belajharosodnal
  • Paradoxon74
    #2419
    Ezen a szinten persze, hogy meg mokas es valtozatos. - ez no offense. A nagyon mas ut meg kb 60-70 kornyeken majd osszeer :)

    Utana meg kb ket ut van: Kroki modjan egy szal pendelyben nyomod full drogosan (nana, hogy igy nem felsz semmitol :P), vagy osszeraksz egy rendes konzervdobozt, szerzel hozza egy normal nehezfegyvert es halomra Lovod az ellent, cserebe minden penzed lovedekre megy el :D es semmit nem tudsz cipelni/nincs extra stat

    Ne ertsd felre, nekunk is tetszik (nem vagyok mazochista), de egy ev utan mar lattunk/lattam jo par varjut azon a bizonyos karon. Es most a fizetos resz a tema, nem a tobbi - azt mar megszoktuk :)

  • Norbertboy
    #2418
    Nekem a második karakterem az egyik 36 a másik 45 és igen, élvezem! Ami legjobb a második karakterrel nagyon más utat járok be. Fallout szűz vagyok lehet ezért tetszik ennyire. Kedvenc sok száz órás játékaim, 7 Days to Die, Conan Exiles, Just survive, Rust, szóval bírom az efféle világot.
  • Kroki105
    #2417


    Ok, jól van akkor , harcolok helyettetek egyedül, és én nem veszem meg egyedül Amúgy logikus amit Fred írt, egyet lehet vele érteni.

    Norbert: Először is, fura olvasni hogy te ezt élvezed. Ha gondolod, majd írok még hasonlót, csak hogy örülhess. De csak ésszel, túlzásba ne vidd.
    Másodszor: Szeretem a falloutot, kedvencem. A 4el is kurva sokat toltam, sőt...Megkaptam magamtól az "AZ ÉPÍTŐMESTER" acsit is. Ez is hasonló, és tetszik, egy jó játék. Most leszek lvl 210 asszem. Ezért is lehet az, hogy kicsit már monoton lett, de attól még élvezem. Más kérdés hogy a tartalom elég gyér, és a sok bug idegesítő. (Találok magamnak benne célt, csak sajna ezt nem nekem kéne találni) Hogy őszinte legyek (mert ugye eddig hazudoztam), játszanék mással szívesen, de sajna fizikai korlátai vannak, hogy a nekem tetsző játékokkal kínlódjak. Így marad ez a game a vatsolással
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MEG MERT TETSZIK
    , és a mérgelődés a szutyok hibák miatt. Attól hogy a játék szar, még mindig játszható. Ekézem, mert tetszik, szomorú vagyok hogy erre van eszük a készítőknek az helyett, hogy javítanák, fejlesztenék. De amíg húseventek vannak, hagy ne tapsikoljak már a gyönyörűségtől.
    Nem tudom, de nekem fura lenne valamit úgy kritizálni, hogy nem érdekel, nem szeretem, nem csinálom (nem is szokásom (szerintem)). Szerintem az hülyébben hatna... de ahogy érzed!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Imádom a zárójeleket)

  • Norbertboy
    #2416
    lvl 200 szintre nem lehet hamar eljutni! Kevés játék tud 300-400 óra után is szórakoztató lenni.

    Nekem nagyon tetszik a játék, a bug-ok meg nem zavarnak mert sok korai hozzáférésű játékkal játszottam. Az ára sem zavar mert 10 euroért vettem. Még nem költöttem a játékra és nem is tervezem, ez egy lehetőség és nem kötelező.
  • Paradoxon74
    #2415
    Vá'kicsit! GamePass? Te is fiam, BlueTooth?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ugye nem Pets...?
  • Paradoxon74
    #2414
    ne vessetek a mókusok elé, de kb. +1
  • Paradoxon74
    #2413
    Nem erről van szó. Nekem is van benne 300-400 óra, de attól még nagyrészben egyetértek Kroki bajtárssal. (Más dolog, hogy amennyit én játszani tudok átlagban, arra bőven megfelel).

    De: ha nem bandáznánk időnként Krokival erre-arra, illetve nem kapod ki szerencsésen az n+1 szerver közül azt, ahol atomot dobnak a bestiára, akkor lvl 200 környékén már sok élmény/fejlődés nincs benne, totál grind és rutin az egész, és ráadásul még a gép/proramozás is szivat, bug is van rendesen (még jó, hogy van insect a gatling-on meg kártyában :D).

    És a másik, hogy bár ez a trend és simán beleillik a mai világba, de a "nem lesz előnynövelő előfizetéses bizbaz" kijelentés most lett megbecstelenítve csúful.

    Ráadásul a privát szerver szrt sem ér, mert ha nincs egy összeszokott feltuningolt csapat, ahol az SBQ-t farmolják 7/24, akkor az a pár csóka nem zavar, akivel összeakadsz - és még a szerverugrás előnyeit sem élvezheted.

    Ettől függetlenül én is megnézem szerintem, mit ad ez valójában, de attól totál lehúzás az egész - és nem hiszem, hogy a befolyó összeget a programozás/bugmentesítés emészti majd fel :)
    Utoljára szerkesztette: Paradoxon74, 2019.10.23. 19:22:19
  • PiszkosFred
    #2412
    Jelenleg kb 6-7 aktiv elofizetesem van, HBO GO/Netflixtol kezdve az mmokon/gamepasson at a humblibundliig bezarolag. Nem hianyzott meg egy ezek melle, felre ne ertsd. De ismerem magam, es amikor leulok jatszani a FO76-tal, egyfolytaban logisztikazom es azt mar kurvara unom. Stash tele, es ha inventoryban csinalok 60 szabad helyet a kalandok elott, mar marha kiralynak erzem magam. (ami tart kb 10 percig) Nem azert, mert en vagyok hulye (megnezem, mit teszek el es mit nem), hanem azert, mert a jatekban baromi keves a stash merete. Emiatt rohadjanak meg!

    Viszont ha egy pizza araert vegre elfelejthetem a helyhianyt, akkor vagyok annyira idiota, hogy kifizetem azt a penzt csak tudjak nyugodtan jatszani. Mindez a fejlesztot, annak kapzsisagat es imkompetenciajat nem mentesiti, viszont az en szorakozasomat megkonnyiti.

    Olyan ez, mint a vonat. Innen a vadkeletrol lehet menni Pestre masodosztalyon is, de inkabb kifizetem az IC pot/helyjegyet, mert szeretem a kenyelmet es egyelore megengedhetem magamnak. De ettol meg a MAV, mint szolgaltatas es szolgaltato egy kritikan aluli penznyelo es az lenne a legjobb, ha szolgaltatas szintje is olyan legyen, hogy ne kelljen fizetned az extrakert.

    A FO76-ban is el van cseszve az egesz, de mivel tetszik a jatek es hebe-hoban meg mindig visszaterek jatszani tobb orat, inkabb fizetek, csak tenyleg szorakozzak, ne bosszankodjak.

    Nyilvan ezzel a legrosszabbat csinalom, amit egy jatekos tehet, mert igy a fejleszto pont leszarja az igenyeket, hiszen a magamfajta barom fizet erte, akkor minek, de vivja meg mas a harcot, az en idom ennel dragabb, sajnalom :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.23. 19:13:27
  • PiszkosFred
    #2411
    Van egy achie, hogy jatssz 7600 orat a jatekkal, annak a progresset nezd meg, en azzal kovetem, hogy hol jarok! :)
  • Norbertboy
    #2410
    Ahogy olvastam van benne elég. Így ha 100+ órád van benne akkor biztos nem lehet valami rossz...

    Mindig élveztem ezeket a kometeket, h szar a játék stb... ha valami téynleg szar nem játszom vele 10 órát sem...
  • Kroki105
    #2409
    Sajna nem mértem, de mostantól majd indítom a stoppert.
    (de amúgy szerintem eleget ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni róla)
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.10.23. 18:56:24
  • Kroki105
    #2408
    Mindenki arra, és úgy költi a pénzét ahogy neki jólesik.
    Csak nem értem a logikát, 20kért (vagy 5-10ért, ki mikor vette) veszel egy teljes játékot. A milyenségéről már írtam alább. De utána még úgy érzed hogy a láda megéri a havi 5000et, ami szerintem nevetséges, de mint írtam, a te dolgod.
    Én ezt pedig úgy látom, hogy a győztes a betesda ismét. Kiadja a fost, vesszük mert fallout. Aztán jön a végtelen láda, vesszük mert ... khm.. megkönnyíti az életet Majd (talán) kitalálják hogy duplázzuk az építőlimitet +2500ért, vesszük mert az jóóóó... Meg még kismillió ilyen faszság lehet. Csak egyet elfelejtünk, a játékunk még mindig egy tartalomnélküli bugos szar! Betesdát nem érdekli, mert a népnek láda kell, ezért rinyáltak a legtöbbet (mert hát lusta szöszölni, heheheheee meg fogják venni, csak nyugi!!), és nem javít, mert minek? A pénz jön! A játékosok részéről kellene egy szép nagy középső ujj a havidíj helyett. De sajnos...
    És mégegyszer: mindenki arra költ amire akar, de ez annyira nyilvánvaló szopatás...
  • Norbertboy
    #2407
    Hány órát játszottál a játékkal?
  • PiszkosFred
    #2406
    Hat, ESO-ban en csak azert fizetek elo havonta, hogy tudjam hasznalni a vegtelen feneku crafting baget. 5000 pengot meger nekem, hogy ne azzal toltsem a jatekidom, hogy a junkkal sakkozok a pofatlanul keves stash miatt. Legalabbis kiderul, egyelore nem engedett elofizetni, de egy probat mindenkeppen teszek, aztan ugyis jon a RDR2 a Wastelandersig.
  • Kroki105
    #2405
    Ezen most röhögni kell, vagy sírni?
    Arra lenne esze a féleszűnek, hogy pl. bekussoltassa Grafton mayor-t loginnál, vagy hogy épp zabáláskor ne fagyjon ki gépújraindításosan a készítménye (ne soroljuk) erre havi 5k-ért kapsz végtelen dobozt????????????????? (A többit meg sem említem, mert annyira érdektelen (számomra legalábbis).) Annak örülne inkább, hogy vannak olyanok, akik kínozzák még ezt a szart.
    Unalmas az egész, most kitaláltam hogy csinálgatom az atomos ölj x akármiket (mókás volt baseballütővel nevelni a pirosfejeket, de már az 1100 robotkilljükkel elmehetnek az anyjukba), de amúgy nincs mit csinálni már (van, csak már dögunalmas x+100adjára) A "dungeon"-ról meg hallgassunk mélyen, gyűjtsél össze kismillió kártyát, mert az fun!
    Ez a játék max az alapárát éri meg, mert ok, azért megcsinálták úgy ahogy, azért érdemelnek fizetést, de nem havidíjat. Takarodjanak!
    De lesz saját szervered, kóborolhatsz rajta egyedül ranger outfitban új emotokat küldözgetve a vakvilágba... hejehuja! Jelentkezzen aki vásárolt már ikont a játékba, mert hát az annyira fontos és érdekes dolog (ok, a krokodilt megvettem én is, mert hát a név kötelez, de itt le is tudtam a dolgot.) Ja, és kapsz egy lerakható fast travel pontot, mert hát ingyen hazaugrani bármikor túl drága... (jaj bocs, vissza 30 kupak, ez valóban megterheli a tárcát, főleg úgy, hogy 25k elköltetlen kupakod van, amit nem tudsz mire használni.)
    Az atom adásával meg elveszik az utolsó célt is a játékostól. Jó, persze, az nem rossz, mindig van mire elcsinálni.
    (Eldöntöttem a röhögés sírás kérdését is )
  • PiszkosFred
    #2404
    Havi 13 dollarert lehet premium tagsagot szerezni, amely a vegtelen mennyisegu crafting bag mellett a privat szerverek hasznalatat is elerhetove teszi. Mukodese egyebkent egy az egyben az ESO-ban latott ESO Plus masolasa.


    Mondjuk egy ark/conan/atlas/stb. hostingnal olcsobb, de az ESO utan a crafting bagot megint elofizetes moge rakjak, mikozben a lesajnalt SWTOR meg pont most adta oda mindenkinek ingyen a vegtelen tarolot nyersanyagokhoz...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.23. 17:18:59
  • PiszkosFred
    #2403
    Par kiveteltol eltekitnve a legtobb esetben ezek csalok, jelenteni kell oket a supportnak, sot, kerik is, hogy jelentsd az ilyen oneshot legenyeket, akar sbq-t olnek, akar teged/jatekost kempelnek.
  • Kroki105
    #2402
    Ezt nem igazán tudom ép ésszel felfogni, hogy hogyan lehet olyan egy mmo játékban, hogy 1 sec alatt végeznek egy főbossal?
    A minap írtam hogy fúdemilyenkurvajó csatában volt részem, ugyan elment a boss, de mégis hatalmas volt. Az előbb megtörtént az ellenkezője, felsorakoztunk az sbq előtt, a hülyegyerek meg 1 sec alatt letépte 0 ra a hp-ját. De most ez miért jó? Még szinte senki se tolta bele a lootlimitet, én se. Nem is az a lényeg, hogy szegény Krokibácsi nem kapott lootot, mert hát leszarom, de elrontja a játékot. Megfoszt mindenkit majd fél szint xp-től, a csata alatt befutó 8-10 legendary kinyírásától...meg magától a szórakozástól. Én magasról teszek rá hogy ő micsoda menő csávó, és szerintem a többi emberke is így vélekedik, akit épp megszopatott. Gyakorlatilag saját maga ellen is teszi amit tesz.
    A lényeg, hogy ugyan neki csak ennyi ész jutott, bár leleményes (és a fegyverével szerencsés volt) hogy ilyen brutál sebzést tud kitpolni, a legnagyobb hibás a betesda...(ugyan ki más?)
    Kicsit játszottam anno a wow-al, emlékszek valami licsking nevű fószerre, akkor az volt a nagy boss, amivel a végén végezni kellett. Milyen lett volna már, ha ott is vannak olyan fegyverek, vagy olyan statolás, amivel a bosst 1 sec alatt lezúzzák? (akár egyedül. akár csapatostul)
    Szánalmas...
    Meg így belegondolva mi a tököm értelme van számára az egész játéknak? Tényleg mindent 1 hitel, marha szórakoztató lehet, mintha beírnál egy cheatkódot.
  • Kroki105
    #2401
    Van egy olyan heti küldi, hogy "Find silo code pieces". Ezt hogy kell? Én úgy képzeltem el, hogy a csipogó ghouloktól szedem el a kódokat, már kettővel össze is futottam azóta, de 0/3 maradt a számláló. Ez bugos, vagy rosszul képzelegtem?
  • PiszkosFred
    #2400
    Bethesdaval elszaladt a szeker. Gennyesre kerestek magukat aranylag jo, de inkabb nepszeru jatekaikkal, majd hatradoltek, mondvan megvan a recept, ezt kell csinalni. Csak idokozben a technika, az elvarasok, a gameplay komplexitas iranti vagy, stb. fejlodott/felerosodott, de ok a nagy "hatradolesben" nem foglalkoztak ezzel.

    Aztan jott a FO76, amely egyebkent nem egy rossz jatek, de azon tul, hogy minimum kb 5-10 evvel ezelotti technikai megoldasokkal dolgozik, szinte semmi sem koszon vissza a jelenkori elvarasokbol... Nem beszelve a marketinges faszsagokrol, amelyet a korabbi legjobb PR osztallyal rendelkezo ceg ugy kovetett el, hogy ha szandekosan akarnad sem tudnad magad ennyire melyre leasni a kozosseg szemeben... :)

    Nagyon jokor jott a pofon, mert a Starfield es a TES VI. igy talan megmenekul es elvezheto lesz. Csak ehhez az kell, hogy a pofon utan lenn maradjanak a foldon es tenylegesen atertekeljenek es valtoztassanak dolgokat, nem pedig az, hogy felallnak a foldrol a nyolchoz erve es megy minden tovabb a meccs vegeig, mintha mi sem tortent volna.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.18. 12:42:24
  • Irgum76
    #2399
    mondjuk a nyilvános tesztszerverek az jól hangzik
  • Ryder62
    #2398
    Én töröltem a játékot. Pár év múlva talán visszanézek, hátha tényleg újragondolják az egészet. Ezt singleként kellett volna kiadni és úgy mellécsapatni egy ilyen multis dolgot, és ha bejött volna akkor fejleszteni egy only multit. Todd azt hitte hogy a Skyrim és Fallout 4 után megválthatja a világot, és bármit is add ki, megeszik a rajongók. Tévedett.

    Egyébként ezt még lehetne javítani pl.: behozni a Vault lakó, Enclave, BoS stb frakciókat és külön sztoriszállal ellátni. Egy Enclaves katona ugyan úgy egy bunkerban kezdene, ahogyan egy BoS-os is. Kb úgy mint most a Vault lakók. Ugyan nem válthatnál oldalt de ha egy másik játékos aki Vaultból jött, az ellenfél lenne. Ugyan így egy BoS vs Enclave. Nem kell divatmajmolni és beleerőszakolni ez a logikátlan nyomorult battle royale modot a játékba. Mert ez hogy egy vaultban egyazon vault lakók ütikverik egymás már közröhej.
  • PiszkosFred
    #2397
    Nos, ugy latszik egy ev nem volt eleg arra, hogy rendbeszedjek az alapot, adjanak uj tartalmakat es kozben fejlesszek a teljes rebootot. En speciel nem csodalkozom, inkabb orulok, hogy nem adjak ki sietve. Raernek.
  • Irgum76
    #2396
    volt rá egy évük, hogy megcsinálják
    mert már megjelenéskor a földbe döngölték őket