1053
God of War 2018
  • Ulthanito
    #853
    Darky megbolondult.
  • orichalcos
    #852
    MI ez a hsz rengeteg Urak? :D
  • Ulthanito
    #851
    Darky, semmi baja a jatek iranyitasanak.

    Csak te azt varod, hogy ellenseg kizarolag szembol jojjon, konnyu legyen kikerulni, hozzad se erjen, es egy utesbol levagd. Ez nem az a jatek.
  • darkSectorxxx #850
    Mondtam, leszarom ki jobb kitől, én mindig magamnak játszom, ami max érdekel, ha hülyének néznek és olyan téren oktat valaki, amibe pofa nélkül mondhatom, hogy beleraktam valami kis munkát...szóval maradjunk a gow irányításánál pls.
  • darkSectorxxx #849
    Nekem van már 1 videóm fent, neked a rizsa mellett mi van? Csak hogy mennyire vegyem komolyan a minősítésed ezügyben?
    1 Valkyrie-vel futottam össze, akivel leálltam harcolni, No Hit.
    A másodikkal próbálkoztam idő hiányában 20-30 percet, annak is megvan a taktikája. Mirpl beszélsz?

    Nem azt mondtam hogy könnyű, hanem azt, hogy ez nem olyan mint akiket én elismerek.

    Visszatérünk rá ha lesz felvételed neked is, tapasztalat? vagy csak ránézésre mondva vitassuk meg az elképzeléseidet? :)
  • darkSectorxxx #848
    1. nem. csak néha.
    2. Arteus nem érdekel, az irányítás viszont annál inkább, tudom ki merre van hozzám képest, a srácnak a felesleges dumája nem érdekel, az a baj hogy meg kell fordulni hogy védekezzek a hátam mögé vagy elgurulni 2 gombnyomással, nem pedig 1-el
    Nem is használom sokszor a srácot, nem érdekel hogy ki mikor lőhet, csak Kratos érdekel meg az ellenfelek...
    Én nem szeretek 80 gombbal harcolni és mellette nyomogassam a négyzetet a kissrácnak. Banyákra max, mert azokat amúgy nehézkes lenne.
    3. Külön meghallgattam Spoty-n. :)
  • TDC Geronimo
    #847
    Úristen miket olvasok.
  • Moby
    #846
    Arról beszélünk dark, hogy számtalan ember tudja amit te nem, és nem szájalni kellene, hanem játszani. A kínlódás, bénázás, hörgés az nem hardkór, csak vicces :)
  • Tikal #845
    Amúgy te a filmeket is némán nézed? Agyfasz. Egy játéknak szerves része a hang. Itt is ha hud nélkül játszottál, akkor Atreus mindig szólt ha valaki mögéd került, vagy lövésre kész volt, vagy ha rád lőttek.
    Arról nem is beszélve, hogy ilyen kibaszott jó soundtrack-et már régen hallottam, ezt kihagyni, hogy hallgasd a danubius rádiot, nem értem :D
  • darkSectorxxx #844
    Mégis miről beszélünk? Vágod te én mennyit játszottam a Valkyrie-k ellen? Ja hogy nem....:)
    Én a Gow-al nem játszottam minden nap egyfolytában, 1 Valkyrie-val mentem eddig, 1 max 2 órát, a másodikkal meg 20-30 perc alatt meglett a taktika, bot egyszerű a legtöbb.
    Miről beszélünk? Megint arról, hogy kettőnk közül én játszottam azt amiről tapasztalatból beszélek? Már bocs. :)

    legalább ebbe ne pls. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.07. 18:51:01
  • darkSectorxxx #843
    Hát mire érted? hogy dolgozom? :)
  • darkSectorxxx #842
    Bocsánat rosszul fogalmaztam.
    Nem szar az irányítás, hanem kiba pontatlan.
    Kezdve a gurulástól, a védekezésig (nem egy ismerősöm panaszkodott, hogy nyomja a kurva L1-et és baszik felemelni a pajzsot), a balta célzása indokolatlanul ugrik sokszor a célzás mikor rá akarod húzni a célra.
    A lock-unlock dolog egy agyfsz, meg van olyan amikor úgy lock-ol valakire hogy meg se nyomom a LOCK-ot...

    Aki GoW fokon viszi haverom, 100 ora után van már játékidőben, és ő annak ellenére mondja ezt, amit én, hogy hozzám képest 100x higgadtabban játszik.
    Végig fogja vinni, végig lehet vinni, de akkor is buziságok vannak benne, ezt kapásból azok azik a story könnyedségbe nyomják, nem fogják érteni, mert semmi indittatás nem lesz ezekre, nem kell majd annyira pontosnak lenni, precíznek, az ellenfelek poise-a sokkal gyengébb lesz, vagy egyeltalán nem lesz...stb.

    Más világ.
  • Moby
    #841
    Hát persze, hisz ők már hónapok óta gyakarolják :DDD
    Nem dark. Ők ügyesek. Te meg egy láma vagy. Egy noob. Egy wannabe fakezű, aki azt gondlja, pedig kurvára nem. Ó te jó isten, mennyire nem... :DDD
  • Tikal #840
    Neked ez már munka, mi? :D
  • darkSectorxxx #839
    Mindegyiket lehet, idő kérdése, én is majd ha lesz szabad időm erre megyek majd rá, 1 sikerült már. :)
  • darkSectorxxx #838
    Hát lerugnám néhányszor a szakadékba...az áramos faszjától sokszor azt sem látom hogy ki akar megütni....szép szép a játék, cska a csillivilli az engem zavar. :)
  • darkSectorxxx #837
    Elhiszem, ez szubjektív, van pár ember, akinek a sebesség ugyanaz ha 1 gombot nyomsz, vagy ha 2x ugyanazt a gombot... stb stb.
    A maga nemében külön tekintve fasza, minden játéknak.
    Csak ez egészen más szint, nem hobby-ból futok végig a játékon, másképpen szoktam játszani.

    És a tudat, hogy telík az idő és ettől már vagy legalább 3x sikerült jobbat.
    Más baj nincs.
    De ezt régen is mondtam, én megszoktam a kényelmet. ez meg annak kényelmes max aki nem nyomja hc-ba, de amúgy hulladék, kb mint a Battlefield-el multizni bill+egérrel utána meg kontrollerrel....
    Néha csak nézel mi az istent művel a játék....

    Valszeg szubjektív.
  • Tikal #836
    Láttam, nem semmi a csávó. Írjunk neki hogy nyomja le hang nélkül is :D
  • Tikal #835
    Szerencsére nekem az volt minden körben.
  • Moby
    #834
    Van fent valkyrie queen fight, god of war szinten, no hittel :D 20 percig gyepálja mire fekszik, egyetlen bekapott találat nélkül. Kegyetlen...
  • Moby
    #833
    A mist echo megvolt hamar, de nem csak az kell hozzájuk, hanem achor of fog is (2-höz a háromból). Na azt nem adta be :D
  • Tikal #832
  • Tikal #831
    Háromszor mentem ott körbe, hogy meg legyen annyi mist hogy ki tudjam nyitni az összes fekete lyukat vagy mit, végülis ez volt az egyetlen farmolásnak nevezhető ténykedésem...
  • LBandi77
    #830
    Adjál neki a baltával,hátha azt nem szereti.
  • Rage47
    #829
    Tökéletes a harc szerintem is, pedig írtam az elején még, hogy nagyon fura a gombkiosztás stb. A végére már úgy gyilkoltam Muspelheimban, hogy öröm volt nézni.
  • yesname #828
    Az irányítással sincs semmi baj. Szinte perfect szeirntem. Srác nagyon sokat hozzá ad a játkhoz, harchoz stb. és igen oda céloz ami célt kijelölök neki. Most "kivételesen" a probléma a te rendszeredben van. Rengetegen max nehézségen tolják, platinázzák és semmi (!) bajuk az irányíítással. Semmi!
  • darkSectorxxx #827
    Nem max, mert az inkorrekt. Challange-en megyek. :)
    Nem a Hud a probléma, meg a nehézség, hanem a harcrendszer és az irányítás.
  • Rage47
    #826
    HUD nélkül, max nehézségen tolod, aztán itt sírsz, hogy nem jó a játék. Eltévedtél szerintem, nagyon másra számíthattál.
  • darkSectorxxx #825
    Hu neten visszahalgattam, összevágva, nincs stream, ahol ne dobnám be legalább egyszer :)
  • darkSectorxxx #824
    Hud-ot is kib..tam ahogy van, bezavar. Csak a kis csávót nem sikerült még likvidálni. :D
  • Seth
    #823
    Lemaradtál pár "Boy!"-ról :D
  • Rage47
    #822
    Csodabogár vagy te :D
    Ilyen játéknál nem hallgatni a hangokat
  • darkSectorxxx #821
    Régóta nem. BB óta.

    Zenét hallgatok vagy valami.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.07. 17:17:41
  • darkSectorxxx #820
    Hát azt nem érti senki, ettől még a feliratokat elolvastam :)
  • darkSectorxxx #819
    Huh, öregszem szerintem :)
  • Rage47
    #818
    Én sem játszottam azóta mással. És holnap viszem postára, de nehezen.
  • Moby
    #817
    körbe=körben
  • Moby
    #816
    Egyetlen helyen valóban farmoltam (bár még azt is szívesen tettem, bevallom, pedig ott az tényleg az volt, ez tény): niflheim. Egyszerűen nem adta be az anchor of fogot. Vagy 20 kört tettem, semmi. Mindent kinyitottam, MINDENT. És ott elővettem a guglit, mert nem volt ötletem. És sokaknál olvastam, hogy ugyanez van, de sokaknál azt, hogy minden körbe ad egyet. Aztán olvastam egy olyan hozzászolást, hogy ha nem adja be, akkor indulj a másik irányba körbe, és láss csodát...:D Logika nincs benne, de így működött. Én mindig jobbról kezdtem a kört.Több, mint 100 000 mist echoval kezdtem el a bontást...:D Tettem egy pár kört "feleslegesen", nincs ezen mit szépíteni. De akkora hentfesztet műveltem ott, hogy még EZT is mocskosul élveztem :D


    /jellemző, hogy 600 000Xp-vel fejeztem be. Nem volt már semmi, amire elsüthettem volna.
  • Tikal #815
    Már több mint egy hete, hogy végig vittem és azóta még semmivel nem volt kedvem játszani...
  • Tikal #814
    Jaja, ezért nem éreztem, hogy farmolás lenne...