1053
God of War 2018
  • Tikal #893
    Közben nézhetsz valami filmet, milyen jó már :)
  • darkSectorxxx #892
    Figy. Ne lovagolj ezen. Ne hidj el mindent már istenem. :D
    Tereltek mindig... :D
  • darkSectorxxx #891
    Persze. Meg lehet szokni. Én is megszoktam. De nem megyek el szó nélkül mellette, csak mert ps exclusive, azt nyaljam a játék popsiját. :)
  • Tikal #890
    Szerintem próbáld ki hanggal a GoW-t de kép nélkül! Úgy a legjobb azt mondják :DD
  • Kongy
    #889
    Azt azért el kell ismerni, hogy az irányítás az eddigiektől teljesen eltérő, de ez együtt jár a perspektíva váltással. Nyilván szokatlan 6 GoW játék után, amiben full máshogy kellett irányítani a karaktert, de kb 1 óra alatt full meg lehet szokni, utána meg a klasszikusok szokatlanok. Tapasztalat. Most elkezdtem a GoW 3-at az új GoW után, és full bele kellett jönnöm.
  • darkSectorxxx #888
    Látom a poénkodás jobban megy neked mint a tiszteletadás. :)
  • Moby
    #887
    Szerintem akinek ez a kutyaegyszerű irányítás nem megy, az szimplán ügyetlen. Nem buta, ez nem ezzel van összefüggésben. Mozgáskoordinációs problémái vannak. Vannak egészen jó fejlesztőgyakorlatok erre, komoly orvosi háttérrel, szal nem is feltétlenül kell így maradjon. Persze ha neked jó így én nem szólok bele. Ki vagyok én, hogy belepoffázzak egészségügyi kérdésekbe?
    Kicsit azért fura persze, hogy szerinted az igazán menő és híres souls játékosok hozzád képes sehol nincsenek, ahogy azt a das3 topikban kifejtetted, itt meg nem tudod hozni, amit a topik átlagosan probléma nélkül megugrik, dehát ha nem megy, nem megy. Elfogadom. Én sem tartozom az ügyesebb játékosok közé, és hát engem sem bánt. Mondjuk én nem is tolom twiccsre a bénázásomat, de ez én vagyok, más meg más. Mindenestere ezek után a helyedben nagyon óvatosan bánnék a más játékosokra tett jelzőkkel, mindezek tükrében.
    A 2018-at nem értem. Hogy jön ide? 2017-ben jobban ment volna? Az nem jó jel, ha romlanak is a dolog!
  • darkSectorxxx #886
    Nem újdonság, hogy nem érted. :)
  • Tikal #885
    Könyveket hozza példának :DD
  • darkSectorxxx #884
    Könyveket olvasol? Akkor az értelmetlen?
    De itt a hang a legkisebb gond, azt vágom hogy senki nem érti meg, nem is kell. Én másra írtam, hogy gond. :)
    Mondtam neked is, hogy nem kell érteni, vagy együttérezni, csak elfogadni, ez sokszor nehéz biztos.
    De lényegtelen, szokásos téma van mindig. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.08. 11:38:14
  • Ulthanito
    #883
    Darky, tudod, hogy én vagyok a legnagyobb rajongód itt az sg-n, de most még majdnem engem is kiakasztottál ezzel a produkcióval!

    A Columbo 658. részét még be tudja venni a lelkem, na de a hang nélküli játék?!

    Vagy Columbot is hang nélkül nézed?
  • darkSectorxxx #882
    Majd csörgess meg telón, ha arra válaszolsz amiről én beszéltem, mert kínait se értek. :) <3
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Irányításprobléma az van. De aki szerint ez fain 2018-ban hogy egy fontos szerves mozdulatot 2 gombbal könnyebb játszani, mint 1-el, gyorsabb, pontosabb, azt visszairányítanám a c64-es időszakra, hogy a játék indítása ne egy gombnyomás legyen, hanem parancssoros, mert az cool...

    Én meg maradok az elbutult "fejlődés korszakában inkább". Nekem a buta 1 gomb-os megoldás jobban bejön mert buta vagyok.
    Fps-t is egér+bill-el játszok, mert nem tudok felnőni a sokkal komolyabb kontrolleres irányításhoz....de ti pro-k, van mit tanulnom. :D LOL.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.08. 11:31:32
  • Ulthanito
    #881
    Bloodborne-ba én is belevertem 270 órát, de azért az kicsit más.

    ACO-nal 70 felett járok kicsivel, és elképzelni nem tudom, hogy ezzel akár csak a 100 óra közelébe menjek. Pedig nagyon tetszett, nagyon élveztem. Még a második DLC végét befejezem, az max 1-2 óra még, aztán soha többet nem veszem elő.

    A Horizon platinája is 80 óra körül állt meg, és a végén már nagyon szenvedtem, nagyon nem szerettem, csak becsületből nyomtam.

    Mindenkinek más az igénye, én úgy veszem észre, hogy nekem az ilyen 20-25 órás feszes cuccok jönnek be legjobban.

    Bár Personaba tegnap esti állás szerint 36 órám van, ez még csak a fele lehet max. De az is kicsit más, nyomom majd tovább.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.05.08. 11:28:15
  • Moby
    #880
    Szerintem nagyon sok minden változott. Teljesen új dimenziók nyiltak. Olyan új mélységeket társz fel, amire itt senki nem volt felkészülve
    A hangnélkül játszással, a pajzsos raginggel, az irányításproblémáiddal az ámokfutás olyan magas szintjét járod be, amivel sokkal nagyobbat is mehetnél a twiccsen, mint azzal a kétbealkezes botladozással, amivel eddigh próbálkoztál
    Válts profilt, szerintem most érkeztél nagyon meg, megtaláltad a hangot és a témát, amiben igazán fürödhetsz! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.05.08. 11:23:44
  • Tikal #879
    Singe player játékba ennyi időt beletolni nem is tudom, hogy lehet... régen mikor stratégiákkal játszottam PC-n akkor meg voltak ezek a pár száz órák, hiszen egy Civ-be vagy Total War-ba simán belemennek az órák, de egy single player-be? Azóta csak multi játékokkal tudtam elérni a 100 feletti órát.
  • Ulthanito
    #878
    Én legutóbb valami 470-re emlékszem, közelebb van az 500-hoz, mint a 300-hoz!
  • Tikal #877
    Ő nem gémer, neki ez már csak munka, nem véletlen van több mint 300 órája AC-ban, de legalább most már értem hogy sikerülhetett...
  • n000rbi
    #876
    A credits nekem is lepörgött még tegnapelőtt (cselendzsen). A játék kb. közepéig voltak húzós részek, utána már könnyebben haladtam. (bele is jöttem és a felszerelés is jobb lett) Még nagyon sok tennivaló vár, bődületes mennyi opcionális felefedeznivaló van a játékban. Ahogy előttem talán Moby írta (lehet nem is itt, hanem a ps4 topikban): így kellene ezt csinálni, nem egymillió négyzetkilométernyi ürességbe dobni a játékost és fölösleges filler szarokkal untatni, hanem van egy némileg nyitott pályadesign, ami még eléggé cső ahhoz, hogy feszes is tudjon maradni a cselekmény, de mellette kicsit úgy is érzed, hogy van lehetőséged elkalandozni.
    Bevallom a játék elején féltem, hogy átesik a ló túloldalára és ugyanaz az érdektelen openworld semmi lesz, mint számomra egy AC például, de szerencsére erre bőven rácáfolt és az utóbbi idők egyik legjobb játékélményét nyújtotta. Ez az új irány pedig a legjobb dolog, ami a sorozattal történhetett.
  • Ulthanito
    #875
    Darky, ha mész az autópályán, és azt látod, hogy mindenki szemben jön veled, akkor garantáltan te vagy a hülye!
  • Ulthanito
    #874
    De miért csinálod? Ezt magyarázd már el, tényleg érdekel.

    A hang szerves része a játéknak, azt kizárni belőle azt jelenti, hogy a játék egy jelentős részét kihagyod. A zene a hangulatkeltés, fokozás, érzelmi ráhatás stb. kiváló eszköze, ez pedig elengedhetetlen része a játéknak.

    Olyan ez, mintha búvárkodni mennél csukott szemmel!
  • darkSectorxxx #873
    Amúgy tökéletes teszt volt ez most itt. :)
    Ahogy sejtettem, semmi nem változott!
    Lol :D
  • darkSectorxxx #872
    Nem. Képzeld el hogy nem.
    Ahogy titeket se utánozlak, úgy egy stream-ert se. Leszarom ki, hogy játszik, én mindent úgy játszom, ahogy én magam kitalálom, hogy az úgy nekem jó. És bárki bármit mond, nem érdekel. Szóval a befolyásolható emberek max itt sg vannak. :)
  • darkSectorxxx #871
    Nekem ez így megfelel. Ez szubjektív dolog.
    Ezt max nem érthetitek, de hidd el nelem ez így tökéletes. :)
  • darkSectorxxx #870
    Ja hogy kiplatináztad, nem erről volt szó.
    Én odafigyelek te miket írsz, ezt fordítva is elvárom.
  • darkSectorxxx #869
    Egy vélemény volt, ahogy a tied pl. :)
  • darkSectorxxx #868
    Fizikailag az fáj, hogy nem érted amit leírtam. Nem a játék nehézségéről beszélek.
  • Ulthanito
    #867
    De ő streamen pont nem hang nélkül játszik...Ki nézne egy hang nélküli streamet?
  • darkSectorxxx #866
    Dehogy várom azt.
    De nem is az a legfőbb gond, csak sok kicsi, sokra megy.
  • Moby
    #865
    Van az elbaszott streamereknek ez az archetípusa, aki annyira a teljesítményre megy rá, hogy zenét hallgat játék közben, mert az segít neki fenntartatni a chillt (állítólag). Szegény Dark meg pont ilyenektől mintavételez.
    Cak azt nem mondták el neki, hogy 1, ez csak keveseknek megélhetési forrás, mer ez önmagában kevés, ahhoz hogy nézzenek valami kiugró teljesítmény kell, a tehetséggel meg nem születik mindenki, és ezen a zenehallgatás faszt se segít, 2, ezek annyira élvezik ezt, mint a buditakarítást. Demivel ebből élnek meg, nem nagyon lehet kifaorlni belőle.
  • Ulthanito
    #864
    Én reggel pont ezen gondolkodtam készülődés közben. Hogy a viharban lehet hang nélkül játszani BÁRMIT? Egyáltalán milyen indíttatásból dönt úgy valaki, hogy egy videojátékot, amiben a hangok és a zene az élmény 50%-a, mondjuk Hellblade-ben 95%, hang nélkül játszik?!

    Lehet, hogy Charlie Chaplin volt az ükapja, na de akkor is. Azóta eltelt közel 100 év! Én azért vettem majd' 100 ezerért fülest, hogy minél tisztább, életszerűbb és brutálabb hangokkal, valamint zenékkel tudjam befogadni a játékokat. Tehát csak a hangok miatt elköltöttem konkrétan egy konzol árát, pedig aztán messze nincs abszolút hallásom.

    Tegnap megint toltam egy kis Persona-t, abban a szinkron zseniálisra sikerült, pedig az aztán egy olyan játék, amit full némán is lehetne játszani, de megint besírtam Morgana dumáján, meg a csaj hangján, ahogy játszani tud vele szinkron közben.

    Egyszerűen nem fér a fejembe ez a hang nélkül játszom!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.05.08. 07:50:31
  • Ulthanito
    #863


    Hát ezen könnyesre röhögtem magam!

    (Bocs, Darky )
  • Kongy
    #862
    Nekem az nem fér a fejembe, hogy ezt a játékot hogy lehet hang nélkül játszani... :D 20-adjára viszem most végig újra a God of War 3-at, ott is maxra van tekerve a hangerő, mert folyamat szól a zene, kivégzéseknél felcsendül a Rage of Sparta.. Kb megfelelzi az élményt, ha nincs hang.
  • ppista
    #861
    Vagy balta "skin". Lehetne még Mimir fejből több választás is. :)
    Én hard-on fejeztem be, mert a ködben sikeresen túltápoltam magam, és nem volt kihivás benne igy.
  • Moby
    #860
    Jó, hát pár megvehető lóp...vagyis izé, csónakpáncél sokat lendítene a helyzeten, de az sincs ugyebár ;( A Santa Monica nem egy Ubisoft, ezt szerintem mostanra kimondhatjuk. De nem is lehet mindenki az.
  • Moby
    #859
    Héntudom. Na abból kéne visszavenni. Me nem megy. Meg az irányítás. Szar. Meg Atreus. Isszar. Útbanvan. Meg a pajzssemvédhátrafele. Merazisszar. Jaésasztoriuncsi.
    Meg valahogy az egész hát, hogyismondjam...nem elég HÁRDKÓR!
  • n000rbi
    #858
    Tudtommal Darky challenge nehézségen játszik, ahogy itt elég sokan.
  • Moby
    #857
    Azt nem lehet. Teljes képtelenség, hogy visszavegye. Berágnak a twiccs követői, és otthagyják őt mind a ketten! A név kötelez. Vagymi. :D
  • Moby
    #856
    Nekem már nem lesz felvételem koma, ugyanis én kiplatináztam, kipörgettem 100%-ra, és eladtam. De szívesen kisegítelek ha elakadnál a játékban, bár ezt kétlem, mert ezt te nem játszod, csak a szokásos agyatlan szögbelövő fassággá satnyítod, csak ahhoz meg...szal na, béna vagy. Itt az élő példa.
    Szal így neked hogy sem játék, sem hardkórság nem jutott, maradt a raging, meg nyifogás a történeten, ami lehetne bármi, amúgy sem érdekel (a fromjátékok sztorijáról sem tudnál egy összetett mondatot leírni, csak volt félév alatt valamit kibénáztál belőlük, ezért azokat szereted).
    Szóval kiskomám nekem van egy platinám, egy élvezets játék mögöttem, neked a pörgés a semmin, a hörgés, és a bénázás.
    Kinek ami jutott ugye
  • Tikal #855
    Ja hogy te latod azt is mikor a hatad moge spawnolnak? Nem szoltam :)

    Ha neked az egy gombos harc jon be akkor lehet inkabb hagyd is ezt a jatekot... ezt mar hallgatni is kínos lassan..
  • TDC Geronimo
    #854
    Esküszöm rendes fizikai fájdalommal járt azt olvasni, hogy valaki úgy elkúrja a játékot, hogy nem hallgatja. WTF. Bárcsak ezt sose láttam volna. Rendesen fáj.

    Az meg hogy elkezdted a legnehezebben és emiatt szopsz vele és szar a játék meg a te hibád. Miért nem kezdted sima hardon és élvezted volna végig az egészet. Irányítással semmi gond az égvilágon nincs, combat az egyik legjobb és legmélyebb TPS combat, Atreus meg iszonyat jó companion. Ezek nem vélemények, ezek tények. Dark az itteni ámokfutásod a GoWal túltesz eddig mindenen.