1053
God of War 2018
  • Tikal #452
    Az a lényeg hogy szopj vele, hogy nehéz legyen, mert jutalmat kapsz érte, viszont at is ugorhatod oket mert nem kötelező a sztorihoz. Kettőre emlekszem amikor időre kellett es nehéz volt, de a többségüket inkabb nehéz megtalálni, remélem azzal mar nincs baj.
  • Tikal #451
    Vannak köztük erősebbek meg gyengébbek, ha nagyon nem érzed hogy menne inkabb menj at másikra, de amugy mindegyik nehéz es vannak saját trukkjeik, én csak későbbi szinten álltam neki.
  • Tikal #450
    Megmosolyogtató az amit te írogatsz ide folyamtosan:)
    A véleményem meg hadd legyen mar az ami, igy tudtam kifejezni azt hogy mennyire kurva jo jatek számomra. Biztos jo lesz a Detroit, meg valakinek a Spiderman de engem meg azok nem érdekelnek annyira.... a Red Dead Redemption 2 lehet még kurva jo és várom is de biztos nem lesz év játéka nálam ha a rockstar bele teszi a shark kártyáit már pedig bele fogja...
  • n000rbi
    #449
    Tehát a gurulás még mindig két gombnyomás. A sima kitérés egy.
  • Ulthanito
    #448
    Ízléseken nincs mit vitatkozni.
  • Ulthanito
    #447
    Miért lenne két gombnyomás a gurulás? Nyomod az X-et, és az kitér a támadás elől.
  • Moby
    #446
    Isten éltessen Gero és Oric!
  • n000rbi
    #445
    Gero, Ori, boldog születésnapot mindkettőtöknek!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Jó lesz ez a photo mode, már várom :D


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2018.04.24. 09:53:44
  • darkSectorxxx #444
    Sajnos igen, ha nem Ballance-on mész, akkor előtte gyakorolj egy from software játékban ng+7 szinten és utána látok esélyt végigvinni.
  • darkSectorxxx #443
    Nekem a gamebreaking a játékban:

    Pc-n tesztelték a játékot.
    Mert max ott lehet időbe ledobni a jeleket sok helyen.

    Amiket nem teszteltek vissza:
    1. Mi a fasznak 180 fokos furdulat? Minek az?
    2. A pajzs, csak pont szemből véd. A parry is.
    What?
    3. 2 gombnyomás a gurulás.
    What?
    4. Hitbox egy fos, olyan némelyik ellenfél ütése, mint betárcsázós nettel pvp-zni das3-ban.
    Kb mindegy hozzáérsz-e a testéhez, fagy fegyveréhez az ellenfeleknek, akkor is sebződsz.

    Egyelőre ennyi jut eszembe kb 20 öra után.
  • Akra
    #442
    Mi alapján vannak sorolva az ellenség szintjei? Level 5 vagyok és nem bírok egy kibaszott valkűrt se megölni. Kihívás fokozat. Eddig is szoptam,de ez már nem normális,hogy pajzson keresztül 1-2 ütés vagyok. Picur fullos eposzi, ő már fejlődni se tud.
    Nem értem mi a f@sz van...
  • Moby
    #441
    Ne kúrjatok már fel! Az egyik legjobb dolog a játékban, imádom őket!
  • Ulthanito
    #440
    Azt én is!

    (a fényest)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.04.24. 08:54:04
  • Ulthanito
    #439
    #433
    #426
    #436

    Ahelyett, hogy lököd a simán megy faszság mantrád, inkább olvasd figyelmesen a topikot, hogy én a negyedik vagyok, aki ezt szóváteszi...

    Nem, senkinek nem megy simán, mindenki szopogat vele pár percet...vannak köztük egyszerűek, de vannak köztük lényegesen nehezebbek is..

    Tegnap este beszétlem egy barátommal, ő még nem játszik vele, de mondtam neki, hogy van ilyen benne, s egyből az volt a reakciója, hogy ő az ilyennél fogja szétbaszni a kontrollert, mert ő is gyűlöli az ilyen öncélú megoldásokat játékban, szerinte sincs rá az ég világon semmi szükség.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.04.24. 08:55:27
  • n000rbi
    #438
    Én még nem piszkáltam az enyémet, de igazán csak a térkép alatt jön meg a hangja gow alatt. Az előző dzsuva leszedésére mit használsz?
  • darkSectorxxx #437
    Ja azt vágom, de csonakkal a nagy tónál el tudsz menni titkos vízpartokhoz, na ott a tüskéset. :)
    Vagy mikor mész a fényért na az a doboz. Hagytam is a ge.ibe. :)
  • Kandurex
    #436
    Nekem eddig egy volt emlékezetes, ...ott szoptam egy pár percig, viszont az almát adott!

    A helye:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Midgard tó közepén baloldalon.
  • n000rbi
    #435
    Egy átlagos játékosnak simán mennek ezek a harangos részek. Ulti nem átlagos :)
  • darkSectorxxx #434
    Milyen fokon?
  • darkSectorxxx #433
    A ládaknál, amiknek 3 kék szimbólum van, azokat ledobni iszonyat csisz idő alatt, attól agyfaszt kaptam egyik nap.
  • yesname #432
    Nem tudom. Nekem maximum harmadikra sikerült eddig mindet megcsinálni. Igaz még csak a második világnál vagyok, de erre is igaz: meg van az ideális pozíció, kiindulás és sorrend. Semmi extra.
  • yesname #431
    Az alapján amit írt miért lenne az...
  • Ulthanito
    #430
    Add el, aztán majd amikor már nagyon akciós lesz, akkor megveszed digitben. Én is ezt tervezem.
  • Ulthanito
    #429
    Év játékáról megmosolyogtató áprilisban beszélni...
  • Ulthanito
    #428
    Na, pontosan emiatt akartam írni. Azért lenne egy-két kedves szavam ahhoz a balfaszhoz, aki kitalálta az analóg stickkel történő harangdobálást fejszével. Mégis mi a retkes faszért, de komolyan? Garantálom, hogy aki kitalálta, egyet sem próbált meg végigdobálni, mert ha megtette volna, azonnal az lett volna a reakciója, hogy most komolyan, a faszparaszt játékost álljunk le szívatni ezzel, hogy egy kimondottan nem célzásra kitalált kontrollerrel precíziós játékot játszassunk vele?!

    Anyád.
  • darkSectorxxx #427
    Én látom a fejemben. :)
  • Gabe18
    #426
    Azért ezek a kontrolleres irányítású fejszehajigálások időre, hogy kinyiss egy ládát, ez tud idegesítő lenni.
  • mucsácsó
    #425
    Én nekem egy is van már egy jópár órám lehet benne eddig, de zseniális az egész, tényleg nem tudok rajta fogást találni, mindig meg tud lepni folyamat valamivel a játék... egyszerűen LEHETETLEN abbahagyni :D rég éreztem már ilyet, ezt nálam tényleg max a From játékok tudták max elérni, más semmi talán... :) még szerintem van bőven vissza, főleg hogy csinálgatom a mellékszálakat (ÖRÖMMEL!!!! ami nagy szó...), meg tényleg minden megnézek, mert egyszerűen emberidegen ez a látvány és hangulat...


    ...amúúúúúúgy arról tudni valamit, hogy lesz-e valami DLC/kieg-szerűség, vagy erről még semmi infó? :)
  • Moby
    #424
    Most meg azt nem látom, miért nem több?
  • Tikal #423
    vége:(

    Nem hogy év játéka, de évek óta nem jatszottam ilyen jót...nagyszerű utazás volt:)
    Zene nagyon adta végig, es a rendezés is remek volt, nem nagyon lehet belekötni semmibe.
    10/10
  • TDC Geronimo
    #422
    Most már látod mitől 10/10? :D
  • Moby
    #421
    Éééééédes istenem ez a GOD OF WAR...
    Nekem nem lesz szívem leadni ezt a lemezt. Ez egy mestermű.


    /üvöltő gép visszaszívva. Fejlemények vannak pasztázás ügyben. Valami van, de inkább csak sejtések. Majd írok róla hosszabban valahol. Valami istentelen módon el van baszva a pró hűtésfelfogatásával. Röviden: elbaszódott a pasztázás csak úgy. Nem csak a gow üvöltött, hanem minden. Szétkaptam megint, lepasztáztam, megint kussol. GOW sem hangos. Valszeg attól baszódik el, hogy fülesállványként használom a gépet. Hosszabban majd ha biztos lesz a dolog.
  • TDC Geronimo
    #420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most csináltam nemrég első realmet és a barlangba a hegynél mentem fel egy kör alakú felvonón, ami sokszor elakad. Ott hagytam abba
  • TDC Geronimo
    #419
    Lesz folytatva, mondták hogy maradnak még itt a következő rész/részekre
  • Kandurex
    #418
    Hol jársz?
  • TDC Geronimo
    #417
    video blocker extension... én release előtt felraktam és SEMMIT nem láttam ebből a játékból. Összes gow videót elrejti.

    A másik... 13 órát toltam és most olvasom hogy kb a játék 15%nál lehetek csak. WTF. Ez lesz vagy 40 óra nekem
  • Kandurex
    #416
    Hogy a mocskos Youtube mindig beajánlja az utolsó boss fight videót, még jó, hogy gyorsan elkapom a szemem, mert kis ablakba ott van...bár már így is van gyanúm :(
  • Kandurex
    #415
    Nem - nem. Csak úgy jött. Ezt folytatni kell. Ezt a világot. Minden adott, nem kell full előről kezdeni a fejlesztést, talán nem kell 5 újabb év :( akarom, kell!
  • Tikal #414
    Baldur-t alakító színész rohadt jó, már a Justified-ban is szerettem, jól hozza itt is a karaktert :)
  • TDC Geronimo
    #413
    a "BOY" olyan op már nálam, mint a szar :D

    Szénné fejlesztettem