1053
God of War 2018
  • darkSectorxxx #653
    +1
  • Kandurex
    #652
    Ez jó! :DD
  • Seth
    #651
    Kratos elcsúszott pár pengén :)

  • mucsácsó
    #650
    szerintem nagyjából egy helyen járunk... én is már elhagytam az államat, ez egyszerűen emberidegen... ez tényleg egy gaming mérföldő, fixen :) legalább akkora, mint egy Witcher 3... tényleg kb 20-30 percenként orrbavág a játék vagy audiovizuális tekintetben, vagy storyban, vagy epikségben...

    ezt aztán nehéz lesz megugrania bárkinek, szerintem még Santa Monicának is önmagát (bár valszeg egy 4-5+ éven belül meg fogják tenni ugyanúgy... :D)
  • orichalcos
    #649
    Na most elképzeltem Kratost egy FILA hátitáskával. :D
  • darkSectorxxx #648
    Régi részekben is volt meduza fej :)
  • Ulthanito
    #647
    A hátizsák erre kiváló lenne. :) Így a rendőrök is azt hinnék, hogy focizni mész.
  • orichalcos
    #646
    Ez szerintem csak véletlen, vagy inkább csak mitológiai utalás. Mondjuk ha egy fejet kellene cipelnem én sem a hátamra tenném vagy a lábamra. :D
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2018.04.27. 13:39:48
  • Seth
    #645
    A mitológiában is ez van, csak ott Odin hordozza a fejet magával. Ugyhogy onnan ered
  • Ulthanito
    #644
    Az övre csatolós kobak.
  • n000rbi
    #643
    Én végigjátszottam a Hellblade-et, de nem tudom milyen játékelemre gondolsz.
  • Tikal #642
    Nem tudom mire gondolsz, még nem játszottam a Hellblade-t, várom hogy beessen PS PLUS-ba :D
  • darkSectorxxx #641
    Mire érted egészen pontosan?
  • Ulthanito
    #640
    Amúgy csak bennem merült fel az a gondolat, hogy ezt a játékelemet a Hellblade-ből kölcsönözte a Santa Monica?
  • Tikal #639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vágja le a fejét, hogy utána újraélessze a boszorkány... a boszorkány meg azt hitte megölte, utána mondta neki, hoyg de azért öltem meg, hogy te életed lehelhess belé. Ha nem sikerült volna a művelet, Mimir-nek még az is jobb lett volna, de a hangsúly nem ezen volt :)
    Félig üres félig tele pohár....
  • Tikal #638
    :)
  • Moby
    #637
    Most ugyanazt mondjátok ám.
  • Ulthanito
    #636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szó szerint nem emlékszem rá, vissza kéne nézni, de az volt a lényeg, hogy Kratos mondta neki, hogy ismernek valakit, aki újraélesztheti, és a csávó kérte, hogy vágja le a fejét, ergo ölje meg. és arról is beszétlek, mi van, ha nem sikerül, erre mondta Mirmir, hogy ez így nem élet.

    Amikor a boszorka később a kunyhóban megkérdezte, hogy Did you kill him? Kratos azt válaszolta, hogy "at his request". Azaz saját kérésére ölte meg, ergo ő kérte, hogy ölje meg.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.04.27. 10:21:51
  • Tikal #635
    hát én nem így emlékszem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem mondta neki hogy ölje meg, azt kérte tőle hogy vigye magával, mert ez így nem élet neki, mert Odin mindennap kínozza, a testét nem lehet le vágni még Thor kalapácsával sem, a feje viszont szabad volt, ezért vitte el az Kratos
  • Myselor
    #634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát hasznosabb legalább tud nekik segíteni és végülis ha úgy nézzük szabad
  • Ulthanito
    #633
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mimir azt mondta Kratyosnak, hogy inkább ölje meg, mert szenved, és ez így nem élet. Hmmmmm.

    Miért, az milyen élet, hogy Kratos derekán fityeg a levágott feje, test nélkül?
  • n000rbi
    #632
    Már bánom, hogy nem vettem fel, de aki kicsit is ismer innen, az tudja, hogy nincs szükség videós bizonyítékra, mert nem kenyerem a nagyotmondás. Látod pont erre utaltam a tegnapi hsz-emmel, hogy alapvetően úgy állsz itt mindenkihez, hogy ha “ügyesebb”, mint Te, akkor az minimum hazudik. Nincs semmi trükk: figyelem a tippeket, amiket a játék ad, átgondoltan osztom el a skillpontokat, elolvasom a bestiárium bejegyzéseit és annak megfelelően támadok mindenkit.
  • Ulthanito
    #631
    Majd meglátjuk.
  • Ulthanito
    #630
    Ízléseken nincs mit vitatkozni, bár tudnék olyan játékot mondani az előző genből, ami nekem ennél összességében jobban bejön. Annak ellenére, hogy technoban nyilván nem lehet egy lapon említeni őket.

    A jelnlegi genből pedig nekem egyelőre egy hajszállal de vezet a Horizon. Lehet, hogy a játék végére ez megfordul.

  • Ulthanito
    #629
    Meguntam tegnap a baszakodást, feltettem hardra a játékot. Úgy osztottam a halált, Darky nem hitt a szemének. Ellentétben a nagyotmondókkal, én teszek majd róla fel videót vasárnap, ha hazajöttem. Mert ez tényleg megtörtént.

    Aztán megérkeztem egy részhez, ahol kurva sok mob, és két atom nagy troll volt egyszerre, két hullámban ráadásul. Lepofoztak vagy ötször, s bár már nem álltam távol a győzelemtől, úgy voltam vele, hogy még egy fél órát elbaszhatok, mire sikerül megcsinálni, de nem ér annyit az a fél óra.

    Visszatettem normálra, s mint gatya szövetén a fing, úgy suhantam át a csőcseléken, kb. fél perc alatt.

    Megoldás a no halál játékra: told föl egy órára hardra, utána vedd vissza normálra. :)
  • Ulthanito
    #628
    Olyan ez, mint amikor ágyba viszel egy nőt. Ha nem meséled el senkinek, olyan, mintha meg se történt volna!

    Jöhet róla a videó, új technikákat lesek el!
  • Ulthanito
    #627
    Ez nem válasz arra a kérdésre, hogy hányszor haltál meg...
  • n000rbi
    #626
    :O
  • orichalcos
    #625
    És még semmit nem láttál. :D
  • Seth
    #624
    Közel sem :)
  • TDC Geronimo
    #623
    Nem láttál még semmit csak annyit mondok :D
  • n000rbi
    #622
    Hát barátom, hard fokozaton elsőre feküdt, halál nélkül. Biztos ufó vagyok.
  • n000rbi
    #621
    Ugyanitt járok. Nincsenek szavak.
  • Moby
    #620
    Én kész vagyok. De teljesen. Nem csak a látványtól, hanem ahogy minden egyes eleme össze van rakva és hangolva. Ez egy teljesen új szint a videójátékok történelmében.
    Amik ma történtek....Atya. Úr. Isten :OOOOOO Amiket ma láttam, ahol ma jártam, amiket ma csináltam, az feldolgozhatatlan. Ahogy meséli a történetet. Minden félórára jut egy olyan arcleszakító epik pillanat, hogy nem térek magamhoz.
    Rajongásig imádtam anno a hármat, imába foglaltam Stig Asmussen nevét, de ez itt már egy másik univerzum.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kipucoltam egy barlangot, levágtam egy benganagy sárkányt, és levágtam egy fejet, a fej tulajdonosának kérésére :DD


    /és ma meghaltam egyszer, mert megtaláltam az eddigi egyetlen bugot a játékban: egy jéggtrollal hadakoztam, felmásztam közben egy platformra, és odaállt a troll. Onnantól se lejönni, se megsebezni nem tudtam, ezért hagytam, hogy megöljön, mert nem volt más megoldás. Apróbb pályatervezési hiba. Ez legyen a legnagyobb gond az egész játékban.
  • Tikal #619
    most tényleg itt folytatod? ...
  • darkSectorxxx #618
    Az hogy diploma kell a használatához, ha spoileres kérdés, akkor valszeg nem vagyok idiota és azért kérdem mert nem érdekel az hogy igaz-e.
    Ha meg valaki látja, hogy ott van az a kibaszott cím, hogy spoiler item kérdés, akkor az a tetves kibaszott cím azt jelzi, hogy kurvára ne nyissa le és ne foglalkozzon vele, ha nem akar item spoilert.

    Gondoltam én, ezekszerint tévesen.

    De nyugi, ha gond lenen nem töröltetnéma kedvedért vagy kedvetekért, csak nem kell a vita továbbra, szóltál, töröltem megvan. Nyugalom van.
    Sorry nem tudtam, hogy ezt nem szabad.
  • TDC Geronimo
    #617
    Ami nagyon durva még a játékban az a "pacing". Egy pillanatra nem ül le, folyamatosan jönnek az új dolgok még 20 óra után is.
  • TDC Geronimo
    #616
    hát ha még látnád 4k HDRbe...

    Amúgy ez nem csak PS4 egyik legjobb játéka :)
  • Kandurex
    #615
    Végre játszhattam megint egy kicsit... megint orrba vágott a grafika...Jézus fasza! De tényleg.

    Egyre jobban és technikásabban harcolok, élvezem, imádom! PS4 legjobb játéka ez. Vitán felül.
  • Tikal #614
    Te már végig toltad a játékot?