436
Shadow of the Tomb Raider
  • PiszkosFred
    #396
    Okés, örömmel, 18:00 körül átküldöm. Közben találtam egy season pass kulcsot is mellé, az is volt a bundliban, így fullos lesz. :)
  • Ironman2
    #395
    Elfogadom,küld el steamen (üzenetben),úgyis barátok vagyunk ott.Kösz!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.28. 12:04:37
  • PiszkosFred
    #394
    Egy alapjáték kulcsot tudok adni, ha kell (nem tudom, hogy def. kiadás e, vagy csak az alap, utóbbira tippelek, de akkor is az upgrade csak 10 euró lesz, spórolsz vele) a humbli decemberi csomagjában volt, kiválasztottam azt is, de mivel nekem megvolt már a season pass, majd a def.kiadás, így csak azért, hogy hátha kell valakinek/ismerősnek.
  • Ironman2
    #393
    Kösz! Meg is veszem akkor!
  • Dzsini
    #392
    Igen, a Definitive kiadásával összevonták az összes eddigi változatot, és az tartalmaz minden tartalmat (még az előrendelői bónuszokat is), emellett az alapkiadás és a Season Pass meg egyéb dolgok értékesítését befejezték - csak a Definitive létezik, és egy Definitive upgrade azoknak, akik sose vették meg az SP-t (aki igen, az automatán megkapta a Definitive upgrade-et).

    (külső boltokban lehet még alapváltozatot meg egyebeket kapni, de azok régebben generált kulcsok)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2020.02.28. 08:02:54
  • Ironman2
    #391
    Ez a Definitive Edition mindent tartalmaz ami idáig megjelent a játékhoz?

    Steam link

    Most érdemes akkor megvenni,mert márc.2-ig csak 20 euro
  • JonasSandor
    #390
    Túljutottam a sas kihívásán és most hogyan tovább nincs nyilam hogy szétlőjem a tartógerendát.
  • molnibalage83
    #389
    És azt hallottam róla, hogy túl sok minden lett elcseszve. A sztori még a 2. résznél is laposabb, a sokat hypolt környezeti elemekből semmi sem számít, stb.

    És nem a pénzemet, hanem az időmet sajnáltam eddig is a játékért és erősen érik a gondolat bennem, hogy akármennyire le lesz árazva, nem éri meg. Nagyon talán esetleg, ha -66% és mindent odaadnak. A 2013-ast így vettem meg.

    Pedig a 2013-as kiadást imádtam. A RTR-t végigtoltam, de kb. egy whateverrel nyugatáztam a végét meg, hogy tényleg odabaszott a cinematic cutscene minősége, de ennyi.

    Itt is ilyesmikről van szó.

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.10. 08:44:30
  • caps lock
    #388
    Szerintem nem tett jót neki a sok rpg elem, mert ezzel a korábbi részekre jellemző pörgő lendülettől fosztották meg. A rengeteg mellékes feladat között a fő történeti szál elveszik, nem játszatja magát, érdektelenné válik. A világ újbóli megmentése csak egy küldi a sok közül, legalábbis én így éreztem. A fejlesztéseknek se sok értelme van mert a játék egészéhez viszonyítva csak ritkán kerülünk tűzharcba és gyakran még ezek is kikerülhetők lopakodással. Viszont mégsem mondanám rossz játéknak, mert a grafika, a hangulat, a challenge tombok kidolgozottsága és a kulturális közeg olyan látványjátékká teszik amikhez hasonló nem sok van. Mindent a szemnek semmit a kéznek.
  • dregnarr1 #387
    No, végigjátszottam, teljesen.

    Nagyon csalódott vagyok. Írnék is róla, meg nem is, de egyszerűen meg sem érdemli. Végletekig lebutított (még ahhoz képest is), a második rész előnyeiből semmit meg nem hagyó, kötelező folytatásnak érzem. Szomorú vagyok, az előzetes pontszámozás és hasonlók alapján sokkal, de sokkal többre számítottam. A második rész után vártam már, hogy legyen időm erre a részre, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

  • Piko888
    #386
    Shadow of the Tomb Raider Croft Edition szerintem az összes DLC-t tartalmazza
  • grebber
    #385
    Sose volt olyan kb semminél ami mindent tartalmazna..Mindig lesz pár plussz fos ami kell mellé hogy teljes teljes legyen ha ez a cél.
  • dregnarr1 #384
    Hello!
    A Steam-es verziók közül a Croft Edition Bundle az, ami abszolút mindent tartalmaz? Össze-vissza vannak nevezve a kiadások...
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2019.08.27. 17:41:06
  • 6600GT
    #383
    Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy Cozumelbe még majd vissza tudok menni? mert úgye nem tudtam összegyűjteni mindent...köszönöm szép estét!
  • horobi36
    #382
    Millió hála a magyarításért, én is nekikezdtem.
    Írtad, nem lett olyan jó? Mi a hiba benne? Gyatra a fordítás? Én nem találtam eddig kivetnivalót. :)
  • lonvard
    #381
    Köszi szépen, kezdem újra a fordításotokkal. :)
  • TBTPumpa
    #380
    Köszönöm a lehetőséget, de nem szükséges.
    Nem azért vállaltam el a dolgot a TombRaiderS csapattal, hogy anyagi javakat halmozzak fel (valószínűleg ezt az ők nevében is írhatom). Illetve a magyarítás végeredménye sem olyan lett, mint, amilyet szerettem volna, de, aki játszani fog vele, az úgyis észre fogja venni.
    De remélhetőleg, így is megannyi kellemes élményt fog okozni a játékosoknak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam kívánságlistám van (meg PayPal számlám is), de az azokon lévő játékokat majd szépen sorjában beszerzem, ahogy anyagi lehetőségeim engedik. Nem azért van, hogy elvárjam, hogy mások beszerezzék nekem az ottlévő címeket. Mindenesetre, köszönöm a lehetőséget! Találsz jobb helyet is annak a pénznek, szerintem. :)

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.21. 13:00:36
  • TBTPumpa
    #379
    Sajnos az nem megoldható. A Windows Store cuccok védve vannak, ott nincs lehetőség a fájlok módosítgatására.
  • akyyy
    #378
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel ez a triológia záró darabja, és mindháromhoz elkészült a fordítás, és mostanában 'adakozó' hangulatban is vagyok, az lenne a kérdésem, hogy lehet valahogy támogatni titeked/téged ? akár anyagilag, akár valamilyen (Steames) játék formájában?
  • grebber
    #377
    MS Store variáns nem szerkeszthető?
  • TBTPumpa
    #376
    Elkészült és már tölthető a Shadow of the Tomb Raider (Steam) első publikus magyarítása!
  • grebber
    #375
    Windows store-os megoldás soha nem lesz megoldható a magyarítás ügyileg?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.07.19. 13:53:13
  • akyyy
    #374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dikk, de szép logóm van, meg sok csillag
    amúgy a játékra értettem :D
  • TBTPumpa
    #373
    Igen, a magyarítás tartalmazza az eddig megjelent DLC-k fordítását is.
  • akyyy
    #372
    Látom ki lett twitterezve, hogy a héten kész lesz, úgyhogy Humblen meg is vettem a Croft Editiont. Ebben benne van a Season Pass, így az összes DLC benne van?
  • TBTPumpa
    #371
    Egy kis ízelítő a Shadow of the Tomb Raider készülő magyarításából:


    A videó a játék első 15 percét tartalmazza (spoiler mentesen)!

    A magyarítás nem a végleges állapotot tükrözi, így fordítási hibák, angol szövegek és elírások előfordulhatnak még benne.
    Előreláthatólag a nyáron fog megjelenni és a TombRaiderS.hu weboldalról lesz elérhető.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.30. 19:45:52
  • TBTPumpa
    #370
    RTX Patch megérkezett:
  • TBTPumpa
    #369
    Az új DLC megjelenésének alkalmából:
  • OBig1
    #368
    Vagy: Users-Admin-- Documents --Shadow of the Tomb Raider -- sokszámjegyű könyvtárban vannak a mentések. Oda kell bemásolni is utána.
  • WinStar
    #367
    Húú köszi. Be van kapcsolva :)
  • PiszkosFred
    #366
    Kapcsold be - ha eddig nem volt -, a steam felhot a mentesek tarolasara. Jobb klikk a jatekon, tulajdonsagok, frissitesek, steam felho pipa.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.29. 13:19:03
  • WinStar
    #365
    Sziasztok.Januárba össze lesz szerelve az új gépem,s addigra nem fogom tudni kijátszani a játékot,de folytatni szeretném. Steam-en megvettem megjelenés napján(keveset tudok játszani gépen) s azt szeretném kérdezni hogy a mentéseket hogy tudom kivenni belőle,hogy ugyan ott tudjam folytatni? Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • MerlinW
    #364
    Ha ismét kiválasztod az aktuális fegyvert a speciális lőszerek között váltogat.
  • MerlinW
    #363
    Kontrolleren LB. Ott tudsz gyógyulás, látás, védelem buffokat tolni magadra. Utóbbi kettőhöz képességet kell venni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.12.26. 01:18:25
  • drinkalot
    #362
    Szia.
    Gondolom a key bindingnél kéne beállítanod magadnak.
    Csekkolást megér.
  • chase
    #361
    Itt vajon mire gondolt a költő? Melyik billentyűvel lehet előhozni a herbal mixtures listát? (nem, nem a kérdőjellel)

    Utoljára szerkesztette: chase, 2018.12.23. 22:38:45
  • Tibbbor
    #360
    Eddig semmi gondom nem volt a játékkal, tegnap elkezdtem felderíteni a Rejtett várost és kb. egy félórányi séta után a hang iszonyatosan torz lett, a beszédhang olyan, mintha robotok társalognának gégemikrofonnal, szóval nagyot esett az élvezeti faktor. Járt már így valaki? Van valakinek tippje a megoldásra?
  • Although
    #359
    Felhozod a gyorsablakot, pörgetsz legyártod majd a középső egér gomb azt hiszem.
  • caps lock
    #358
    Kontrollerrel játszom ott az RT a sima nyíl, az RB-vel pedig a speciális nyilakat lehet kilőni.
  • rage
    #357
    Nem csak ketten lehet megcsinálni