626
  • Montanosz
    #385
    Egy elevatornál a ház tornyához a fickohoz akivel beszélnem kellene hogy lehet vajon feljutni mert ajto az nincs a házon, robbantgattam is már de ugy se lehet bejutni




    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.06.20. 12:01:59
  • Savaran
    #384
    10 outpost van mindegyiket háromszor kell elfoglalni, az 30, persze nem muszáj, de a nyersanyagok miatt érdemes, könnyen meg lehet őket keresni, én felszálltam helikopterrel és úgy.
  • TomBond
    #383
    Van külön New Dawn topik? A keresővel nem találok. De valószínű, hogy itt is tudtok segíteni. Az outposts küldetéseket, hogyan tudom legeszerűbben megtalálni? Már csak azokból hiányzik egy pár, és megvan minden.
  • Savaran
    #382
    Azok a fehér növények a felelősek, attól szívsz be!
  • Borg
    #381
    Sajnos ez van, egy ökörség a sztorija. Már a 3-ban kezdék elcseszni ezzel a szipuzós témával, de az 5-ben aztán szépen kiteljesedett az őrület, és értelmetlenség.
  • RED BULL F
    #380
    Például hogy mivel idézi elő, miközben a semmi közepén mászkálok. Az meg kissé gyanús, hogy bárhol esek is össze, mindig összekaparnak. Értem én, hogy haladnia kell valahogyan a történetnek, de azért valami kerete legyen már, ne csak csapongjunk jobbra-balra. Mert nagyon úgy tűnik, mint ha a történet szempontjából előre tervezett lenne. Vagy lehet bennem van a hiba, mert nem veszek be csont nélkül minden idiótaságot. Az előző részekben ezeknek a részeknek például volt alapja, meg volt ágyazva a létjogosultságuk. Bár így a sztori végefelé érve már kezdem elengedni, hogy itt bármiféle értelme is lenne a történéseknek...

    Mindenesetre értékelem a humorodat.
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2019.05.26. 16:11:23
  • Borg
    #379
    Milyen magyarázatot szeretnél egy ilyen drogos, hallucinálós, zombis fasságra? A pontos kémiai képletét annak amivel be voltak mindenezve?
  • RED BULL F
    #378
    Sziasztok. Én még csak most kezdtem el az 5. részt, mert ha már lespoilerezték a végét, gondoltam teljesen mindegy tovább várni vele. Szóval az lenne a kérdésem, hogy erre a sok hallucinációs baromságra, és Jacob zenélő kis dobozára fogunk egyáltalán választ kapni valaha is? Mármint úgy értem, hogy a főküldetés medrében felmerül ez a kérdés valaha is? Mert már majdnem 10 órám van a játékban, de marhára nem értem mi miért történik, és a játék sem igazán veszi rá a fáradságot, hogy bármelyik kérdésemre is választ adjon. Elég lesz egy egyszerű igen, vagy nem válasz is.
  • Savaran
    #377
    Nekem is, sőtt a New Dawnt én inkább az ötödik rész folytatásának érzem, tehát ha végigtolom az ötöt, akkor a new dawnt is végig kell, így érzem teljesnek!
  • wedge31
    #376
    Én nem savaztam sőt nekem a New Dawn spinoff is bejött.
  • Savaran
    #375
    Nekem tetszett az ötödik rész, bárki bármit mond...
  • grebber
    #374
    Anthemet is mégis digitálisan EA rekorder lett....
  • Savaran
    #373
    Pedig hogy fikázza mindenki!
  • grebber
    #372
    A Far Cry 5 az Ubisoft legsikeresebb játéka ebben a generációban
  • Árnyvadász
    #371
    Ugyanaz a terület volt, mint a Far Cry 5-ben, csak itt az északi területen egy sztori orientált mászkálós részen kívül más nem volt, emiatt kisebbnek érezted. Tartalmilag érthető a kevesebb, mert nem is árulták teljes áron, de azért egy DLC-hez képest tisztességesen meg volt pakolva. Nekem tetszett, elvoltam vele és nagyon élveztem, csak az utolsó két harc volt értelmetlen, felesleges, mert ez már a múlté. Addig olyan szépen fel volt építve minden, még a főküldetések is változatosak és élvezetesek voltak, szerintem a FC5-höz viszonyítva is, aztán jött a palacsintasütős pofán vágás, mert elcseszték a végjátékot.

    Elfelejthetnék már ezeket a lezárásokat. Kicsit lehetnének kreatívabbak is, ha előtte már sikerült ezt megvalósítani. Én legalábbis ezen a véleményen vagyok. Aztán kinek mi persze.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.04.10. 13:00:16
  • Árnyvadász
    #368
    Ja értem. Akkor már a játék végén vagy. Onnan már nincs sok hátra. Ott én is anyáztam rendesen. Nem értettem mi a szarnak kellett beleerőltetni. Mondjuk nehéznek nehéz, de nekem első próbálkozásra meglett. Igaz minden fegyverem lőszerét felhasználtam, minden bombát, gránátot, molotov koktélt és egyebet eldobáltam és alig maradt életerőcsíkom, de sikerült. Idegesítő, de ami ezután jön az még inkább az lesz.

    Ha már itt jártál és nem érdekel, nézd meg a játék befejezését, utolsó harcait Youtube-on. De lehet már megtetted. :)


  • Borg
    #366
    Jó hát ez a 100 millió HP-s főellenségesdi minden játékban ordenáré fasság volt eddig is. Ebben sem nyújt újat a New Dawn, max egy lapáttal rátesz még a teleportálós medvés szintű baromságaival.

    Persze attól még simán meg lehet csinálni, egykét halál után kitapasztalod mit hogy érdemes.
  • Árnyvadász
    #364
    Hiba volt. 1-3 szintig terjed az ellenfelek és a fegyverek erőssége. Amit írtál az akkor fordul elő, ha első szintű fegyverrel lősz egy harmadik szintű ellenfelet. Vagy téged lő egy magasabb szintű és akkor pillanatok alatt meghalsz. De ezekbe a harcokba nem kell belemenni. A terület is úgy van kialakítva, hogy a kezdő/kezdeti régióban kevés a magas szintű ellenfél. Akár emberi, akár állati.

    Persze, ha nagyon messzire mész el, és nem foglalkozol a közeli küldetésekkel, akkor bele lehet ebbe a problémába futni, hiszen a New Dawn-ban már nincsen területi megkötés. Egyből bárhová el lehet menni, csak nem javallott. De azért emlékeim szerint, azért nem kell egy kis területen piszmogni, már a a játék legelején is elég komoly zónákat be lehet járni anélkül, hogy komolyabb bajod esne.

    Írtad letörölted, de ha mégis meggondolnád magad, akkor nyugodtan tedd vissza. Egyébként mikor Te leszel második, harmadik szintű fegyverekkel tele, akkor tök jó érzés lesz a gyengébb ellenfeleket lelőni. Hullanak, mint a legyek. Csak ebbe a játékba beletették ezt a szintezéses rendszert, emiatt másabb, mint a FC5. A kraftolásnak is jelentősen megnőtt a szerepe, ezért majd érdemes minden szemetet begyűjteni a fejlesztésekhez.
  • Savaran
    #363
    vegyél jobb fegyvert, az arany szinü fegyverek közül one shotolhatsz bárkit
  • Savaran
    #361
    Van pénz :D
  • grebber
    #360
    Drágán vásárlóknak Far Cry New Dawn -50% € 22,49 -20%-os kuponnal még olcsóbb.
  • Savaran
    #359
    New Dawn kivégezve! Bizonyos dolgok nem tetszettek benne, de mindent összevetve szerintem jó játék, méltó lezárása az 5-nek!
  • Savaran
    #358
    De elcsendesült mindenki, lassan a new dawnt is kimaxolom
  • Savaran
    #357
    Egyvalami nem tetszik, a fegyvereket már nem lehet testreszabni....
  • Savaran
    #356
    Nem is igaz hogy nincs benne repülő, most nézem hogy lesz helikopter!
  • hawkie22
    #355
    Nekem ez most ki fog maradni egyelöre, egy FC5 DLC-nek érzem a gameplay-videók alapján. Majd megveszem, ha lejjebb megy az ára, addig is menni fog az FC Primal (amit a Division 2-vel kaptam) meg az FC3, az is kimaradt korábban. Mire végigviszem a 3-t, 5-t és a Primal-t, meg mellette a Division 2-t, addigra pont lemegy az ára egy DLC szintjére. :)
  • Savaran
    #354
    Sajnos nem, nem lehet átállítani, az ötben még lehetett!
  • wedge31
    #353
    Én mindig ugy játszok de menüben valszeg lehet állitani rajta.
  • Savaran
    #352
    Na elkezdtem a NewD-t, eddig bejött, viszont hogy a célzást nem lehet átállítani úgy hogy ne kelljen tartani az egérgombot, az nonszensz....
  • Zsoxx
    #351
    Nukleáris rakétákat nem oda irányítanak, ahol papírházak állnak, hanem nagyvárosokra.
  • Savaran
    #350
    Tesco gazdaságos bomba lehetett....
  • Borg
    #349
    Az mondjuk érdekes atombomba lehetett, amitől minden papírház állva maradt...
  • Danecay
    #348
    Egy western témájú is jó lenne, kivéve persze akkor ha tényleg érkezik később a RDR2 PC-re is.
  • Savaran
    #347
    Jobban belegondolva nem is tudom milyen témájú Far Cry-nak örülnék, nyitott lennék egy scifi far cry-ra is, bejárható bolygó felszínekkel, stb.
  • Árnyvadász
    #346
    Én is így vélem. Ráadásul tök jól megférnek egymás mellett is. (Ha valakinek kimaradt az egyik, akkor is élvezhető, de nyilván 2:1 a legjobb.) Örülök neki, hogy megcsinálta az Ubisoft. Kíváncsi leszek mi lesz a következő Far Cry. Titkon jó lenne a Primal második része, de erre nem sok esélyt látok, hiszen az csak egy spin-off volt.

    Azt se bánnám, ha valami középkori, esetleg fantasy jellegű cucc lenne, komolyabb rpg beütéssel. Megreformálva, mint azt tették az Assassin Creed sorozattal. Mindenre nyitott vagyok, csak legyen még FC.

    :)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.02.22. 11:59:18
  • Savaran
    #345
    Szerintem így teljes az ötödik rész, muszáj mellé kijátszani a New Dawn-t!
  • Árnyvadász
    #344
    Hát igen. Sokat dob játékon belül a hangulathoz, ha valaki játszott az előzővel, majd látja a különbségeket, változásokat, és a legjobb, mikor olyan karakterekkel is találkozhat, akik az előzőben is szerepeltek. Csak közben 17 évet öregedtek.

    Én ma fogom folytatni a kalandokat. Hét közben nem volt időm, de most hétvégén befejezem a játékot.
  • Savaran
    #343
  • Savaran
    #342
    Na az nagy minusz pont, imádtam repülni az 5-ben.
    Ja az nálam nem probléma, az elsö rész óta nagy far cry fan vagyok, egyedül a 2 és a 4 maradt ki, hétvége környékén veszem is meg uplayen.
  • Árnyvadász
    #341
    Helikoptert lehet. Repülő is van, de annyira le van szuperálva, fogalmazzak úgy átalakítva, hogy vízen és földön is tud haladni, de felemelkedni nem tud. Kétéltű, de nem légpárnás, mindössze egy dupla szárnyas repülő, amivel a FC5-ben lehetett repülni egyébként. Ha jól emlékszem ez Nick Rye gépe volt.

    Hamarosan akkor végzel, szerintem nem fogsz csalódni a New Dawn-ban sem, bár lehet ennyi FC után kicsit sok lesz. Majd meglátod. (Arra gondoltam, lehet érdemes lenne egy kis szünetet hagyni és utána belevágni.)