626
  • Zsoxx
    #425
    Miből gondolod, hogy ő csinálta a videót?
  • Savaran
    #424
    Most nézem hogy még csak nem is eredeti játékkal játszol, ráadásul még streameled is, gratulálok!
  • Savaran
    #423
    Vegyél lőszert hozzá
  • Montanosz
    #422
    lődd szét helikopterrel
  • JonasSandor
    #421
    Rakétám egyszer volt de hamar elfogyasztottam és eldobtam.
  • caps lock
    #420
    Oda van írva hogy mit kell tenni: elpusztítani az Atya szobrát. Használj vállról indítható rakétát, aztán szabad lesz az út és felmászhatsz rá.


    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.02.26. 20:23:56
  • JonasSandor
    #419

    1 óra 7-nél van a hely.
  • Savaran
    #418
    Kicsit pontosabban, lehet akkor tudunk segíteni
  • JonasSandor
    #417
    Helikopterrel le lehet ugyan szállni, de guggolva nem enged a lyukon beleesni a résbe. Így kiesve.
  • Savaran
    #416
    repülő autó gyalog
  • JonasSandor
    #415
    Van egy isten szobor oda hogy lehet menni?,küldetés lenne ott.
  • JonasSandor
    #414
    Most valami lézerfegyót vettem a másikon pedig éppenhogy szerencsém volt a shotgunnal, bár 2-őt így is le kellett lapáttal csapni mert kifogytam.
  • Sunrider924
    #413
    Miutan kiszeded a Blackmarket perk-et utana vehetsz akarmilyen shopban special ammot, loves elott atvaltod a golyot panceltorore es akkor 2bol elviszi ha fejloves, ha meg nincs kedved ezzel tokoreszni akkor siman csak lovod a fejet a szemresnel 2-3 lovesnel lemegy a sisakja es utana mar mezei ellenfel ha fejet lovod. Voltam olyan helyen ahol 2-3 jott szembe es se kiterni se elbujni nem tudtam ugyhogy en igy oldottam meg, esetleg mehet az is hogy dinamitot dobsz rajuk, az crafolthato.
    Amugy Farcry jatek tehat minde fegyveren hangtompito van extra tarral igy nem tul nehez lopakodva olni oket es ha Boomer-t hasznalod tarsnak akkor eleg sok ellenseget leol neked es nem lesz riasztas.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.01.31. 15:00:57
  • Savaran
    #412
    50-es kaliberű mesterlövész puska, vagy sunyin lopakodva, vagy rakétavető vagy ilyesmikkel könnyű kinyírni
  • JonasSandor
    #411
    Hogyan lehet kinyírni az olyan helyeken lévő ellenfeleket ahol nincs fedezék, vagy ha el is lehet bújni riadóztatnak aztán egy pajzsos genyával nem lehet kinyírni mert golyószórójával szitává lő?
  • Zsoxx
    #410
    De most Steamen kínai holdújévi akció van, meg az UPlayen is.
    27-én este 7-ig.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2020.01.26. 02:16:54
  • xido
    #409
    a fullos bundli csomagot érdemes figyelni és venni egy ideje,amiben ez és a dawn is teljes.35 körül szép az is..
  • Zsoxx
    #408
    15 euró a Steamen, 27-éig.
  • Savaran
    #407
    Akkor mi a francnak játszol vele ha nem tetszik?
  • endorphinz
    #406
    általában a játékok úgy működnek, hogy van egy főküldi meg mellékküldik, utóbbiak akár kihagyhatóak

    itt viszont nem hogy nem kihagyhatóak, hanem végig kell menni az összes buta, ostoba, idétlen, egybites marhaságon, hogy befejezd a főküldit. egy witcher 3-nál élmény volt minden mellékküldi mert látszott a hozzáértés, de itt ubisoftnál nincs olyan játék ahol egy küldetés, karakter normálisan meg lenne írva
  • Savaran
    #405
    Minden normális open world ilyen, szenvednek a rohanók :) Speciel én kimaxoltam, 100 százalékra kétszer is, nagyon gyorsan összejöttek az XP-k nem is értem neked hogy nem, jó mondjuk én sem gyorsutazok mindíg van valami akció stb.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.19. 12:55:19
  • endorphinz
    #404
    2 megye felszabadítva már csak faith-é van de már nincs küldi se outpost se semmi amit csinálhatnék és kell még kb. 3000 rp hogy felszabadítsam
    körbejártam a megye minden szegletét, órák óta bolyongok és semmi.

    még egy ekkora faszságot mint ez, eleve rákényszerítenek ezekre a fostalicska mellékküldedésekre és majd ha megcsináltál eleget ezekből az idétlenségekből na majd akkor mehet tovább a főküldi... eszem megáll
  • Savaran
    #403
    Hours of Darkness kiegészítő 100%-ra, kipipálva!

    Szerintem a leg tartalmasabb kiegje, a játéknak, pozitívan csalódtam, hangulata is jó
  • Savaran
    #402
    Nálam teljesen jó, szép a játék!
  • endorphinz
    #401
    nekem mutatja, megnéztem másik böngészővel is. bár a képek nem adják vissza úgy ezt az elcseszett fénytechnikát amit a játék használ
  • Savaran
    #400
    a lámpa is elvakít a valóságban is
  • Danecay
    #399
    A képek továbbra sem jók :)
  • endorphinz
    #398
    ez napfénynél viszonylag reális de ezt eljátssza egy sima lámpánál is ami több mint röhejes.
    odalépsz a lámpához és az izzó fénye 200 lumenről 1000 lumenre erősödik :D

    hátha így:


    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2019.12.31. 17:29:43
  • Savaran
    #397
    Nem látszanak a képek, de valószínűleg amire gondolsz az nem rendellenesség hanem a "sun glare" effekt, ami teljesen normális, lényegében ha sötét helyről jössz ki a napfényre akkor elvakít egy rövid időre.
  • endorphinz
    #396
    Továbbá néhány felület teljesen bugos, ha a sütőt nézem és mozgok akkor a rajta levő rozsda folyamatosan változik. De itt van ez a napfény is, aminek nem ilyennek kéne lennie


    ultra beállítás + hd textúra pack + legfrisebb verzió
    rtx 2080 oc vga
  • endorphinz
    #395
    Másnak is automatikusan állítgatja a játék a fényerőt?

    Odalépek az ajtóhoz akkor normális minden, 2 másodpercre rá "kisüti" a szemem a lámpatest. Ha visszalépek akkor 2 másodpercre rá megint visszavált a kép normálisra, ha megint az ajtóhoz lépek akkor kis késéssel megint ráerősít.
    Ez ha dinamikusabb lenne akkor tök jó feature lehetne de így a késéssel piszok zavaró és nem látok beállítást amivel ezt szabályozhatnám.
  • mariakandras
    #394
    Eleg jonak tunik ez a jatek igy fel ora utan (most jottem ki bunkerbol), mondjuk en meg egyik reszevel sem jatszottam. Udv mindenkinek! :)
  • JonasSandor
    #393
    Ha televan a tárhelyed egyértelmű, hogy nem fogsz tudni többet.
  • zorrobomber
    #392
    Sziasztok, az normális, hogy nem tudok minden nyílvesszőt felvenni? Ott van a földön, látom, villog, és nincs felvétel gomb...

    kép:

    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2019.11.24. 17:03:03
  • JonasSandor
    #391
    Én nem szoktam sietni egyik gameban sem.
  • Montanosz
    #390
    értem köszi
  • Savaran
    #389
    Vannak rejtett küldik, valamint melléküldetések tűnhetnek el ha gyorsan haladtál az ottani főküldetésekkel
  • Montanosz
    #388
    az egyik régiót sikeresen felszabadítottam, de azt írja hogy 50ből csak 40 küldetést csináltam meg, most akkor mászkáljak tovább abban a régióban és beszélgessek emberekkel és megkapom a megnemcsinált küldetéseket vagy már nem fogják adni mert felszabadult ez a terület?
  • Montanosz
    #387
    Sajna lefelelejt, de megoldódott mert egy idő után magátol lejött és adott egy helyszínt
  • Zsoxx
    #386
    Azon a dróton pl. (csak tipp).