95
Sea of Thieves
  • Stief
    #14
    Pedig én már töltöm! :D
  • Béluska74
    #13
    Előtölteni lehet már? Mert én megvettem,de még nincs letöltési lehetőség.
  • Stief
    #12
    Basszus már azon gondolkozom hogy szabit kérek :D
  • SANTANTICA #11
    még 10 és fél óra..... :)

    Sea of Thieves Countdown
  • Stief
    #10
    Állítólag folyamatosan lesznek különböző eventek. De én szerintem kéne bővíteni idővel a térképet is. Az viszont jó pont hogy sok dlc-t terveznek, és "ígéretet tettek" hogy aki megveszi alap gammát, nem kell fizetni a kiegészítőkért. A szerverek fenntartása mikrotranzi lesz, de csak skinekért kell fizetni.
  • Caliph
    #9
    igen engem is ez érdekelne hogy hosszabb távon leköti e az embert... még egy kicsit várok vele,nézelődöm youtubeon,aztán eldöntöm :)
  • Stief
    #8
    Hát kedves Caliph. Én kipróbáltam és eszméletlen jó, haverral nyomtuk és nagyon élveztük. Kis kétszemélyes hajónkkal vagy 6-8 hajót elsüllyesztettünk. Számtalan kincset elloptunk. :D Azt nem mondhatom hogy vedd meg, de én megtettem. Grafikája eszméletlen szép, és nagyon jól ment a közepes gépemen. Ami miatt aggódom, a térkép mérete ugyan nagy, de nem generált, vajon nem lesz unalmas? Egyenlőre csak két hajó típus van. Jó pont hogy xbox access is lehet játszani tehát nem kell megvenned ,bérelheted is.
  • Caliph
    #7
    kipróbáltam volna de csak holnap 10ig van,én meg későn értem haza,mire lejön faluneten stb stb... véleményt irhatsz azért,ha jónak tűnik úgyis meg lesz véve :)
  • Stief
    #6
    https://www.seaofthieves.com/
  • Stief
    #5
    Hello! Ma egész nap nyílt béta pc-seknek és xboxosoknak!
  • Stief
    #4
    Na senki nem lesi meg a bétát :D ?
  • Stief
    #3
    Valaki jön bétára? Ma indul!
  • Caliph
    #2
    Egy kis info,mi is ez: Online multiplayer kalózos játék,(nem MMO,a készítők is Shared World Adventure Game nek hívják,ami közös világú kalandjátéknak fordítható nyersen)hajóírányítással,kincskereséssel,egy kis fantasyval és sok sok mókával,inkább a kooperatív játékra építve.
    A pálya töltőképernyő nélküli,kb 6-8 óra alatt körbejárható,teljes mértékben kézzel alkotott,nem progen.Valamiféle gyenge történetszálat is ígérnek,küldetésadó npckkel.
    Talán a crossflatform is működni fog,tehát pcs játszat xboxossal.

    És egy videó is milyen lesz


  • szabi07
    #1
    Ha esetleg valakinek van hozzá kulcsa azzal szívesen játszanék!