95
Sea of Thieves
  • szabi07
    #1
    Ha esetleg valakinek van hozzá kulcsa azzal szívesen játszanék!
  • Caliph
    #2
    Egy kis info,mi is ez: Online multiplayer kalózos játék,(nem MMO,a készítők is Shared World Adventure Game nek hívják,ami közös világú kalandjátéknak fordítható nyersen)hajóírányítással,kincskereséssel,egy kis fantasyval és sok sok mókával,inkább a kooperatív játékra építve.
    A pálya töltőképernyő nélküli,kb 6-8 óra alatt körbejárható,teljes mértékben kézzel alkotott,nem progen.Valamiféle gyenge történetszálat is ígérnek,küldetésadó npckkel.
    Talán a crossflatform is működni fog,tehát pcs játszat xboxossal.

    És egy videó is milyen lesz


  • Stief
    #3
    Valaki jön bétára? Ma indul!
  • Stief
    #4
    Na senki nem lesi meg a bétát :D ?
  • Stief
    #5
    Hello! Ma egész nap nyílt béta pc-seknek és xboxosoknak!
  • Stief
    #6
    https://www.seaofthieves.com/
  • Caliph
    #7
    kipróbáltam volna de csak holnap 10ig van,én meg későn értem haza,mire lejön faluneten stb stb... véleményt irhatsz azért,ha jónak tűnik úgyis meg lesz véve :)
  • Stief
    #8
    Hát kedves Caliph. Én kipróbáltam és eszméletlen jó, haverral nyomtuk és nagyon élveztük. Kis kétszemélyes hajónkkal vagy 6-8 hajót elsüllyesztettünk. Számtalan kincset elloptunk. :D Azt nem mondhatom hogy vedd meg, de én megtettem. Grafikája eszméletlen szép, és nagyon jól ment a közepes gépemen. Ami miatt aggódom, a térkép mérete ugyan nagy, de nem generált, vajon nem lesz unalmas? Egyenlőre csak két hajó típus van. Jó pont hogy xbox access is lehet játszani tehát nem kell megvenned ,bérelheted is.
  • Caliph
    #9
    igen engem is ez érdekelne hogy hosszabb távon leköti e az embert... még egy kicsit várok vele,nézelődöm youtubeon,aztán eldöntöm :)
  • Stief
    #10
    Állítólag folyamatosan lesznek különböző eventek. De én szerintem kéne bővíteni idővel a térképet is. Az viszont jó pont hogy sok dlc-t terveznek, és "ígéretet tettek" hogy aki megveszi alap gammát, nem kell fizetni a kiegészítőkért. A szerverek fenntartása mikrotranzi lesz, de csak skinekért kell fizetni.
  • SANTANTICA #11
    még 10 és fél óra..... :)

    Sea of Thieves Countdown
  • Stief
    #12
    Basszus már azon gondolkozom hogy szabit kérek :D
  • Béluska74
    #13
    Előtölteni lehet már? Mert én megvettem,de még nincs letöltési lehetőség.
  • Stief
    #14
    Pedig én már töltöm! :D
  • Béluska74
    #15
    Jó neked. Én még várok fél órát és ha nem lesz letölthető akkor elteszem magam holnapra.
  • Stief
    #16
    Tegnap este 22:00 már játszható volt! El is süllyesztettem egy kis hajót egyedül, igaz hátba támadtam az illetőt, nem volt szép :) Na de hát ez van!
  • kraven54
    #17
    game pass-al játszik valaki? Haverom probálná leszedni de a windows storeban szürke a letöltés gomb nem engedi leszedni
  • Stief
    #18
    Szia! Én ismerek egy illetőt, de azt tudom hogy gamepassal játszhass mindenképp meg kellett adni a bankáratya adatokat. Egyébként meg működik!
  • Alien69
    #19
    Most szedtem le. Igaz, én már egyből befizettem egy hónapot is pluszba. De, leszedte már. Először pl paypas-t is felajánlotta, vagy kártya.
  • Stief
    #20
    Tegnapi eredmény két sloop és egy galleon elsüllyesztése:D Én sloopal voltam.
    Az egyiken kincsek is voltak!
  • ToxiMaxi
    #21
    Az szép. 4 fős volt a Galleon? Mi a taktika ellene? Én 1vs4-ben nem boldogultam vele.
  • T800
    #22
    Sziasztok!

    Pc-n mikor jelenik meg a játék? Nem úgy volt hogy 20-án?

    Köszi!
  • Hexex86 #23
    Már megjelent igen. Pc-n csak win 10-re.
  • T800
    #24
    Hol lehet megvásárolni, és mennyibe kerül? A hivatalos oldalon 19,990-ért láttam XboxOne-ra. De PC-re hol lehet megvenni?!
  • Béluska74
    #25
    Ha megveszed Xbox-ra akkor meglesz Pc-re is. Ugyanaz a kettő,de csak akkor ha Windows 10 fut a gépeden. Keresztplatformos a játék ez azt jelenti,hogy a konzolos és a pc gamer együtt tolhatja mit állat.
  • RepeszElek
    #26
    Hi, hogyan kell csetelni a játékban? Csak előre megírt szövegeket találok.
    Xbox
  • Andule
    #27
    Ez h mukodik pontosan mert alapbol nincs Xbox account-om. (Asszem legalabbis) es amazonon can Xbox verza de Pc-bol kifutottak.
  • starfun
    #28
    TEgnap kipróbáltuk a fiammal a 14 napos ingyen game pass keretén belül,így akinek van gold előfizetése az homeolhatja másik gépre a game pass játékokat,szóval 0forintból 2 gépen online kipróbáltuk egy sloopot,de amennyire vártam annnyira csalódtam a játékban,felfedezés élménye hamar szertefoszlott, mikor az 5 ki szigeten kikötve minden második hordóban,banán,fa,és ágyúgolyó van.... bugyuta ellenfelek, kígyók,csontvázak. Hamar meguntuk,félkész az egész játék pedig annyi ötlet lehetne benne.Persze lehet hogy van de annyira sekélyes a kezdés hogy szánalmas,erre nem tudok napokat ráádolzni,hogy beleássam magam. Na majd a Far cry 5:)
  • Béluska74
    #29
    Ha Windows 10 van a gépeden akkor start menüben van egy Xbox applikáció. Elindítod ,regisztrálsz egy fiókot vagy bejelentkezel a microsoft fiókoddal (kb úgy mintha steam,uplay,origin stb lenne) és tulajdonképpen kész is vagy. A kapott kódot pedig a windows áruházon belül a kód beváltása menüpont alatt tudod beírni.
  • kraven54
    #30
    Én is a 14 napossal próbáltam ki de 2-3 óra után elég is volt. Komolyan pofátlanság, hogy ezért képesek elkérni 60eurot. Ráadásul még a devek is jól a pofánkba hazudtak, hogy a béta azért annyi amennyi mert béta. Erre megjelenik és csont ugyanaz mint a béta. Forintot nem ér.
    Ha rám hallgattok nem veszitek meg hanem előbb kipróbáljátok 14 napos game pass-al ingyen és utána eldöntitek megéri-e vagy sem....
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2018.03.22. 12:05:46
  • Stief
    #31
    Van abban amit mondtok igazság, DE! Az baj hogy vagy nyelvet nem beszéltek, vagy olvasni nem tanultatok meg.
    Hiszen konkrétan leírták, hogy a játék egy alaptartalommal jön ki, ami nem sokkal több mint a BETA.
    A tartalom időközben a patchel érkezik! Nem tudom de én ezt olvastam és ha nincs kedvetek utána olvasni, akkor esetleg posztolhatom.
    Ez baj mai társadalommal, kritizálni tudnak, csak utána járni dolgoknak nem!
    + Azt "ígérték" hogy ez drága alap ár tartalmazza dlc-k árát is, persze ez a jövő, hogy betartják e az ígéretüket.
    Egyszerűen ez a magyar mentalitás elszomorít, minden "szar"
    Ja kraven54 küld már el a te általad elkészített jobb játékot, szeretnék vele játszani! + a pofádba hazudós videót is.
    Köszi!

    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 15:49:54
  • RepeszElek
    #32
    Ejha, a RARE ügyvédje sem lenne ilyen szigorú hangvételű mint te szerintem:D
    Részvényeid vannak a cégnél vagy mi van..:)
    Nem csak magyarok hanem külföldi tesztelők is hangot adtak ezeknek a dolgoknak most néztem nem rég mert kiváncsi voltam.
    Teljesen áron ilyen játék stb stb. Úgylátszik ők sem tunak olvasni. Nem a magyar ilyen hanem az ember.

    Amúgy én is megvettem és szándékosan nem lemezen mert hosszú távra tervezek vele.
    Ebben a játékban sok lehetöség van és lesz is és egy pillanatig nem estem pánikba a kezdeti nehézségek és kevés tartalom miatt mert pont úgy gondolom mint te.
    Igazad van! :p
    Csak azért írtam hogy ne egyedül legyél a véleményeddel.
  • RepeszElek
    #33
    Egyébként jó a grafika meg hamar megszoktam a rajzokat, de azért kár hogy nem gta vagy assassins creed stilusban nyomják
  • kraven54
    #34
    Ez szédületes hozzászólás volt. Én általam készített játékot :D Bocsi Rare egy játékfejlesztő cég én nem. Ha azt mondom hogy egy autó szar akkor te azt mondod csináljak jobbat? Jó hozzáállás grat.
    Idézem akkor jó? "Developer Rare stressed the beta doesn't feature the full game"

    forrás: SoT

    ui: de 200 emberrel 4 év alatt szép teljesítmény

    witcher 3 150-250ember 3.5év
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2018.03.22. 20:10:20
  • RepeszElek
    #35
    Jaja mondjuk ez engem is meglepett.
    Ha jól tudom lassan 5 éve készül.

    A Bf4-et töröltem le hogy helyem legyen a gépen ami közel 60 giga volt!
    Erre látom hogy ez meg nincs 10 GB se:D
    Felesleges volt letörölnöm, de mondjuk én voltam a hülye hogy többet gondoltam..
  • Alien69
    #36
    Na ja. Kinek mi a "tartalom". Nekem speciel a hajókázás ilyen formája már egy kihívás. Úgy hullámzik az ósün, hogy tengeri beteg leszek tőle. Még jó, hogy a monitort nem mozgatja senkise, de, ha ez VR lenne, kb egy perc, és jönne a róka.
  • Stief
    #37
    Igen!
    Ezt állítom!
    2 napja nincs kint a játék és te azt mondod szar, te véleményed alapján biztos nem vásárolnék kocsit.
    Developer Rare stressed the beta doesn't feature the full game!
    Nagyon jól idézted, plz open betaban nem is volt full tartalom, fejvadászos küldik hiányoztak, bár talán egy stressz tesztnél egy darabig nyitva voltak.
    Másik számoljunk egy kicsit mikor azt mondod drága játék!
    60 euro=18000 ft kb
    Nézzük csak.
    Mi mozink jegy ára!
    1650 egy mondjuk 2 órás film azaz 18000/1650=10,9 óra mozi filmel
    Ha családdal mész akkor kb 3szor mehetsz moziba.
    Cigaretta Camel Blue 20 szál 1180 Ft ugye nem kell kiszámolnom mennyi jön ki belőle.
    De ha elmész a mekdöncibe egy bigmac menü ára kb 1500 ft között mozog az 12db menü.
    Szóval ha neked ez drága akkor nagyon nem tudsz számolni sem, vagy megint hozod Magyar formát és hajtod a csigát!
    Pl Arkot 60 euért vettem meg kb és 2000 órát raktam bele.
    Ha ebbe játékba az ember bele rak 20-at már megvan az ára.
    És tudod miért mondom hogy csinál jobbat, mert azok az emberek mondják hogy szar ez meg szar az akinek az életük hasonló vágányon van. Nem érzik át alkotások mögötti hihetetlen munkát.
    Wicher meg nem pvp, igaz valóban fasza játék. De példád olyan mint ha kutya kiállításra, macskát vinnél.
    Igazi MAGYAR barátom!

    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 22:08:50
  • Stief
    #38
    Ebben az országban van a legtöbb életunt szarozó ember. Minden szar!
    Bazz amikor hallgatom hogy építik a kerítést a migránsok ellen, evvel csak minket nyugtatnak. Az nem migrásoknak épül hanem hogy minket benntartsanak. Végén majd ládával dobálják be a banánt! Nézd ott a hülye magyar, semmi nem jó neki, jéé!! és még beszél is!
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 22:22:30
  • Norbertboy
    #39
    Kicsit túlreagálod a dolgot, nem? :) :D


  • Stief
    #40
    Jah lehet! Csak tényleg meguntam már ezt a stílust.
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.23. 07:43:09