95
Sea of Thieves
  • RepeszElek
    #54
    Maga a microsofft nem árul egeret konzoljához, de van cég ami foglalkozik ezzel.
    Még régebben utána néztem és amit mindenki dicsér az 45 rongy.
    Nem olcsó de megéri. Ha nem hoz ki a microsoft egeret lehet hogy egyszer megveszem mert nagy elöny konzolon belül is.
    Viszont ha kihoz a microsoft is egeret akkor azoknak akik játék miatt vesznek erős pc-t egyre kevésbé fogja megérni mert jönnek a stratégiai játékok, a szimulátorok, folyamatosan konzolra és hiába gyengébbek mint egy új gamer pc, a játékok optimalizálása miatt közel hozzák ugyan azt a grafikát olcsóbban.
    Egy hozzám hasonló átlag játékosnak már most sokkal kobban megéri konzolon játszani, de jelenleg azért még a pc vezet.
    Ki tudja meddig....?:)

  • Stief
    #53
    Egyébként mindenképp érdemes venni, billt meg egeret konzolhoz, ugyanis jövőben pcre és xboxra jönnek játékok és valószínű a cross plat már alap funkció lesz!
  • Stief
    #52
    hmm, én úgy tudom ,xboxhoz is van egér meg bill.
    Rosszul gondolom?
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.23. 16:05:13
  • Sáska
    #51
    en sem gondoltam ra elotte... az eset utan fel is instalaltam PC-re, es ott folytattam kalozom kalandjait :)
    De 24 colon nem ugyanaz mint 65-on.. :)
  • RepeszElek
    #50
    Ezen még el sem gondolkodtam amiket írtok.
    Mi lesz ha a konzolosokat mint jó magam összeeresztik a pc-sekkel.
    Elején örültem neki csak a chatet irigyeltem a pc-sektől de olvasva titeket kezd nem tetszeni a dolog...
  • Sáska
    #49
    Epp egy nagyobb kort futottam le, megcsinaltam ket ladas kuldedest, plussz talaltam egy random kincses ladat.. mikor behajoztam a szigetre, lattam, hogy ott parkol egy nagy hajo, de gondoltam alig latok mas hajokat, kikotok itt, legalabb latok mas jatekost is rajtam kivul.. Nem kellett volna.. :D
    Igazabol az bosszantott a legjobban, hogy csak azert haltam meg, mert xbox controllerhez nem vagyok hozzaszokva, igy mindenre lottem, csak akire kellett volna nem.. :)
  • Stief
    #48
    Szia!
    Evvel még soha nem találkoztam elég sok outpost van, ha van ott hajó és van félni valónk, ki se kötünk ott!
    Ha meg hajó nélkül van valaki a szigeten azt sellő jelzi, elég szép kék füstoszlopot ereget, szóval érdemes megnézni.
  • Sáska
    #47
    jah, es olvastam a kocsmaban a pirate rules-t (vagy vmi ilyesmi volt). Ezt mennyire veszi komolyan a jatek? Az egyik szabaly az, hogy "we settle disputes only on the sea (vagy vmi hasonlo), megis a szarazfoldon lottek le, pont miutan leadtam egy ladat. Azert jo lenne, ha ezt buntetne a jatek.. Vagom, hogy kalozkodas van meg minden, de az eleg lehangolo, mikor visszatersz a kikotobe 1 ora hajozas utan, es lelonek, mig beszelsz az NPC-vel. A Respawn ideje alatt meg bemennek a hajodba, megvarjak mig ujra spawnolsz, hatba lonek s elviszik a maradek ladaidat.. MEH...
  • Sáska
    #46
    Nem tudom, hogy jo-e ez a cross platform megoldas.
    Egyreszt tetszik, hogy jatszhatok nagy TV-n xbox-on vagy PC'n s monitoron..
    Masreszt tegnap majdnem beverzett a szemem, mikor 4 kincses ladaval hajoztam vissza, es a kikotoben szetalazott valaki. Talan lett volna eselyem, ha epp eger es billentyuzettel toltam volna (PC), de epp a controllerrel benaztam (xbox), igy eluszott a 4bol 3 lada, es kb 5x oltek le, es a hajot is elsullyesztettek.
    Eloszor nem tetszett, hogy nekem kellett mindent kitalanom, igy jo par orat lamultam az elejen, de utolag visszagondolva jo volt, hogy kicsit "old school".
    Nekem a tartalommal nincs gond egyelore, nem tudok rafekudni napi 3+ orakat, igy el leszek vele par hetig biztosan.
    Utoljára szerkesztette: Sáska, 2018.03.23. 12:13:22
  • ToxiMaxi
    #45
    Tegnap mókáztunk 1 jót és sikerült találkozni a Krakennel (jól írtam a nevét?). Picit mintha bugos lett volna mert 5 perc harc után elengedett minket, viszont nem kaptunk achievementet a harcért, ami úgy tudom járna. Bár a reputation is érdekesen jön mert volt olyan, hogy hajózás közben kaptuk meg kb. 30 perccel a leadás után. Szerverekkel még van gond de a játék tudja azt, amit bétában.

    Az okosokat kérdezem, hogy tényleg csak 3 hónap múlva jön az első olyan patch, amiben új tartalmakat hoznak be? Mert a jelenlegi formájában nincs benne 3 hónapnyi játékidő.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2018.03.23. 11:57:58
  • Torzonborz
    #44
    "Max visszaviheted a boltba "
    Na ezért jó a steames refund, nem tetszik egy játék akkor visszakérheted az árát (2 óra játékidőn belül ugye).
    Utóbbi idők egyik legjobb húzása volt tőlük demok híján (mondjuk meg tudom érteni azt is, hogy miért nincs már).
  • RepeszElek
    #43
    Az hogy ennyibe kerül befektetésnek kell venni.

    Amúgy ennyi idő után már észre kellett venni hogy a játékipar teljesen elkurvult.
    Gyakorlatilag a legnagyobb hibaszázalékkal árulják termékeiket,se garancia se semmi, sokszor még egy bocsi sem.
    Max visszaviheted a boltba és talán használt áron vissza veszik.
    A játékok egyre bonyorultabbak és a fejlesztőknek nincs idejük tesztelni kell a pénz, mi lettünk a tesztelők és ez már bevett szokásukká vált.
    Sok esetben csak akkor jönnek ki a bugok ha sok száz ezren játszanak egyszerre.
    A bf1re is most mondom csak hogy elég stabil másfél év után, vagy a nagy rockstar legendás Gta-ja mai napig kidobál online, és mindig vannak benne bugok.

    Ez ma a játékipar, hibás termékeket árulnak tisztelet a kivételnek.
    Annak örüljünk hogy nem repülőgép alkatrészeket árulnak!:D
    Ezt elfogadva a játékkal nagy baj nincs, tegnap 3 órát nyomtam haverral, tök jó volt,a kérdés az mikor jön a dlc és az azutáni meg azutáni mert jöbni fog az 100%

    (Stief tényleg túlreagálod)
  • kraven54
    #42
    Állj be a sorba és fogadj el minden szart amit eléd dobnak! Nem az árát sokallom, hanem az ár/érték arányát. De ilyenről még biztos nem hallottál. Ja igen magyar vagyok. Te nem tudom mi vagy. Véleményemmel nem vagyok egyedül hazánkon kívül sem ők biztos igazi nem magyarok. És kb ez a 2. játék amit életemben fikázok. És JOGOSAN.
    Ezért tart itt a világ mert minden szart ellehet adni mert van rá vevő
    Én itt abba is hagytam, jó játékot kedves Stief
  • Beni521
    #41
    A Witcher 3 egy folytatás, amin azelőtt már vagy 10 évet dolgoztak, csomó asset megvolt, kitapasztalták a technológiákat stb. A Sea of Thieves egy teljesen új IP, akkor már inkább a Cyberpunkkal hasonlítható, ami mióta is készül?
  • Stief
    #40
    Jah lehet! Csak tényleg meguntam már ezt a stílust.
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.23. 07:43:09
  • Norbertboy
    #39
    Kicsit túlreagálod a dolgot, nem? :) :D


  • Stief
    #38
    Ebben az országban van a legtöbb életunt szarozó ember. Minden szar!
    Bazz amikor hallgatom hogy építik a kerítést a migránsok ellen, evvel csak minket nyugtatnak. Az nem migrásoknak épül hanem hogy minket benntartsanak. Végén majd ládával dobálják be a banánt! Nézd ott a hülye magyar, semmi nem jó neki, jéé!! és még beszél is!
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 22:22:30
  • Stief
    #37
    Igen!
    Ezt állítom!
    2 napja nincs kint a játék és te azt mondod szar, te véleményed alapján biztos nem vásárolnék kocsit.
    Developer Rare stressed the beta doesn't feature the full game!
    Nagyon jól idézted, plz open betaban nem is volt full tartalom, fejvadászos küldik hiányoztak, bár talán egy stressz tesztnél egy darabig nyitva voltak.
    Másik számoljunk egy kicsit mikor azt mondod drága játék!
    60 euro=18000 ft kb
    Nézzük csak.
    Mi mozink jegy ára!
    1650 egy mondjuk 2 órás film azaz 18000/1650=10,9 óra mozi filmel
    Ha családdal mész akkor kb 3szor mehetsz moziba.
    Cigaretta Camel Blue 20 szál 1180 Ft ugye nem kell kiszámolnom mennyi jön ki belőle.
    De ha elmész a mekdöncibe egy bigmac menü ára kb 1500 ft között mozog az 12db menü.
    Szóval ha neked ez drága akkor nagyon nem tudsz számolni sem, vagy megint hozod Magyar formát és hajtod a csigát!
    Pl Arkot 60 euért vettem meg kb és 2000 órát raktam bele.
    Ha ebbe játékba az ember bele rak 20-at már megvan az ára.
    És tudod miért mondom hogy csinál jobbat, mert azok az emberek mondják hogy szar ez meg szar az akinek az életük hasonló vágányon van. Nem érzik át alkotások mögötti hihetetlen munkát.
    Wicher meg nem pvp, igaz valóban fasza játék. De példád olyan mint ha kutya kiállításra, macskát vinnél.
    Igazi MAGYAR barátom!

    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 22:08:50
  • Alien69
    #36
    Na ja. Kinek mi a "tartalom". Nekem speciel a hajókázás ilyen formája már egy kihívás. Úgy hullámzik az ósün, hogy tengeri beteg leszek tőle. Még jó, hogy a monitort nem mozgatja senkise, de, ha ez VR lenne, kb egy perc, és jönne a róka.
  • RepeszElek
    #35
    Jaja mondjuk ez engem is meglepett.
    Ha jól tudom lassan 5 éve készül.

    A Bf4-et töröltem le hogy helyem legyen a gépen ami közel 60 giga volt!
    Erre látom hogy ez meg nincs 10 GB se:D
    Felesleges volt letörölnöm, de mondjuk én voltam a hülye hogy többet gondoltam..
  • kraven54
    #34
    Ez szédületes hozzászólás volt. Én általam készített játékot :D Bocsi Rare egy játékfejlesztő cég én nem. Ha azt mondom hogy egy autó szar akkor te azt mondod csináljak jobbat? Jó hozzáállás grat.
    Idézem akkor jó? "Developer Rare stressed the beta doesn't feature the full game"

    forrás: SoT

    ui: de 200 emberrel 4 év alatt szép teljesítmény

    witcher 3 150-250ember 3.5év
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2018.03.22. 20:10:20
  • RepeszElek
    #33
    Egyébként jó a grafika meg hamar megszoktam a rajzokat, de azért kár hogy nem gta vagy assassins creed stilusban nyomják
  • RepeszElek
    #32
    Ejha, a RARE ügyvédje sem lenne ilyen szigorú hangvételű mint te szerintem:D
    Részvényeid vannak a cégnél vagy mi van..:)
    Nem csak magyarok hanem külföldi tesztelők is hangot adtak ezeknek a dolgoknak most néztem nem rég mert kiváncsi voltam.
    Teljesen áron ilyen játék stb stb. Úgylátszik ők sem tunak olvasni. Nem a magyar ilyen hanem az ember.

    Amúgy én is megvettem és szándékosan nem lemezen mert hosszú távra tervezek vele.
    Ebben a játékban sok lehetöség van és lesz is és egy pillanatig nem estem pánikba a kezdeti nehézségek és kevés tartalom miatt mert pont úgy gondolom mint te.
    Igazad van! :p
    Csak azért írtam hogy ne egyedül legyél a véleményeddel.
  • Stief
    #31
    Van abban amit mondtok igazság, DE! Az baj hogy vagy nyelvet nem beszéltek, vagy olvasni nem tanultatok meg.
    Hiszen konkrétan leírták, hogy a játék egy alaptartalommal jön ki, ami nem sokkal több mint a BETA.
    A tartalom időközben a patchel érkezik! Nem tudom de én ezt olvastam és ha nincs kedvetek utána olvasni, akkor esetleg posztolhatom.
    Ez baj mai társadalommal, kritizálni tudnak, csak utána járni dolgoknak nem!
    + Azt "ígérték" hogy ez drága alap ár tartalmazza dlc-k árát is, persze ez a jövő, hogy betartják e az ígéretüket.
    Egyszerűen ez a magyar mentalitás elszomorít, minden "szar"
    Ja kraven54 küld már el a te általad elkészített jobb játékot, szeretnék vele játszani! + a pofádba hazudós videót is.
    Köszi!

    Utoljára szerkesztette: Stief, 2018.03.22. 15:49:54
  • kraven54
    #30
    Én is a 14 napossal próbáltam ki de 2-3 óra után elég is volt. Komolyan pofátlanság, hogy ezért képesek elkérni 60eurot. Ráadásul még a devek is jól a pofánkba hazudtak, hogy a béta azért annyi amennyi mert béta. Erre megjelenik és csont ugyanaz mint a béta. Forintot nem ér.
    Ha rám hallgattok nem veszitek meg hanem előbb kipróbáljátok 14 napos game pass-al ingyen és utána eldöntitek megéri-e vagy sem....
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2018.03.22. 12:05:46
  • Béluska74
    #29
    Ha Windows 10 van a gépeden akkor start menüben van egy Xbox applikáció. Elindítod ,regisztrálsz egy fiókot vagy bejelentkezel a microsoft fiókoddal (kb úgy mintha steam,uplay,origin stb lenne) és tulajdonképpen kész is vagy. A kapott kódot pedig a windows áruházon belül a kód beváltása menüpont alatt tudod beírni.
  • starfun
    #28
    TEgnap kipróbáltuk a fiammal a 14 napos ingyen game pass keretén belül,így akinek van gold előfizetése az homeolhatja másik gépre a game pass játékokat,szóval 0forintból 2 gépen online kipróbáltuk egy sloopot,de amennyire vártam annnyira csalódtam a játékban,felfedezés élménye hamar szertefoszlott, mikor az 5 ki szigeten kikötve minden második hordóban,banán,fa,és ágyúgolyó van.... bugyuta ellenfelek, kígyók,csontvázak. Hamar meguntuk,félkész az egész játék pedig annyi ötlet lehetne benne.Persze lehet hogy van de annyira sekélyes a kezdés hogy szánalmas,erre nem tudok napokat ráádolzni,hogy beleássam magam. Na majd a Far cry 5:)
  • Andule
    #27
    Ez h mukodik pontosan mert alapbol nincs Xbox account-om. (Asszem legalabbis) es amazonon can Xbox verza de Pc-bol kifutottak.
  • RepeszElek
    #26
    Hi, hogyan kell csetelni a játékban? Csak előre megírt szövegeket találok.
    Xbox
  • Béluska74
    #25
    Ha megveszed Xbox-ra akkor meglesz Pc-re is. Ugyanaz a kettő,de csak akkor ha Windows 10 fut a gépeden. Keresztplatformos a játék ez azt jelenti,hogy a konzolos és a pc gamer együtt tolhatja mit állat.
  • T800
    #24
    Hol lehet megvásárolni, és mennyibe kerül? A hivatalos oldalon 19,990-ért láttam XboxOne-ra. De PC-re hol lehet megvenni?!
  • Hexex86 #23
    Már megjelent igen. Pc-n csak win 10-re.
  • T800
    #22
    Sziasztok!

    Pc-n mikor jelenik meg a játék? Nem úgy volt hogy 20-án?

    Köszi!
  • ToxiMaxi
    #21
    Az szép. 4 fős volt a Galleon? Mi a taktika ellene? Én 1vs4-ben nem boldogultam vele.
  • Stief
    #20
    Tegnapi eredmény két sloop és egy galleon elsüllyesztése:D Én sloopal voltam.
    Az egyiken kincsek is voltak!
  • Alien69
    #19
    Most szedtem le. Igaz, én már egyből befizettem egy hónapot is pluszba. De, leszedte már. Először pl paypas-t is felajánlotta, vagy kártya.
  • Stief
    #18
    Szia! Én ismerek egy illetőt, de azt tudom hogy gamepassal játszhass mindenképp meg kellett adni a bankáratya adatokat. Egyébként meg működik!
  • kraven54
    #17
    game pass-al játszik valaki? Haverom probálná leszedni de a windows storeban szürke a letöltés gomb nem engedi leszedni
  • Stief
    #16
    Tegnap este 22:00 már játszható volt! El is süllyesztettem egy kis hajót egyedül, igaz hátba támadtam az illetőt, nem volt szép :) Na de hát ez van!
  • Béluska74
    #15
    Jó neked. Én még várok fél órát és ha nem lesz letölthető akkor elteszem magam holnapra.