880
Destiny 2
  • Scooter
    #640
    Erre gondoltam, hogy kaszt függő. Akkor jól tippeltem, hogy a Warlock-é.
  • Maala
    #639
    Az az egyik kaszt Supere. Tippre Warlock Arc class-ának.

    Meccsenként 1 supere van mindenkinek, ha nagyon jól tolod, akkor összehozol egy 2.-at még a kör lejárta előtt... Szóval annyira nem gamechangerek, de adott szituációt megfordíthatja...

    Vagy Iron Bannerben hozzásegíthet pár extra ponthoz. :-)
  • Scooter
    #638
    Az ilyen online f*szságok miatt rühellem az online játékokat. Lehet, hogy valaki valódi pénzért vesz olyan cuccot, amit amúgy nem lehet kihúzni, csak azért, hogy élvezkedjen és kinyírjon mindenkit Iron Banner-ben.
    Pl. kézzel, hogy lehet kék sugarat lőni, vagy mi a f*szom az?
  • Maala
    #637
    Így így (Fusion Rifle). Másrészről egy este alatt meg lehet csinálni a questlinet, szóval annyira nem vészes.
  • Daermon
    #636
    Bow-ot annyira én sem kultuválom, bár voltak vele jó momentumaim. Le Monarque-ot szoktam használni, ha kell. Meg pont tegnap dobta az Oathkeeper exotic kezest (Hunter), ami bow támogató. Ennek ellenére kedvem nincs a bowhoz.
    Én itt az Iron Banner questben a 20 Fusion Rifle killnél hagytam el az életkedvem.
  • Maala
    #635
    Van MM VO-ra, de attól még a Bowozásban meg fogsz őrülni...

    Crucible Scout Rifle, Gambit Bow/AR, ezektől mászom én is a falra. :-D

    És akkor a Survivor GL-t nem is említem, az már csak a hab a tortán egy ilyen maxolós embernek, mint nekem. :-D
  • Daermon
    #634
    Jó ötlet, csak mindenre nincs időm :D De ez egész hozhatónak tűnik, mert pont Hand Cannon fan vagyok és a Vex Offensiveokra meg azt hiszem van matchmaking.
  • Maala
    #633
    Ha megvan Shadowkeep, érdemes rámenni az Undying Seal-re is, mert szezon végétől nem lesz elérhető állítólag.
  • Daermon
    #632
    Azért piszokság, hogy az Iron Banner tokent nem adhatom le, amíg nincs kész a quest. Most vagyok a submachine gun killeknél... Csak unom már :D
    De sebaj. Gear is lassan épülget (933+8), úgyhogy végre megint foglalkozhatok a Luna’s Howl hand cannonnal és a Gambittal, mert végre elérhető közelségbe került a Dredgen title. :) Most vagyok a Malfeasance exotic összerakásának utolsó questjén, aztán már “csak” a Light vs Light Triumph van hátra (4/10 perpill).
  • Scooter
    #631
    Steam sale-k kiderültek: Steam sale dates have leaked again.
    Remélem legalább lesz egy -50%-os akció a Forsaken-re és akkor gondolkodás nélkül rántom be! Viszont amíg jól fut a szekér és a toppon van az eladásokban, valahogy nem hiszek egy akcióban. Talán azért, mivel a year one része ingyenes lett, olcsóbban mérik a Forsaken-t, de egyelőre nem igazán hiszem. A Shadowkeep meg biztos, hogy nem lesz olcsóbb. Talán egy 10-25%-ot kaphat. Többet biztos, hogy nem.
    Hihetetlen módon beszippantott. Szeptember közepétől, október 1-re, felhúztam magam az akkori max. szintre (30-as szint és kb. 300-350 power). Most meg 913 körüli power-nél járok. Október 1. óta a steam-en 88 órám van benne!
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.10.20. 15:09:46
  • lammaer
    #630
    Maala, Nyaljá' sót :D

    Sunrider: jah, mivel tisztában vagyok a képességeimmel, mindig keresni szoktam a csapattársaim társaságát, egyedül max akkor megyek ha úgy látom vanesélyem flankolni, amúgy inkább szeretem ha van valaki előttem aki möfgül csipegethetek, esetleg megbosszulhatom a halálát. Meg ha esetleg olyan meccs van amikor az ölésen kívül lehet mást csinálni (pl a hullák után gyűjtögetni a gömböket, vagy zónákat foglalni) ott teszem hasznossá magam.

    Az egérbeállítások babrálásában nem nagyon hiszek, inkább a fegyverválasztáson szoktam variálni. Úgy tűnik egyenlőre az automata fegyverek jönnek be, minél nagyobb tárral, aztán spray n pray, igyekezve a fejét célozni az embernek (általában ösztönből a testet élzom, mert ugye az a nagy :D )
  • Sunrider924
    #629
    Crucible semmi extra csak meg kell talald azt a sensibility/aim erteket a Destiny2ben amire a legjobban regal az egered, nem olyan egyszeru, tele van a net mindenfele ajanlasokkal amiknek 90%a semmit sem fog erni a te esetedben, ezt magadnak kell kitapasztald, mennyi DPI/ADS kell neked, ha ez megvan akkor ugyanolyan egyszeru lesz olni jatekosokat pvp-be mint a mobokat pve-ben.
    Meg egy dolog, a Destiny2 rakfeneje a flinching, magyarul ha meglonek mikozben te celzol akkor kileng a celkereszt es ha pont akkor losz garantaltan nem fogod eltalani amit akartal, minden fegyvernel durva, sniper zoomnal a leglatvanyosabb. Egyszeru az ellenszer, hasznalj unflinching modokat ahoz a fegyverhez es akkor az eleg komoly segitseg.
    A masik dolog, pvp-be nem ervenyesek az ammo drop modok tehat oda scavenger mod kell hogy az alap 2 special ammo drop helyett 2nel tobb essen a lelott jatekosbol . Kesztyu es class armor-on voltak korabban a scavenger modok most meg nem esett, ugyhogy nem tudom. Heavy ammo meg egyaltalan nincs a jatek indulasakor, egy vagy ket terminal szokott lenni 1 perces cd-vel, azert szokott menni a bunyo hogy ki birtokolja, az akinek van heavy ammoja az kb halomra oli majd az ellent.
    Pvp-be soha ne menj egyedul, mert akkor kb free frag vagy az ellenfelnek, akik tobbnyire ketten-harman mozognak egyutt. Ha a csapatod veszit, akkor te egyedul ugysem fogod megforditani a meccset, hacsak nem vagy valami szuper tehetseg, aki lehozza egyedul a jatekot 1 vs 3-4, tehat inkabb menj te is a tobbiekkel es tamogasd oket. Ha van eszreveteled ird be nekik TEAM chatre, tobbsege latja/olvassa, ha akarja egyuttmukodik. Varazslatos szokott lenni amikor beirom az elejen hogy please defend heavy ammo es az ellenfel hipp hopp nem jut mar heavy ammohoz mert mindig van 2 csapattag aki orzi.
    Biztos van meg ezeregy aprosag ami pvp specifikus most ennyi jutott hirtelen eszembe, pvp az eleg komoly/szerves resze a Destiny progression-nek ha kimaradsz belole sok jo cucctol esel el, meg lehet tanulni sot meg szorakoztato is tud lenni. Vagy csak neha ki akarod ereszteni a gozt.
  • Sunrider924
    #628
    https://discord.gg/PtmQ7ZH ez mar elvileg nem jar le
  • Maala
    #627
    Hála égnek ebben a játékban azért olyan mapok vannak, amiken nehezen lehet campelni.

    Tudom, hogy nem így értetted, de nem hiszek neked. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.10.19. 15:54:04
  • lammaer
    #626
    Jó jó, enyhén túloztam csak... de én is a lista alján szoktam kempelni :)
  • Maala
    #625
    Superrel azért nem nehéz ölni. :-D

    Ennek ellenére én is ki voltam akadva, amikor Iron Bannerben Shotival vagy Fusion Rifle-vel kellett 20-akat ölnöm... Főleg, hogy most azért csak inkább Iron Bannert tolna az ember, ami megint egy másik kategória. :-D

    Jó kis Pulse Rifle/SMG kombó és hadd szóljon.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.10.19. 15:53:02
  • lammaer
    #624
    Egyszer már én is öltem crucibléban :D

    Mondjuk én PVP antitálentu vagyok amúgy is, de hát ha odaküldött a rewardért a játék akkor menni kellett... de töjk jó volt, múlt héten volt vmi scorched crucible meccs, ahol mindenki rakétavetővel lőtte egy mást.. na az fair küzdelem volt :D
  • JethroHUN
    #623
    Azt írja a discord, hogy érvénytelen meghívó vagy lejárt. Tudnál légyszíves újat linkelni?
  • Nomad90Hun
    #622
    Múltkor marson megkaptam a Trackless Waste-et, és nem igazán foglalkoztam vele, aztán tegnap gondoltam berakom megnézem már milyen, érdekes pve-ben is elég jó, de ami még nagyobb öröm végre Curicible.-ben le tudok lőni embereket és nem a sor végén kullogok 0 killel.
  • Zs0lt1
    #621
    Lehet, nem tudom, nem sokat toltam comp-ot ebben a szezonban
  • Maala
    #620
    Hmm, ugy olvastam, glory Legendert is kapsz egyet szezononkent.
  • Zs0lt1
    #619
    950 után csak pinnacle reward által adott cuccal tudsz fejlődni úgy, hogy ha minden slotban, tehát minden fegyó és minden ruha 951 akkor ad 952-t. Pinnacle reward a 100k nightfallból, iron banner bountyból és a raidből eshet jelenleg. AZ iron banner bounty kicsit trükkös. 4-et tudsz felvenni, de összesen hét van, és napi resetkor változhat.
  • Sunrider924
    #618
    Atadod a legnagyobb power fegyvereket minden slotra, equipeled, bemesz collections>armor>leveling kiszeded fejestol mesz lefele sorba, minden kiszedett cucc emeli a power levelt amint equipeled, igy ismetelgeted amig eljutsz arra szintre ahol mar nem igazan lepsz elore, kb 920ig jutottam igy ekkor bemesz season passba es kiszeded a 2ik karira is egy set armort az mar felhuz 940+, es akkor mehetnek a weekly challengek az uj karin is mar, konnyu lesz. Sajat modszer, valoszinuleg van kozos benne A modszerrel ahogy ezt csinalni kellene, nekem igy mind a 3 karim 962 most.
  • Maala
    #617
    Nah, én is elértem 950-et Titan only-val. :-)

    És akkor most hogy kell a többi karaktert felhúzni, mert az armor csak Titanra jó... 950-es fegyvereket átadom neki és csoki, idővel meglesz?

    Jah, és annyira (most) nem volt vészes Survival Solo, mint tegnap éjjel az Iron banner, szerintem... Kb. 2 meccsnyire van Fabled 1. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.10.18. 02:28:43
  • Sunrider924
    #616
    Dehat eddig volt is igaz hogy inkabb vanity mint hasznos de mindig volt az Iron burdenes kuldi a fegyoert. Most nincs, gondolom valami uj dolog jon majd kovetkezo iron Bannerbe.
  • Daermon
    #615
    Ne is mond. A Luna’s Howlt csinálgatom néha, kell a türelem a randomokhoz :D
    Iron Banner meg jó így: annyit változtatnék, hogy beraknék 2 legendary és egy exotic küldetést (fegyver vagy armor), ami jó grindos, így a hc-b playereknek is lenne valami.
  • Sunrider924
    #614
    Igen. A glory az a komolyabb pvp aktivitas exkluziv valutaja, mig a valor az a comon pvpbol jon, szinte ingyen. A gloryert meg kellett dolgozni regen a competitive (comp) nevezetu ratinges pvp-vel, es jart heti 3x comp merkozes utan a 120 glory bonusz.

    Kompetitiv pvp-t solokent jatszani az maga a pokol, NEM ajanlott.

    A sok random ember totalisan megoli a jatekelmenyt es ha az ellenfel bedaral ujra meg ujra meg ujra, siman megutalhatod a jatekot. Ha glory-t akarsz keress baratokat/csapatot es toljad azokkal ugy a kudarc sem fog annyira fajni es kis szerencsevel raerzel a comp-ra es mehetsz legend-ig minden szezonban, ami nem csak irto meno de marha sok pinnacle/pvp fegyot jelent amik szinte mindig Fabled glory rank+ kovetelmenyt kernek. Elozo szezonban az akinek megvolt a Recluse nevu smg felistennek szamitott, vagy ugyanigy a Mountain Top grenade launcher, Revoker sniper,de a korabbi hires hirhedt Luna, Not Forgotten es tarsai.

    Iron Banner az nem komoly pvp es ez latszik is rajta pont ahogy irod sok az olyan jatekos aki a kudarc elso jelere dobbant, azaz kilep hogy nehogy lejjeb menjen a pvp ratingje vagy csak nem tetszik neki hogy veszithet, raugrott a macskaja a billentyuzetre satobbi. Az Iron Banner regebben tartalmazott mindig egy olyan nehezitett kuldit ami utan jart az exkluziv fegyver reward es a tryhard jatekosok mindig azzal szivtak, merthogy Iron Banner nem kiegyenlitett pvp, szamit a power level, annyira, hogy mar mar nevetseges helyzetek is eloalltak, amikor en 600-as karival altam a 200as karik gyurujeben es egyenkent vertem oket a foldbe, ok meg vissza se tudtak utni. Ilyen szemmel nezve az hogy felvegyen a jatekos egy minusz 100 power debuffot es ugy gyujtson ossze eszmeletlen sok killt az nagyon nehez feladat volt eppen ezert akinek megvolt az IB exkluziv fegyver az is nagyon cool csavonak szamitott. De ez mind a mult, ma mar egeszen masrol szol Iron Banner is, most valahogy komerszebb lett majd meglatjuk Bungie mit gondolt merre alakitja tovabb.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.17. 06:34:22
  • Daermon
    #613
    Igen. Iron Banner az egy event mindenkinek, azért Valoros.
  • Maala
    #612
    Hadd kérdezzem meg, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól értem...

    Én azt hittem, hogy a Glory az az Iron Banner-nek a "valutája" lesz... De most, hogy befejeztem a küldetéssorozatát, továbbra is a Valor narancsát írja hozzá... a Glory piros-a csak a Survival és a Solo Survival-nál van. Szóval ha Gloryt szeretnék, akkor csak azokat kell tolni?
  • Maala
    #611
    Iron Banner tényleg ilyen fos lesz, mint amilyen most? 10-40nél bedob egy csatába, folyamatos leaverek, stb.?
  • Sunrider924
    #610
    Falshpoint az minden heten masik bolygo, amikor kint vagy directorba akkor egy sarga csillag jelzi melyik bolygo az. A sarga csillag amugy igazabol weekly challenget jelol, es a Flashpoint is annak szamit. Az event foleg annyit jelent, hogy a bolygon vegezheto aktivitasok %szamlalot toltenek fel, amikor 100%on vagy akkor kesz a weekly flashpoint challenge, beszelsz az NPC-vel (IO-n Asher, Titanon Sloan stb) es akkor kapsz erte egy Powerful rewardot.(mast is jelent pl az adott bolygon megjelennek a normal kuldik heroic verzioi)
    A powerfull reward az mindig az adott power szinted fole proccol +1tol akar +10ig is, en legalabbis lattam +10es proccot, tobbnyire +4-5, ez a gyakoribb. Tehat amig el nem ered a 950es cap-et jelenleg, addig vadaszni fogod azokat az aktivitasokat amikert powerfull reward jar cserebe, teljesseg igenye nelkul: strike weekly, gambit weekly, crucible weeklyx2( core+rotator), flashpoint, nf/100k, raid weekly, clan rewards. Lessed a sarga csillagot directorba.
    Shaxxnal semmilyen event nem szokott lenni, szerintem te Saladinra gondoltal aki az Iron banner event NPC-je, tole lehet felvenni a questet es a bountykat amik most pinnacle geart adnak, ez a powerfull-tol is erosebb, +1 szintet ad az adott slotra 950nel.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.17. 02:11:17
  • Maala
    #609
    Szóval így volt, thx!

    Sajnos múltbéli infókat nem nagyon lehet találni...
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.10.16. 20:22:16
  • Zs0lt1
    #608
    Szerintem a soft cap az marad 900, a hard cap-et növelik majd. y2-ben ez volt legalább is.
  • Maala
    #607
    Jól látom, hogy Crucible és Vanguard tokenekből kell feltankolni köv. cap-növeléshez? Ezek tűnnek a legolcsóbb engramoknak.
  • Zs0lt1
    #606
    A flashpoint az annyi, hogy minden héten másik bolygón van, és kell csinálni azon a bolygón dolgokat, a végén a bolygó vendortól kapsz egy powerful itemet. Miket kell csinálni? Public event, lost sector, heroic adventures, patrols. Hol lehet megnézni hány %-nál tartasz? A térképen a bolygó vendoránál mutatja.
  • lammaer
    #605
    Izé.. a Flashpointról tudna vki "írni pár szavat"?

    Guglizgattam, de csak régebbi tutorialokat találok, ami azt mondja először végig kell tolni a kampányt, aztán beszéln Cayde-6el.... most én végigtoltam az első kampányt (amikor a pirosak ki akarják lootolni a travellert) de Cayde 6el nem találkoztam azóta....

    Illetve INGAME honnan látszik hogy jelenleg Lord SHaxxnál valamifgéle event van... megnéztem most, nem látok nála semmi különleges feliratot....

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.10.16. 19:32:01
  • Daermon
    #604
    Így van 8-as. Akkor így már okés!
  • Zs0lt1
    #603
    Mert van az alapszinted és ahhoz hozzájön az artifact szintje. Ha 925-ös a szinted és 917-et ad Shaxx akkor valószínű 8-as szinten van az artifactod.

    Ha megnézed a képemet a #574-ben, ott 950 vagyok + 13 szintű az artifactom.
  • Daermon
    #602
    De van, miért?
  • Zs0lt1
    #601
    igen, az artifact szintet vond le belőle :-)
    Utoljára szerkesztette: Zs0lt1, 2019.10.16. 15:47:22