880
Destiny 2
  • Scooter
    #720
    Nem is kellett várni a Halloween sale-re (úgy látszik mégiscsak holnap indul), hanem egy hétfői akciót kapott, ami érdekes módon pont november 1-ig tart, mint a sale.
  • Scooter
    #719
    Skacok. -40%-ot kapott. Nem is tudom, hogy megér-e ennyit?! Destiny 2: Forsaken. Megemésztem még november 1-ig.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.10.28. 21:06:12
  • Scooter
    #718
    A kurva anyját, nincs nála fejfedő, csak egy fegyver, 2 karvédő és egy csizma. Rohadna meg a csótány!
  • Scooter
    #717
    Ahogy láttam egy oldalon a visszaszámlálót, csak este 7-kor derül ki. Figyelem az tuti.
  • Maala
    #716
    Nekem megvan a Rat King (még 2 éve szereztem meg. :-D), szólj, ha mennél. :-)
  • lammaer
    #715
    Közben kigugliztam a redditről, ott többször felmerült az eltelt 2-3 hónapban.... úgy néz ki azt jól irtad, hogy kell csapattárs akinek vagy a küldetés vagy a rat king fegyver megvan. 5 perces kikötés nincsen már, de nightfallnak kell lennie, amelyik éppen a rotán van.

    Ez a jó és a rossz is a Destiny2-ben, elég gyakran változnak benne dolgok, igy egy 1 éves guide valószinüleg már nem jó :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.10.25. 12:32:31
  • Sunrider924
    #714
    Pentekenkent keresd meg Xur-t, es vedd meg az exoticokat amiket arul + az engramot is. Kiguglizod hogy eppen melyik aktualis bolygon csovezik, hetente mindig mashol.
  • Scooter
    #713
    Vagyis sisak, de kb. mindegy. Ugyanúgy van annál is. Francba, akkor kell szereznem valahonnan egy exotic-ot, mert olyanom még nincs.
  • Sunrider924
    #712
    Mivel annak az exotic karvedonek a skinje that igen, csak ott.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.25. 09:47:03
  • Sunrider924
    #711
    EDZ terkeprol, majd irjad mit inteztel.
  • Scooter
    #710
    Újabb kérdés. Ugye ez Exotic ornaments-es cucc is csak akkor jelenik meg, ha aktív Exotic karvédőnél nézem. Simánál gondolom akkor azért nem jelenik meg?
  • lammaer
    #709
    Azt be lehet állítani hogy melyik küldetés legyen ha nightfallt választok?

    Vagy az arms dealert indítsam az EDZ térképről?

    Szerk: rágigliztam, az általad említett fegyvernél a guideok is azt mondják simán csak el kell indítani az Arms Dealert az EDZből. Az egyértelmű... de ennél a rat kingnél nem ezt írják :( Na mind1, egy próbát megér...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.10.25. 08:31:38
  • Sunrider924
    #708
    The arms dealer nightfallt kell megcsinalni es mint az egesz quest folyaman mindvegig kell a csapatodba meg valaki akinek vagy mar megvan a Rat king es equipeli, vagy egy masik jatekos aki szinten csinalja a Rat King kuldit.
    Nem emlekszem erre az 5 perces kikotesre, szerintem egyszer csinaljatok vegig a nightfall-t aztan meglatod.

    Minden exotic fegyos kuldinel ez a rutin, az utolso lepesnel egy nehezitett strike/nightfall-t kell megcsinalni, vicces modon a legujabb exotic fegyo a Leviathan's Breath bow is az Arms dealer-be fejezodott be
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.24. 22:12:23
  • lammaer
    #707
    Az a baj még azt se tudom :)

    Én is csak a guideokból próbálom kihámozni hogy ez az ucsó lépés mégis micsoda... a linkelt pl ezt írja:

    "To solve this one, you must complete the Nightfall strike with five minutes left on the clock."
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.10.24. 20:15:11
  • Maala
    #706
    Sima Nightfallról, vagy Nightfall: The Ordeal-ről beszélsz?
  • lammaer
    #705
    Rat King exotic quest 5. lépését csinálta mostanság valaki?

    Elméletileg arról szól hogy fireteammel csináljam meg a nightfall striket úgy, hogy 5 perc marad.

    Namost, tegnap mi nekikezdtünk a nightfallnak, de
    1. nem az a küldetés volt amit youtubeokon látok, hanem egy sokkal hosszabb (két részből álló)... ez a nightfall mindig változik hogy éppen melyikk küldi az?
    2. nekünk az óra a képernyőn nulláról indult és FELFELÉ számolt, ergó értelmezhetelen az hogy 5 perc maradjon, hiszen nem visszaszámol a küldetés...

    Szóval: mit néztünk be?
  • Sunrider924
    #704
    No para. El tudnam kepzelni hogy a Destiny is ebbe az iranyba indul mint a Warframe hogy a tenyleges jatektartalmon tul embertelen mennyisegu cicomazasi opcio keruljon a jatekba, engem kifejezetten idegesit hogy a year one Iron banner ornamentekrol lecsusztam es nincs egy normalisan kinezo fejes ornamentem jelenleg....
  • Scooter
    #703
    Bazd meg. Mielőtt idejöttem, jöttem rá. Mondom megnézem már az alap karvédőknél. Persze, hogy ott van. Exotic karvédő alatt jó, hogy nem jelenik meg. Minden oké. Én voltam a hülye.
  • Daermon
    #702
    Festival of the Lost event infók
  • Sunrider924
    #701
    Mutasd a screenshotot a boltos tetelrol ahol ki van pipalva. Erzesem szerint te egy exotic karvedohoz vettel ornamentet az viszont nem univerzalis es csak annak az egy exotic karvedonek jelenik meg.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.23. 18:36:42
  • Scooter
    #700
    Oroszlánfej volt a két karvédőn.
  • LostInTheCrowd
    #699
    Nem lehet hogy az egy másik kaszt armorjához való ornament volt?
  • Scooter
    #698
    A fasz se érti ezt. Nincs a karvédőnél ott az ornament cucc, amit bright dust-ból vettem. Pedig a boltban ki van pipálva. Nincs azzal összefüggésben, hogy csak bizonyos emblems-nél jelenik meg? Unlock-oltak, szerintem törölni nem lehet.
  • Sunrider924
    #697
    Exoticbol egyszerre csak 1 fegyver es 1 armort viselhetsz ez a megkotes.Ami cserelgetheto mivel itt cmbat kozepen is csinalhatsz gear swapp-ot.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2019.10.23. 11:04:35
  • Scooter
    #696
    Még egy kérdés. Ismerős kérdezi, de engem is érdekel. Exotic cuccokból nem lehet 1-nél több rajtad? A karvédőm nekem exotic és egy fegyver is. Úgy nincs probléma, de 2 különböző fegyver (1-2-3-as gombnál) nem lehet egyszerre. Tévednék?
  • Scooter
    #695
    Köszi skacok. Neked is #694. Azt tudom, hogy a színeket ott lehet manipulálni, de arra nem gondoltam, hogy az ornament is oda kerül. Majd ma megnézem.
  • Sunrider924
    #694
    Akarmilyen uj armor 2.0 kesztyunel menj ra az ornament-re es ott lesz , minden karinal, account szinten unlockolsz minden ornamentet. Ott ahol az Infuse-t csinalod lefele nyillal atdob a kovetkezo kepernyore ami a kinezeti dolgokat tartalmazza, ornament, shader stb
  • Maala
    #693
    Amikor jobbklikkel mész adott karvédőre (ahol infuse-olni is tudsz), ott megnyomod a lefelét, és ott elvileg a szín mellett tudsz ornamentet is váltani.
  • Nomad90Hun
    #692
    Én meg holnap ha ráér valaki örülnék némi ésszel rendelkező társaságnak is, mert elkezdtem az exo íj-as küldit és arms dealer-t kéne már csak letolni, de a végső bossnál puggal 50% hp alá nem tudtuk lenyomni, és 4x wipe-oltunk, 4-ik kísérlet sikertelensége után inkább feladtam.
  • Scooter
    #691
    Egy kérdés. Vettem Tess Everis-nél egy ornament karvédőt. Berakta az inverntory-ba, nyomtam rá egy unlock-ot és eltűnt. Nem találom sehol. Van valami feltétele, hogy használhassam. Nem igazán volt még ilyenem. Viszont nála a Bright Dust menüben a jobb alsó sarkában van egy kék háromszögben egy fehér pipa.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.10.22. 22:31:55
  • Zs0lt1
    #690
    Na ez könnyű volt :-)
  • Daermon
    #689
    Köszi a tippet :)
  • Maala
    #688
    Csekkoltam most haverommal, server resi után meglett nekem is a küldi, előtte valahogy nem találtam (reggel 10től)... Biztos vak voltam.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.10.22. 20:56:22
  • Sunrider924
    #687
    Menagerie
    Mondjuk lehet elobb vegig kell csinalni hozza egy kuldilancot, nem emlekszem pontosan, de a raidhez semmi kozze, en nem raidelek megis mentem rakat Menageriet, kimaxoltam chalice-t etc.
  • Maala
    #686
    Hmm, nincs ott nekem semmi. :-|
  • Sunrider924
    #685
    Az a resz solozhato, ha kiguglizod meg azt is megmondjak hogyan, ami nem solozhato az az Izanagi catalyst ahoz heroic menageriet kell megcsinalni.
  • Sunrider924
    #684
    Menagerie-nek semmi koze a raidhez, megnyitod Nessus map-ot es az aljan/kozepen a leviathan raid melett kell legyen 2 ikon az egyik a Menagerie dungeon, a masik a sajat Tribute Hall.
  • Zs0lt1
    #683
    Utána is. Egyedül azok eshetnek aminek már nem él a küldije, pl ThunderLord.
  • Maala
    #682
    Mármint első feloldásig, vagy utána is?
  • Zs0lt1
    #681
    Nem minden eshet, csak az amiknek nem volt semmijen küldije. Például a Whisper of the worm, a sleeper simulant, az outbreak perfected stb csak a küldiből eshet.