381
Nioh
  • darkSectorxxx #221
    Hát ahoz képest hogy alap kari, mert én is vagyok 100 körül a sebzésed kb 2x annyi mint nekem a legerősebb karddal, maguk a buff-ok meg3x-ották a sebzést???? :D
    A karid lehet alap, de akkor a fegyó sebzést valami nagyon feltólta. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 19:05:30
  • LBandi77
    #220
    100-as szinten voltam Darky,nem op build csak használva vannak az itemek,azért ilyen sem das. sem bb.nem nagyon van főleg 1. run-ba nem.
    És nem yt. néztem ki hanem én válogattam össze.Ja és még fingom nincsen hogy a kovácsnál hogy kell rendesen fejleszteni,talált kardal megyek nincs fejlesztve.
  • darkSectorxxx #219
    Az OP karikkal OP sebzéssel minden easy, a nagy trükk az amikor gyenge vagy és kinyírod. :D
  • LBandi77
    #218

    Csak a főbossról van ,semmi reakcióidő csak dara.
  • Maxyka
    #217
    Pl darky streamjét is néztem vagy 2órán át haldokolt az ogrénál. Persze a lassítás számít nem mondom hogy nem de sok bossnál van hogy nem hagy időt így se a támadásra két moveset között. Pl a golyósnál volt hogy 3x forgott egymás után. De az attack növelőt majd kipróbálom.
  • Maxyka
    #216
    Videokat raksz fel? Lehet hogy neked vannak emberfeletti képességeid és reakcióidőd. Van hogy bemegyek egy 75ös missionbe 95sírok halomra. 110 nél azér már van pont amit eloszthatsz 70nél még semmi csak az alapok.
  • LBandi77
    #215
    Most 115 szinten vagyok 1 220-as ajánlott tvilight-ba, még nem végeztem de kíváncsi leszek él vajon 1 percig a boss vagy nem.Az igaz hogy a dupla bossok nehezek,de ez meg olyan mintha a ds- ben champion meg dragonslayer egyszerre jönne.
  • Maxyka
    #214
    Nyomom én az armor gyengítést lassítást de attól még nem megy le a boss, föleg hogy a sloth debuff hamar lejön róla.
  • LBandi77
    #213
    Ha használod az itemeket hidd el nagyon könnyű.Pl ha mondjuk lassítást nem is használsz de rányomsz 1 olyan mágiát hogy gyengíted a fizikai védelmét közben beveszel 1 olyat ami növeli a te attackod erejét, próbáld ki.
  • Maxyka
    #212
    Nane. Azé ne. Ennyi erővel a ds is ennyi. Dodge meg ütés. A sebzés a bossra csak a leverés hosszaságát határozza meg...

    Szerintem egyáltalán nem easy. Nehezebb mimt a dark souls. 3 at és a bb t szinte tíz halál alatt végeztem...
    De ha valami tápos op buildet használsz ng ben akkor persze hogy easy.
  • LBandi77
    #211
    Egyébként meg a megjelenés előtt itt legendák születtek a nehézségről meg a sokféle harcrendszerről hogy csak így lehet meg csak úgy lehet aztán gyakorlatilag közép állásban 1 sima kard+ dodge ennyi a játék lényege.Ha meg használod az itemeket főleg a lassítást akkor very easy.
  • LBandi77
    #210
    Hát Darky én odaáltam elé úgy hogy ne érjen el aztán vagy 3-at rúg vagy 3 esernyő akkor odasétáltam 3 ütés aztán dodge hátra amíg meghalt,ha fölrepül akkor meg csak azt kell figyelni hogy mikor sikít a kurvája.
  • Maxyka
    #209
    Bezzeg ennél a játéknál nem írsz regényt, mint a ps4 csoportban szoktál. Pedig itt olvasnám szivesen.
  • Maxyka
    #208
    Ezt aláírom. A vámpírcsaj az szivat pluszban hogy van egy támadása ami úgy néz ki mint a forgó csak hoszabb és rúg a végén. Hányszor megszivatott.
    Most a békás bossnál voltam ki idegileg. Mindennel one hitelt es ha gurultam akkor is eltaláltak a nagy térsebzésű bombák.. Ogree meg easy volt.
  • darkSectorxxx #207
    Mit mondtam a golyósnál?
    Ez a denevér "No Damage" kategória, csak még amit írtam, gyakorlatban nem használtad, ha úgy csinálod akkor 99% az esély....

    Mondom konkrétan a taktikát:

    FUSS TŐLE EL EGYFOLYTÁBAN! VÉGIGG MENEKÜLJ.
    Majd csinálja a tornádó támadását....ekkor odafutsz és 3 ütés, MID-ben!
    Ezután FUSS, MENEKÜLJ TOVÁBB....

    Amikor felemelkedik, csak FUSS OLDALT, vagy gurulj el a köpések elől...DE úgy lehetőleg, hogy a amikor éppen nem köp hátrálj fuss messze tőle, minnél távolabb legyél mikor a levegőben repked!

    Eggyi a taktika...nagyon easy. Csak még nem ezt csináltad eddig ellene, hanem gondolom csak random ütöélted, akkor télleg szar, nem szabad, mivel sok támadása után nincs idő ütni....

    Ahogy írtam, itt fontos, MINDIG 1 támadást figyelj csak ki, VÁRJ rá és csak akkor üsd....ez a taktika minden boss-nál!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 16:49:03
  • Maxyka
    #206
    Meg ad is küldetésben 2-3at.
  • Tatyla
    #205
    De azt a könyvet végtelenszer lehet használni? Jah közben válaszoltál látom
  • LBandi77
    #204
    Nekem van már 5,venni is lehet,én csak egyszer használtam.30000 pénz az első utánna drágább lesz minden vásárlás után.
  • LBandi77
    #203
    Nem tudom spear-t meg baltát csak addig használtam amíg a dojo-s küldetéshez kellett.A skilleket is újra kell osztani ha használod a könyvet.
  • Tatyla
    #202
    Én elejétől fogva 30%-on vagy alatta vagyok, de nem tudom hogy osztod újra a pontot ahoz kell valami item ami nem potyog lépten nyomon
  • Maxyka
    #201
    Ha speares vagyok akkor a 30hearth felesleges? Azt se tudom az mire skálázodik , szerintem a jelenlegi semmire. :(
  • Maxyka
    #200
    De végre megvan a Red Demon set így végre 30% alatt vagyok a 80%helyett de a spear így is sok kí-t fogyaszt ami aggaszt. Asszem a red demon setre van is klán ami plussz passzív, de a setbónuszát nem tudom csak azt hogy ez ajánlott a spearhez. Ma este ha haza érek újra elosztom a pontokat mert nem oké, remélem a fegyver skilleket is el tudom újra osztani.
  • LBandi77
    #199
    Nem 1 kezes hanem 1 kard,meg bossoknál néha kusarigama.
  • LBandi77
    #198
    Én a hearth-ot tolom mert 1 kezes kardokat használok és arra A+ skálázódik.
    Nálam
    hearth 30
    Str. 10
    Dex. 20
    Magic 20
    Spirit 20
    Body 13
    Skill 13
  • Maxyka
    #197
    Jáá, más játékosok cuccait szeressük :D
  • Maxyka
    #196
    90es vagyok de még divinet revenantoknál se láttam. Lehet túltoltam a hearth ot? 30 van rajta. Egyébkén spearel játszok, kellemes emlékeket idéz anno a silkroadból.
  • LBandi77
    #195
    Ja bocs offer volt,most mehetek farmolni a halottakat.(azok dobják a legjobbakat)
  • Tatyla
    #194
    Az csöcs de onnan még vissza tudod venni nem, csak offernél vész el teljesen?
  • LBandi77
    #193
    Ja és tegnap 1 mozdulattal eladtam az összes fegyverem a kovácsnak csak az a 4 maradt ami rajtam volt, kb.50 db divine volt közötte,picit voltam ideges.
  • LBandi77
    #192
    Most ott vagyok lvl110-en,a legkisebb amit láttam lvl158 küldetés de tegnap megcsináltam 2 db lvl 240-est.
  • Tatyla
    #191
    Az igazi kihívás new game+, és állítólag new game+ után nyílik meg egy új terület, hol van még a level 750, én most vagyok 90 és húztam mindent,bodyt heartot jobban, próbálj lighting fegyvert használni az a legjobb mert stunol
  • Maxyka
    #190
    Body-t és a skillt fel kellett toljam 13-13ra,hogy használhassam az armort. Magicet 15re hogy a varázslatot is, spiritet 16ra hogy megkapjam a guardian spirit passzívjait. És akkor már rengeteg pont el is ment és még nem is tettem arra amire szeretnék. Ezt azért jól elcseszték hogy akkor indul a játék mikor már a végén jársz. Addig szó sincs a játékban olyanról hogy build. Kb az első 100szinten az alapokat osztod el. :((
  • Maxyka
    #189
    Ott én is csak kópéval jutottam tovább. Van ilye tű az itemek között amivel le tudod venni a bénítást ha eltalál az a kí labda. Késöbb már lesznek paralysis ellen cuccaid amik segítenek. A játék első 100szintjén szinte semmid nincs. De tényleg semmid, mert valamire mindig kell a pont.

    Nézd meg hogy a ruhaidra megvan e a követelmény body,skill,spiritet kér én ezzel szívtam meg. Keress olyan itemet ami resistet ad paralysis re.
  • Tatyla
    #188
    Ketten se egyszerű, de egyedül tényleg tömény szopás, később egyszerűbb bossok lesznek vagyis eddig amit én láttam van egy másik is (Omi Bozu) ami ilyen idegörlö
  • AntiHero
    #187
    Hívj be valakit magad mellé. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.03.17. 10:59:32
  • Ulthane
    #186
    Nem lettem beljebb sokkal tegnap. Inkább csak elfarmolgattam, hogy szintezhessek, feltoltam magam 18-ig, de nem nagyon látom, hogy bármi változna. Se nem lesz erősebb a fegyó, se nem birom tovább staminával....ehhh..

    ez a denevércsaj ki fog készíteni, kurvára utálom. Az első boss a nagy golyóival százszor élvezhetőbb volt. Meg ott azt éreztem van esélyem...
  • Maxyka
    #185
    70en tengödöm mivel a siege-n komoly céljaim vannak, de ha ennyire közel vagyunk szintben akkor látok esélyt a kópéra.
  • darkSectorxxx #184
    Igen, elhiszem.

    A köpése lebénít, ekkor instant halál, ezért mikor köpik fentről a levegőből pl, vagy lent megáll ésköpni készül, fuss messze tőle amennyire tudsz, ha véletlen eltalál esélyesebb hogy mire odamegy eléd kilépsz a bénításból.
  • AntiHero
    #183
    tudod:

  • Ulthane
    #182
    Engem csak a lövése bosszant, mert az mindig betalál, lefagyaszt, aztán csokirépa.