381
Nioh
  • Maxyka
    #261
    Amúgy main missionben itt sincs 30másodperces boss. Ez csak ez sub mission ne ez legyen az érv.
  • Maxyka
    #260
    És ez az érv? Pedig mindent kitanultam spearben nem emlékszem hogy lenne parry-m. nem a sima block ra gondolsz véletlenül?
  • LBandi77
    #259
    Fenét Darky ott NG- ben nem nagyon van 30 sec. Boss.
  • darkSectorxxx #258
    Amelyiket legelőször játszod. :D
  • LBandi77
    #257
    Human ellenfelek akár bossok is amik fegyvert használnak mind paryzható.Ha belassítod akkor annyi nekik.
  • Maxyka
    #256
    ez :D ez a boss easy de amik a main missionokben vannak meg a duók azok brutálak. Főleg azzal szivatnak a human ellenfelek ha éppen nem támad akkor védekezik akkor meg én nem tudok támadni. wtf :D
  • LBandi77
    #255
    Na most melyik a nehezebb a bb- das vagy ez?
  • LBandi77
    #254
    Na akkor most mi is a helyzet? Sokat nem kellett dodgeolni és még jó reflexre se volt szükség.
  • Maxyka
    #253
    13.szintel nagyobb sub boss :)

  • darkSectorxxx #252
    Ez így is volt. :)
  • darkSectorxxx #251
    + hozzáfűzve még annyit hogy:

    "szóval pont hogy a többi kockázatos, a kockázat nálad nem az ő támadása volt eddig hanem az, hogy még a szökkenés és futást nem használod jól, nagyon át kell állnod még erre a játékra, mert ez a boss még lassú ahoz képest ami a játék második felében lesz, és itt azért nem ütheted összevissza a boss-okat, mert ellenállnak, kivve ha lement a staminájuk és piros lesz a csikjuk, akkor tudd sorozni, mert akkor nem tudnak visszaütni.... :)
  • darkSectorxxx #250
    :D
  • darkSectorxxx #249
    Szólj mindenképpen, mert látni akarlak, holnap egész nap leszek, meg ma este is. :)

    Végülis mindegy melyik támadás után ütöd, nekem azért ez volt a legkézenfekvőbb, mert ilyenkor megáll kicsit és én 100%-osan védve vagyok a forgás ellen.
    A forgása soha nem ér el, vagyis szinte oda sem kell figyelnem, lazán megy...tuti módszer, de ha neked más fekszik, akkor nyomd, a lnyeg a győzelem, csak a többi támadása veszélyes, mert sokkal gyorsabb a többi támadáskor, mármint közvetlen a támadás után indítani tud egy újat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.18. 15:52:51
  • Maxyka
    #248
    Persze, látszik japó játék. Ki a tököm tud Ki pulse közben fegyvert és stancot váltani egyszerre. Hát én nem tudom egy másodperc ilyet így lenyomni. Ha tudnék a tekkenel játszanék és nem a nioh val.
  • LBandi77
    #247
    https://youtu.be/d6-lQ6eJ1Rk
    Nesze kombo.
  • LBandi77
    #246
    Egyébként tegnap streameltem Darky látta lvl 200 tvilight
    Kb 30 sec.volt a boss.én lvl. 115
  • LBandi77
    #245
    Kellett 1 dojos küldetéshez spear használat addig használtam de nem volt gondom vele,csak high stance nagy ütés mobok ellen aztán a bossoknál jól elraktam.
    Más, farmolom a renevantokat de baszki hogy mindenki red demon armorba van már a küldetésben lepakoltam a földre vagy 500 db divine cuccot.
  • Maxyka
    #244
    lehet csak a spear ilyen szar :D
  • LBandi77
    #243
    Próbáld meg hogy az ellenfél hátát ütöd nem biztos hogy jó lesz de nálam ami szemből 1000 sebzés az ha a hátát ütöm 4000-5000 attól függően hogy mennyi a védelmük.
    Pl.nekem 1 bármilyen renevant úgy meghal hogy kap 1 hátbaszúrós paryt meg leszúrom a földön.
  • Maxyka
    #242


    1:40től nézd darky a boss harcot. ha ilyen sebzésem lenne nekem is easy lenne
  • Ulthane
    #241
    Vagom, de itt inkabb nem megyek neki, :) tul kockazatos. Elso fazisat mar lenyomom, megvan a ritmus, a masikban maikor felrepul, na azt meg nem ismerem...de hamarosan meglesz. Velhetoen holnap megy a stream hanggal.
  • LBandi77
    #240
    Van olyan is ami ha meghalnál akkor beindul a guardian és mehet a dara, illetve van olyan tekercs a ninjába ha meghalsz dob 1 füstbombát és visszajössz kb negyed élettel,bossoknál jól jöhet.
  • Maxyka
    #239
    Van egy ötletem. Van egy Guardian spirit ami buffot ad ha amritát kapsz és van egy talismán ami amritát ad ha betalál a támadásod.
    Ma elkezdem tesztelni ez működhet -e :D elvileg high atk ban valami +60%atk dmg-et ad
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.17. 23:05:21
  • darkSectorxxx #238
    Ulthanito.... gyártottam neked személyesen egy HELP GIF-et... Na valami ilyesmiről írogattam végig neked. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 22:58:43
  • darkSectorxxx #237
    De nem jól vette azt amit írtam neki, mert ő sétál és nem fut az x-el....

    és akkor kell megütni, azután, mikor azt a tornádó támadást lenyomta, azt a pörgést, akkor utána oda kell ugrani és ütni, majd futni el az X-el. :)
  • Maxyka
    #236
    Ez az első játék ahol megfordult a fejembe hogy szétcseszem a kontrollert. Ds ben ilyen nem volt. Bármilyen nehéz is volt nem érezted úgy hogy unfer a játék. Itt igen
  • Maxyka
    #235
    Szerintem most uninstalálja :D
  • darkSectorxxx #234
    Stream-et!, Stream-et!, Stream-et! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 21:20:16
  • Maxyka
    #233
    Pls stream, hangal :D
  • darkSectorxxx #232
    stream lesz? :D
  • Ulthane
    #231
    A tetves kurva eg bassza telibe ezt a szajbabaszott otvar szar jatekot azt, hogy toljanak tuzes vasat a seggebe annak, aki ezt kitalalta!
  • Maxyka
    #230
    Hát azért nem mindegy hogy egy percig kell táncolni a boss fasságai elől vagy 5percig. Szimplán ezen az elv alapján nehéz pl ökölel megölni a bosst mert minden egyes másodperc ami eltelik az esély a hibázásra.
  • Maxyka
    #229
    Ha jól emlékszem nekem 380atk poweres spearem van lvl90-en.
  • darkSectorxxx #228
    az oké, de az a sebzés az alap egyben vesz le 1700-akat kb, az tuti valami tunning. :)
  • LBandi77
    #227
    Tényleg,már másikat használok ugyanilyen atk.csak még van fire sebzése is,párat ütök vele és meggyulladnak, támadnak de közben égnek és veszi le a hp-t.
  • darkSectorxxx #226
    :)
  • LBandi77
    #225
    Persze zöld cucc 800 attack power úgyhogy még gyenge.
  • darkSectorxxx #224
    láttam már 3000-3500-as sorozat sebzést is.
  • Maxyka
    #223
    Ezt én is észrevettem , mások háromszor akkorát sebeznek a bossba én csak karcolgatom.
  • Maxyka
    #222
    Csak a divine-t lehet. Van zöld cuccod?