425
  • grebber
    #385
    DiRT 5 - befutott a gépigény

    Minimum:

    64-bites processzor és operációs rendszer
    OS: Windows 10 64-bit (10362)
    CPU: Intel Core i3 2130 / AMD FX 4300
    RAM: 8 GB
    GPU: Nvidia GTX 970 / AMD RX 480
    DirectX 12
    Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
    Tárhely: 60 GB szabad hely
    Hang: DirectX kompatibilis hangvezérlő Dolby Atmos támogatással


    Ajánlott:

    64-bites processzor és operációs rendszer
    OS: Windows 10 64-bit (10362)
    CPU: Intel Core i5 9600K / AMD Ryzen 5 2600X
    RAM: 16 GB
    GPU: Nvidia GTX 1070 Ti / AMD Radeon RX Vega 64
    DirectX 12
    Hálózat: Szélessávú internetkapcsolat
    Tárhely: 60 GB szabad hely
    Hang: DirectX kompatibilis hangvezérlő Dolby Atmos támogatással


    A DiRT 5 október 19-án jelenik meg PC-re, PS4-re és Xbox One-ra, később befut PlayStation 5-re és Xbox Series X-re is, 2021-ben pedig csatlakozik a Google Stadia könyvtárához is.
  • grebber
    #384
    A Dirt 5 megjelenése is csúszik egy kisebbet

    Az új dátum október 16.
  • grebber
    #383
    Becsúszott egy újabb DiRT 5-trailer


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.06. 20:33:30
  • grebber
    #382
    Dirt 5 – Masszív sárdagasztás az offroad versenyjáték új kedvcsinálójában



    Vicces a video ,mert a kb ezer éves Sega Rally "sár realisztikáját ,formálódását" azóta se überelte senki és semmi. Pedig az a game kb olyan noname sikertelen lett hogy ihaj...
  • grebber
    #381
    Dirt 5 – Brutális hegymászás a legújabb gameplay videóban

  • Timbu
    #380
    Régen játszottam vele, de...
    Ha nem saját csapattal mész, akkor az autó "bérleti díja".
    Ha saját csapattal, akkor a csapattagok (szerelők, PR-es) fizetése. Ha jól emlékszem, amikor felveszel valakit, akkor mutatja a bérigényüket is. Illetve itt ajánlott szponzorokkal is leszerződni.
  • grebber
    #379
    Most tolom a Dirt 4-et.

    Versenyeknél mi az a Team Deduction? Mert folyamatosan von le pénzt.. Ez minek a költsége?
  • Timbu
    #378
    Na, visszatér a gymkhana is. Megnyugodtam.
  • grebber
    #377
    Dirt 5 – Egy videóban minden fontos tudnivaló

  • grebber
    #376
    Dirt 5 – Leleplezték az autóosztályokat
  • grebber
    #375
    DIRT 5 DEMO / ALL CARS / GAMEPLAY


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.22. 16:12:10
  • grebber
    #374
    Dirt 5 – Egy történetre fókuszáló trailer leplezte le a pontos megjelenési dátumot (Október 9-én jelenhet meg a Dirt 5)


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.19. 08:24:20
  • grebber
    #373
    Inside Xbox Series X Optimized: Dirt 5
  • grebber
    #372
    DiRT 5 - ezt tudja a karriermód
  • [HUN]FaTaL
    #371
    Miért? Attól, hogy a maximum a 4k/120fps még mehet alacsonyabb felbontáson 60fps-sel...

    Mondjuk engem a trailer alapján nem igazán mozgatott meg, szerintem ezt kihagyom.
  • grebber
    #370
    #Dirt5 information
    Nolan North voice actor
    4K and 120FPS on Series X
    Instant gameplay, loading times limited

    Ez faszán hangzik. Kb a TV-k 80%-a ki is van lőve
  • grebber
    #369
  • grebber
    #368
    A Codemasters már az új DiRT-játékot teaseli
  • gsg16
    #367
    Üdv!
    nemrég vettem meg ezt a játékot,és induláskor ezt a hibaüzenetet adja:"Access violation at address 0x10003654 in module 'EZFRD64.dll' + 0x3654.
    C: \ Windows \ USB Vibration \ 7906 \ EZFRD64.dll "
    a gépre csatlakoztatott gamepad nem tetszik neki.létezik erre valami hibajavítás,azon kívül,hogy húzzam ki a gépből a gamepad-et?
    Üdv!
  • Finkoo
    #366
    Az szinte minden Steames (és nem Steames, hanem más hasonló launcherrel rendelkező) játéknál megoldja az ilyen problémát, ha a users (felhasználók) mappából törlöd a játék mappáját...
  • DrifterHun
    #365
    Sziasztok. Akadt egy kis problémám, remélem tudtok benne segíteni. Megvettem a Dirt 4-et, felraktam, majd el akarom indítani de a Steam nem indítja el a játékot, pedig azt írja hogy játékba vagyok. Segítségetek előre is köszönöm. :)
  • Zoolee1976
    #364
    Köszi gyerekek,közben sokadszori újratöltésre lejött,nem értem mi lehetett a baj de a steames forumon is sokaknak gondot okozott a letöltés!Meg van az összes újabban kijött Rally játék kivéve a WRC7,offline karrier miatt nekem ez jön be legjobban mostanság.Az RBR és a Dirt rally persze jobbak szimuláció terén de ebben meg a körités tetszik,főleg egy fárasztó nap után szivesebben ülök le a dirt 4 mellé.
  • Nyers
    #363
    Itt is lejött bár nem indítottam még. Néha beragad a letöltés / install, ilyenkor egy "Verify Integrity of Game Cache" meg szokta oldani a dolgokat.
    Jobb klikk -> Properties -> Local Files -> Verify Integrity of Game Cache
  • hangacsi
    #362
    Nekem rendben lejött.
  • Zoolee1976
    #361
    98% on megállt a frissités letöltése és igy a játék sem indul el,valakinek esetleg van ilyen problémája?
  • Zoolee1976
    #360
    Ezer köszönet!
  • bosco05 #359
    Klubok ranglistájának hibája javítva.
    A klubokban szerzett pontok már helyesen jelennek meg.
    A közösségi események során szerzett pontokat helyesen osztja ki a játék innentől.
    A "Flavour of the Week" eredmény/trófea újra működik.

    A hosszú rész meg, kérlek segítsd a munkánkat bla bla bla.
  • Zoolee1976
    #358
    Sziasztok!Ma jött egy 500 mb frissités evve la szöveggel!"Hi all,

    We've just pushed live the latest patch for DiRT 4! You can expect to find the below updated:

    - Clubs leaderboards crashing is fixed

    - Point awarded in Clubs are now shown correctly

    - Community Event rewards will now always correctly be awarded

    - Flavour of the Week achievement/trophy works again

    As usual, please let us know if you've seen anything that has slipped through the cracks. :) We've set up a pinned discussion, so please head there if there's anything you've spotted.

    Thanks,
    Christina"

    Valaki aki nálam jobban tud Angolul leirná hogy végül is mi is ez a frissités?
    Köszi!
  • Mayorpapa
    #357
    nagy a csend a játék körül. fog még ehhez kijönni valamilyen DLC?
  • lacica
    #356
    Nem tudom,mit csináltam,de mind a három Dirt-ben működik.Igaz, az optionban nem látni,de játékban müxik.
  • Timbu
    #355
    Dirt 4 eSport
  • alma2
    #354
    bar engem csak dirt rallyban erdekelt, de nem ment a custom valtom, mig a custom kezifekem igen.
    Megnezve a profle-m, ott is hozza volt kotve, hogy a valto fokozatokat csak a kormanynak azonositott device-rol vegye.
    atirva a valtojera az erintett sorokat, mar erzekelte a valtot, csak nem biggyesztett be semmi azonositot, vagyis maradt unassigned, igy meg menteni sem engedte.

    Aztan visszamasoltam az eredeti xml-t, jatek ujraindit, KIVALASZTOTTAM ismet a thrustmasteres presetet, mar siman engedte a valtot meg a kezifeket is beallitani. Ami vicces, hogy a users mappaban semmi valtozast nem latok, es tovabbra is az eredeti profile-t hasznalom.
    Szoval valahogy biztos ossze lehet hozni a dirt4-ben is, ha csak gyokerestol nem valtoztattak valamin (amit ketlek) na meg mint olvashattad laccoo-nak is mukodik, de mivel rendeteg profile van benne kulonbozo kormanyokhoz, tobbfele megoldas, problema letezik, letezhet.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.02.12. 11:14:03
  • lac coo
    #353
    Már nincs váltóm, de tuti , hogy működik mert használtam simán ...
  • lacica
    #352
    THX.Próbálkozom vele.
  • alma2
    #351
    nem probaltam, de elvileg ez codemasters jatekok betegsege.
    Itt egy tipp.

    howto
  • lacica
    #350
    Üdv.Kis segítséget kérnék,vki.tud megoldást,hogy a kormányt és a különálló váltót tudjam együtt használni ??
  • Nyers
    #349
    Ezek szerint helyre rakták az online részét a játéknak és ESport felé is nyitnának. Kiváncsi vagyok fog-e még érkezni új tartalom a játékhoz, nagyon írják, hogy vannak nagy tervek, de nem árulhatnak el semmit.
  • Timbu
    #348
    Itt a Clubs Patch.
  • GPx8
    #347
    A Dirt4 annak király, aki életében nem vezetett még hátsókerék meghajtású autót, murván vagy csúszósabb úton...
    (Ne reménykedj, nem fogják azt sem fejleszteni).
  • Finkoo
    #346
    És akkor most szerinted melyik a legjobb rally sim?
    Dirt Rally - relatíve jó fizika, és ffb... gyenge tartalom, kevés pálya... elengedte a Codies...
    SLR - szerintem vicc...
    WRC 7 - nem olyan nagyon rossz, de a fizika és ffb max közepes... tartalom szintén gyenge, kevés autó, kevés pálya...
    Dirt 4 - kicsivel gyengébb fizika, mint a Dirt Rally, szintén kevés autó, viszont a pályagenerátor zseniális! Valszeg ezért kellett grafikai kompromisszumokat tenni, mert abban viszont a leggyengébb...

    RBR - fizikában etalon, de az aszfalt ott sem a legjobb... viszont messze veri a mostani játékokat... az alap tartalom tré, viszont a pálya és autó modok cunamiját nehéz követni... még mindig készítenek hozzá tartalmakat, és még mindig használják online bajnokságokhoz is! A grafika tré, de könyörgöm 2003-as játékról beszélünk! És még így is ezt választanám... elgondolkodtató...

    A mostaniak közül szvsz a Dirt 4 a király, és reméljük fejlesztik még egy kicsit...