425
  • Zanetti
    #425
    Tetszik ez a DLC. Igazán hangulatos versenyek vannak benne.
  • robicarlos6
    #424
    More New DIRT 5 Content Now Live: 2021 Ford Bronco, New Tracks & More!

  • Zanetti
    #423
    Bizony. Ezt előre lehet tudni, elég csak a teljesítményeket figyelni. Ismét öttel több lesz.
  • robicarlos6
    #422
    Hamarosan újabb DIRT5 frissítés/tartalom érkezik..
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.16. 21:18:05
  • robicarlos6
    #421
    DiRT 5 Super Size Content pack

    https://dirtgame.com/dirt5/news/new-dirt-5-tracks-cars-playgrounds



  • robicarlos6
    #420
    Bundlezva is lett a DiRT 5. Akit érdekel a júliusi Humble Choice-ba keresse.

    Közben pedig:

    Távozik a Codemasters vezetősége

    "Alig négy hónappal azután, hogy a céget felvásárolta az Electronic Arts.A hónap végén távozik a Codemasters CEO-ja és CFO-ja
    Bár az Electronic Arts nemrég még azt hangoztatta, hogy a szárnyai alatt a Codemasters olyan szabadságot kap majd, mint a Respawn, a hónap végén mégis távozik a cég CEO-ja Frank Sagnier, és CFO-ja Rashid Varachia. Az EA elmondása szerint persze a felmondásuknak semmi köze a pár hónapja történet felvásárlásukhoz, és "mindig is a terv része volt", csak időközben felgyorsult a Codemasters az EA stúdiókba integrálásának folyamata. A kiadó emellett megköszönte kivételes munkájukat, és a legjobbakat kívánta a továbbiakra."
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.07.07. 12:27:13
  • Zanetti
    #419
    Nem tudom, hogy Xboxon hogy működik. A mentést nem lehet átmásolni valahova?
  • hunbalee
    #418
    Bocs a hülye kérdésért ,de a Dirt 5 felhőbe ment?
    Mert nem mostanában lesz filléres tétel a GOTY verzió így most törölném a játékot mert kell a hely a boxon.
    (csak mert volt sok olyan game ami elvileg igen felhős volt azt mentések az uninstallal eltűntek örökre)
  • Zanetti
    #417
    Ha beszerzed a DLC-ket, akkor ott lesz majd 2 új sorozat, 25-25 versennyel. Azokat megcsinálva már simán eléred az 1000 mérföldet.
  • hunbalee
    #416
    Na már csak az 1000 mérföldes acsi van hátra és az alap game 1000/1000-es
    Melyik a leghosszabb pálya a DiRT 5-ben azt tudja valaki? Mostanában azt csinálom random pályát 15 körösre teszek és csak körözök, hogy minél előbb meglegyen a sok mérföld :) Feltettem a nehézséget hardra de semmi eltérést nem észleltem mediumhoz képest.. Pedig más autós játékban nehézségállításkor jobban "együtt van" a tömeg..
  • Zanetti
    #415
    Nem túlságosan népszerű ez a játék, amit kicsit furcsállok, de az biztos, hogy a GRID-nél sokkal jobb.
  • hunbalee
    #414
    Na lepergett a DiRT 5 (alap game)

    Tetszett, jó volt. A maradék acsit még összeszedem majd. Azok már nem nehezek csak kocsikázni kell még párszáz mérföldet.
    Grafika jó volt. Sokszor a pályákon már túlzásnak érzetem a homok viharokat meg a többit mert volt hogy szart se láttam merre kell menni. Látszott azért itt is hogy nincs sok pálya mert itt is volt ám ugyanaz visszafelé vagy csak havas verzióba stb, de ez 50x jobb volt és szerethetőbb mint pl az ótvar moslék Grid 2019. Amint boxon brazilba filléres lesz a gold verzió beruházok rá.



    (UI: Remélem az EA nem ugat bele a későbbiekben és marad legalább ez a színvonal)

    Ja és a vége felé kapott acsikból elég szánalmas a végigjátszások aránya kemény 3.x % meg ilyenek
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.14. 19:56:28
  • Zanetti
    #413
    Itt több pálya van és az AI is értelmesebb.
    Nem kötelező megcsinálni azokat a feladatokat. A továbbhaladás szempontjából úgyis csak a végső helyezés számít.
  • hunbalee
    #412
    Már 33 versenyt letoltam benne.Ami nem tetszik az a pályák alatt adott "csináld ezeket dolgok" szerintem fullra nem kellenek egy versenyes játékba ilyenek. Nekem ne mondja meg hogy legyek 1 kör után pl a 6. vagy hogy 70-en menjek 1 percen keresztül folyamatosan stb..Ezeket leszarom én alapból az autós játékok mindegyikébe ha kb fél/1 kör után nem vagyok az első már restartolok és nekem nem elég a 2 hely csak első leszek mindig, ahol nem addig restartolok amíg első nem leszek..
    Mondjuk az ótvar Gridnél sokkal jobb már most mert így 33 pálya után nem érzem azt amit a Gridnél hogy 5 pályán megyek folyamatosan. Bár lehet itt is csak annyi van fogalmam sincs ,de a lényeg ez nem arckaparóan unalmas.
  • Zanetti
    #411
    15-20 eurót megér simán. Nagyon szórakoztató a játékmenete és az alapjáték mellé már jöttek ki komolyabb plusz tartalmak.
  • hunbalee
    #410
    Tudom ,ott játszom én is. De steamre is köll majd mert jól mutat majd a többi mellett
  • Szabi #409
    és egy ideje már gamepass-ban is benne van :D
  • [HUN]FaTaL
    #408
    Lesz az még bundleben 1€. :D
  • hunbalee
    #407
    Cd keysen már €15.19-ért vesztegetik a DiRT 5-öt...
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.26. 20:54:27
  • Szabi #406
  • hunbalee
    #405
    Hamarosan bekerül a DiRT 5 a game passba
  • lac coo
    #404
    Háááz.. amihez eddig az EA hozzányúlt abban sok köszönet nem volt . ...
  • hunbalee
    #403
    "Az EA megerősítette, hogy a Codemasters felvásárlása után jöhetnek az évente érkező versenyjátékok"
  • hunbalee
    #402
    DiRT5 (Gamepod teszt)
  • hunbalee
    #401
    Computerbase DiRT 5 Performance teszt
  • hunbalee
    #400
    DiRT 5 az első értékelések
  • Zsoltee_a_bator
    #399
    Biztos pocsek az optimalizacio meg minden, de az analizis keszitoje osszevissza beszel.

    Egy i3 nem eleg, hogy 720p-n futtassa a jatekot, meg hogy hiaba dx12-es a rendering, megsem hasznalja ki a 6 cpu magot, stb. Ezeknek semmi kozuk nincsen egymashoz.


  • hunbalee
    #398
    Egész jól sikerült a pc-s port...ja nem

    DiRT 5 Performance Analysis

    Game Debate tesztje

    "Egy 4/8-as "szimulált" Core i3-mal mellette egy GTX 1660 Super VGA-val a játékot FullHD-ban Medium-re vissza kellett venni hogy meglegyen a stabil 60 fps. RTX 3080 4K felbontáson 50 fps környékén viszi a játékot."



    Mindeközben konzolon 120fps-el suhan majd....
  • grebber
    #397
  • Timbu
    #396
    Autólista

    A rally autó lista ugyan nem annyira szegényes, mint a Dirt 2-é volt, de azért eléggé eltolódott a túlsúly a buggy-k felé. Meg a Porschék felé.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2020.10.22. 07:32:23
  • grebber
    #395
    Kína után olaszba csapatjuk...

  • grebber
    #394
    1.5 év után (vagy ezen belül) ott lesz egy bundleban! Mint kb minden létező codemasteres cucc eddig
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.10.03. 21:30:20
  • Timbu
    #393
    Ez a Dirt 5 mintha a Gravel-hez állna a legközelebb stílusban. A videók alapján nagyon-nagyon nagy leárazás kell hozzá, hogy én ezt kipróbáljam.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2020.10.03. 21:14:05
  • grebber
    #392
    DiRT 5 - Kínában is megfordulunk majd

  • grebber
    #391
    Ismét mozgásban a DiRT 5

  • Timbu
    #390
    0:10-nél a Lancer dísztárcsájának változik a színe, vagy mi az?
  • grebber
    #389
    DIRT 5 | Cape Town Stadium Racing | Xbox One X|S, PS5

  • grebber
    #388
    DIRT 5 | Xbox Series S | Official Next-Gen Gameplay

  • grebber
    #387
    Másodjára is elcsúsztatták a Dirt 5 megjelenését

    November 6
  • grebber
    #386
    DiRT 5 - saját pályákat is készíthetünk