136
Osiris: New Dawn
  • Montanosz
    #136
    unityfordito viszi szépen, deepl-re állitva érthető is

  • Montanosz
    #135
    uj verzio jött ki
  • AnuluBamba
    #134
    Csak Júliusban 6 frissítés érkezett :)
  • AnuluBamba
    #133
    Rémlik, hogy valamelyik mostani fissítésben módositották, visszanéztem, de hirtelen nem találtam.
  • RJoco
    #132
    A járműfegyverek sebzése még mindig 5 vagy ezt már korrigálták?
    Nem volt valami vicces, mikor ki kellett szállnom a kocsiból és kézzel lelőnöm a nagy dögöt.
  • AnuluBamba
    #131
    írtam egy bőlére eresztett választ - de 404-error-ra futott :( a lényeg, nagyon fejlesztik a játékot és egyre jobban nőnek a lehetőségek - lassan érdemes az egyjátékos módot is kipróbálni, van benne annyi tartalom..
  • lammaer
    #130
    Oh, pont rá akartam kérdezni hogy van e vmi storyline vagy bármi ami több mint egy n+1. sandbox játék?
  • AnuluBamba
    #129
    Az elején van pár feladat, de azok inkább az ismeretlenül kezdőknek ad támpontot az elkezdéshez. A droidokat be tudod pakolni bármilyen járműbe? Szívesen elvinném magammal őket, de egyenlőre csak jönnek utánam "gyalogosan", de az túl lassú.
  • Hunter of Deer
    #128
    Én tolom néha amikor van egy kis időm, jól haladnak vele szerencsére, sok újítás meg javítás jön hozzá.
    Mondjuk a küldetéseket is lassan tehetnék bele, hogy legyen storyja :)
  • AnuluBamba
    #127
    Sziasztok
    Játszik még ezzel valaki? Mostanában eléggé felpörögtek a fejlesztések. Folyamatosan érkeznek a módosítások.
  • zolcsika080104
    #126
    nekem semmi probléma se a single vel se az onlineval,online ritkán dob le a mentések megmaradnak,semmi nem szokott elveszleni.Apró bugok vannak mint pl ha a nálam lévő anyagot bármit megfogok az egérrel raknám át ,és a levegöben akad,na az olyankor elveszlik.Rámcsatlakozni tök egyszerű.multi/privát server/europe/proteus a nevem dollyka.ha nyomunk egymásra f et akkor tudjuk használni egymás gépeit mindent.Szívás viszont hogy a társad ugyanúgy le tudja bontani az épületeidet mint saját magad.Igazából nem tetszik hogy nem termelődik újból a nyersanyag.Kéthetente újulnak a szerverek olyankor eltünik mindened csak az marad ami nálad van.Épp ez a legnagyobb kérdésem,hogy a tag akivel közösködök hogy csinálja hogy annyi nyers nála marad hogy az min 10 embernél férne csak el.Átírt valamit meghekkelte volna magának?Alig kezdődik el az új szerver én ott vagyok szinte puccosan neki meg ,rögtön annyi van hogy lépcsőket is tud csinálni a sziklákra.Lehetetlen hogy annyi nyers elfér nála.
  • RJoco
    #125
    Nemrég próbáltam.
    A single rész még mindig nem megy, csak a privát online. Nem is értem, mi az értelme, ha az nem, hogy néha szívasson és ledobjon.
    Na mindegy.
    Volt itt egy mentésem, de nem töltődött be jól. A 3 monitoros megjelenítést sem kezelte valami jól.
    Így hagytam egyelőre.
    Ha tudod, hogy tudok hozzád csatlakozni, akkor esetleg ránézek megint. De csak, hogy ne egyedül játszak.
  • zolcsika080104
    #124
    Van valaki aki játszik még?nem létezik hogy nem .Minden szépen működik a játékban online is igaz van egy két big de az a rendszeres fejlesztések miatt csúszik be de azon vannak hogy azt is javítsák.Sokminden funkció ki van iktatva,de azt mondják az is a fejlesztések miatt van.Lenne pár dolog amit jó lenne megbeszélni ,én csak magyarul tudok.Online van egy külföldi tag akivel összedolgozunk.Vele sem lehet beszélgetni a játék alatt.mert lehet én nem tudom használni a chatet a gameben vagy szimplán nem működik.De inkább az utóbbi lehet,mert már akkor a tag rámírt volna a játékbeli chaten.Ha van aki még játszik kérem írjon már ide.Előre is köszönöm.
  • zolcsika080104
    #123
    sziasztok!
    Most viszont rengeteg új tartalom van és egyfolytában jön rá az újabb frissítés..
  • drop
    #122
    szia most van új béta build elég jó de csak singleplayer rész
  • Daditsx
    #121
    Már úgy 2 éve nem. Azóta nem sok olyan tartalom jött hozzá ami visszacsábított volna.
  • AnuluBamba
    #120
    Játszik ezzel mostanában valaki?
  • AnuluBamba
    #119
    Én a multiban egyszer találkoztam valakivel - megkérdezte, hogy orosz vagyok-e.. írtam, hogy magyar, erre ott hagyott mint eb a szaharát :) mindenhol látom mások nyomait, hogy ügyködnek, csak nem találkozom velük

    Utoljára szerkesztette: AnuluBamba, 2019.09.07. 15:57:23
  • RJoco
    #118
    Én multiban biztos nem.
    Még a legelső próbálkozásnál nem volt hajlandó single-t indítani és csak multiban ment.
    Nem tudom, hogy volt megoldva a játéknál, mert csak egyedül volt és azt gondoltam, hogy a szerver az én gépemen fut, de amikor a netem vacakolása miatt nem tudtam játszani, mert kidobált, akkor azért csak sikerült valahogy rábírnom a single-re.
    Szóval én inkább hanyagolom a multi részt amíg rendesen meg nem csinálják a játékot.
    Mert a béta nélkül mindenképp nagyon véges a játék, a béta meg nálam vacakol.
  • AnuluBamba
    #117
    Sziasztok :) Mostanában játszik valamelyikőtök ezzel a játékkal Multiban? Ha igen akkor melyik régióban és szerveren? Ha nem baj odamennék én is :) Ha nem is együtt tolni, de nem baj, ha néha belefut az ember valaki másba is :) Vagy legalább látni a működése nyomát.
  • RJoco
    #116
    Pontosan úgy.
    De nem érdemes. Nekem kétszer lépett ki cirka 30 perc alatt. Csak úgy, semmi hibajelzés.
    Természetesen vesztek a dolgok, illetve újraindult a játék, de nem úgy adta már be a dolgokat.
    Bár szebb és másabb is a játék, de az alap dolgok, nagyjából ugyan azok. Viszont itt már nem püfölni kell a hajót az alkatrészér, hanem szét lehet szedni. És külön lézervágónk is van a roncsdarabok begyűjtésére.
    A raktér mintha sokkal kisebb lenne.
    A roncs körül nem tudtam összeszedni mindent.
    Ez a mostani talán jobb lenne (ha nem lépne ki, akkor jobban meg tudnám mondani, így viszont nem fogom erőltetni), de nekem nem úgy tűnik, mint amit fejlesztenének.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2019.09.06. 19:24:59
  • Ainz
    #115
    Szerintem külön a béta verzió, amit ki tudsz választani is le tudsz tölteni (Ez csak feltételezés, de a legtöbb játéknál így van)
    Engem inkább az érdekel, hogy mennyit fog most változni a játék, ezt azoktól kérdezem, akik tolták a régivel, meg most a bétával is.
  • Why
    #114
    Osiris:New Dawn beta Nah most ebben a videóban látottak jelenleg nincsennek benne a játékban. De akkor hol vannak?
  • Why
    #113
    NA,de nagyon örülök,hogy így foglalkoznak a játékkal. Emlékszem még amikor zárt béta volt már akkor pre-ordered volt a játék nálam. De ahogy most kinéz hát srácok én ezt nem bántam meg,hogy megvettem anno! Jó játékot mindenkinek!
  • RJoco
    #112
    Gyere a fórumra is.
    Szerver cím: steam://connect/51.77.73.230:29016
    A legegyszerűbb csinálni egy gyorsindítót és oda beadni a címet. Automatikusan indítja a játékot és csatlakozik a szerverhez.
  • Theron
    #111
    Megyek én is oda azt annyi. Egyedül nem akarok játszani, annyi a lémyeg.
  • RJoco
    #110
    Nem tudom. Abból a szempontból jobb, hogy míg az egyikünk lövi a bogarakat, addig a másik tud ritka ásványt bányászni.
    De én már kicsit untam, hogy mindig tartályokba kell gyűjteni az anyagokat és a tankokat sem lehet semmivel összekötni.
    Jó lett volna valami automata gyűjtő lehetőség és tartályos kocsikkal szállítani a bázisra.
    A lövöldözős egységek 5-öt sebeznek, azt sem túl messzire. Annál még a csákányom is erősebb.

    Nemrég indult egy egész jó Space Engineers szerver, többnyire magyarokkal, én most azon maradok. Ha lefutott, akkor lehet, hogy érdekelni fog a dolog.
  • Theron
    #109
    De hogy! Simán lehet 2en játszani aztán majd alakúl, csak egyedül unalmas...
  • RJoco
    #108
    És mit szeretnél csinálni a játékban a branccsal?
    Mert sajnos a lehetőségek eléggé korlátozottak.
  • Theron
    #107
    Üdv community! Keresek valakit vagy többeket csapatba. Ha valaki még aktív a játékban jó lenne valami brancsot csinálni :)
  • RJoco
    #106
    Az űrhajónál másnál is kiesnek az értékek a jobb oldalon?
    Konkrétan nem látom a karikákat, csak a balnak a felső negyedét és a sebességet is csak saccolni tudom, mert jó esetben egy szám látszik, félig. De legalább nem kell tankolni...
    Minden harcra is használható jármű lövedékenként csak 5-öt sebez? Elég gyér.
    A Mecha Crab bejön. Nincs igazán előtte terepakadály.
  • RJoco
    #105
    Ok, köszi!
    Nekem ez a 20 óra is hetekig tart, jó esetben tudok 1 órát játszani vele hetente. Ritka amikor többet.
    Főleg, hogy most kijött pár frissítés más játékokhoz.
  • Daditsx
    #104
    Én olvasom csak már jó 1 éve nem játszok vele. De úgy látszik nem is nagyon kell, mert nem igazán fejlesztik.
    Sajna a hibádba annyit tudok segíteni, hogy ha steam-es a játék csinálj egy file ellenőrzést, esetleg telepítsd újra. A mentésért nem kár, mert kb. 20óra játéktartalom van benne.
  • RJoco
    #103
    Ha esetleg valaki olvassa és játszana még vele.

    Nem sikerült Single Player módot indítanom, mert nem volt aktív a gomb. Ezért multiban csináltam egy privát szerót.
    Viszont mi az, hogy kidob a saját szerveremről dc hibával?!?!?!?!

    Hogy lehetne a jelenlegi mentést átvinni single módba?
    Vagy, hogy lehet single módot indítani?
    Még esetleg újra is kezdeném, a mostani tapasztalattal már gyorsabban menne a haladás. De az indokolatlan dc-k kedvemet szegik rendesen. Oké, hogy early, de akkor is...
  • kisiku
    #102
    Nem nagyon megy a topic...pedig azóta már frissítették is a játékot, tehát nem halt meg.
  • Norbertboy
    #101
    Sziasztok!

    Magyarítást nem tervez senki?
  • kisiku
    #100
    Rohangálni addig kell, amíg nincs valami járműved. A legegyszerűbben megépíthető az űrhajó, nagy raktér, ingyen (!) üzemanyag, és gyors.Egyébként igen, rohangálni kell.
  • Caliph
    #99
    a gáz szállítás még mindig kimerül a hordopakolásban? még anno régen,amikor kijött a kipróbálható verzió kb ez volt a legidegesítőbb része,kis hordokkal rohangálni gázt gyűjteni,legalább egy tartálykocsi vagy valami ilyesmi lett volna :D
  • kisiku
    #98
    Ne, ne, ez teljesen jó, ezt csináltam a Subnautica-nál, csak jelenteni kell nekik "bugreport"-ként, már be is van építve ide is.
    Én most egy másik EA-s játéknál csinálok bugreport-ot.
    Egy fejlesztő cégnek ezek nagyon jó visszajelzések, mert sok mindent le tud belőle vonni (ja és megspórolhat egy csomó, hivatásos tesztelőt is) és ki tudja javítani."Több szem, többet lát"
    Én is csináltam már olyat, amit másoknak kellett tesztelni és nagyon jó dolog.

    Vissza a játékra. A "leütöm a lényt és elrepül 2 km-re" ezek szerint nem csak nálam jelentkezett , örülök.A támadásuk elég nevetséges.
    Az ágyú lő felfelé is, nekem az kezdő bolygón van egy bázisom nem túl messze attól a helytől, ahol villámlik (asszem Gravity Anomaly a neve), s oda kerültek valamilyen repülő lények, amikre ugyanúgy lő a robotágyú, mint a földiekre.Mondjuk ha a pajzs alól ki tudna lőni, azért az hab lenne a tortán! :) De akkor gyakorlatilag már semmi nem bánthatna minket.
    Az ötleted teljesen jó, oszd meg a fejlesztőkkel. Szerintem is jó lenne valami gas extractor vagy hasonló, mert tényleg idegesítő hogy a műanyag előállításához ilyen iszonyú mennyiségű hidrogén kell, még úgy is hogy találsz tartályt és gázt is bőven.
    Alakul ez, csak most megpróbálom nem elkövetni ugyanazt a hibát amit a Subnautica-nál...

    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2018.02.19. 08:40:38
  • Hunter of Deer
    #97
    Tegnap panaszkodtam, ma már jött is a hotfix az inventory bugra....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    We noticed that many players were experiencing inventory and frame rate issues caused by the last hotfix, so we wanted to make sure to rectify those for you before the weekend.

    The things we corrected for this hotfix are as follows:

    Fixed the vehicle inventory bug where players would lose their vehicle's inventory when travelling.
    Fixed the frame rate issue on Proteus Site B.
    Fixed the bug where players would lose items planted in their Bio-Dome bins when logging out and logging back in to the game.
    Oxygen tanks can now be crafted in the printer.