302
  • ostoros
    #182
    Ennek semmi köze a gáztörvényekhez. Bocs, de tényleg, minek okoskodsz?
  • ostoros
    #181
    Apád büdös faszát.
  • ostoros
    #180
    Ostoba barom.
  • VolJin
    #179
    Akkor újra kérdezem. Letudnál érettségizni most fizikából?
  • Macropus Rufus
    #178
    igen, miután elküldtem a hozzászólást már nekem is leesett... De már mind1. :)
    Hátha én is a picsába leszek küldve ;)
  • gforce9
    #177
    "T2K-höz egy kérdésem lenne"

    Majd nem lesz ha elküld téged is melegebb éghajlatra :D Mondjuk ennyiben ki is merül, de szó mi szó, azt ügyesen csinálja :D
  • Macropus Rufus
    #176
    T2K-höz egy kérdésem lenne (illetve több is)

    1) miért is szórnak onnan fentről amikor suttyomban sokkal hatékonyabb lenne a mérgezés?
    2) hogyan tudják titokban tartani a dolgot? Elvileg egy ilyen projektben több 10ezer embernek kell benne lennie (kiszolgáló személyzet, pilóták, stb)
    3) hogyan oldják meg azt, hogy akik kitalálták azoknak ne legyen bajuk? (+ a családjuknak se)

    Ha tényleg valami gecinagy háttérhatalom lenne a dologban akkor hidd el jobban megoldanák a dolgot, és nem olyan csinálnának mint ez a khemtrél. Mivel ugye itt vagytok ti, a sas szeműek, kémiai zsenik, akiknek a kezükben van az igazság pallósa. Titeket nem lehet ám átbaszni. Csak a többi 7milliárdot. Szóval gondolod, hogy ha ilyen projektbe vágnák a fejszét akkor nem számoltak volna veletek?
    Kissé naiv gondolkodásra utal ez.
  • T2k
    #175
    Hiába mondod nekik, az itteni faszlámák képtelenek kihúzi fejüket a saját seggükből, csak hisztérikusan rikoltják újra meg újra, hogy neeeem, ez nem igaz mert nem lehet igaz és azért nem igaz mert neeeem és ez nem igaz ....
    Láthattad te megad is, a fővezírüknek már a hihetetlenül bonyolult "okmányirodában" szótól is lefagyott a ringyóz a fejében a korbásbajszú rendszergazdi csikája meg még csak ott tart, hogy azzal próbál mindenkit lenyűgözni, hogy ő csepelen érettségizett. ROFLMAO!
    Az eddig már tucatszor is szarrá vert voljin fickanickhez meg csatlakozott geforce9 aki semmit nem tud, semmit nem ért és semmi konkrétat sem képeskinyökögni a hülye fején a hisztis tagadáson kívül, no meg hogy még saját magával is ellentmondásba keveredik.
    Azért élvezetes ilyen szellemi nyomorékokra időt pazarolni, mert rendkívül szórakoztató, hogy akárhányszor lekeversz nekik egy qrva nagy sallert a betonon szétverődött csuszalesőjükkel mit sem törődve keljfel jancsi módjára visszapattannak majd pedig még nagyobb ökröt csinálnak magukból.
  • VolJin
    #174
    A WCTO (World Camtrail Organisation) magyarországi irodájában kell megrendelni a kívánt anyag szórását. Díjmentesen csak aluminiumot és stronciumot szórunk. Az iroda a MAZSIHISZ székház második emeletén működik, ha személyesen szeretné flvenni a kapcsolatot velünk.
  • NEXUS6
    #173
    Lassan 30 éve vagyok közelebb távolabb a repüléstől, de én még semmilyen konkrét dolgot ezzel kapcsolatban nem láttam.

    De tény hogy dúrván be tud hülyülni olyan is, aki még jobban kapcsolatban van a repüléssel, de amikor megkérdezem, hogy mondjon konkrétumokat, akkor átküld egy youtube video linket.

    Anno C. G. Jung írt egy könyvet az UFO-król, nem azért mert hitt bennük, hanem mert kutatta azt, hogy akik hisznek bennük azoknak ez az egész dolog milyen lelki igényét elégíti ki, vagy mi a francot szolgál. És szerintem is itt nem az a lényeg, hogy valóban szórnak, vagy nem, hanem hogy azok, akik ebben hisznek, valahogy jobban érzik magukat attól, hogy hihetnek valami ilyenben.

    És ez nekem már nagyon perverz, de jól esik nézni! XD
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2016.08.24. 14:15:00
  • VolJin
    #172
    T2K funkciója az, hogy legyen kibe lelkiismeretfurdalás nélkül belerúgni.
  • gforce9
    #171
    "mivel mindenki kő keményen a munkahelyét félti"
    Hülyeséget ne beszélj. A reptéri alkalmazottak (főleg a technikai kiszolgáló személyzet és a pilóták) nem szalagmunkások, amiből 12 egy tucat a munkáltató szemében. Ezek a szakemberek szakszervezeti nyomást fejtenek ki már egy túlóraszám emelés miatt is. Egyébként nemhogy 1000 de egy bizonyíték sincs, seggből kirántott kijelentéseken kívül.
  • NEXUS6
    #170
    Pilótaúr! Kezítcsókolom! Nem teccik esetleg eljönni hozzám is a kumpriföldemet megszórni esetleg? Nagyon elterjedtek rajta a kolorádók és összerrágnak mindent.
    Előre is köszönöm kéremalássan.
    XD
  • BCs design
    #169
    Ez aztán a nagy utána járás, megkérdezte azokat az embereket akik egyébként se beszélnének a dologról, mivel mindenki kő keményen a munkahelyét félti és ha beszélne erről, azonnal kirúgnák!

    Egyébként több ezernyi dolog van ami konkrétan bizonyítja hogy szórnak!
  • KisEmir
    #168
    Nem akarok kukacoskodni, de fogok. Ez nálunk fizkém címén 10.-ben tananyag volt (lehet csak 11.-től volt fizkém.), egyetemen fizkém 1. címén második féléves tárgy volt, áltkém 1. elméleten meg már tudni kellett. (Mivel a tantervre, tárgyakra már nem emlékszem pontosan, lehet már 9.ben hozzánk vágták általános kémia címén.) Technikumban 1. és 2. év-ben tanultuk. Gáztörvények.
    Utoljára szerkesztette: KisEmir, 2016.08.24. 12:54:51
  • gforce9
    #167
    Az a szórakoztató amilyen változatosan tudsz trágárkodni. :) Egyéb tartalom nincs a hozzászólásaidban.

    Igyekszem pozitívan felfogni :) Az nem érdekel, hogy te mit gondolsz rólam továbbra sem. De csak nyomjad még az ostobaságaid trágárkodással fűszerezve :) Ritka "kincs" egy ilyen ember a fórumon.
  • T2k
    #166
    Konkrétan melyik kijelentésem mellől hiányolsz alátámasztást?
  • T2k
    #165
    Eddig azt büfögted, hogy egyáltalán nem érdekel amit írok, most meg szórakoztatótak tartod és írjak még? Látom nem tudtad még azt sem eldönteni, hogy melyikkel essél pofára inkább így szokás szerint minkettővel felszántotta az aszfaltot a pofid.
  • VolJin
    #164
    Chamtrail szóró pilóta vagyok, és a védőoltások mellékhatásait csökkentő szert permetezünk, amit a NASA fejlesztett ki a gyíkemberek segítségével. Ez a szer sem tökéletes, mert ennek is van mellékhatása. Néhány ember a lapos földet gömb alakúnak véli tőle, mások pedig az evolúcióban hisznek.
    Na, reggel van, mennem kell szórni. Ha valami furcsát láttok Nyíregyháza felett az én leszek.
  • molnibalage83
    #163
    A filozófia és okoskódó topik odébb van. A termodinamika elég definitív ezen a téren.
  • molnibalage83
    #162
    Mutasd a referenciádat gyökérkém...
  • TokraFan
    #161
    Igen, nos kérlek ezt hívják fejlődésnek. Kérdezünk, kutatunk, választ kapunk...újabb kérdések merülnek fel, tovább kutatunk, idővel valaszt kapunk, majd ismet kérdések merülnek fel es igy tovabb. Neked talán elég a rőtszakállú mesekönyv is a világ megismeréséhez a fake Föld központú univerzumával es a fake angyalokkal a felhők felett, de az értelmesebbje ezen mar évszázadokkal ezelott túllépett. A te vérvonaladnak meg kell egy kis idő, de ne keseredj el, minden lemaradás behozható! Ha lassan is...remelem megbocsátasz, ha mi addig is tanulunk es a felmerülő újabb kérdéseket nem értelmetlen problémának, hanem izgalmas kihívásnak tekintjük!
  • TokraFan
    #160
    Viszont mennyivel megalapozottabb es egzaktabb a te kijelentesed a témával kapcsolatban...hiteles forrást az érveid alátámasztására ugyan meg egyet sem láttunk, de magabiztossagod példaértékű.
  • ostoros
    #159
    Az előzőt azzal egészíteném ki, hogy nincs tökéletes világmagyarázat, amely leírja a világunk vagy társadalmunk működését.
    Eddig minden egyes nagy világmagyarázat, eszmerendszer, vallás, filozófia kudarcot vallott a világ vagy akárcsak a társadalom leírásában. Egyszerűen a világ annyira bonyolult, hogy az ember nem képes kellő finomságú modellt alkotni.
    Éppen ezért káros egy eszmerendszer radikális követése, mert az azt jelenti, hogy a saját magyarázatunkat kizárólagosnak fogadjuk el, és minden más magyarázatot alsóbbrendűnek ítélünk meg. És itt, ezen a ponton máris csapdába estünk, mert elfeledjük azt, hogy az eszme amit követünk, csak egy tökéletlen modell, ami kicsorbul a valóságon.
    A tudományos módszer az egyik, amely tisztában van ezzel, és megpróbál nagy narratívák megalkotása helyett adott kérdésekben aprólékos kutatómunkát végezni, és ellenőrizni sőt újraellenőrizni minden egyes ismeret morzsát. De éppen ezért hibázik az, aki a tudományt mint valami abszolút válaszokat adó dologként kezeli, mert az pont a tudományos módszert köpi szembe azzal, hogy megpróbál a tényekből nagy világmagyarázatokat létrehozni. Számos igen neves kutató esett már ebbe a hibába, az egyik a híres Michio Kaku professzor, aki ma már politikai filozófiát gyártott tudományos fejtegetésekből kiindulva, ami azt kell mondjam, hogy a tudomány megcsúfolása.

    Banális példa az eszmerendszerek tökéletlenségére:
    Hogy egy időben közeli példával éljek, a liberálisoknak az a része, akik a saját világnézetük alapján a befogadást vették az alapnak a bevándorlókkal szemben, csak néznek, hogy nem úgy megy, ahogy az eszméjük szerint működni kéne....
    Itt van például Schiffer interjúja, aki pontosan ezeket a szavakat használta: "a klasszikus emberi jogi érvelés egyszerűen kicsorbul a valóságon" Ha valakit érdekel, itt van, egész érdekes cikk:
    http://mandiner.hu/cikk/20160222_felreertettuk_a_helyzetet_schiffer_andras_lmp_mandiner_interju
  • gforce9
    #158
    Igen, csak azt, hogy a vízpára hogyan viselkedik túlhűtött közegben, letudom ellenőrizni a kocsi szélvédőjén ha beülök télen. Vagy épp a hideg söröskorsón. Ugyanilyen jelenség, ha túlhűtött közegbe koromszemcsék szóródnak ki a hajtóműből és van mire kicsapódnia a párának.

    Azt viszont nem tudom leellenőrizni, hogy valaki azt állítja hogy márpedig permeteznek és kész. És azon túl, hogy teljességgel illogikus az egész, a reptéri dolgozók sem tüntetnek hosszú tömött sorokban, hogy nem vesznek részt ilyen világméretű összeesküvésben. (Tekintve hogy egyes országokban a sok túlóra vagy fizetésemelés miatt már az utcára mennek, nehezen hihető, hogy e miatt meg nem.)Másrészt pedig egy ilyen rendszernek hely kellene a repülőkön. Mivel a technikai adatokhoz hozzá lehet férni seperc alatt kiderülne a turpisság.

    Igenis van különbség, hogy tudok valamit és alátámasztom vele vagy kitalálok valamit és hiszek benne. Szerintem ez a különbség óriási.
    Utoljára szerkesztette: gforce9, 2016.08.23. 23:36:21
  • ostoros
    #157
    Jó, ez igaz. Nem is kívánom védeni az idiótákat akik a permetezésben hisznek.
    Csak azt mondom, hogy nem az én szakterületem. Ergó az, hogy kinek hiszek, szubjektív döntés eredménye. Más szóval hit kérdése.
    Van aki Istenben és az Ő mindenhatóságában hisz. Van aki a tudományban, és a világ megismerhetőségében hisz. Vannak akik egész másban. Bármiben hisznek is, nincs a döntést tökéletesen igazoló bizonyíték a kezükben. Egyik verzió támogatóinak sem.
  • gforce9
    #156
    "minél több tudást szerzünk valamiről, annál inkább rájövünk, hogy milyen keveset is tudunk valójában."

    Ez teljességgel így van. De a tudást amit megszereztünk az megvan. Miért ne lehetnék biztos abban amit tudok? Ezeknek a dolgoknak a megértése semmiféle különleges képességet nem igényel, csak kis érdeklődést a téma iránt és utánajárást.
  • ostoros
    #155
    Jaj, te, amit középiskolai szinten erről tanítanak, azzal kitörölheted a segged. Erre is igaz, hogy minél több tudást szerzünk valamiről, annál inkább rájövünk, hogy milyen keveset is tudunk valójában.
    Persze nem akarom megingatni a magabiztosságodat, higgy csak szilárdan a középiskolai tudásodban!
    Mint mondtam, én ismerem a határaimat, és nem is megyek a haditechnikai blogokra trollkodni, és tudálékoskodni.
  • gforce9
    #154
    Nem én ezt középiskolai fizika, kémia és földrajz tárgyakból tudom, ugyanis benne van a tananyagban a pára a felhők stb. Ezen kívül érdekel a fizika és kicsit utánanéztem. Ha te vegyészként ezeket nem tudod, akkor az bizony marhaszomorú.

    Ja és én is ismerem a saját határaimat. Mikor láttál engem pl haditechnikában okoskodni? Max kérdezek ott. Olyan témához meg nem szólok hozzá amihez nem is értek és nem is érdekel. Amiket itt elmondok fórumon az egy tökalap általános természettudományos műveltségnek kellene lennie elvégzett középiskola után. Semmi extrát nem igényel.
    Utoljára szerkesztette: gforce9, 2016.08.23. 23:06:13
  • ostoros
    #153
    Ökörséget beszélsz. A vegyészeknek ehhez semmi közük. Ez fizikai/meteorológiai kérdés.
    Veletek ellentétben ÉN ismerem a saját határaimat.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2016.08.23. 23:01:22
  • T2k
    #152
    Amúgy meg a carnegie intézet összes kőmíves trágyahalma bekaphatja:



  • ostoros
    #151
    Jaj, te balfasz. Már megint jössz a szalmabábjaiddal, és olyanokat adsz a számba amiket sosem írtam?
    Balfasz troll vagy, mindegy hogy máshol mekkora szaktekintély meg mekkora bloghuszár vagy.
  • gforce9
    #150
    Szórakoztató vagy :) Ugye nem esik le hogy mindenki rajtad röhög, ugye nem? :) De írjad csak még írjad :D
  • T2k
    #149
    Szóval akkor van képzelt kiscsalád is mkv-ban?
    A helyzeted súlyosabb mint sejtettem.
  • T2k
    #148
    Lsd. mint alattam. Üljleegyes.
  • T2k
    #147
    De itt nem a kondenzcsíkokról van szó te szerencsétlen. Még kellene vagy 40 év, hogy felfogd mi egyáltalán a téma? LOL!
  • T2k
    #146
    Jaa, szóval szerinted ha most megnézem a kamu fotóidat és rajta van a csík, meg megnézem megint mondjuk 10 óra múlva és csodák csodájára még mindig rajta van, akkor ez azt bizonyítja, hogy a "propelleres" gépek is tudnak maradandó csíkot húzni?

    "Egyebkent az aluminium ertheto, abbol vannak a motorok es a hajtasrendszer nagyobb resze, tehat a kopas miatt ebbol biztos kijon hatul valamennyi."
    Aha, tehát ha a csapvízedben találsz mondjuk sugárzó urán izotópokat akkor az szerinted rendben is van hiszen Paks is kopik.
    Te egyáltalán felfogod hogy mekkora egetverő barmot csináltál magadból? Hát persze hogy nem.

    "Raadasul akkoriban sok angol vadaszgepben meg vizet is kevertek az uzemanyaghoz, reszben hutesi cellal, reszben a plusz teljesitmeny erdekeben. Ez egy szep gozcsikot eredemenyez meg propelleres gepeken is. http://en.wikipedia.org/wiki/Water_injection_(engine)"

    Ez a vak tyúk is talál szemet esete. A legidiótább chemtrail tagadók szoktak azzal jönni, hogy höhöhö, a II. világháborús gép is húzott csíkot, höhöhö, tehát már akkor is nyomták a gyíkok a mérget höhöhö. A barma persze nem tud a vízbefecskendezésről, ezért csinál magából atomhülyét ezzel is. Viszont Te most ezt felhoztad, amivel cáfoltad is ezeket a nyomorékokat igaz egyáltalán nem ez volt az eredeti szándékod vele, de így sem rossz.
  • molnibalage83
    #145
    10+ éve csak trollkodik ez a balfasz, nem kell komolyan venni. Egy retardált fasz.
  • molnibalage83
    #144
    Hát bazdmeg, akkor add vissza a papírodat, de kurvagyorsan, mert a legalapvetőbb folyamatot sem érted.
  • T2k
    #143
    Ne terjeszd már itt a népbutító ostobaságaidat! A korpásbajszú rendszergazdink megmondta, hogy csak meg kell mozgatni a levegőt meg égetni valamit és már kész is a csík és semmi más nem okozhatja! Mozgott a géped a levegőben? Igen. Égetett valamit. Igen. Tehát akkor meg is van a magyarázat a csíkjaidra, nincs itt semmiféle permetezés.