302
  • molnibalage83
    #83
    2005 óta látlak itt baszod és eddig csak személyeskedni és trollkodni láttalak. Hogy a faszba nem basztak még ki innen...?
  • Zsoxx
    #84
    Nem nézel te túl sok sorozatot? (The Lottery?)
  • T2k
    #85
    A te és a hozzád hasonló hálózatos idegrendszerű fejérjehalmazok létezésére meg egy még egyszerűbb magyarázat van: szép számmal léteznek gondolkodásra képtelen nyomorultak meg kiszolgáló lakájok is.
  • ostoros
    #86
    https://www.youtube.com/watch?v=8mLzgTaR7rg
    Érdekes látvány azért, annak ellenére, hogy én sem hiszek ebben az egészben.
  • T2k
    #87
    Hiába magyarázod neki, soha nem fogja felfogni. Se gondolkodni se olvasni se írni nem tud, hülye mint a segg. Most is kiverte a szemét, hogy okmányirodában, mégsem volt képes meg ezt az egyszerű dolgot sem felfogni. Ha írsz neki valamit az olyan, mintha egy darab kavicsnak magyaráznál a tóriumreaktorról. :P
  • molnibalage83
    #88
    Szeretném látni a szakmai referenciádat...
  • T2k
    #89
    Most nehéz eldönteni, hogy saját magadtól vagy ekkora kretén vagy segítenek is benne. Régebben meg tudtál mondani értelmes feleségeket is, de ez a benyögésed minden kétséget kizáróan molnibalage83 szintű trágya volt. Az teljesen világos vált, hogy a leghalványabb fingod sincs a kérdéshez, de akkor minek ugatsz bele? Bohócnak már régóta itt van molnibalage83, akinek minden alkalommal lekeverünk egy qrva nagy taslit had pörögjön a nyomoronca, nem kell neki segítség.
    Szóval szerinted nem is szabad vizsgálni a kérdést, hiszen az nyilvánvalóan baromság, hiszen a hatalmas geforce9 a hasára baszott és azt mondta.
    A hüllők mind a nemtudomhány ujjukat megnyalnák, nekik pont ilyen agyhalottakra van szükségük a tervük végrehajtásához. ;)
  • gforce9
    #90
    Mivel tőled eddig a mocskolódáson kívül semmiféle egyebet nem láttam, mondjuk ponthótranemérdekel, hogy te épp mit gondolsz rólam :)
  • T2k
    #91
    Nem tudták eltitkolni. Évtizedek óta megy a program de a 90-es évek végétől indult be igazán és 2001 körül már le is buktak vele.
    A nemes célt meg nem tudom honnan veszed, egy erős 100 év alatt tönkrebaszták a bolygót az agyatlan profithajhászásuk következményeképpen és most amikor már süllyed a hajó össze-vissza kapálóznak hogy elkerüljék, hogy ők is beledögöljenek. Nem az átlagembert mentik - sőt azokat inkább kinyírnák - hanem saját magukat, de azt is olyan szarul, hogy meg nagyobb kárt csinálnak vele.
    A nyugati világ nagyon szépen dögledezik, "hála" a köcsögök sok évtizedes sokszintű aknamunkájának (a természettől elszakadt agyhalott zombi propagandától, a chemtrail-en át az ún. "védő"-oltásoknak beállított, de már régóta megpiszkált vegyi fegyverek obszcén mértékű erőltetéséig, az ivóvíz és az élelmiszerek szándékos mérgezéséig sok minden más is).
    A 3. világnak meg ott van pl. az az áldott "jó" lélek billgeci, aki csak 90%-al akarná csökkenteni a népességet, és marhára dógozik az ezt lehetővé tevő "védő"-oltásain. Ritkán lakott területeken nem hatékony a chemtrail szórás, ezért ott inkább mással próbálkoznak a köcsögök.
  • TokraFan
    #92
    Ez nem hit kérdése! Eppen az a baj, hogy egyre többen közelítenek a hit felől, a tudás es a tények helyett! Lényegtelen, ki mit hisz! Az a lényeg, mit tudunk!
  • T2k
    #93
    A gondolkodásra tökéletesen képtelen legnagyobb idióták szoktak ezzel jönni. A chemtrail nem mindenhol, mindig és ugyanolyan intenzitással van szórva te hatalmas eszű.
    Amúgy meg ugyanezek a szarháziak sok tucatnyi nukleáris töltetet robbantattak fel a bolygó légkörében aminek a maradványai minden ma élőben megtalálhatók. Akkor biztos nem is voltak ilyen kísérleti robbantások soha ugye, mert hát maguknak nem ártanának igaz?
  • Tetsuo
    #94
    Remélem ott azért ellenőrzöd a helyesírásodat. ;-)
    Én nem csak a chemtrail-hívőktől vonnám meg a szavazati jogot, hanem alapból a legtöbb embertől. Az úgynevezett demokrácia az egyik legrosszabb társadalmi rendszer.
  • TokraFan
    #95
    Akkor mi a megoldás? Egy jó kis diktatúra valami agyhalott, identitását vesztett fel hülye vezetése alatt? Tenyleg érdekelne, mit tartasz legjobb társadalmi rendszernek? (Azzal együtt, hogy értelemszerűen nincs tökéletes rendszer, a demokrácia sem az)
  • T2k
    #96
    Igen, te mindösszesen ennyit tudsz.
    Köszönjük, leülhetsz kisfiam, elégtelen.
  • teddybear
    #97
    Hagyd már a fenébe! Annyit nem ér, hogy akárcsak hozzászólj. Én még bottal se piszkálnám, még rám ragad valami róla.
  • Tetsuo
    #98
    Miféle megoldás? Ki mondta, hogy van olyan? A civilizáció össze fog omlani elkerülhetetlenül, pont az eddigiek következményeként.
    Én konkrétan monarchista vagyok, de egy királyságot nem lehet ilyen mérvű nivelláció után felállítani. Nincs meg az a kiművelt elit, ami megalapozná az arisztokráciát. Modern társadalmunk vertikális tagozódása a földszinttől lefelé irányul, nem fölfelé (az ég felé).
    Metafizikai tradícióról gondolom még nem hallottál... tehát akkor itt be is fejeztem.
  • TokraFan
    #99
    A műveltség bar alapfeltétel, de nem egyedüli feltétele a jó vezetőnek. Túl sok művelt, megis ostoba es rossz király létezett az emberi történelemben ahhoz, hogy ezt belássuk. A sok léhűtő, gonosz, vagy éppen alapból sík hülye leszarmazóról nem is beszélve. Nincs új a nap alatt...metafizika egy faszsag, pont akkora fake mint barmilyen ezoterikus ökörség. Mese gyerekeknek. Jelzem ezt itt en is lezárom, mert nem ide tartozik.
  • Tetsuo
    #100
    Úgy tűnik egyik mondatomat sem értetted. Nem baj.
    Vitázhattok tovább a chemtrailről. :-D
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2016.08.23. 00:24:34
  • starman_jones
    #101
    Mi a baj kolyok? Faj az igazsag?
  • adler30
    #102
    Vicc,hogy még mindig hisznek az emberek az összeesküvés elméletekben.Mások meg jól megélnek belőle...Amikor egy cikkben benne vannak a CIA,ILLUMINATI,Oligarchia,K@rva zsidók,meg a Rótcsilddok,a f@szom kivan,és kínomban elkapcsolok a k.anyámba.

    Köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttátok? :D

    Málnavalagának igaza van,mindent elhisztek,inkább szexeljetek többet a b.nővel-ha van.
  • ostoros
    #103
    De ez hit kérdése. Te sem vagy tudós, Molni sem az, egyikünk sem.
    Tehát hiszünk valamiben.
    Az hogy mit "tudunk" az jelen esetben nem kap szerepet, mert amit tudunk, azt tudósok tudják, nem én, nem te, egyikünk sem.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2016.08.23. 04:27:50
  • RNDTRMTTM
    #104
    Minden próbálkozást, aminek célja az emberiség terméketlenné tétele, legyen az bármilyen szervezet, vagy földönkívüliek, vagy kismanók, tündérek műve, tiszta szívemből és legjobb tudásom szerint támogatok.

    Te is tehetsz az ügy érdekében: vhemt.org.
  • molnibalage83
    #105
    Te is ennyire hülye vagy? Én nem hiszem. Tudom. N+1 ismerős és a fater is évtizedeket dolgokzott gépeken, ahogy az ő mérnök és egyéb ismerősei és barátai. Soha nem láttak chemtrait rendszert a gépen. Ellenben mérnökként képes vagyok annyire egyszerű jelenséget megérteni, mint a párakicsapódás.

    Az egész chemtrail elmélet akkora faszság, hogy ki túlzással egy óvódás képes megcáfolni. Elképesztő, hogy ennek ellenére felnőtt emberek hisznek benne. És ezek az emberek szavazhatnak, nevelhetnek gyereket. Rémisztő.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.23. 08:22:49
  • NIBI
    #106
    Ezen ne lepődj meg ennyire. :) Mióta az emberiség létezik, szeret hinni valamiben... akár létezik akár nem. A vallás is totál ilyen (és pont erre épít), szóval nem meglepő az ész/tudomány nélküli valamiben való elvakult hit... Ez már több ezer éves dolog, és azóta is "jól" működik. :D
  • teddybear
    #107
    Erre azért ne vegyél mérget!

    Speciel én a Kossuthban érettségiztem Csepelen, Így a szakmám(az egyik) repülőgépműszerész. Így hozzátok képest mindenképp többet tudok a témáról.

    A chemtrail egy egetverő baromság. Az égen látható csíkok egyszerűen azért keletkeznek, mert a magasban repülő repülő repülőgép megbolygatja a levegőt, plusz a hajtóművekből kilépő égéstermékek kicsapják a vízpárát. Ennyi és nem több.
    A több csík meg azért van, mert egyre több repülőgépet üzemeltetnek világszerte. Ráadásul a Malév csődje miatt egyre kevesebb gép száll le Ferihegyen, a többség csak keresztülrepül a pesti légtéren.
  • NEXUS6
    #109
    Szerintem ne eröltesd! ;) Kevés ember agyába fér bele az, hogy az amit "hitnek" és az amit "tudásnak" nevezünk az mindkettő ugyan úgy ideakonstrukció, a valósághoz való viszonyuk áttételes, szűrt, torzított.

    A szubjektív valóság az ideakonstrukciók halmazának koherens része, de ez értelemszerűen mindenkinél más és más. A "tudásnak" a valamilyen módon validált ideakonstrukciót nevezzük, ezek alkotják a "valóság" vázát, a pedig "hitnek" a validálatlant.

    Én is azt gondolom, hogy nekünk a kemtrél, a dinók, meg a hülvelygomba is validálatlan, hit jellegű infó, aki meg ezzel melózik a más kategóriába helyezi. Persze a fizikai valóság meg egy teljesen más tészta. Annak megközelítése szerintem sokkal inkább lehetséges az egyes emberek szempontjainak megismerésével, mint csak és kizárólag valami valadálási folyamatnak megfelelő infók elsajátításával.
  • NEXUS6
    #110
    Nekem ez a kemtrél egy nagy kérdőjel. Az embereket a kajában levő adalékokkal hatékonyan lehet mérgezni, írtani. A tudatukat a médián keresztül hatékonyan befolyásolni, kitörölni. Ha az iőjárás befolyásolása a cél, akkor azt is meg ponthogy simán meg lehet így legálisan is csinálni! Az aeroszolok nagymennyiségű kiszórása pl pont beleillik a Világ kormányai által keltett és az emberek 90%-a által elfgadott klímahisztéria vonalába, üdvözlendő dolog.

    Szal, ha igaz, akkor miért is kell titkolni, amikor mindezt vagy hatékonyabban más módon nyilvánosan, vagy így de elfogadottan simán meg lehet csinálni!?
    ;)
  • molnibalage83
    #111
    Szerintem ne eröltesd! ;) Kevés ember agyába fér bele az, hogy az amit "hitnek" és az amit "tudásnak" nevezünk az mindkettő ugyan úgy ideakonstrukció, a valósághoz való viszonyuk áttételes, szűrt, torzított.


    Aha persze, Az, hogy a Nap minden nap felkel, az hogy a tárgyak a Föld gravitációs középpontja felé esnek és egyéb tudományos és műszaki tényeg azok szűrtek és torzítottak.

    Facepalm...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.23. 10:44:14
  • gforce9
    #112
    "Régen a kondenzcsík eltűnt,"

    Na ez az amiben marhanagyot tévedsz. Attól hogy ezt kijelented még marhára nincs így.

    Egyébként gratulálni tudok csak az sg-nek, hogy a már jócskán megtizedelt közönsége kattintásszámát már csak flamekeltő cikkekkel tudja hozni. Áltudományos konteós marhaságokkal. És sírnak a tartalomszolgáltatók, hogy vannak reklámblokkolók meg nem fizetnek a tartalomért? Ezért a tartalomért? :D
  • molnibalage83
    #113
    Azok a kis ravaszok...
    http://contrailscience.com/wwii-contrails/

    Már akkor is volt hely az összes vadászgépen és bombázón chemtrailezni, nem kellett a hasznos terhelés a bomákhoz vagy más egyéb vackokhoz. Izé, vagy nem és ökörség az egész.

    Vannak olyan képek is, ahol a gépek már sehol nincsenek, de a kondenzcsíkok meg ott vannak...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.23. 13:18:31
  • Venator
    #114
    Én márpediglen egy hete láttam utoljára olyan repülőt, ami ráadásul alacsony magasságból (!) vegyi anyagot szórt közvetlenül a fejünk fölött.

    És ne mondja nekem senki hogy ilyen nincs!!!



    Tessék még fénykép is van... Még hogy konteó...
    Utoljára szerkesztette: Venator, 2016.08.23. 13:30:33
  • NEXUS6
    #115
    Dedúrva, hát ezt nem gondoltam volna!

    Mongyuk biztos szúnyogírtás volt! De szerintem a vegyszerre ellenállóvá vált szúnyogok viszont marha dúrván szívnak. A múltkor is megcsípet egy és hetekig megmaradt a nyoma, bepirosodott, meg megkeményedett. Vagy az emberi ivartalanító vegyszer, vagy a szúnyoggal beültetett csipp lehetett az!
    XD
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2016.08.23. 13:49:59
  • NEXUS6
    #116
    Amúgy a magasan szálló gépeket nézegetve nem csak mi találunk ki marhaságokat! :D
  • Venator
    #117
    Á tuti nem szúnyogirtás. Nézd meg a képet még mindig ott van a csík.


    Utoljára szerkesztette: Venator, 2016.08.23. 14:09:53
  • cylontoaster
    #118
    Ha jobban megnézed a képet, láthatod, hogy a gép baloldalán kevesebb anyagot szór, mivel pont a hotelek fölött szállt el. És hát nem a szegényebb réteg szállt meg a hotelben!
    Irányítható, hogy hová mennyit szór, ezzel eleve elérik, hogy csak a lakosság megadott része kapja az anyagot! Ráadásul aki "bennfentes", az előre tud róla, hogy mikor hol fognak szórni (láttam múltkor egy hapsit akinek a telefonjára jött az értesítés, hogy a környéken nemsokára szórás lesz, hogy időben el tudjon onnan menni).

    Ja amúgy a kép kamu, kint van a kereke, és mindenki tudja, hogy azt felszállás után behúzzák! Meg amúgy is látszik rajt, hogy ez csak ilyen kis modell gép, elélógatták a képnek, vagy rászerkesztették a képét a képre!! Ha jól megnézed, a gép eleje csillog a ráeső nap(?)fénytől, míg a házak ugyanezen oldalai árnyékban vannak.
  • Venator
    #119
    Minmeghalunk. Ez todományos tény.

    Ez itten pedig egy világméretű összeesküvés. A kép bizonyítja. Hány ember is van a képen? Hmmm? Egy se? Tudjátok miért? Mert nem csak mérgezték az embereket, szerencsétlenek azonnal szublimáltak! Meneküljön mindenki.

  • cylontoaster
    #120
    Pontosabban alul a buszmegállónál látni párat, az oszlopnak dől, haldoklik.
  • kvp
    #121
    "A gyorsan forgó propellerek szélein soha a büdös életben nem keletkeznek olyan "csíkok" amik akár tucat órákig megmaradnak foshalmazzá változtatva az eget, és aluminium, bárium meg stroncium hullik ki belőlük."

    Propelleres contrail-ek: (szepek a fotok!)
    http://www.metabunk.org/asymmetric-partially-aerodynamic-turboprop-contrails-at-25-000-and-27-000-feet.t6931/

    Egyebkent az aluminium ertheto, abbol vannak a motorok es a hajtasrendszer nagyobb resze, tehat a kopas miatt ebbol biztos kijon hatul valamennyi. A barium is erheto, mert a nagyomasu alkatreszek egy resze (foleg a regebbi gepeken) tartalmaz u500-at (19Cr-18Co-4Mo-3Ti-3Al-B, http://www.matweb.com/search/datasheet_print.aspx?matguid=479f5692043b47f58f086300aee615ea).

    A stronciumrol meg ugy nez ki, hogy aluminium otvozoanyagnak hasznaljak, amibol autokat es repuloket gyartanak, szoval ugy nez ki, hogy ez is a hajtomubol kopik ki... http://en.wikipedia.org/wiki/Strontium

    "http://contrailscience.com/wwii-contrails/"

    Raadasul akkoriban sok angol vadaszgepben meg vizet is kevertek az uzemanyaghoz, reszben hutesi cellal, reszben a plusz teljesitmeny erdekeben. Ez egy szep gozcsikot eredemenyez meg propelleres gepeken is. http://en.wikipedia.org/wiki/Water_injection_(engine)
  • gforce9
    #122
    Nem értem miért hozol forrásanyagokkal megtámogatott érveket. Hiszen ő megmondta, hogy márpedig olyan nincs és kész. :)
  • Venator
    #123
    Marhaság. Mérgeznek. Ez tény.

    Merthogy például mit szolgálnak fel a repülőgépen? Ásványvizet! És mi lesz azzal aki megiszik egyszerre 5-6 liter vizet? Meghal! Meg aztán meg is lehet bele fulladni! Méreg.

    És még? A gépen van kerozin! Nem is kevés. Gyúlékony anyag eltüzelése zajlik odafönt emberek! Ez nem tűnik fel senkinek?

    És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy ha felnézek a repülőgépre ami magasan száll és mondjuk pont a nap felé nézek mi lesz? Szemkárosodás! SZEM-KÁ-RO-SO-DÁS!! Értitek? Hát meg akarnak ezek ölni? (Igen.)

    Hatalmas nagy összeesküvés.