1797
  • Jim Morrison
    #1550
    Zaza kihagyja. Ezert jott be

    Szerk: hat ez borzaszto tizi volt :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.07.02. 23:39:45
  • Jim Morrison
    #1549
    Nem, egybol tizik lesznek! Ugy hallottam!
  • SzocsA
    #1548
    Ha island továbbjut a következő meccsen és az olaszok is mit fognak csinálni a pályán, beáll mindegyik csapat a saját 16osára?
  • Rudee
    #1547
    Bundesliga jó neki, maradhat ott.
  • Jim Morrison
    #1546
    Lefizettek, hogy tordelje a jatekot!!!aaa
  • LasDen #1545
    nem baj. Majd jön a Realba és még rosszabb lesz...
  • SzocsA
    #1544
    Nem is kell majd az olasz kapusnak védenie, mert a németek elcsúsznak a 11eseknél....
  • Rudee
    #1543
    Csupán egy túlsztárolt német fiatal, aki nem tud igazi teher alatt teljesíteni. Becserélni is kár volt.
  • LasDen #1542
    Kassai is elfárdat má. Minden szart lefúj...
  • Jim Morrison
    #1541
    Elég sok sárgát oszt Kassai.
    Ha tizik lesznek, szerintem mindket kapus fog vedeni egyet.
  • LasDen #1540
    BUNDA!!!!!!!! LEFIZETTÉK, HOGY BUNDA!!!!!!!4444
  • SzocsA
    #1539
    MEkkora helyzetet kihagytak a németek simán hosszabbra rúgta a passzt, hogy büntető legyen....

    Ha kiesnek a németek körülmetélem magam....
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.07.02. 23:24:03
  • SzocsA
    #1538
    Ő fogja kihagyni a 11est....
  • Rudee
    #1537
    Ha Kimmich helyére bejön valami értelmes játékos, akkor nem.
  • SzocsA
    #1536
    most estek ki a németek......
  • SzocsA
    #1535
    De ez már mi? az olaszok olyan ráérősen nyomták a gól után mintha ők vezetnének... Szerintem simán le van beszélve az X
    Boateng meg felemelte a kezét, feltette a kezét, hogy nem csinál semmit a csatárral!!??
    De bent a 16oson belül.
  • Tuvok #1534
  • simonl #1532
    Ha mi a grundon így fociztunk volna, hazazavartak volna, hogy ne foglaljuk a helyet:)
  • Gabe18
    #1531
    Hát ha nem rúgnak gól, akkor valóban...
  • Shep
    #1530
    A két kapus simán bent maradhatott volna az öltözőben, a kirúgásokat bármelyik mezőnyjátékos elvégezhette volna.
  • SzocsA
    #1529
    két nagy csapat és semmi extra, egy talált kapura a lövésekből a németeknél...
    Simán kiesnek a németek ha nem rúgnak gólt...
  • simonl #1528
    Ez de sz@r meccs...
  • SzocsA
    #1527
    A németek rúghatnának egy gólt, mert majd a végén rábasznak, a sunyi olaszok találnak majd egy gólt a 90. perc környékén aztán továbbmennek..
    Meg akkor jó is lenne a meccs, mert az olaszoknak menni kellene....
    De így 0-1 lesz.
  • Jim Morrison
    #1526
    Miért tapsolnak ilyenkor? Néma csönd szokott lenni...
  • Tetsuo
    #1525
    Persze, de így is, úgy is a jobbik győz. ;-)
  • [HUN]FaTaL
    #1524
    Az nem biztos, mert akkor eleve másképp játszunk a selejtezőben is (pl. valszeg nem őrizzük a 0-0-t a hazai románon és nem rontunk neki a görögöknek az utolsó meccsen)
  • Rudee
    #1523
    A horvátokkal. De az új lebonyolításról volt szó, úgy meg kint se lettünk volna.
  • AnuluWork #1522
    Ha mi vagyunk a harmadikak, a portugálok az elsők, Izland a második, minden más uúgy alakul, akkor mi kivel játszottunk volna?
  • Rudee
    #1521
    Teljesen máshogy alakultak volna a csoportok.
  • Tetsuo
    #1520
    Ja igen, tök vicc, hogy Wales megverte Belgiumot; ha csak 16 jutott volna be, akkor fordítva lett volna.
  • Count Adyn
    #1519
    Oké nekünk jól jött de attól még nevetséges helyzet alakult ki, Portugália a döntőig fogja mákolni magát 0 teljesitménnyel pl figyeld meg:D
  • AnuluWork #1518
    Idáig kellett volna eljutnunk. 1954 után lett volna egy biztos bronzunk, és olyankor, amikor nincs tét, elég jó meccset játszottunk (VOLNA) az EBn (lásd: portugálok ellen!).
  • AnuluWork #1517
    Hiányoztak a védelemből. Nálunk pedig még a középpályáról is.
  • IXEMGabeo
    #1516
    nem mellesleg Wales elso ermet szerezte vilagtornan ugyanis itt nincs bronzmeccs!!!
  • IXEMGabeo
    #1515
    Inkabb az a kerdes mi tortent a belgakkal tegnap...ugyanaz, mint, ami velunk ellenuk...a taktika nem volt jo, Mertens nem is ertem miert nem jatszott ahogy Benteke sem ezenkivul veszett sok helyzet kimaradt a 2. felido elejen...Fellaini pff...ha azt befejeli nincs 3-1...

    viszont Wales semmikepp nem jatszott bunker focit, de voltak nehez pillanataik...egyszeruen jol hasznaltak ki a helyzeteiket es megerdemelten jutottak tovabb...

    Wilmots szerintem gyenge...Chris Colemant regen szerettem mikor a Fulhamnel volt gratulalok a sikereinek!!!
  • Rockynhooo
    #1514
    Szerintem is egy rakat szar. Sokkal jobb volt mikor fixen meg volt, hogy minden csoport első egy csoport másodikat fog kapni. Eb előtt már kész voltak az ágak, lehetett számolgatni előre papírforma alapján ki meddig jut.
  • IXEMGabeo
    #1513
    Wales jol jatszott a tornan vegig...eskuszom NIreland volt a legnehezebb ellenfeluk...azonkivul az angolok ellen is jol jatszottak, akik szvsz szerencsevel vertek meg oket...
  • REALista
    #1512
    Kifejezetten jót tett az EB-nek szerintem...
  • IXEMGabeo
    #1511
    24 csapatos EB lebonyolitasi rendszere vicc, de enelkul Magyarorszag nem jutott volna ki...
  • Palinko
    #1510
    megtáltosodtak :D brutál jó szöglet technikájuk van, elkezdenek vonatozni, majd szétszaladnak :D