1797
  • Jim Morrison
    #1509
    Bruce Dickinson-tól kellett megtudnom, hogy Wales kiütötte a Belgákat? :D
    A fene, a walesi csapat is öngóllal meg imígyamúgy tudott tovább jutni, mi a fene történt velük tegnap?
  • Palinko
    #1508
    áh azért holnap nem jutnak túl a franciákon vélhetően. szét szednék a franciák a válogatottat, ha nem hoznák a kötelezőt :D
  • Count Adyn
    #1507
    Köszönhetően az elbaszott 24 csapatos rendszernek elég vicces ez az EB :D
  • Maximus4
    #1506
    Én azért remélem Izland kiesik,mert a csoportmeccsek alapján egy forintot nem érnek.Angolok ellen se parádéztak.
  • Palinko
    #1505
    jaja portugálok tényleg viccesek, remélem wales bejut a döntőbe, bár semmi érzelmi kötődés nincs még de szimpatikus kiscsapat.

    úgy is az nyeri az eb-t aki a mai meccset
  • molnibalage83
    #1504
    A FIFA ranglista egy ökörség.

    http://index.hu/sport/futball/2015/07/24/fifa-vilagranglista_atveres/
  • molnibalage83
    #1503
    Nagyon rossz napja volt a belgáknak, Wales-nek meg jó. A portugáloknak meg eddig egy jó napjuk sem volt és betlivel itt vannak...
  • Palinko
    #1502
    szerintem nem a kapuson múlott, tegnap is olyanokat kifogott amit csak néztem...

    első gól a 7-esükön ment el, oké védő nem fejelhet mindig elsőként, néha elfejelik, az benne van, de hogy a 7-es mit csinált? be lett téve a kapufa mellé, pont ahová a gól ment, pont azért hogy védje a kapufa melletti részt ahová a labda ment végül... erre ő fogj magát és odaáll a kapus mellé középre, aztán meg rúg egy kétségbeesettet a labda felé, de akkor már mindennek vége. mi volt a funkciója, hogy a kapus mellé menjen? semmi, esetleg hátráltatta a kapust, hogy még balra sem tudott elugrani, nem végezte el az elég egyszerű feladatát a játékos.

    a második gól is mi volt már, mit csináltak azok a védők? konkrétan mintha lefagytak volna pár másodpercre, végig nézték a walesi játékos vajon mit csinál... vicc volt az egész, a harmadik gólt talán a kapus nyakába lehet varrni, de az sem kifejezetten potya volt. kb úgy védekeztek a belgák a walesiek ellen mint mi a belgák ellen. nem a játékos meg a labda között volt aki fogta az embert, hanem a túloldalon... aki meg figyelte, hogy ne szaladjon 1:1 ben a kapura az meg nem érte el. ez sztem 50% védő 50% kapus hiba, de nem lehet a kapusra fogni sztem a kiesésüket.
  • AnuluWork #1501
    Wales-Izland mekkora meccs lenne. Mint amikor mindkét bokszolónak ua a menedzsere. :)
  • AnuluWork #1500
    Azzal legalább elindulna egy forradalom az angol fociban is, mert már nem lehetne azzal takarózni, hogy milyen nagy év közben a PLban a hajtás, meg így és úgy.

    Vagy visszahozzák Venablest, akivel nézhető focit játszottak a 1996os EBn, vagy olyat raknak oda, aki tényleg harapni akart. Shearer ilyen, de fakk se tudja, hogy, mint edző milyen.

    Glenn Hoddlet nem kellett volna polkorrektség miatt elküldeni anno. Hogy Venables miatt vagy sem, de vele is szépen játszottak. :(
  • AnuluWork #1499
    1986. világranglista, június:

    1.
    2. Magyarország
    3.
  • AnuluWork #1498
    A belgáknak akkor minden bejött, a kapusuk kivédte a szemüket döntő helyzetben. Tegnap pedig kb. semmi sem jött be.
  • AnuluWork #1497
    A tegnapi meccs kapcsán: ilyen az amikor egy csapat nélkülözni kényszerül olyanokat, akik miatt odáig eljutott ...
  • wednes
    #1496
    A portugálok elleni nekünk edző meccs volt mert Storck néha úgy is állt hozzá. Volt, hogy átálltunk 3 védős!! játékra, hogy lássa, hogy megy az nekünk "éles" helyzetbe. Magyar csapat sose játszott még így. Ez volt nekünk a kísérletezés ideje, mert sokkal jobban lehet látni dolgokat, mint egy lötyögős barátságos, felkészülési meccsen.

    De nézzük akkor a másik oldalt is. a portugálok vér komolyan vették, azt mondták "döntőként" kezelik, mert muszáj továbbjutniuk. Legerősebb felállás és hajtás a győzelemért. Nekik a győzelem volt elfogadható és ezt a hozzáállást és célt hozták ki egy döntetlenre. A végén meg már nem támadtak, hogy be ne nyeljenek még egy gólt.
  • Maximus4
    #1495
    Wales-Izland döntő lesz:P
  • Stockbauer33 #1494
  • ManoNegra
    #1493
    Jó lesz ha elkészül, egy hatvanöt ezres stadiont simán megtöltünk.
  • LasDen #1492
    2018-ra tervezik
  • ManoNegra
    #1491
    Itthon mindenkit verni kell. Mikorra készül el a Népstadion Puskás Ferenc stadion?
  • fonak
    #1490
    Szerintem csak legyünk reálisak, minden tiszteletem a csapaté, de ennyi gólt nem lenne szabad kapni (második 2 meccsen hetet), így elég sovány vigasz, hogy rúgtunk is hármat. Igaz, a belgák ellen a hajrában kaptuk az utolsó hármat, de addig is csak Király és a belgák rossz helyzetkihasználása (amiből a mai meccsen is láttunk) mentett meg minket, nem a magabiztos védekezés, mert az azon a meccsen nem volt. A portugálok ellen sem, de ott mentség volt a sárga laposok miatt felforgatott csapat, meg az, hogy felfoghattuk edzőmeccsnek is akár (mint korábban a görögök elleni 3-4-et)
    A vb selejtezők kemények lesznek, a svájci csapat kb. a belgával azonos erőt képvisel szerintem, a portugálokat meg ismerjük. Persze feladni nem kell, ha szerencsénk van az egyiket megelőzhetjük. Bár akkor is kaphatunk verhetetlen ellenfelet a pótselejtezőben, szóval azzal még nem jutottunk ki.
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2016.07.02. 00:06:56
  • LVII
    #1489
    Ennyi erővel a Belgák már a legelején kikaptak az olaszoktól, svédek ellen 1-0-al mákoltak, mi meg 1-0 után talán jobbak voltunk, legalábbis összeszedtük magunkat, csak nem sikerült gólra váltani a helyzeteinket, a végén, meg már nem volt mit kockáztatni az egyenes kieséses szakaszban, mindenki elől volt, és sajnos jól vissza tudtak indulni a támadásainkból. A szerencse a belgáknak játszott, ha már a szerencsét említetted, voltak kimaradt helyzeteink, Kleinheisler lesérült stb.
    Nem volt nekünk tét a a Portugália elleni meccs, mégis 3-3 lett egy Portugália ellen? Magad ellen beszélsz. Sőt, nekünk még a 2.csoporthelyezett is jobb lett volna, mégis döntetlenre hoztuk ki.
    És 1-1 egy Izland ellen, aki kiejtette Angliát?
    Látod, minden nézőpont kérdése. Elbagatellizálod a sikereinket.
  • ManoNegra
    #1488
    Nem mondom hogy nincs nagy különbség, de azt sem hiszem, hogy ne tudnánk egy olyan meccset játszani, ahol megszenvednének ellenünk.

    Amúgy is, mit kellett volna csinálni? Védeni a nullegyet, vagy mit?
  • fonak
    #1487
    Igen, erre mondta Dárdai, hogy lehetett volna 11-3, mert a belgáknak bizony annyival több helyzete volt... Persze lehetett volna 4-3 is, mázlival, de hogy a belgák nem lőnek legalább eggyel többet, az szerintem esélytelen volt a játék képe alapján. Egyszerre védekezni és támadni nem tudunk az otp liga sebességéhez szokott játékosokkal, ez van szerintem sajnos. Az osztrákokat lekontráztuk, az izlandiakat benyomtuk, ezek azért tényleg fegyvertények voltak.
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2016.07.01. 23:56:16
  • ManoNegra
    #1486
    A belgák ellen 0-1 -nél Juhásznak volt egy olyan lövése, ami a kapu mellett ment el fél méterrel, ahogyan ma is volt Hazardnak. Ellenünk azon a napon simán bement volna, ma meg nem.

    Ha nem sérül le Kleinheisler, akkor is mást mutathatott volna a játék képe! Nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni, ugyanúgy nem lehet két meccset sem lekopírozni.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.07.01. 23:52:59
  • ManoNegra
    #1485
    Miről beszélsz? Azt hiszed a szerencse más válogatottnál nem játszik szerepet?
  • fonak
    #1484
    Azért ez a meccs megmutatta, hogy kellene reálisan értékelni a mieink szereplését. A portugálok és a belgák ellen nullák voltunk, csak a portugálok ellen beakadt 3 szerencsés távoli lövés, ennyi, de utána gond nélkül egyenlítettek mindig. Más csapatnak nem tudtak egynél több gólt lőni. Az osztrákok és az izlandiak elleni teljesítményünk volt csak értékelhető, a portugálok ellen nekünk tulajdonképpen nem volt tét, mondjuk hogy az nem számít, de a belgák ellen bizony leégtünk (nem csak az eredmény miatt, hanem ahogy átrohantak rajtunk vagy két tucatszor a meccsen), és nem az eb legjobbja ellen, közel sem...
  • ManoNegra
    #1483
    Hát van. Ahogy az angoloknak is.
  • Lacee86
    #1482
    Hát, a belgáknak meszeltek... Azért ez durva. :O
  • slRa4fV9t
    #1481
    Ezt a világranglistát amúgy nem értem, hogy számolják ? A játékosok értéke alapján ? Mert a válogatott teljesítménye alapján egyáltalán nincsenek a toppon, akkor már inkább a németek akik azért össze vannak rakva.
  • SzocsA
    #1480
    Akkor most csináljunk egy mémet és rakjuk ki arra az oldalra ahol Királyt lehugyozták. Wales csapata lepisálja belgiumot.
  • SzocsA
    #1479
    Délutános voltam, ez most mi, ezt hogy?
    A bekapott második gólunk után feladták magukban.... mármint mi a belgák ellen, amúgy nyerhettünk volna, csak nem jött össze.
  • Palinko
    #1478
    mondtam, hogy ez a belga 2. hely vicc. mondtátok, hogy jó csapatokban játszanak, erre felhoztam, hogy az nem megváltás még erre tessék. még én is úgy gondoltam 3-4 nullára hazaküldik őket, de tényleg ellenünk hogy fölpörögtek :(

    most már attól tartok csak, hogy portugália valahogy legyőzi walest, mert nem szimpi ahogy haladni. walest szívesebben látnám a döntőben.
  • dave9004
    #1477
    Csak a portugálok ellen 120 percig kell majd :D
  • Tommy H
    #1476
    Ja én is csak néztem,hogy vannak ezek 2.helyen.
    Bár EB eddigi szereplésükből látszik mekkora kamu..
  • Shep
    #1475
    4-0 azért szebb lett volna .DDD
  • Gabe18
    #1474
    Világranglista 2. Belgium... Az is hülye volt aki ezt ki merte számolni, meg leírni.
    Egy komoly ellenfelük volt az olaszok, azoktól is simán kikaptak, és még így se jutnak be a 4-be se egy vicc ágon.

    Viszont a Portugál-Wales jó kis elődöntő lesz. Ez a Wales nem játszik sokat, de amit csinál, azt nyomja keményen 90 percig. És a 2. gólt elnézve még egy-egy nagy villanás is bennük van.
  • ManoNegra
    #1473
    A káröröm a legőszintébb öröm, nincs benne irigység.
  • [HUN]FaTaL
    #1472
    Ezek a szar belgák is csak ellenünk tudtak felpörögni...
  • Devv
    #1471
    Illene megszórni ezt az impotens Portugáliát is...
  • Shep
    #1470
    Haha, búrahajúék kikaptak, ellőtték a nagyja puskaporukat ellenünk .)