1797
  • Lacee86
    Olasz szimpatizáns lévén sajnáltam, hogy kiestek. De azért azt nem tudom, figyeltétek-e, hogy az elbukott 11-es párbaj után Buffon odament gratulálni, pacsizott az ellenfél játékosaival. (Mint nem egyszer már korábban is hasonló szituban.) Ekkora sportember talán nincs még egy a focivilágban sem.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2016.07.03. 00:46:25
  • LasDen #1591
    nem német születésű? De hisz mind Németországban születtek!!
  • Jim Morrison
    Priskin szó szerint határeset :))

De ha jól megnézed az eddigi német kereteket (elmúlt évek) nem 1, nem 2, nem 3, nem 4, nem 5, több nem német születésű játszitt a keretben (egyidoben). (Jelenleg hogy ez a szám mennyi pont nem tudom)
  • LasDen #1589
    Akkor ideje lenne kibaszni Priskint, Kleinheislert vagy Nikolicot. Ők sem igaz magyarok, hisz milyen név már az hogy Kleinheisler? Büdös német. Takarodjon akkor oda........
  • ReszegKoldus
    Ha te mondod...
    Bár van, aki még mostanában is eljátszott Otigba válogatottba való behívásának a gondolatával, így nagyon nem lepődöm meg semmin sem :)
  • ManoNegra
    Azért nem egészen. Én nem örülnék egy olyan magyar válogatottnak. Még akkor sem, ha úgy több esélyünk lenne (nem) megnyerni a tornát.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.07.03. 00:33:14
  • Jim Morrison
    Allitolag Zaza az elso jatekos, aki tobbet ment a tizinel mint elotte a meccsen :D micsoda rekord
  • Tetsuo
    Magyar?
  • LasDen #1584
    amúgy meg ez egy hatalmas faszság. Mindegyik pont annyira német, francia v belga, mint a másik....
  • ReszegKoldus
    A """"""""belgát"""""""" sokba, a többihez már hozzá vagyok szokva, nem látok túl nagy változást az elmúlt évtizedekhez képest :)
  • LasDen #1582
    belgák amúgy sincsenek. Csak vallonok meg flamandok...
  • Mor3llo
    akkor azért kíváncsi lennék, egy angol, francia, belga, holland válogatottat hány idézőjelbe raknál :)
  • LasDen #1580
    nem
  • Mor3llo
    csak itt nem számítottak az előző meccsek

mondjuk célszerű lett volna felmenni úgy a pályára, hogy rendes játékidőben nyerni akarnak, akkor lehet nem kellettek volna a lutri tizenegyesek...még a német vezetés után is úgy játszottak, mintha minden a legnagyobb rendben lenne

Egyébként grat Conténak, félelmetes hogy összerakta ezt az olasz válogatottat, igazi klasszis nélkül (most a hátvédsort meg Buffont hagyjuk)!
  • ReszegKoldus
    Ennyi idézőjelet nem akartam írni, de talán még így is kevés. :)
  • Mor3llo
    """"""""""""""""""""""""németek""""""""""""""""""""""

így a helyes, nem?
  • ReszegKoldus
    no úgy látom valahogy csak továbbszerencsétlenkedték magukat a "németek" :D
  • Gabe18
    Tehát van bárki aki azt hiszi, ha most van aranygól, akkor az olaszok egy lépéssel is többet tesznek a 2x15 perc alatt a gólért? Ugyan már. Az első perctől az x-re játszottak. Ha továbbmennek ők a császárok, így meg eladják hősies helytállásnak.

• Palinko
    igen, mert a spanyolok ellen jók voltak és nem harmadrangú csapatok ellen találkoztak csak az eb-n... ráadásul most hiába támadtak többet a németek meg volt náluk többet a labda, az olasz támadások sokkal szebbek, kreatívabbak voltak, csak sajnos elmaradt az eredmény.
  • Mor3llo
    de gondolom az olaszok érdemeltek volna jobbat :D
  • Mor3llo
    Mondjuk akkor valóban, megérné menni a gólért...de így....
    Ilyen kiélezett meccseken ha a hosszabbításban már nem készül el teljesen az egyik csapat, és darálja azt be a másik, akkor jön a teljes érdektelenségbe fulladó totál biztonsági foci.
  • Palinko
    Sajna kiesett most már minden kedvelt csapatom. Innentől sztem csak a döntőt nézem meg, remélem izland - wales lesz mert ezek a németek sem érdemelnek harmadik helytől jobbat az is biztos.
  • SzocsA
    A legenda szerint Zaza még mindig toporog a tizenegyespont előtt.
  • molnibalage83
    Soha nem értettem, hogy az aranygólt miért kellett megszüntetni.
  • molnibalage83
    Kistek a digók sálálá... :)
  • LasDen #1567
  • Tyler1
    Ezt a rohadt 2*15 percet minek vezették be amúgy? Hogy ha 90 percig szart se csináltak a csapatok, akkor még fél óráig tegyék ugyanazt?
    Büntetők meg már lutri.
  • Rudee
    Utolsó másodpercekben kapkodtak, hogy még be lehessen cserélni... meg is érdemlik a csodacserét.
  • SzocsA
    Müller sem tud rúgni a blben is kihagyta...

Zaza meg előtte mit csinált ebből lehetne mémet csináálni :D

Fúúúúúúúúú kitéptem az összes hajamat.....
  • Jim Morrison
    Csoda zaza jo csere volt...
  • ManoNegra
    Vagy nem..
  • SzocsA
    moist a németek is kihagyják..
  • SzocsA
    Na kimich :_D
  • SzocsA
    Ez kamu gyerekekkk...
  • Jim Morrison
    OMG
  • SzocsA
    buffon mikor védett?
  • Jim Morrison
    Mondtam, hogy mindket kapus ved!

Szerk: ja nem vedett buffon? Figyeltem...:D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.07.02. 23:44:34
  • Tuvok #1554
    A 11-esek színvonala tökéletesen tükrözi a meccsét is. Német-olasz...most komolyan, EB/VB döntő lehetne ez a meccs..ez szánalmas.
  • SzocsA
    ez most mi? :D
  • Jim Morrison
    Ez is borzaszto loves