6439
  • [UNQL]Echo
    #6119
    Sztem egyszeruen nekunk akik a Conquest large-hoz vannak szokva annak ez egy ertelmetlen kapkodasnak tunik.Kevesebb jarmu,kevesebb objective.Jobban orultem volna egy jo kis 6-8 zaszlos Conquestnek abbol jobban atjonne a klasszikus BF erzes.Viszont vannak biztato valtozasok.Pl a tankok vegre ugy gyorsulnak es annyival mennek ami kb hitelesse teszi oket ellentetben a BF1-el.Tovabba 12 ev utan sikerult visszaterniuk a normalis utra azzal, hogy fogy a jarmuvek ammoja.Bar a repulos reszt nem oldottak meg a regi bevalt modon hogy at kell repulni a repter folott de az utobbi idoben hasznalt unlimited ammonal meg ez is jobb valasztas.Igy kvazi megsporoltak a repterek jatekba rakasat.
  • toza #6118
  • Running
    #6117
    Ugyanaz lesz mint a battlefield 1, csak új témakör. Akinek az bejött, ez is befog. Szerintem egyébként nem rossz, csak ez már nem az én világom, unalmas már, meg túl lassú vagyok az ilyen pörgéshez.
  • Zs0lt1
    #6116
    Tessék, BF5 multi gémpléj. A videó gyönyörűen bemutatja miért utáltam meg a bf-et. Fast paced shooter, zéró jármű vagy max oldalanként 1-1 kocsi, bár itt épp még az sem volt lol. Senki se csinálja amit kellene, csak a tdm megy.

  • Running
    #6115
    Már a Battlefield 2-ben is sírtak az akkori 14 évesek, hogy sokat kell futkosni két zászló között, nem véletlen lettek infantry szerverek. Ez volt 10+ évvel ezelőtt, azóta meg...
    Én inkább attól félek, hogy megint nem fog számítani ez a rengeteg újítás, mert Pista a zászlótól 400 méterre a hegytetőn fog kempelni sniperral, mert a k/d az fun. Építeni, gyógyítani, lőszert adni megint nem fog senki, ahogy eddig is max a játékosok 10% tudta egyáltalán hogy lehet.
    Szóval ameddig nincs valami olyan megoldás, ami kényszeríti az embereket a k/d majmoláson kívül bármire is, pl zászlóhúzás, csapatmunka, supportálás, addig nem lesz itt semmi változás, csak új mapok, új skinek, új battlefield-ek.
    Én azzal kezdeném, hogy 5 pontot adnék a kill-ért, és 100-at egy zászlóhúzásért. Csapatsupportért is pöröghetne 50-essével. Összesítő táblázatból kihagynám a k/d-t, csak a pont maradnak, meg zászlóhúzás. Így pista beszopná és azt látná, hogy a sniperral a szánalmas pötyögtetése senkit nem érdekelt, és semmit nem számít senkinek. Erre mondjuk ők is rájöttek már kb 10 éve, csak az a gond, hogy még mindig azt gondolják, hogy Pistából, meg Janikából élnek meg, pedig a PUBG bebizonyította, hogy lehet merésznek is lenni, bejöhet.
  • Gyuszopapa
    #6114
    A büdös életben nem lesz többet normális Battlefield.Sem nagy kiadótól sem kisebb cégektől.A mai gamereknek a pörgés kell a speed tabletta mellé mert ha 2-3 másodperc eltelik akció és gyilkolás nélkül az a játék nem jó.Fél perc séta mint a BF2-ben ezt ezek nem bírják elviselni.Meg nehogymár észben kelljen tartani hogy tárazáskor veszik a maradék lőszer.
  • toza #6113
    semmi ujitas...

    bf1 uj skinek+cod zombimod epitgetes meg redfekson full demolition ...
    annyra nincs otletuk semmi h 4 napra osztva minden egyes jatekmod egy mappon -este es nappal?
    meg csak sok map sem kell... szuper bonyi.

    ammo hiany meg revive sem jon at jol.fetrengeni elore-hatra sincs ido ,annyira pergos.-csak lehet.
    senki nemfog vissza repkedni bazisra.inkabb eldobni gepet es kesobb respawn...

    granat dobni sem latni senkit meg nem is uj.celozgatni is hujeseg mert jobb ha foldon robban.-megaztan uncharted 1 egyebkent is.


    nagyszeru bf1 mod lett vegulis.

    mixed gender es race is nevetseges elegge...

    hoember fontos ... preorder azonnal...kul

    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.06.10. 23:21:37
  • Dzsí Pí
    #6112
    update: 18.3.4.-el működik a a játék...
  • Dzsí Pí
    #6111
    Sziasztok, feltettem a legújabb radeon drivert (18.5.2.) és megint olyat csinál h indítás után a bf1 hibával kilép. átirom a profile settings-ben h ne dx12-be induljon és ekkor már megy is. régebben is csinált ilyet, akkor egy 17.5-ös verzió volt sokáig stabil. nem tudja vki h hogy lehetne ezt orvosolni(azon kivül h egy elözö drivert teszek vissza neki?)
  • RatBaG #6110
  • Running
    #6109
    Szerintem fölösleges leírni a játékot a gameplay-ek alapján. Ha nem osztják szanaszét a térképekkel, meg játékmódokkal a játékosbázist, akkor remek szórakozást fog nyújtani ez a rész azoknak, akik egy esti 1-2 órás kikapcsolódást szeretnének. Pár fícsőrt hozzáadtak a Bf1-hez, új skinek, térképek, kész is az új rész. Addig kihúzza, mint az előző rész, aztán úgyis jön a következő. Világmegváltást, meg atyaúristen battlefield-et ne akarjatok már egy EA-től, arra ott vannak a kickstarteres projektek, meg kisebb cégek, részvényesek nélkül.
  • RatBaG #6108
    látom maradtak a "jól bevált" receptnél, mindkét oldalon ugyanazokkal a fegyverekkel rohangálnak majd.
    bf3-4nél mindegy volt, modern színtérben nem számít, bf1ben muszáj volt, kevés volt az ismert puska, gyakorlatilag így is kamu fegyverekkel kellett feltölteniük... de ww2ben már kicsit erős, újabb pofon a hitelességnek.
    jöhetnek codból a red dotos, hangtompítós stg-k, meg a női, mg42-s kivégzőosztagok.
  • Sir Cryalot
    #6107
    :DDD

    ez nem árkád hanem kiddy

    varázs homokozókanállal mint wunderwaffe :DDD

  • Bogdogege
    #6106
    Csak annyi kellene mint battle royal meg r6ba ,egy életed van esetleg a medik felkelthetne.
    utána lapítana mindenki nehogy hasba lőjék , nem nagyon állatkodnának.
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2018.06.10. 09:58:54
  • Vadnokedli
    #6105
    Melyik rész árkád számodra? Ha a járművekből végre véglesen kifogyhat a lőszer (mint BF-2-2142 stb) akkor jó lesz ez.
  • lac coo
    #6104
    Ez már nekem nagyon árkád, mindenvackotbele ... hulladék .
  • Bogdogege
    #6103
  • Bogdogege
    #6102
  • Bogdogege
    #6101
  • Bogdogege
    #6100
  • RatBaG #6099
  • toza #6098
  • Vadnokedli
    #6097
    "Recently, incorrect minimum PC specs for #Battlefield V were published as placeholders. We haven’t announced our minimum or recommended specs for Battlefield V yet. Stay tuned!" - Jun 5
  • TDC Geronimo
    #6096
    Hivatalos gameplay infók

    Sok új nincs benne, ha már néztétek pl Jackfrag videót
  • Running
    #6095
    Ilyen lesz akkor? :D
  • TDC Geronimo
    #6094
  • lac coo
    #6093
    Bf5 ! :))

  • [UNQL]Echo
    #6092
    Max grafikan fhd-ben a stabil 60fps talan meglesz.Ugyertem multiban sem esik majd 60 ala semmilyen szituban.
    Ami a minimalkonfigot illeti: nem is ertem a cpu oldalt.Az emlitett ket proci nem is ugyanabban a ligaban jatszik.
  • TDC Geronimo
    #6091
    Biztos
  • adam46
    #6090
    Vajon 2k-hoz elég lenne gy 1070Ti? Plusz a jelenlegi körítés, i7 6700, 16GB Ram.
  • Bogdogege
    #6089
    Bejelentette a DICE a Battlefield V minimum gépigényét - szerencsére nem szükséges a játékhoz erőmű.

    A DICE és az Nvidia közösen dolgoznak azon, hogy a Battlefield V PC-s verziójából a lehető legtöbbet hozzák ki. Már a Battlefield 1 is elég szépen nézett ki, így ha az új rész is hozza annak színvonalát, már boldogak leszünk.

    Rondább nem lesz, az biztos, és a futtatásához sem kell erősebb gép, mint a BF1-hez. A BFV hivatalos termékadatlapján megjelent a minimum gépigény, ami a következőképp néz ki:
    Battlefield V minimum gépigény

    Op. rendszer: Windows 7, Windows 8.1 vagy Windows 10 64-bit
    Processzor: AMD FX-6350 vagy Intel Core i5-6600K
    Memória: 8 GB RAM
    Videokártya: AMD Radeon HD 7850 2GB vagy Nvidia GeForce GTX 660 2GB
    DirectX: 11
    Szabad hely: 50 GB

    A nyílt béta szeptember-október környékén lesz, akkor majd élesben is megnézhetjük, hogy fut a játék. A megjelenés október 19-ére várható.


    PacaGS | 2018 május 29.
  • toza #6088


    ja.. hallgasd vegig. csodalatos.

  • TDC Geronimo
    #6087
    Amúgy lootbox se lesz a játékba és battlepack se. Nem lesz random kozmetikai item, hanem azt veszed, amelyiket akarod vagy szinted megvan hozzá.
  • Bogdogege
    #6086
    komoly , nekem elég a r6.
  • lac coo
    #6085
    En a Post Scriptumban total megtalaltam a jo 2vh multit...Ez egy rossz parodia lesz megint....
  • Bogdogege
    #6084
  • toza #6083
    1 :(

  • Bogdogege
    #6082
    hát azok nincsenek
  • toza #6081
    nem ugy volt h bf3 hoz is lehet nyomni modokat? azok holvannak most?!!
  • Bogdogege
    #6080