6439
  • TDC Geronimo
    #6159
    Elvileg még beta se. Hiányoznak is ficsőrök. Pl sérült katonát nem lehet még elhúzni
  • toza #6158
    szoval HC... :)

    egyoranat szemben allos-tarbelepumpalos normal sem volt realisztikus vagy balanced soha.
    akkor kiraly lesz... hc
  • KaBuTo666
    #6157
    Fasza, de ez még csak béta...sok minden változhat.
  • TDC Geronimo
    #6156
    Durva hogy nem lehet eszetlenül rohanni, hanem figyelni kell hangokra, környezetre, mivel alig lehet észrevenni az ellenfelet. Emiatt sokat is lassul a játék, nincs az idegbeteg esek-kelek, a revive train, gránát spam abszolút 0. Kevés lőszer miatt nagyon fontos a support is meg az, hogy az ellenfeledtől vegyél el folyamatosan lőszert. Erre a részre sokszorosan igaz lesz, hogy random squaddal szörnyű lesz a játék.

    A építkezés elég hasznos, csak szinte még alig használja valaki. Vagy nem tudnak róla, vagy lusták megnyomni a T gombot, amivel látod a építkezések helyét, de 1-2 zászlónál durván vissza lehet építeni a fedezéket a rombolás után. Járművet itt keveset látok, repülő még nem bombázott szarrá, köszönhető a 3D spot hiányának
  • toza #6155
    akkor a 100 eleten kivul vegulis teljesen HC."limitalt" loszerrel... szoval bf4.cool


    alfa kulcsot hogy kell kierdemelni?!

    terdelni kell kicsit??
  • TDC Geronimo
    #6154
    Ezek a mai játékok sajnos 2 hónapig tartanak ki :P

    Viccet félretéve. Ki kell próbálni, ahhoz hogy az ember érezze a változást. Videón nem jön át
  • lac coo
    #6153
    Na jo , de te mindegyik uj BF elott odaig voltal....aztan ket honap utan meg mar nem voltal odaig...! ;))
  • Nyers
    #6152
    Ezt nem tudom felfogni, miért ragaszkodnak / ragaszkodtak idáig a 3D spotting-hoz. Nincs tele ilyen-olyan ikonnal a HUD, nem fos ikonokat lövöldözöl, játékmenetet lassítja (ahogy írod is).

    És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy játszon az ember HCt, HCn az egész fegyver balance megy a kukába.
  • szabii98
    #6151
    Úgytűnik nincs rajta NDA, twitchen van pár streamer aki nyomatja a kontentet.
    Twitch BFV kategória.
  • TDC Geronimo
    #6150
    Toltam pár kört. Aki erre azt mondja, hogy BF1 reskin az... LOL

    Teljesen más a gameplay, lassabb, low ammo nagyon jó még a medic bagből is csak 3 van. gunplay/recoil teljesen más, mint eddig. a 3D spot hiánya pedig iszonyat jó. Szerintem ez nagyban hozzájárul a lassabb gameplayhez is, mert sokkal nehezebb kiszúrni a másikat.
  • TDC Geronimo
    #6149
    Mennek ki BF V alpha kulcsok random embereknek.
  • toza #6148
    top 14% az jonak szamit?hc n csak kb..azt mondjak az buziknak valo mert nem kell tudni jol loni...

    normalon meg ff off ami megint csak hujeseg...

    azonnal irjatok be neveteket es mondjatok meg ti top hany % ban vagytok legyszives...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.06.27. 12:11:31
  • toza #6147
    de van 200 supply box mindenhol mappon. tehat megintcsak nemjo
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.06.19. 21:12:12
  • N1ggA
    #6146
    Ha István a hegytetőn kempel, nagyon hamar el fog fogyni a lőszere az Attrition miatt.
  • Bala10
    #6145
  • N1ggA
    #6144
    Néhány DLC map annyira ritka, hogy a játékosok egy része kb. sosem találkozott vele. Ilyenkor megy a sírás, mert aki ismeri a mapet, nyilván előnyben van, aki meg nem, az a mapet hibáztatja hogy rendszeresen hátbalövik. 32 map van a játékban, természetesen akad köztük jobb és rosszabb.
  • adam46
    #6143
    Szerintem is az eddigi leggyengébb BF, de már másfél éve nem játszok vele.
  • toza #6142
    jo.

    masok sirtak. azt mondom.
    "this map is cancer"
    "this map is aids" ilyeneket mondtak... szornyu volt..
  • adam46
    #6141
    Ne sírjál már mindig.
  • toza #6140
    viccbol felraktam ujra megnezni dlc mappokat...

    minden korben kb 5 en fosoztak pajakat masok... nem semmi.

    tenyleg osszedobott agyatlan fosh az osszes :)

    megerte nekik rohadtul .

    mar nagyon varjuk bfv.. kivancsian mit basznak el iszonyatost megint...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.06.18. 11:48:58
  • KaBuTo666
    #6139
    Megvettem a BF 1-et ha már ilyen ócsó jános...Hát ez vicc...erős internetem van, de az origin kliens jó ha 1 megával tölti le...1 nap...68.25 gb...
  • Running
    #6138
    Lassan kihalnak a fórumok, leginkább csak a 30-as őskövületek fórumoznak, a fiatalok már fb csoportok, stb... 2005 környékén bf2 topicban annyi hsz született egy nap, mint most a teljes sg platformon.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.06.15. 07:18:17
  • toza #6137
    egyebkent nem is kell neki masik topik.. swbf3 is elferne itt siman
  • Running
    #6136
  • toza #6135
    1-2 ev utan ,mivel olcsobb lett..
  • N1ggA
    #6134
    És ez baj? BF1 elég jó volt, csak hiányzot belőle rendes progression meg conquest. Ezeket + még pár dolgot javítanak, meg leszek elégedve.
    BF4 is "megpiszkált" BF3 mégis nagy sikere volt.
  • s0n1c
    #6133
    Nézőpont, és hozzáállás kérdése. Átlag 4 órát, amit gamelek (per hét) BF1-el tölthetem azzal is, hogy mantrázom mekkora fos hibákkal van tele, vagy kiélvezem, hogy egy élvezhető háborús fps-el játszom.
    BFV - reskin WW2 környezetben. Itt is foglalkozhatok azzal, hogy "túl gyorsan fordul a tank torony" (ezen beszartam), vagy ugyanaz az élvezhető háborús fps, mint a BF1, csak a kedvenc érámban. Én köszönöm, inkább az utóbbit választom.
    És ezért hálás vagyok e az EA/DICE-nak, hogy ezt lehetővé teszi (szórakoztat heti 4 órában)? Igen.
  • TDC Geronimo
    #6132
    Ezek a játékok már rég nem évekre készülnek. Sőt egyik játék se már. Most tűnik csak fel?
  • lac coo
    #6131
    Megpiszkalt bf1, nem tobb..
    Nagy lesz a lelkesedes aztan fel ev es sehol senki.....
    Nem is ertem mit lattok ebben barmi valtozast, ugyan az a dedo mint amit tol a dice-ea mar evek ota....
  • s0n1c
    #6130
    Lesz itt még gigafap, mikor majd bejön Normandia grand operations!
  • s0n1c
    #6129
    Tényleg :D Kösz!
  • TDC Geronimo
    #6128
    BF1 reskin azt kifelejtetted!
  • s0n1c
    #6127
    1. Nehezítették a spotolást.
    2. Kevesebb a lőszer.
    3. Stodeh (a videon szereplő streamer) az egyik legjobb sniper a világon (szerintem), tehát nem meglepő, hogy jókat lő.
    4. Minden szar, az élet is.

    A 4-en sajnos a fejlesztők nem tudnak segíteni.

  • Gyuszopapa
    #6126
    Szokásos sníper paradicsom lesz.Tehát semmi nem változik.
  • Running
    #6125
    Jóez így, lehet a tanktoronnyal emote-olni. :D
  • szabii98
    #6124
    Pedig mintha a BC2ben meg a BF3ban ment volna nekik ez a torony dolog, de én se hiszem, hogy egy Tigris tank így rángatná a tornyát :DD
  • [UNQL]Echo
    #6123
    Ezt elbaszcsiztam!Ugyertem a torony forgasi sebesseget csokkenteni kellene nyilvanvaloan :)
  • lac coo
    #6122
    Megint nehéz lesz sniperkedni, meg hál istennek magas pontok sincsenek mindenre rálátással ... :DDD

  • [UNQL]Echo
    #6121
    Na alakul ez.Remelem lesz ismet HC mod es akkor ez a szanalmas kulso nezet meg self repair felejtos lesz.A torony forgasi sebesseget is novelni kene de a lomhasag szerencsere atjon videobol.
  • Running
    #6120