6439
  • JaSoN HuNTeR #3269
    De miért ??? egyszer megy vele máskor meg nem ha olyan kedve van?????
  • etejedu
    #3268
    DX12-őt kapcsold ki.
  • JaSoN HuNTeR #3267


    Ez a hiba volt másnak is, engem néha kidobál.... 16.10.2 driver van fent a 16.10.1 ugrált a kép.

    Most jelenleg minden Highra van rakva és be van kapcsolva a DX12. Tegnap még ment rendesen, de néha játékközben ugyan ezzel a hibával kidobott.

    R9 380 4GB kártyám van a többi lent.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.10.22. 11:27:10
  • etejedu
    #3266
    Hali!
    Valaki játszik itt gtx 960 mobil vga-val azaz laposon ezzel a videókártyával?
    Nálam játszhatatlan, de lehet csak nem jól állítok be valamit. (i7 gtx960m 16GB ram)
  • Vadnokedli
    #3265
    Nálam ilyen, alap nvidia beállításokkal Automatikusan ultrán.
  • simonl #3264
    Ne is mondd, én is ezzel küzdök + a repülő irányításnál nem tudom felcserélni a függőleges le -fel irányokat az egérrel.
    De a játék istentelen jó
  • AnuluWork #3263
    Ezeknél a képeknél a srác milyen NVIDIA beállításokat alkalmazott, hogy a hegyek nincsenek elmosódva, nem sötétek annyira a képek, és tűéles az erdő is? (Értem, hogy 4k, fullon a grafika, de az NVIDIA beállítások lennének a fontosak. Néztem, de sehol sem láttam leírva, hogy mi van és mi nincs bekapcsolva. Itt nem elég a Sweet FX/Reshade, mást variálhatott meg.
  • Fpocok
    #3262
    Mielőtt teljesen agyfasz kapok, valaki válaszoljon már erre.
    Miért van az, hogy ha bebindelem a görgő felt a primary weaponre, görgő let a secondary weaponre, ha a játékban görgőzöm, jobbra és balra fordul. BÉTÁBAN MŰKÖDÖTT!
  • AnuluWork #3261
    Hopp, nem elérhető az origin kliens? (Egyszerűen semmi sem történik ha elindítom ...)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.10.22. 06:58:55
  • AnuluWork #3260
    Azért elképzelem az USA-t, hogy megjelenik egy ilyen Enlist Now poszter kint az utcákon 1917ben ezzel a figurával. :)

    A szobor aki előrendelte, milyen minőségű a collectorsban? Az ilyen összeszerelhetőkről mindig az első Tomb Raideres jut eszembe, amelyik roppant szar minőség volt. Ennek legalább van talpa is.
  • rage
    #3259
    Nálam a kampányban, a 2. történet (tankos) több fejezetében is elakadt a dolog, mert nem indult el az aktuális script.
    Nem érkeztek meg a tankok, amiknek a script alapján jönni kellett volna, például.
    Csak a checkpoint újra betöltése segített...
    Utoljára szerkesztette: rage, 2016.10.22. 00:56:30
  • yossarianHUN
    #3258
    Lekopogom, de úgy tűnik, megoldódott a dolog.

    Azért mikor épp nem hülyéskedik az FPS, baromi jó kis játék ez. Ez a flanker tank meg még mindig állat, bármikor veri nálam a sima light tankot.
  • Tikal #3257
    hát ha a Spotify is az EA szervereiről megy akkor igen...
  • RatBaG #3256

    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.10.21. 22:19:48
  • yossarianHUN
    #3255
    Most nekem is :D Lehet, hogy megoldódott?
  • kigyi
    #3254
    Az a durva, hogy ezt leírtad elindítottam més megy.... :D Na nem baj toljuk egy kicsit.
  • Bogdogege
    #3253
  • rage
    #3252
    Spotify is hol megy, hol nem nálam.
  • yossarianHUN
    #3251
    Most épp arról megy a vita a fórumon, hogy tényleg a DDoS támadás miatt van, vagy csak az EA szerverek fosták össze magukat. Mert az SW:BF állítólag gond nélkül megy.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.21. 22:03:00
  • kigyi
    #3250
    Időnként beengedi az embereket, de ahhoz sok türelem és próbálkozás kell, vagy csak puszta szerencse.
  • yossarianHUN
    #3249
    Csak azt nem értem, hogy akkor miért tudtam még egy ideig multizni, miután hazaértem. Elméletileg helyi idő szerint reggel kezdődött a támadás, de akkor még az időeltolódással számolva is bőven döglöttnek kellett volna lenni a szervernek, mire hazaértem.
  • gattacalg
    #3248
    boardwalk empire sorozatot nézte valaki?
    volt benne egy első vhs amcsi veterán sniper, akinek a fél pofáját levitte egy német lövedék, jó arc volt :)
    szuvenikérnt eltette a halott német maszját
    first world war sniper mask, google image search

  • yossarianHUN
    #3247
    Amit én olvastam, ott azt írták, hogy egy nagy amcsi netszolgáltatót támadtak meg, de azt senki nem mondta, hogy nem a PoodleCorp.
  • TDC Geronimo
    #3246
    Nem ezek azok. Mint mondtam világméretű támadás van és nem kifejezetten BF ellen
  • yossarianHUN
    #3245
    PoodleCorp @PoodleCorp

    October 21st #PoodleCorp will be putting @Battlefield in the oven

    Hogy rohadna le a keze az ilyen szaréletű rohadékoknak...
  • TDC Geronimo
    #3244
    fao + sniperek... Ma egész végig azt csináltuk, hogy a D ponton irtottuk a mocskos snipereket lóval, ágyúval és minden lehetséges eszközzel. Hulljon a férgese
  • giornalista
    #3243
    imádom, imádom, imádom! ha megengeditek, egy kis kedvcsináló, nem nagy durranás, de a BF4-ben kb. egy év alatt jött össze ennyi headshot sniperrel, itt meg azért potyognak, potyognak :) nagyon-nagyon eltalálta ezt a DICE. a pályák is tetszenek végül, hiába tartottam tőlük. le a kalappal!

  • Bandicoot
    #3242
    No remek mire belekezdtem volna DDOS csírák.....
    Nyomom a sztorit. Nálam 4k ultra 55-60 fps (több nem mert vsync on) 980ti-al,prímán. De gondolom multiban majd lejjebb rakok pár dolgot hogy meglegyen.:)
    Ez a látvány eeeez odab@sz..:-O
  • gattacalg
    #3241
    dehogy, mire a szegedi edigitálba leszálllítják pestről, kijön az első patch
    azért vicces, év webáruháza nyertes, bár lehet nem ez a fő profiluk
  • lac coo
    #3240
    Mondjuk azert szerintem fura lenne, ha egy izmosabb I5 nem lenne eleg...:)
  • RatBaG #3239
    ezt mondom én is.
    a bétánál nem is nagyon figyeltem, mert ultrán szinte mindig megvolt a 60 fps, örültem ,mint a fene, aztán trial óta meg folyton droppol, 50-55 fps, és nem is maxon. lehet, hogy a béta is 100% cpu-t zabált, de most mégis szarabbul fut.
    délután feltettem a legújabb drivert, talán egy leheletnyivel jobb lett, de a vga továbbra is kb max 60%-on megy. (i5 4690k, gtx 970)
  • yossarianHUN
    #3238
    Nincs bekapcsolva. Win7 alatt szerintem meg se jelenik az opció a bekapcsolására, én legalábbis nem látom.
  • kigyi
    #3237
    Én még a szerverkeresőig sem jutok el azt írja mindig, hogy nem tud kapcsolódni offline módba rak és hiába nyomok rá, hogy go online :(
  • SötétBarom
    #3236
    Próbáld kikapcsolni a dx12-t.
  • lac coo
    #3235
    Hat akkor nem tudom :)
    Nalam akarhova rakom ugy all szaz szazalekon mint a csuda :)
    Az teny, hogy beta ment mint a vaj, ez sajna nem es rengetegen panaszkodnak ra. Valami csak nem szazas...
  • yossarianHUN
    #3234
    Nálam nem pörög 100-on, de ugyanúgy "rángatózik" az FPS. Összekalapálhatnák már :D
  • lac coo
    #3233
    De legalabb eleg volt :))
    Most cserebe lowon is megeszi.
    Nem ,ez a resze szerintem kicsit bugos...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.21. 20:32:23
  • TDC Geronimo
    #3232
    2 hszt visszaolvasol és meg is van a válasz
  • TDC Geronimo
    #3231
    Beta ugyanúgy 100%on pörgette procit.
  • lac coo
    #3230
    Csak raneztem en miert lassul be icipicit neha...
    Leveve a grafot is megeszi a processzort....Beta nem volt ilyen. Raneztem par forumra , globalis a dolog , remelem nagyon hamar javitanak rajta .