6439
  • lac coo
    #3475
    Több kell .
  • lac coo
    #3474
    Én mondjuk elvagyok egyedül is ha gyökér a squad :) HP van annyi a pályán mint a szemét, semmi szükségem saját medicre, mire a lőszer elfogy úgy is elpatkolok ,szóval szépen végigsunnyogom a pályát a magam örömére . :)
    Plecsnik meg Kd az nem érdekel .
  • FartingSquirrel
    #3473
    Valaki esetleg nem emlekszik arra, hogy az elso sztoriban, amikor le kell ugrani a faluba gyujtogyertaer Bess-nek, akkor eleg ha egyet talalok, vagy tovabb kell kutatni tobbert?
  • lac coo
    #3472
    Nevetségesen kicsi a dinamit hatósugara ! Én többször raktam már tele a nem tudom melyik hegyes pályán a nagy földbeásot ágyúkat, mert ha foglalják oda szoktak felmászni, láttam, hogy bukjuk, elszórtam , elszaladtam ,vártam, jöttek is, bumm...aztán senki nem halt bele :))
  • lac coo
    #3471
    Se 10 éve se 5 éve se most nem megy publikon a normális csapatjáték ...
    Nagyon ritka, ezen kár rugózni. Vagy van fix csapat akivel játszol, vagy az esetek 80 %-ában ilyen idegeskedés van ! :)
  • ratgab
    #3470
    Igen. Nálam van ilyen. Főleg a 4-5. kör környékén fordul elő...Random lassulás, beakadás pár másodpercre...Arra tudok gondolni, hogy ennyi idő alatt megeszi a gépet.

    Mondjuk amit még megfigyeltem, hogy a HDD-t nagyon pörgeti...Lehet ide már kevés az a 8 gb ram (ami valójában csak 6, mert a többit megeszi rendszer nálam). 3-4 kört simán kibír utána restart kell neki és megint jó egy ideig (memory leak anyone?).

    Remélhetőleg majd valamit csinálnak vele pár patchen belül.

    Amúgy a játék nekem nagyon tetszik. Jók ezek a plecsnik. Rákényszerít bizonyos dolgok használatára. Egyébként meg ha kifogtok egy jó csapatot akkor baromi élvezetes kis csapatjátékká válik a játék (én pl összeakadtam egy nagyon jófej mediccel...Én támogattam, ő élesztett és bedaráltuk az ellent közösen mint a szart).

    Apropó: Assaultnál amennyire értelmetlen a dinamit annyira op tud lenni. Brutál módon be lehet szívatni vele az ellent...Pl rálőttem egy ellenre, elbújt a fal mögött és közvetlen a bejárat elé raktam dinamitot..Ahogy jött már robbantottam is..Igaz csak kilőtt, de öröm volt nézni, hogy ő is megszívta :-).
  • Fritz Von...
    #3469
    Szasztok! :) Ezer éve jártam erre, de én is megvettem a BF1-et. Természetesen egyelőre annyira noob vagyok, mint még soha... :D
    Azonban lenne kérdésem... volt valakinek (vagy van?) olyan, hogy a játék egyszerűen befagy 2-4 mp-re? Borzalmasan zavaró, hogy a haláleseteim 60%-a emiatt következik be. GTX1060-as 6GB-oson tolom, de a procim régi darab már, viszont még a Witcher 3 is ultrán hasít. Esetleg valakinek van tippje?
    Köszi. :)
  • zeoos
    #3468
    Kereshetnel magadnak egy szimpatikus klant (818, PTD, HUN4CE ... ha egyaltalan leteznek meg). Nem szamit, ha gyengebb jatekosnak gondolod magad. Egyreszrol tudsz tanulni a tobbiektol, masreszt viszont szamithatsz is rajuk ha bajba kerulsz. Erdemes kiprobalni.
  • gattacalg
    #3467
    játék közben milyen diagnosztikai segédprogival tudnám csekkolni az fpst, cpu hőmérsékletet stb?
    a lebelépőbb színtű asus rog gamer laptopom van és mint a radiátor tűzel szegény :)
  • AnuluWork #3466
    88, de a monitoromé cserébe le van véve, viszont a shotok sötétek, ha 50 alá rakom. Jobban néz ki élőben, de sötétebbek a képek.
  • AnuluWork #3465
    A gépben egy 4 éves i7 és egy két éves 980 sima van ami esetünkben fontos. (+16GB RAM), de még Win7.
  • Bandicoot
    #3464
    Na igen töltényt dobálni büdös de még újraéleszteni is sajnos ritkán találok normális squadot...
    Tegnap este bepattantam egy majdnem teli squadba, rendesen meg volt lepődve az egyik csóka azon hogy állandóan újraélesztem őket és bevédtük 4-en az egyik pontot operations-ben,pedig özönlöttek de mindig kiraktam a kis medikcsomagot és keltettem szinte azonnal aki feküdt...Az egyik csóka pedig rakta nekünk a lőszert. Tényleg még csak sok sem kell,minimális csapatmunka és a kasztok megfelelő használata és élmény, siker a játék. De sajnos sokan csak XY csúzlik és robbanószerek miatt választgatják ki az adott kasztokat és fregre mennek, leszarják mi zajlik körülöttük.

    A halálom amikor egy szaros tankkal átgázolnak a pályán mert mindenki leszarja és inkább nem mennek a közelébe,máshol fregelgetnek....Holott abszolút nem érzem OP-nak egyik járművet sem,megfelelő kis csapatmunkával pusztíthatók.... Talán a csatahajó amit behemótként kapnak operations-ban kicsit nehézkesebb a megközelíthetősége miatt,de ennyi...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.24. 20:45:50
  • Conqvistador
    #3463
    Hát igen alapjában jót írt. De sajnos ma a piac diktál és ha egy szűk rétegnek készül a játék akkor az pénzügyileg bukás.

    Amúgy: Tényleg sokat számít egy normális csapat Squad. Én alapvetően elég béna vagyok még ebben a BF 1 játékban tuti egy hajszálnyival rosszabb az idevaló reakció időm a tapasztaltabb játékosoknál. És amikor szólóban mentem még squadba se léptem be irgalmatlanul botrányos statom volt. De tegnap délután volt egy egész jól összeállt 5ös squad mentünk zsinorban vagy 5 rush pályát 4et nyertünk is és érdekes módon messze ott volt a legjobb szereplésem idáig. Többet öltem picivel kevesebbet haltam még armolni/disarmolni is sikerült párszor a társakat is tudtam éleszteni (Medic-et húzom) és viszont szóval egy röpke 1,5-2 órára ízelítőt kaptam a BF 1 tényleges szépségéből. Ma kevesebbet játszottam társak se voltak olyan összedolgozóak és kicsit el is ment a kedvem a játéktól nagyon gyenge eredmény volt ma is. Szóval csak ez miatt fogok még foglalkozni a játékkal, hogy ha valamikor csapattal tudok menni újra lesz értelme és talán eredménye az egésznek.
  • ozimak
    #3462
    Ez nem "codos duma" volt. Egyáltalán nem hasonlítottam össze a két játékot, vagy annak játékmenetét. Eszem ágában se lenne. Egyértelmű, hogy semmi köze egymáshoz játékmenetben a kettőnek. Viszont a körülötte lévő (néha nagyon is eltúlzott) felhajtás és a community elkorcsosulása, elfiatalodása igen. Azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, a community sokkal normálisabb volt ahogy mész vissza az időben. Ez előbb vagy utóbb kihat még az ilyen komplexebb/kevésbé hentelős gamekre is mint a BF. Most én is elkezdhetnék burkoltan "ombudsman"-ozni... csak szerintem mindenkinek lehet saját véleménye amit érdemes meghallgatni. Soha nem írtam le senkit/semmit anélkül hogy megbizonyosodjak abban hogy teljesen "nyitva van a szemem".
    Szerk.: Ja és úgy hogy lehetőleg normálisan, felnőtt ember módjára fogalmazok.
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2016.10.24. 20:47:11
  • yossarianHUN
    #3461
    Mondjuk a custom szervereket már baromira várom, mert az nem kérdés, hogy Amiens és Argonne Forest egyszerűen tényleg túl kicsik 64 játékoshoz.
  • zeoos
    #3460
    Osidokben a jatekosok elkulonultek egymastol es a kulonbozo jatekok, mas-mas stilusu tarsasagot vonzottak be maguknak. Teljesen eltero figurak jatszottak a MoHaval, a CoDal es a BFel. Akkoriban a jetekkeszitok is odafigyeltek arra, hogy ez a kulonbseg jol erezheto legyen es a jatekosok ez alapjan tudjanak donteni, hogy melyikkel kivannak jatszani. BF mindig is egy kicsit komolyabb es szervezettebb volt a tobbinel. Kesobb, gondolom gazdasagi megfontolasbol, a jatek keszitoi elkezdtek egymassal rivalizalni es ellopkodni/felhasznalni egymas otleteit, a jatekok elkezdtek egymasra hasoniltani es a jatekos tarsadalom is elkezdett keveredni. Regebben egy BFes meggondolta, leterdelt, celzott es lott, a CoDos berohan a surujebe es magaala lo az RPGvel, hogy pusztuljon minden, a MoHas pedig nyusziugralva idetlenkedik a palyan. BF= szervezett harc foldon/vizen/levegoben. Csapatalapu jatek es akar tetszik akar nem, a csapattarsadra is figyelni kell. Ez a BF lelke ... igy kell es igy jo jatszani. BF mindig is a csapat eredmenyerol szolt, hogy legyozd az ellenfel csapatat, nem pedig az egyeni teljesitmenyrol. Masik jatekokra volt jellemzo ez az eszetlen henteles.
    Amugy pedig egy BFes akkor szall be egy repulobe, ha tudja is vezetni es ezzel segiti a csapatat ... mostansag presztizs kerdes, hogy ki szerzi meg a repulot maganak, aztan elbenazza es kiugrik fel masodpercen belul (van kulonbseg a ket felfogas kozott).

    Battlefield mindig is baromi nagy jatekterrol szolt, ezek a mai palyak mind olyan nokedlik. 64 ember ilyen pici palyakon? Eszetlenseg. Egymasra nem odafigyeles is eszetlenseg es a szakaszok nemletezo egyuttmukodese is eszetlenseg. Battlefield viszont soha nem volt eszetlen jatek.

    Nagyvonalakban ennyi.
  • TDC Geronimo
    #3459
    Ettől a codos dumától a falra tudnék mászni. GYŰLÖLÖM a codot. Sose szerettem azt a játékmenetet. Kurvára semmi köze ennek a játéknak hozzá.
  • TDC Geronimo
    #3458
    Ennek az idiótának nem lehetne a hszeit is törölni?
  • Bandicoot
    #3457
    Igen komoly érett felnőtt gondolkodású fiatalember lehet aki direkt trollkodásból regel ráadásul más fórumtag nevét felhasználva, csak azért hogy pár topikban elhintse az agymenését.
    Szép hobbi, és ritka magas értelmi képességről tanúskodik, mindenképp a bölcsészkart célozd meg ha az általános iskolát kijártad - már ha sikerül - , feltéve hogy édesanyád addig nem vágja szét az arcod egy húsklopfolóval, illetve gyújtja magatokra a kéglit amiért ilyen csodás gyermeket nevelt fel.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.24. 20:05:09
  • FartingSquirrel
    #3456
    Lehet, én vagyok noob, de sehogy nem sikerült offolnom azt, hogy átlássak a falakon (mármint az ellenség körvonalát). Van egyáltalán mód rá? Meg a célkeresztet sem tudtam kikapcsolni.
  • kigyi
    #3455
    Igen közben megtaláltam csak spolierben volt, de köszi.
  • ozimak
    #3454
    Igen, ez egy nagyon találó megfogalmazás! :) Valahogy ebben a szellemben játszadozok vele én is :) Jól leírtad.
  • ToCsEk
    #3452
    Battlefield 1 Update 10242016

    Here are the details of the Battlefield 1 Update 10242016. Unless specifically noted, these updates apply to all platforms.

    General

    Fix for one common and one uncommon client crash.
    Fixed a potential soft freeze in single player campaign connected to AI.
    Fixed an issue where players experienced getting stuck in the globe screen when cancelling matchmaking.
    Fixed an issue when trying to join multiple servers.
    Fixed an issue where players experienced weapon skins not being removed when scrapping items.
    Fixed an issue where players were missing “The Insider” Dog Tag.
    Tweaked calculations of values in End of Round.
    Fixed issue where Class Rank was incorrect.
    Note: This fix may result in players going down in Class Rank to the correct rank. In this scenario, any unlocks purchased at a higher and incorrect rank will not be lost.
    PC: Fixed an occasional crash when a user shutdown the game.
    PC: Fixed an issue where players experienced troubles with A and X button functionality on PC while using an Xbox One controller.
    PC: Fixed an issue where players experienced crashing while closing the client during streaming installation.
    Xbox One: Fix for the "Trench Raider" Dog Tag not unlocking on Xbox One.


    UI

    Fixed two issues in the “Through Mud and Blood” War Story where no new objectives would appear.
    Fixed an issue where players experienced wrong info in loading screen.
    Fixed an issue where players were missing the Dog Tag counter.
    Fixed an issue where English text would appear for players in non-English regions.
    Fixed an issue where players experienced a placeholder image when opening the Operations menu for the first time.
    PC: Fixed an issue where players were missing an option to display controller button prompts.
    Fixed an issue where players experienced End of Round screen not loading.

    Graphics

    Fixed a crash related to soldier animation.
    Fixed a graphical glitch when exiting a War Story and going to the main menu.
    Fixed an issue where players experienced player icon overlapping while matchmaking on console.
    PC: Temporal anti-aliasing is now the default anti-aliasing mode on medium graphics quality.
    PC: Fix for a graphical issue causing artifacts in shadows.


    The Teams at EA/DICE

    de most nézem már rég leírták hamarabb :D törölhető ez is :D
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.10.24. 19:54:53
  • kigyi
    #3451
    Mi volt a mai javításban?
  • yossarianHUN
    #3447
    Köszi, intézkedem.
  • lac coo
    #3446
    Hat kicsit valoban bugyutacska, de jo. ;)
  • ozimak
    #3445
    Hát nem tudom... Én 1942-vel anno nem sokat játszottam, de a 2-vel rengeteget. A 3-4el összesen vagy 1000 órát. De ez valahogy szerintem se olyan nagy szám Persze a grafika előtt le a kalappal, és a pályák is gyönyörűen vannak kivitelezve. De valahogy a faszi mozgása, a fegyverek, a lövés érzésre rohadtul nem jön be. Olyan "műanyag" az egész... A "fizikája" a játéknak (már pontosabban a karakterünk) nagyon nem jön be. Én kihagytam a hardline-t és a battlefrontot, sokan mondják hogy hasonlít a battlefrontra. Hát nekem BF4, de mostanában főleg Verdun, Insurgency és Squad után nagy csalódás a játék. Sajnos nekem az élményt teljesen elrontja a fegyverek hangja és "érzése". Valahogy nem érzem hogy egy 4-5kg-os puskát tartanék a kezemben. Lehet, hogy bennem van a hiba mert úgy látom mindenki oda van érte :/ Bár mostanság úgy látom nagy divat lett a hype. Kicsit COD szaga van az egésznek... látszik(sokak által körülírt emberkék) is, hogy sok COD-os jött át BF-re. Szerintem ezzel a nagy dobással indul hanyatlásnak a BF széria, de ne legyen igazam. Itt is kísértetiesen kezd az ugyanaz lenni mint ami ott volt. Első héten rekordokat döntöget az eladás, már a megjelenés előtt ez volt a "game of the year", és természetesen itt is kezd kialakulni a "birkizmus"... azaz ha nem tetszik neked akkó hülye vagy. És szerintem sokan el se merik mondani, de valójában csak nem mernek "szembemenni a tömegekkel". Ja és persze itt is megjelentek már a önkéntes BF1 ombudsman-ok, komolyan néha elgondolkozok, hogy kapnak-e fizetést? :D
  • Pyotr
    #3444
    Sziasztok!
    létezik , hogy a szerver keresővel csak conquest mapokat látok? bárhogyan állitottam egyszerüen nem látok mást ,pedig pár napja még müködött rendesen. Ugyanezzel megjelent egy olyan probléma is hogy random kivág a játék (Server disconnected).
  • VO101Tom
    #3443
    Én a single résszel játszottam mikor megvettem, nem tudom, hogy az utolsó milyen hosszú lesz, de egy, max két nap alatt tök kényelmesen végig lehet rajta menni, kb arra jó, hogy a kezdő játékosoknak egy kicsit megmutassa a fegyvereket, pályákat. Történetben sem függ össze, a térképen megjelenő helyszínekhez tartozik 1-1 sztori, első story a játék indításakor azonnal le is fut, a 2. tankozásról szól, 3. valami repülős (skippeltem), 4. Olaszországi hegyi pályák a Dolomitokban, 5. Dardanellák Török-Ausztrál csaták, 6. meg majd a sivatag lesz, ha megint rászánom magam folytatni. Ez a térképes felosztás miatt viszont esélyes, hogy ha jövőben jön ki új pálya, azokhoz ugyanígy jöhet single player küdetés is. Egyébként rohadt hangulatosak (elsőre játszva), és grafikailag is nagyon rendben van, VISZONT ha valaki csak a single player "war stories" küldetések miatt akarná megvenni, és letölteni 50GB-ot, ahhoz szerintem túl rövidek, és nincs is mögöttük túl kidolgozott történet...
  • ikarus44
    #3441
    OFF, de fontos: Yoss valaki a nevedben trollkodik!
  • giornalista
    #3440
    sok még azért a fogalmatlan, néhány hétnek el kell telni, hogy megértsék a játékot.

    én egy közepes képességű, de mindig a PTFO szerint játszó játékos vagyok, na most annyi a noob és annyira kevés a helyzetet átlátó játékos még, hogy általában első-második vagyok a csapatomból. most játszottam pár rusht, minden egyes alkalommal első lettem és 7-8 mcomot én robbantottam fel. nem értik még, napról napra jönnek újak, végül is hivatalosan csak 3 napja van kint, nekem meg másfél hét előnyöm van :)

    ettől még persze bosszantó, de következtetéseket nem vonnék még le ebből.
  • giornalista
    #3439
    az assignmentekért most már medál jár. ezekből 5-5 érhető el minden héten, egy-egy hét időtartamig, is közülük is mindig ki kell választani egyet, amelyik épp aktív és amelyiket épp csinálni tudod.

    https://www.battlefield.com/news/article/earning-medals-in-battlefield-1

    itt írják részletesen.
  • yossarianHUN
    #3438
    Akartam mondani. Három support rohangál körülöttem, könyörgök a lőszerért, leszarják. Másik kedvenc a medic, akinek nincs berakva semmilyen élettöltő (vagy csak leszar, nemtom). Ami viszont a legszánalmasabb, hogy az emberek 90%-a nem bírja felfogni, hogy hiába skippel halál után, úgyse éled újra hamarabb. Nem értem, hogy lehetnek ilyen degeneráltak, csomót simán meg lehetne menteni, de inkább skippel, hogy aztán bámulhassa a spawn screenen a visszaszámlálást. Komolyan 5 méterre tőlem pofán lövik a csókát, és mire odaérek az injekcióval, már nem lehet éleszteni.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.24. 16:58:34
  • Bogdogege
    #3437
  • Vadnokedli
    #3436
    Szörnyű milyen anti-teamwork emberek képesek játszani ezzel a játékkal.
  • yossarianHUN
    #3435
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    General

    Fix for one common and one uncommon client crash.
    Fixed a potential soft freeze in single player campaign connected to AI.
    Fixed an issue where players experienced getting stuck in the globe screen when cancelling matchmaking.
    Fixed an issue when trying to join multiple servers.
    Fixed an issue where players experienced weapon skins not being removed when scrapping items.
    Fixed an issue where players were missing “The Insider” Dog Tag.
    Tweaked calculations of values in End of Round.
    PC: Fixed an occasional crash when a user shutdown the game.
    PC: Fixed an issue where players experienced troubles with A and X button functionality on PC while using an Xbox One controller.
    PC: Fixed an issue where players experienced crashing while closing the client during streaming installation.
    Xbox One: Fix for the "Trench Raider" Dog Tag not unlocking on Xbox One.

    UI

    Fixed two issues in the “Through Mud and Blood” War Story where no new objectives would appear.
    Fixed an issue where players experienced wrong info in loading screen.
    Fixed an issue where players were missing the Dog Tag counter.
    Fixed an issue where English text would appear for players in non-English regions.
    Fixed an issue where players experienced a placeholder image when opening the Operations menu for the first time.
    PC: Fixed an issue where players were missing an option to display controller button prompts.
    Fixed an issue where players experienced End of Round screen not loading.

    Graphics

    Fixed a crash related to soldier animation.
    Fixed a graphical glitch when exiting a War Story and going to the main menu.
    Fixed an issue where players experienced player icon overlapping while matchmaking on console.
    PC: Temporal anti-aliasing is now the default anti-aliasing mode on medium graphics quality.
    PC: Fix for a graphical issue causing artifacts in shadows.


    Apróságok.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.24. 15:37:21
  • Conqvistador
    #3434
    Nem tölti be , mit ír amúgy?
  • yossarianHUN
    #3433
    Patch notes

    Hát... Ennél azért nagyobb dolgokra számítottam.
  • yossarianHUN
    #3432
    Most veszem észre, hogy tegnap 6-os szinten voltam scouttal, erre ma 4-esen vagyok... Fasza.
  • giornalista
    #3431
    so cute :)