6439
  • Tikal #3515
    skin-t
  • zeoos
    #3514
    Ma reggel tudtam egy kicsit jatszani es egesz jo volt. Valoszinu verpistikek az iskolaban voltak/vannak ... igy hat a "ven kecske" is tudott egy kicsit mekegni.
  • BalikaHUN
    #3513
    A ládákban nincsenek fegyverek, csak fegyver skinek vannak benne. Meg puzzle darabkák különleges késekhez. A skineket pedig játék közben tudod felrakni ott ahol testre tudod szabni a fegyvert.
    Utoljára szerkesztette: BalikaHUN, 2016.10.25. 10:28:22
  • simonl #3512
    Mindezt érthető, kérlek azt magyarázd el, hogy a már kibontott ládák fegyvereit ha berakom az inventory -ba, azt hogy a viharba lehet játék közben is használnom?
  • NEOreg3
    #3511
    TDM esetén kb 10 meccsenként ad nekem battlepack-ot
  • tutituti
    #3510
    ládázni TDM-mel lehet gyorsan.ott két meccsenként ad egyet szinte biztos.
    Skin van benn,de egy skint megszerezhetsz többször.Tehát lehet egy skinedből hat darab.Ezek ritkaság szerint egyre többet érnek common->legendary .Minél magasabb ez a szint annál több scrapre lehet szétbontani.

    Magyarán,van két ládád,kinyitod mindkettőt,van bennük két colibri rare skin,egyet megtartasz másikat meg 320 scrapre beváltod.Aztán később meg a scrapből vehet jobb láát,amiben már nem biztos hogy rare van hanem legendary vagy ezek a puzzle darabok.

    De ezek CSAK skinek,nem lősz jobban,nem sebez nagyobbat,csak szebb(vagy nem szebb).
    ennyi kb
    Utoljára szerkesztette: tutituti, 2016.10.25. 09:25:48
  • lac coo
    #3509
    Nekem eleinte adogatott, mostanaban nem .
    Mondjuk skinek vannak benne , nem is izgat nagyon. Abbol a scrapbol mit lehet venni ?
  • jan5650
    #3508
    Hát még mindig nem hatott meg a játék, de mivel nem volt olcsó így próbálgatom, hátha megfog.
    Sajna még egy nyamvadt Battlepackot sem sikerült szereznem, pedig direkt a zászlófoglalásra összpontosítottam, illetve több meccsen is medic-el végig gyógyítottam/élesztettem az embereket. Na nem baj, hátha egyszer véletlenül jut nekem is egy. A kérdésem az lenne, hogy Scrap-ot miből tudok csinálni? Battlepack nem esik, ergó fegyvereket/skineket betörni nem tudok, akkor miből tudok még pénzt szererzni, amiből esetleg vehetek Battlepackot ? :D
  • tutituti
    #3507
    Rettenetesen idegesítő.Se mortar,se repcsizés se semmi.És akkor még a fegyver beakadás is előjött.Sajna nekem a menübe kilépés segített csak.
  • djcom
    #3506
    Értem, köszönöm az infokat!
  • gattacalg
    #3505
    ok, cover? white or black? go Lewis Hamilton
    York őrmester (1941)
    http://www.imdb.com/title/tt0034167/

  • gattacalg
    #3504
    fiatal, anyád faszát
    a pokol lövészárkai? imdádtam ezt a részt, epizodót, még a könyves átirtatot is olvastam
    Young Indiana Jones - Trenches of Hell (Gas Scene)

  • TDC Geronimo
    #3503
    Mi mindenesetre letoltuk megint az első 3 operationt és kurva jól szórakoztunk :)
  • gattacalg
    #3502
    olasz küldetés? simán összerakok egy jobb sztorit... Ernest Hemingway
    magyarokra nem lövünk, alapszabály
    menteni, ami menthető, Mel Gibson új filmje?
    Szerelemben, háborúban... (1996)
    http://www.imdb.com/title/tt0116621/
  • yossarianHUN
    #3501
    Ha megcsinálod azt, amit lejjebb leírtam, jó eséllyel megoldja az FPS-dropokat, amíg nem csinálnak vele valamit. Már ha egyáltalán jelentkezik nálad a probléma, azért simán benne van, hogy a szerencsés kisebbségbe fogsz tartozni, akiknél semmi gond nincs.
  • Adam Jonas
    #3500
    Nyehh - valamelyik nap volt egy gondolatom, hogy meg kéne venni, de ezzel most elbizonytalanítottál. :D
  • yossarianHUN
    #3499
    Ahány ember, annyiféle anomáliát tud produkálni :) A legtöbb visszajelzés alapján a high-end i7 procikon kívül mindent megesz a játék reggelire. De amit te mondasz, az is igaz, csak az még a béta alatt volt. Ott a processzorral nem volt gond, de memory leak-es volt a játék, ezáltal a játszott idővel egyenesen arányosan egyre több RAM-ot evett, a határt csak a csillagos ég jelentette.
  • Adam Jonas
    #3498
    Én is azt hittem, béta alatt a CPU-t nekem is zabálta, mint állat. Aztán YT-on keresgélve, láttam érdekességeket.

    Bár a véglegesnél nem tudom, hogy mi a szitu. Szóval ne értsd félre, elhiszem, amit írsz. :)
  • yossarianHUN
    #3497
    Akkor szerintem böngészd át a fórumot.
  • yossarianHUN
    #3496
    A RAM-hoz nincs köze (nálam 5-6 gigát eszik a 12-ből), a CPU-t zabálja meg a játék.
  • gattacalg
    #3495
    bf42, út rómába, titkos fegyverek, eredeti
    vietnám
    aszem moderneb fegyverek, f-15-ös volt benne, erdeti
    itt fejeztem be
  • Adam Jonas
    #3494
    Többektől hallottam, hogy már a béta alatt is a 16 GB végleges megoldást jelentett...
  • TDC Geronimo
    #3493
    Nemhinném, mert akkor nem hallanám minden nap, hogy 8gb ram kevés neki
  • yossarianHUN
    #3492
    Oké, megértettük, ettől függetlenül a játékosok 70%-ának van, a hivatalos fórum is ettől hangos. Nekem a bütykölés nagyjából megoldotta, de azért nem bánnám, ha jönne rá egy official patch minél előbb.
  • TDC Geronimo
    #3491
    Van vagy 5 féle bf theme feldolgozás a menüben. Egytől egyig epic.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.25. 00:08:53
  • gattacalg
    #3490
    valamelyik menü alatt megszólalt az eredeti, őskövület bf42 soundtrack, majdnem mekönnyemztem Ö
  • TDC Geronimo
    #3489
    8gb ramom van 1060as kártyám és nincs beakadás, 60 fps alá se igen megyek
  • gattacalg
    #3488
    mi volt a bf42 single player demo? no google?
  • gattacalg
    #3487
    olcsó húsnak híg a leve, neked nem ízlene
    kőbányai palackos, 2 literes kiszerelés, egy idő után nem érzed az izét :)
  • TDC Geronimo
    #3486
    Ebben teljesen igazad van. Még a BF talis időszakban sokkal kisebb volt a magyar közösség is és jóval idősebb.
  • yossarianHUN
    #3485
    Mit fogyasztasz? Én is kérek belőle
  • gattacalg
    #3484
    fuss, forest, fuss?
    nem vietnam war, háborús film és futni kell az életért?
    -Mik a lábaid? -Rugók. -Milyen rugók? -Acélrugók. -Hogy fogsz futni?
  • lac coo
    #3483
    Szetszortam, ott vartam kajanul, hogy minimum negy kill, de egy se lett :)))
  • gattacalg
    #3482
    bf42-ben bazokával leszedek egy repcsit, 10-ből egyszer összejön :Ö
    kézigránáttal még nem próbáltam
  • gattacalg
    #3481
    ismerkedünk, ismerkedünk, szerencsére zacskót nem kell a menyecske fejére húzni, jól néz ki
    a nagy háborús atmoszféra szerintem átjön. nyugaton a helyzet változatlan
    single player küldetéseknél/történeteknél tartok, azon gondolkozok, milyen forgatókönyveket lehetne még irni, amit eddig nem olvastunk, láttunk filmen
    alagútfúrás, aknarobbantás? volt, Beneath Hill 60, https://en.wikipedia.org/wiki/Beneath_Hill_60
  • yossarianHUN
    #3480
    Ezeket próbáljátok meg.
  • ratgab
    #3479
    Össze kéne szépen beszélni és tolni normális squadban (4-en lehet asszem menni közösen).
  • ratgab
    #3478
    Szét kell szórni kicsit.
  • simonl #3477
    Három helyről kell összeszedni.
    Érdemes megkeresni a hangtompítós snipert és pisztolyt. + riasztókat kikapcsolod végig lehet sunnyogni
  • FartingSquirrel
    #3476
    Oke, kosz.