6439
  • lac coo
    #3555
    Hat pont ezert ! :)
    En nem ertem mi szukseg vanaz erre, mert azert ez eleg durva, en ais kis smg-mmel el se talalom joforman ilyen tavolsagrol, es a tarkapacitast ne is emlitsuk ! :)

    Tudom, jonnek majd itt, higy megy ugy skvaddal meg woodooval siman lenyomhato, de ez hulyeseg .
  • yossarianHUN
    #3554
    Mire elérem, úgyis szénné nerfelik...
  • ratgab
    #3553
    Azt tudod, hogy ehhez 10-es assault kell, ami eszméletlen mennyiségű játékidő.
  • lac coo
    #3552
    Ez ,hogy ilyen fegyvert kap valaki, akár ugye full alap fegyver ellen ez a játékipar szégyene! :)

  • H Ádám
    #3551
    Sziasztok, soha nem játszottam ezekkel a játékokkal online, viszont most rávettem magam, mert sok helyen olvastam, hogy milyen jó a játék. Azonban valaki elmagyarázhatná, hogy ez az online rész miért olyan jó?? Rohangálunk mint a hülye gyerekek, de szó szerint, soha nem marad együtt a csapat, ennek okán minden méteren lelőnek... a másik hogy miért rak össze a játék 32-es szintü ellenfelekkel, mikor én csak 4-es vagyok? , elég egyértelmű hogy esélyem sincs, meg ahogy észrevettem ez a része inkább múlik a szerencsén, mint a tudatosságon... Lehet én csinálok valamit rosszul, de az én értelmezésem szerint egy belépő játékosnak is kéne élvezni ezt a fajta "mókát" nem csak azoknak akik egy nap 12 órát ülnek a gép előtt, ha kapok valami jó tanácsot akkor elképzelhető hogy bele nézek még az online részébe, ha nem akkor elég gyorsan eladóvá válik a játékom :) Előre is köszönöm..
  • Seten
    #3550
    Ha valaki be lesz spot-olva, akkor az a minimap-on miért nem látszik?
  • yossarianHUN
    #3549
    Azért rohadtul jöhetnének már a sniper limites pályák, mert jelenleg sikeresen elbasznak 10-ből 8 meccset a bokorkempelő görények...
  • Fritz Von...
    #3548
    Bocs, hogy nem írtam korábban, belépési problémáim akadtak.
    Megnéztem amiket javasoltál, de ugyanúgy befagy néha sajnos... oké, a Core I5 2500K már régi darab, de sehol máshol nincs ilyen. Hátha lesz rá patch...Azért köszi.
  • bfbc2
    #3547
    Tesco-ban csütörtöktől 11900-ft.
  • RatBaG #3546
    én is minimum háromszor olvastam redditen, mire vettem a fáradtságot, és tettem egy próbát.
  • ozimak
    #3545
  • VO101Tom
    #3544
    inkább kétszer mint egyszerse :)
  • FartingSquirrel
    #3543
    Szerver oldali nem nagyon, viszont kliens oldali annál inkább. Sőt, nekem a Refresh Rate hibát jelző ikon szinte folyamat ott van. Nem tudom, miért, de nem tudom 60Hz-re rakni 1080p-ben, csak valami 59,94-re... Másnak is ilyen?

    (Szerintem majd Nvidia Control Panelben csinálok egy custom resolutiont.)
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.10.25. 19:01:20
  • yossarianHUN
    #3542
    A világért se feltűnősködnék, de pont ezt írtam be a fórumba tegnap kétszer is :D Nem is volt rá reakció, ezek szerint mindkétszer elveszett az éterben.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.25. 18:50:59
  • ozimak
    #3541
    Update, legalábbis nekem. Próbáld újraindítgatni.
    Ez a "szerver oldali hiba" piktogram nektek is minden 2. szerveren előjön hosszabb ideig?
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2016.10.25. 18:46:40
  • lac coo
    #3540
    Most be van halva az Origin vagy mi van .., ?
  • RatBaG #3539
    úgy tűnik mégis csak van megoldás a 100% cpu usage-ra!
    volt róla szó , hogy korlátozni kell az fps-t és akkor sokaknál javult a helyzet, de nekem az afterburner-rel ez alapból fix, úgyhogy nem nagyon tudtam mással kísérletezni.
    ma viszont kipróbáltam user.cfg-vel is, és hoppá, csak max 60-70% lett egyből!
    bf1 mappa, notepad-be két sor:
    gametime.maxvariablefps 61
    perfoverlay.drawfps 1 (akkor már ez is mehet mellé)

    csoki! mehet a hent.
  • ratgab
    #3538
    Jól látod. Csak Scraps-ből vehetsz. Warbondból nem.
  • ratgab
    #3537
    Nem. Direkt utánaolvastam. Totál random. Győztes csapattagnak is ad és vesztesnek is ad elméletileg a rendszer. Én eddig csak a győztesben kaptam.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.10.25. 16:39:41
  • ratgab
    #3536
    Fegyver testreszabásánál lehet berakni a használható skineket.
  • ratgab
    #3535
    Battlepack nem teljesítményfüggő, hanem scriptfüggő..Előbb-utóbb kapsz. Csak fegyverek betöréséből tudsz scrapet szerezni egyelőre.
  • toza #3534
  • RatBaG #3533
    én visszarúgásról nem is hallottam, hanem ADS time-ról, de azt tesztelték, és nincs különbség. utána azt mondták, hogy sprint után a fegyver felemelése tart tovább...
  • yossarianHUN
    #3532
    Ez lenne a logikus, de az ilyeneket írni szokták. Ha nem írják, úgy veszem, hogy nincs.
  • TDC Geronimo
    #3531
    Szokásos minőségi BF ragdoll fizika. Imádom :D

  • TDC Geronimo
    #3530
    Biztos van hátulütője, máskülönben mi értelme lenne annak, hogy nem teszed fel, ha semmi negatív hatása nincs
  • yossarianHUN
    #3529
    Most akkor a bajonett növeli a visszarúgást? Ugye megjelenés előtt a kibányászott fájlokban volt erre vonatkozó szöveg, de jelenleg ingame semmi utalás nincs rá.
  • yossarianHUN
    #3528
    Story of my life :DD
  • TDC Geronimo
    #3527
  • yossarianHUN
    #3526
    Ja, hogy a scrap meg a war bonds két különböző valuta :D Eddig ez nem esett le, de most hogy mondod, igaz lehet :)
  • lac coo
    #3525
    Ajandekozni nem lehet / tudom? Oddadnam az osszeset...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.25. 13:57:28
  • jan5650
    #3524
    Akkor csak nekem nem volt még szerencsém hozzá. Lvl 9-es vagyok, váltakozó helyezéssel. Volt hogy 3. voltam pontban csapaton belül, volt hogy csak az utolsó 5-be fértem be. Volt olyan is hogy 3-4 perccel a vége előtt estem be. De még nem kaptam soha.... Azt láttam én is, hogy lehet venni Battlepackot, de nekem úgy rémlik, hogy Scrap-ból lehet venni, nem pedig War Bonds-ból, de lehet hogy tévedek... War bonds elvileg jön játék közben, de scrap-ot csak skinek redarálásával lehet szerezni.
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.10.25. 13:54:35
  • RatBaG #3523
  • yossarianHUN
    #3522
    Szerintem tök random, én legalábbis nem látom benne a logikát. Volt, hogy második voltam a győztes csapatban, és nem kaptam, de olyan is, hogy 2 perccel a vége előtt kerültem be a meccsbe, kb. semmit nem csináltam, mégis adott. Viszont úgy tűnik, hogy az első néhány szint alatt gyakrabban adott, kb. minden második meccsen. Most már alig kapok.

    Egyébként valszleg a legtöbben tudjátok, de ha esetleg mégsem: a "Get Battlepacks" ikonnal lehet venni BP-ket ingame pénzért is. Mondjuk baromi borsos áron, a legolcsóbb "sima" 200, a legdrágább asszem 900.
  • NEOreg3
    #3521
    benne szoktam lenni, nem dobálja gyakrabban akkor se
  • FartingSquirrel
    #3520
    Szerintem a szerzett pontok nem befolyásolják az esélyedet a BP-re. A legelső packomat a legelső játékomban szereztem, de úgy, hogy a meccs legvégére értem be, és azt hiszem nem is játszottam benne szinte semmit. De kaptam egy battlepackot. :D
  • TDC Geronimo
    #3519
    Azt olvastam alt+tab megoldja
  • tutituti
    #3518
    Azért lőni is kell.
    A top 5-ben benne kell lenni kb.
  • simonl #3517
    Igen, igen, köszönöm a türelmes válaszod. Igazad van, én voltam a láma.
  • simonl #3516
    Sebaj, nemsokára megjelenik az új COD, sok kis retardált, antiszociális, csapatjátékra képtelen idióta szépen lekopik innen.
    Természetes kiválasztódás.