6439
  • RatBaG #4398
  • Pitya78
    #4397
    Még nem mennek a szerverek.
  • RepeszElek
    #4396
    5ből egy győzelem, jó a ballansz hihetetlen....
  • RepeszElek
    #4395
    Én nagyon sokat vagyok supportal jó az, viszont kiváncsiságból rámentem arra hogy csak támadó csapattal vagyok operationsba eddig háromból három vereség jól sikerült ez is
  • Tikal #4394
    Nézegetem a PS4 trophykat és van egy ilyen: Reach Support rank 2 in multiplayer : 15% Very rare

    Ugyanez Assaultra, Medicre és Scoutra : 23, 30 és 25% :D

    Nem valami népszerű class a support, de a kurva Scout-ot már egyes szintű játékosok is nyúzzák :D
  • Smithwarden
    #4393
    Nagyon kell ez a patch, de még jobban félek is tőle...
    Kb 100+ óra játékkal (trial,beta,alfa együtt) a fejemben megvan mit és hogyan kellene javítani, illetve változtatni, de az túl sok még egy "naaagy" patchbe is.
    Meg pár dologhoz fix nem fognak hozzányúlni komolyabban, amitől a játék (jóval) rosszabb, mint amúgy lehetne (pl a sniperek "HC sweetspot" sebzése, ami a legtöbb nem sniper játékélményét szétcseszi, stb).
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.11.14. 20:44:19
  • TDC Geronimo
    #4392
    Get ready for the juicy Battlefield 1 Fall Update tomorrow :) Much goodness in there.
  • TDC Geronimo
    #4391
    No kérem holnap nagy patch. Szerdától battlefest

  • Running
    #4390
    Kemény :D
  • Borg
    #4389
    Gondolom mindent, ami startkor már kész volt, de még valamiért nem volt fasza teljesen.
  • TDC Geronimo
    #4388
    Annyit lehet tudni, hogy HUGE patch lesz :)

    valószínű medal fixek, új suez, balance cuccok, squad leader leváltós dolog, custom szerverek stb
  • Frequency
    #4387
    Lehet tudni hogy miket fog tartalmazni a javítás?
  • TDC Geronimo
    #4386
    Kíváncsi leszek holnap tényleg jön-e a patch.
  • lac coo
    #4385
    Miert, lehet ugy is, hogy nem viszed tovabb ...? :)
    Mondjuk harmas utan uninstall ! :)
  • Conqvistador
    #4384
    Kivéve a 10 es szintűeket. :D
  • macylacy
    #4383
    mi értelme van a 3.szint után vinni a karaktereket hiszen akkor már minden fegyver unlock ??
  • Running
    #4382
    "ICYMI: @Khoplin has confirmed that Operations (64p) will get some balance updates very soon. There will be more Operations in future DLCs."
  • Running
    #4381
    Max egy-két "lebegő" objektumot szoktak javítani, mást nem, habár még a Bf2 idejében ennyit sem tettek. Mondjuk régen a layer-be sem nyúltak bele soha, még akkor sem, ha nagyon elbaszták. Most ugye ez is meg fog történni, szóval még bármi lehet, de szerintem Argonne nem fog változni, de majd meglátjuk, milyen meglepetésekre készülnek még.
  • Borg
    #4380
    Szerintem kizárt, hogy map dizájn szinten belenyúlnának bármelyikbe is. Maximum a foglalási pontokat tologatják, vagy annak területetét módosítják, vagy a járműveket, spawnpontokat. Esetleg C-től délre és északra még 1-1 pont?
    Ha pl C-t alulról is lehetne foglalni, már más lenne a helyzet.
  • Running
    #4379
    Mi is erre törekszünk, áttörés c-nél és E, vagy D, mert így a többi láma talán be tudja c-t húzni. Argonne-n annyit kellett volna, hogy C-nél ne szorítsák össze ennyire a népet, kellett volna, jobb és bal szélen egy átjáró, vagy középen teljes, mászható átjáró. Máris fasza kis map lenne.
  • Borg
    #4378
    Épp ezért szarabb a fao.
    Az Argonnal nekem nincs különösebb bajom. Az utóbbi napokban rendszeresen meg tudja mindkét csapat csinálni, hogy bekerülnek a másik mögé. Talán egykét jármű lehetne azért, amivel könnyebb áttörni másikon, de a layouton nem feltétlen kell változtatni.
    Ellenben itt is kezdik bevetni a grappa féle bunker kempet úgy, hogy a jobb oldali csapat mögé kerülnek, és befészkel 1-1 sqad D meg E-re. Lényegében lehetetlen kifüstölni őket alulról, és hiába lehet fentről lehúzni a zászlót róluk, folyamatosan lefoglalják a csapatot, ami miatt szinte képtelenség megszervezni az áttörést C-n túlra.
  • Running
    #4377
    Szerintem nem, Argonne Forest jobban el lett baszva azzal, hogy a pontok között csőpályán rohangálsz. CQ-n meg C-ről lehet csak kitörni, mert nincsenek nagy átkerülő utak. A pálya maga szép, meg jó ötlet, meg alapvetően működne, de a középső részét, azt nagyon elkúrták.
    FAO-n azért lehet sok mindent csinálni, de azért ott is vannak pálya design gondok rendesen. Azon a pályán inkább csak az zavar, hogy nagyon nyílt, ezért sniper paradicsom.
  • Borg
    #4376
    A FAO kb az egész játék legszarabb pályája, mindegy milyen mód fut rajta.
  • yossarianHUN
    #4375
    Ez tipikusan az a rendszer, amit mindenki utál :D Tényleg kéne valami teljesítmény-alapú szisztéma. Nem értem, miért kellett eldobni a BF4 rendszerét. Ja, mert sírtak, hogy bonyolult. Hát komolyan, akinek az bonyolult volt, az azért szégyellje el magát.
  • RatBaG #4374
    én viszonylag gyakran kapok ládát, oké ne sírjon a szám, de akkor is röhej, hogy ötből négyszer pisztolyt kapok.
    csak pisztolyból 15 különböző skinem van úgy, hogy egy raklapnyit bedaráltam, mert már megvolt... a fasz kivan.
  • RepeszElek
    #4373
    Jah nem operation-re igazak amit írtam az elöbb bocsi elcsesztem
  • RepeszElek
    #4372
    Én szeretem azt a pályát is, igaz dominationban az első pályákat már szarrá játszottam, általában a védelem szokott nyerni, max az utolsó támadásoddal futhatsz kicsit még a második pályán aztán annyi, legutóbb 6 kört játszottam abból háromszor a védelemmel voltam mind háromszor nyertünk, és háromszor a támadókkal hát mind háromszor vesztettünk, persze szoktam nyerni támadóként is csak szemmel láthatóan ritkában, az oil of empire három pályás domination-on pl, kb 10 nekifutásból tudott nyerni a csapatom egyszer támadóként!

    Az a baj hogy a Dice a tesztek során nem számolt az emberi hülyeséggel, ezt a játékot többnyire 64 idegen játsza akiknek csak a töredéke tud szervezetten egytt müködni, a behemótokat ha béna a személyzete simán ki lehet nyírni, nem is tudom hány zepelint szedtem már le az égről...
    Amúgy meg kb. jó lenne a ballansz csak a védelem ellátását könnyebb idiótákkal megoldani mint egy támadást...
  • Tikal #4371
    Legszarabb Domination pálya? FAO Fortress. Itt még sose volt szoros küzdelemben részem. Kb két perc alatt mindig vége van.
  • RatBaG #4370
    Kicsit odakozmáltam...

  • lac coo
    #4369
    Bunkerekbe hogy lehet bejutni , a vegtelen tuzgranat miatt ? :)
    Ugyan ez szuk atjarokhoz, folyamatos raketazzassal megerositve ....?
  • juventus1973
    #4368
    köszönöm a segítségedet!
  • Conqvistador
    #4367
    Ha minden igaz akkor azok csak fegyver skinek a meglévő fegyverekhez kapod Őket gyakorlati hasznuk nem igen van csak szebb kinézet érhető el. Engem speciel nem túlzottan érdekel. Eddig talán 2 tényleg szép skint kaptam de a többség szerintem ugyan olyan béna mint az eredeti :D
  • lac coo
    #4366
    az valóban rengetegszer van, ilyen téren még mindig vacak, jóöreg BF-es :)
  • juventus1973
    #4365
    és azokkal a fegyverekkel mit lehet kezdeni amit a ládákból kapunk?Ebben még tudnál segíteni?
  • RepeszElek
    #4364
    Na jah, csak nehéz úgy egy lépéssel az ellenfél előtt járni ha az internet meg előtted jár lépésekkel...
    Hányszor volt hogy okosabb akartam lenni, célra tartva vártam rá,vagy megkerültem stb és ahogy megjelent lőni sem tudtam mert gyorsabb volt mert én előbb jelentem meg neki, ezért van hogy normal módban is szinte ugyan olyan gyorsan meghalok mint hardcore-ban, ugyan is a gyerek már egy tárat belém eresztett mire szíveskedik szólni nekem a játék internet protokollja, persze ez oda vissza működik mindenki szív olykor.

    Ez sosem fog jó lenni éppen ezért én ezt nem is tartom a játék hibájának inkább a tulajdonságának, ilyen az internet háború...:)
  • juventus1973
    #4363
    köszönöm szépen!
  • Conqvistador
    #4362
    Assault, Medic, Support, Scout ezek
    Mindegyiknek van szintje. Minél magasabb szintet érsz el annál több fegyvert tudsz venni/használni. Célszerű a 3as szintet elérni ott már sok fegyver közül válogathatsz.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.11.13. 19:53:10
  • juventus1973
    #4361
    és azokkal a fegyverekkel mit lehet kezdeni amit a ládákból kapunk?A kasztokat sem nagyon tudom hogy mik!
  • Conqvistador
    #4360
    Szintet kell lépned a kasztokkal...
  • juventus1973
    #4359
    Helló.Tudtok abban segíteni,hogy hogyan lehet újabb és jobb fegyvereket szerezni az onlineban?Köszi.