6439
  • TDC Geronimo
    #4438
    jött új nvidia driver is BF1re optimalizálva
  • yossarianHUN
    #4437
    Nekem kb. 10-ből 8-szor. Egy idő után beálltam arra, hogy ha újraélesztenek, egyből ugrom a legközelebbi fedezék mögé, veszettül csapkodva a fegyverváltást.

    Egyébként még nem tudok nagy dolgokat mondani, csak egy (fél) kört mentem Grappán. Elsőre mintha stabilabb lenne a játék (mondjuk a hivatalos fórum alapján ezzel is szerencsés vagyok :D). A Hellriegel-en nem látta nagy változást, még mindig állat. Az LMG-ket próbálgattam, hogy lássam, milyenek a buff után, de sosem kellett olyan messzire lőnöm, hogy látható legyen a különbség.
  • TDC Geronimo
    #4436
    ja vágom, ritkán jön elő, de idegesítő. Amúgy milyen összességében patch? Mindjárt tesztelem
  • yossarianHUN
    #4435
    Amikor nem tudsz lőni, és ha célzol, ilyen hülyén ráközelít, de nem emeli ténylegesen vállhoz a fegyvert. Nekem eddig csak ez volt, de ez volt az egyes számú idegesítő dolog, amiről azt hittem, hogy első dolguk lesz kijavítani.
  • TDC Geronimo
    #4434
    revive bug? melyikre gondolsz a sok közül? :D
  • yossarianHUN
    #4433
    Nem, a hivatalos fórumon utánaolvastam, és senkinél nem. Lenyűgöző.
  • Conqvistador
    #4432
    Nálad nem :D
  • yossarianHUN
    #4431
    Öt perce játszom, de már belefutottam a revive bugba. Akkor most nem javították?
  • lac coo
    #4430
    Assault fegyverek kozul meg mindig ezzel ersz el a legmesszebb, marpedig barmi is volt az elkepzeles papiron, bizony sokszor kell egy kopesnel messzebbre loni :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.15. 17:42:33
  • Conqvistador
    #4429
    Ha annyira mint az automatico akkor felejtős...
  • yossarianHUN
    #4428
    Ahogy vesszük. Növelték a függőleges visszarúgását, de csökkentették a túlmelegedés sebességét. Tehát tovább tudsz vele lőni szünet nélkül, de jobban rángat :)
  • Conqvistador
    #4427
    Akkor lényegében nem nerfelődött? :D
  • yossarianHUN
    #4426
    Azért ez így megtévesztő kicsit, lassabban melegszik túl, nem pedig túlmelegszik ÉS lassabb(an lő). :)
  • yossarianHUN
    #4425
    You will no longer get points for destroying your team's Behemoth

    He?
  • RatBaG #4424
    de jó, hogy ilyen banális dolgokkal basszák el mindig a patchet...
    a cavalry lovon nem tud lőni, nulla/semmi a lőszere. meg az előbb egy sentry mellett álltam konkrétan fél méterre, karddal kaszaboltam és zéró sebzés.

    a support tényleg jobb lett, majd eldől mennyivel. elsőre olyan statot csináltam argonnon low weight mg15-el (most már ezen is van bipod!), hogy a vesztes csapatban nekem volt vagy 18k pontom, a másodiknak a győztesben meg 13-14k. és végre oszthattam én a parancsokat, nem kellett valami süketnéma balfasznak könyörögni.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.11.15. 16:16:41
  • Tikal #4423
    Azt javították, mikor befagy a fegyvered miután felélesztettek... nem találtam a listán...
  • lac coo
    #4422
    Gazzal nem kezdtek valamit ?
    Meg a brutal shotgunnal ?
  • lac coo
    #4421
    Jah , tenyleg , beszeltunk is egyszer mar rola...
    En azt hittem ez direkt ilyen, hogy nem lehet sprinben loni...
  • Smithwarden
    #4420
    BF1 sniper / scout sweet spots:

    Martini Henry: 30m - 80m
    SMLE MKIII: 40m - 75m
    Russian 1995: 60m - 100m
    Gewehr 98: 80m - 125m
    1903 Sniper: 100m - 150m

    Ezeken a tavolságokon belül instant ölnek fejlövés nélkül is... (sniper-HC mode on...)
    Innen már nagyjából be tudod lőni, hogy neked melyik jön be jobban. :p

    ZiLi:
    A szerverkeresőben sosem volt benne az Operations. Az külön a multis főképernyőn van.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.11.15. 15:00:01
  • FEARka
    #4419
    Én a SMLE III-t használom legtöbbször. Nem nagyon szoktam a pálya szélén fetrengeni hanem megyek a többiekkel. Középtávra szerintem az egyik legjobb.
  • ZiLi
    #4418
    Vagy én emlékszem rosszul? Csak 5 játékmód volt a szerverkeresőben választható?
  • RatBaG #4417
    sprintből célzáskor egy pillanatra felemelte a fegyver, aztán le is tette, te meg ott álltál, nyomkodod a jobb klikket, hogy legyen már valami, és közben pofán lőnek...
  • ZiLi
    #4416
    Hali! Eltűnt az "Operations" játékmód a listából. Ki sem tudom pipálni. Ezt most kivették vagy valami gebasz van?
  • Conqvistador
    #4415
    Amúgy szerintetek melyik a legjobb Sniper fegyó a Martini Henryt leszámítva?

    Gewehr 95 , 98, vagy az SMLE III Marksman? Esetleg más?
  • lac coo
    #4414
    Koszi ! Ezt nem is lattam meg, csak ami a lenti linken volt...
  • Conqvistador
    #4413
  • TDC Geronimo
    #4412
    Cpu optimalizalas is kerult bele es ma indul a CTE is.
  • lac coo
    #4411
    Atfutottam ketszer, de en nem talalom ezt a bejegyzest....
    Masold mar be legyszi !
  • lac coo
    #4410
    Ez micsoda, en ezt sose ertettem ? :)
  • lac coo
    #4409
    Akkor en is beallok 88. medicnek ! :))
  • Conqvistador
    #4408
    Hellriegel most túlmelegszik egy kicsit lassabb és nőtt vízszintes recoil. Szabad fordításban. Ezek szerint akkor nerfelték :D
    Lehet most már nem is annyira akarom :D
  • Smithwarden
    #4407
    "Fix for soldiers running on terrain with the wrong angle."
    "Fix for an issue where a player could be catapulted if moving while proning between two structures"
  • RatBaG #4406
    Fixed issue with toggle ADS setting in combination with toggle sprint setting. If a sprinting soldier triggered ADS it would immediately exit both sprint and ADS after starting the ADS animation

    vééégre!
  • Smithwarden
    #4405
    Battlefield 1 Fall Update Notes 2016-11-15
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.11.15. 13:49:40
  • TDC Geronimo
    #4404
    Kint a patch note. Meloba vagyok nem tudom linkelni de brutal nagy tele jo cuccokkal
  • Running
    #4403
    Erre semmi esély, már ez is nagy szó, hogy a layerhez nyúltak.
  • Tikal #4402
    Akkor rajzolják szélesebbre:)
  • Running
    #4401
    Ennél többet nem lehet kihozni belőle, mert keskeny a térkép.
    Már sima menübe is lehet a katonát testreszabni.
  • Tikal #4400
    pff, most komolyan? Nem hosszában kellett volna igazítani a pályán, hanem széltében szerintem. Ez így ugyanolyan fos maradt szerintem.
  • Conqvistador
    #4399
    És ez így jó vagy rossz? :D