6439
  • giornalista
    #5438
    mert ettől hiszi magát felsőbbrendű játékosnak, ez már rég kiderült :)
  • yossarianHUN
    #5437
    "Halál felesleges" - Neked. Vannak, akik szeretik, ha van hosszútávú fejlődés egy játékban. Én meg pont azt nem értem, hogy miért fáj ez ennyire egyeseknek.
  • SötétBarom
    #5436
    Továbbra sem értem miféle tartalmat hiányoltok.. Van 3 féle tank, 3 féle repülő, tököm tudja hány féle autó, motor, ló, rengeteg féle fegyver, és pont elég kütyü. Mi a fasz kéne? A a BF4 mindennél irritálóbb mocskai az tartalom ?! (UCAV, SUAV, MAV, alig alig észrevehető claymore, IRNV sightok, vakítós flashlight attachment, mindenki látszik a minimapon FESZT, stb.).. Nincs benne annyi fegyver, mint a BF4-ben, és ennyi. Minden másban előrelépés, FŐLEG a fegyverbalance terén.. Vagy a halál felesleges progression rendszer olyan kurva jó kontent? Nem értem, tényleg..
  • toza #5435
    csakamikor berakod.. de senkinem valaszol. en komolyan kerdeztem h titeket ez erdekel e?!
    h mijen szkined van a fegyveren? ez erdekel titeket?!
  • yossarianHUN
    #5434
    Az irónia csúcsa, mikor arról prédikálsz, hogy mi a "hujeseg".
  • RatBaG #5433
    minden héten ezen vergődsz? unalmas.
  • toza #5432
    tenyleg erdekelne h barki is rajta e van a szkineken?!
    nem teljesen hujeseg e ezzel foglalkozni?!

    ww1 katonak is biztos versengtek h kinek csicsasabb es eszrevehetobb e a pisztolya biztos.
  • RatBaG #5431
  • giornalista
    #5430
    az alapjáték pályák tekintetében nem rossz, a 3-4-ben is pont ennyi volt, és több kifejezetten jó pálya van, mint kifejezetten rossz. engem a kevés fegyver, a zéró customization és a zéró progression zavar nagyon. sajnos a BF-eknél megszokott, hogy az extra tartalomért fizetni kell, pedig hosszútávon szerintem mindenki jobban járna, ha pl. 60 helyett 80 euró lenne a játék, de DLC-kkel együtt, és maradnának vagy még nagyobb teret kapnának a micro transactionök.

    Rainbow Six Siege jó példa erre. minden pálya azonnal elérhető, de ha az új katonákat (a.k.a. fegyvereket és gadgeteket) is használni akarod, akkor vagy annyit játszol, hogy ingame currencyvel megveszed őket (ami azért időigényes), vagy beruházol a Season Passra és megkapsz mindent automatikusan.

    én már kicsit sajnálom, hogy előre megvettem a Premiumot a Battlefield 1-hez, többet nem csinálok ilyet, az biztos. a Battlefrontban azért jóval kevesebb tartalom volt megjelenéskor, mint ebben.
  • Zegi Norbi HUN
    #5429
    Az a jó, hogy szerencsére rengeteg másik játék van, amivel szabadidődben tudsz lazítani(számomra Witcher, Batman, Alan Wake, Bioshock, AC stb) :) Csak azért fájó, mert modern háborús lövöldék vannak mindenhol és mikor akad egy jónak tűnő 1. vh-s játék, akkor a kapzsiság tönkreteszi(a többire azért nem térek ki, mert grafikában elmaradnak az általam elvárttól).
    Nem tudom az előző BF részekben hogy volt, de ami itt folyik az borzasztó. Éppen annyi tartalom van benne, amivel egy darabig kihúzod. Aztán mikor jön a DLC, csorogjon csak a nyálad és vedd meg. Ugyanez volt a Battlefront esetében is. Az a tartalom ami a megvétele után fogadott, egy kib*szott vicc.
    Csatlakozom azok táborába, akik az ilyet ördögi húzásnak tartják.

    Előre félek mi lesz a ME Andromédával :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.02.02. 12:25:49
  • HHpanther
    #5428
    Van valami grafikonod esetleg arról, hogy hányan játszanak pl az új cod-dal, titanfall 2-vel,division-nel? Akkor lenne összehasonlítási alap, hogy ez most sok vagy kevés játékos. Addig csak a ködbe kiáltott szavak.

    CS-Go-val és overwatch-al nem érdemes összehasonlítani szerintem,mert azok esport játékok. Elég durva játékosbázisuk lehet.
  • Zegi Norbi HUN
    #5427
    Már jó ideje nem játszok vele, mint már mondtam elegem lett belőle :) Azért megvárom a kövi DLC mennyibe fog kerülni, de eléggé ódzkodom tőle. Szerintem nem fogok költeni rá, pláne nem a szezonbérletre, Oroszoknak, franciáknak alapból bent kellene lenni a hozzájuk tartozó legalább 1 hadjárattal(plusz fegyverek nyilván, tankok) és mindjárt lenne benne tartalom már az elején, persze ez az én elképzelésem.
    Szóval úgy érzem számomra ennyi volt a Bugfield 1, a lufi kipukkadt :(

    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.02.02. 09:16:01
  • etniez
    #5426
    Ha megnézed a grafikont, akkor láthatod, hogy a BF-et már csak a casual playerek tartják el (konzolosok), de ők nem egy nagyon megbízható tábor, mivel az első alkalommal tovább állnak egy éppen akkor hype-t címre.
    Ők nem fogják megvenni a rengeteg DLC-t. Nézd meg, hogy a PS4 és Xbox one tulajok sokkal nagyobb arányban távoztak.
    A bevételeket nem tudom, nem is tudhatom, de a BF1-et itt Londonban akkora kampány kísérte, melyre még nem volt példa.
    TV-reklámok, buszok, hirdető-oszlopok és minden elektronikai üzletben ment a reklám 0-24.
    Tehát költöttek rá rendesen, a fejlesztésen kívül.
    Hogy mekkora lehet a gond:

    Egyébként ezeket nem azért írom, hogy elvegyem a kedveteket, vagy ilyesmi. Játszatok, henteljetek, élvezzétek.

    Én csak bízom benne, hogy a Dice kiszabadul az EA-istállóból, mert az évenkénti release tönkre vágja ezt a sorozatot.
  • lac coo
    #5425
    Akkor se értem... :)
    Eladnak mindenből, mint a szemét, még a rémesen vacak SW is elkelt ...
  • SötétBarom
    #5424
    Lentebb volt róla szó, hogy a BF4 volt az első bukás.
  • lac coo
    #5423
    ?
  • SötétBarom
    #5422
    Per pill crossplatform 60 ezer játékos online.. Nem értem miről beszélünk :D
  • lac coo
    #5421
    Anyagilag egyik se bukás, még a starwars is óriási bevételt hozott...
    szép videók kellenek és megvesszük úgy is :D
  • SötétBarom
    #5420
    Bukás? Sztem nagyságrendileg ugyan annyit eladtak belőle mint a 3-ból, annak ellenére, hogy elsőre nem tűnt nagy előrelépésnek.. Bukás maximum a hardline volt.
  • etniez
    #5419
    Mivel a Battlefield 4 volt az első bukás...
    Battlefield 3-nál unták meg a játékosok az EA azon hozzállását, hogy erőszakkal megveteti a dlc-ket, mivel a pályákra csak úgy engedett be...
    Azóta folyamatosan csökkennek az eladások, Battlefield 1 még jól teljesített a karácsonyi vásárig, de utána közel egy hónap alatt elvesztette a játékosok felét. Ez nagyon durva esés. Észre is vették, 30% s most már 40%-al adjak olcsóbban a játékot, amire én még példát nem láttam a BF-sorozat történelmében. 3 hónap után.. Szóval ha erre a leszálló ágra rádobnak egy drága DLC-t, akkor szerintem beviszik a kegyelemdöfést. De majd meglátjuk.
  • RatBaG #5418
  • Bogdogege
    #5417
    nálam sem megy a multi
  • NEOreg3
    #5416
    nálam jó
  • RatBaG #5415
    az origin csak nálam halott?
  • SötétBarom
    #5414
    Ugyan ezen oldal szerint a BF4-et _soha_ nem tolták ennyien PC-n, mint ezt épp..
  • Jude666
    #5413
    Xfactor az egy offical Battlefield shiller

    Irreleváns ráhallgatni azt kell, hogy mondjam ;>

    *megigazítja a cilidenerét
    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2017.02.01. 17:07:20
  • HHpanther
    #5412
    Xfactorgaming múlt heti videójában láttam. Amúgy azt írtam hogy össszesen nem külön külön :) Nézd meg úgy a számokat.

    De akkor nézzük másik szemszögből.

    Nézzük meg az adatokat mondjuk az új cod, titanfall 2, overwatch satöbbi "új" FPS multinál. Akkor lesz egy viszonyítási alap.







    Utoljára szerkesztette: HHpanther, 2017.02.01. 16:32:20
  • etniez
    #5411
    :)
    Honnan van ez az adat? Csak azért kérdezem, mert az EA saját adatai szerint is csak nyaldossák a 250.000:

    https://battlefieldtracker.com/bf1/insights/population?days=-1

    Megy szépen lefelé...
    Utoljára szerkesztette: etniez, 2017.02.01. 14:33:33
  • HHpanther
    #5410
    Jaja...alig. Napi 500.000 a 3 platformon összesen. Alig.
  • etniez
    #5409
    Milyen hype? Alig játszanak ezzel a játékkal, már 40%-os árengedménnyel árulják.
    Ha kijön egy drága dlc, akkor kb be is zárhatják a boltot.
  • toza #5408
    tehat probaltak ujjitani(elhagyni a regi mukod franya dolgokat..),de nem jott ossze,szoval most mindent vissza allitanak "normalisba".. volt ertelme :D dlc -k is tuti elorebb lesznek hozva.. mindenki morgolodik -elegedetlenkedik..
  • RatBaG #5407
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/5r139s/battlefield_1_cte_patch_1/



    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.01.31. 15:10:44
  • Jude666
    #5406
    Borzasztóan vacak pályák vannak ebben a játékban.
    10-ből jó ha van 3-4, pl az összes Oszmán pálya egy rakat hányással egyenértékű :P
    No de majd 18E Ft prémiumért majd minden más lesz!
    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2017.01.31. 12:39:51
  • HHpanther
    #5405
    "Egyszerűen elegem van és már nem szórakoztat a játék, hanem idegesít" - És mégis önszántadból leülsz elé? Akkor miért nem játszol mással?
  • RepeszElek
    #5404
    Tegnap fél órából kb .10 perc játék idő volt a hasznos a többit azzal töltöttem miket te is leírtál, amúgy már annyit nyomtam hogy még én is elkezdtem unni mostanában már csak bohóckodom,csak késsel rohangászom, meg scout-al iron sight-al (infantry) lövöldözöm a messzi snipereket, meglepően hatásos és nem tudják honnan jön mert nem csillog ugye, szal az van amit mondtál kezd kifújni a játék és sok a bug. Valahogy a Bf4-et képtelenek hozni most is azzal nyomnám csak grafikailag már zavar hogy eljárt felette az idő...szal én is inkább autóversenyezek bugfield 1 helyett :)

  • Zegi Norbi HUN
    #5403
    A Bugfield 1 és a könnyeket fakasztóan csodálatos fizikája (amúgy vicces a videó)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.01.30. 13:25:13
  • Zegi Norbi HUN
    #5402
    Ebbe a játékba úgy hiányzik a tartalom, mint egy falat kenyér mert sajnos eléggé ki van herélve. De hogy 4 pályán meg azon a többi kevés tartalmon mit pöcsölnek eddig. Már október óta megjelent a játék. Az oroszok meg talán télre ideérnek Mondjuk az is megér egy misét, hogy a háborúban elég tevékenyen résztvevő nemzetek miért csak pénzlehúzás formájában jönnek egy multis játékba. Szóval szép és jó, hogy a Titanfall 2 ingyen tartalmat kap, de amit ott az EA(látszólag nagylelkűen) a játékosoknak nyújt, azt itt piszkosul kapzsi módon elveszi. A Fifa részek is egyre drágábbak, mikor csak elhanyagolható újítások vannak bennük évről évre. Tudom hogy ez az EA valódi arca, de akkor is csalódást keltő.

    A Bugfield 1-re visszatérve, remélem újabb javítások is érkeznek a francia DLC-vel, mert a múltkori nem volt valami hatásos. Pl mikor a medic feléleszt, már a katona keze is beragad egy bizonyos irányba és ezen csak a redeploy segít. Mondanom sem kell milyen jól jön ez egy csetepaté kellős közepén Vagy ha belépek Operationsbe, piszok nagy az esélye hogy olyanba tesz ami lassan véget ér vagy az utolsó pályán tart. Sebaj, hiszen kilépek és rámegyek újra, aztán tudok normálisan játszani nem igaz? Hát persze. Utána képes ugyanoda visszarakni(múltkor 4szer egymás után) vagy megint olyanba ami a végén tart. Régebben azt mondtam, hogy nem zavarnak a hibái még ha sok kicsi is van benne, de most már én személy szerint torkig vagyok velük. Egyszerűen elegem van és már nem szórakoztat a játék, hanem idegesít.
    Rengeteg hiba, nagyon kevés tartalom(az elején ezek nem zavartak, mert tetszett a játék) és mindezek ellenére mikor beléptem a Bugfield 1-be, mi virított folyton ott nagy betűkkel? "Buy premium pass"(most a francia dlc) Lehet durva leszek, de elmennek ezek a jó büdös francba Így persze hogy egy jó darabig nem lesz új Bf, ha a (nagyrészt) kiherélt tartalmakat csigatempóban csöpögtetik vissza a játékba
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.01.30. 13:23:07
  • RatBaG #5401
  • RepeszElek
    #5400
    Jah hát nem sokára úgy is törlöm őket nem gondoltam hogy zavaró csak a forum miatt töltöm fel ezeket a sztorikat, ha csak elmesélném őket az van akiben haragot keltene, meg így érdekesebb is már ha érdekel valakit, de majd úgy is szóltok ha nem :)
  • Jim Morrison
    #5399
    ha már annyi időt szánsz rá, hogy ide belinkeled, átírhatnád a videó címét is.. video video video video

    csak egy tipp:)