6439
  • JaSoN HuNTeR #5639
    Sziasztok, külön hogy tudom megvenni a kiegészítőt?
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2017.03.06. 20:08:13
  • toza #5638
    es nincs is ezzel semmi baj,akkor nem jo szerverre kerult skill alapjan.. vote kick meg nem egyenlo bannal...
    ne csinaljon senki 40-0 at..semmi ertelme.. barki tud hangyaboly mellett ulni es egyesevel taposgatni oket..

    mennyen a picsaba akkor,vagy alljon at a masik csapatba es tegye erdekesebbe es kiegyenlitettebbe a jatekt .. csinaljon ott is 40-1 et akkor..
  • Running
    #5637
    Láma volt a csapatod, oszt? Problem?
  • HHpanther
    #5636
    Ha valaki 40:0-át csinálna tankban vagy repülőben..már szavaznák is ki mert hogy csaló.
  • toza #5635
    semmi mas nem kene csak vote kick meg vote scramble es kesz...
  • yossarianHUN
    #5634
    A WoT és a WT ugyanannyira nem fizetsz és nyersz, de ebbe már bele se menjünk.
  • RepeszElek
    #5633
    Ne rugozz ezen szerintem, a dice valóban leszar mindent csak a pénzre megy de nem tudja így befolyásolni azért ez nem egy wot vagy egy warthunder ahol fizetsz és nyerjsz...
    Szar volt a csapatod ennyi...

    Amúgy aki a bf4-ben ügyes volt nem feltétlen ügyes a bf1ben mert más azért a kettő.
    Én mondhatom hogy ha nemis a legjobbak de a jobbak közt voltam bf4-ben és hát 6-os színten még én is kereszem a helyem.
    Rgyébként ez a játék könnyebb mint a bf4
  • yossarianHUN
    #5632
    Aki csal, annak ennél sokkal durvább aránya van. Nem mondom, hogy minden körben hozom, de azért egy ilyen statot egyáltalán nem ördöngösség összehozni.
  • Adam Jonas
    #5631
    Alapvetően nem értettem, mert az előtte lévő meccs amúgy jóval kiegyenlítettebb volt (legalábbis ehhez képest). Ettől függetlenül sem értem, mert akárhova spawn-olt ez a csoda, 3 lépés után szinte már a földet néztem. (Pedig utóbbi napokban már 1.0 felett szokott lenni a K/D-m nekem is.)
  • yossarianHUN
    #5630
    A szintnek semmi köze a skillhez. Aki évek óta 140-es szintű a BF4-ben és a legpengébb játékos a világon, az is 1-es szinten kezd a BF1-ben.
  • Adam Jonas
    #5629
    Előző fordulót még nyertük, utána a kiegyenlítő rendszer ilyen faszán kiegyenlítette a játékot.

    Valahogy nem érzed amúgy, mi a probléma? 6-os szintű valaki idejön, szedi le sorba az 50+ szintű embereket?

    Múltkor még én voltam a szemedben a hülye, hogy miért szidom a bagázst 4-es szinttel, tanuljak meg játszani.

    Komolyan, mit szedtek? :D
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2017.03.05. 18:45:37
  • RepeszElek
    #5628
    39/6 rosszabb napokon tank nélkül?
    Az mondjuk kemény!:)

    Amúgy szerintem sem a dice hibája egy egész csapatot nem tudom hogy lehetne nerfelni, talán a netkód lehet a hibás?
    Elèg ha a csapatból 5en campelnek, 2ten telefonálnsk és közben a meccs során 5 játékos kilép, belép és már behozhatatlan túl erővel állsz szemben ha a másik csapat egységes.
    Szerintem ez lehetett.
    Amúgy vannak szerverek amik sokkal szarabbul adják de az nem az egész csapatra vonatkozik csak rád.
  • yossarianHUN
    #5627
    Egyik csapatban több volt a degenerált, ez miért is a játék hibája?

    A 39/6-os emberkével se értem mit akartál mondani. Rosszabb napjaimon csinálok ilyen arányt, és még tankba se kell ülni érte.
  • Vadnokedli
    #5626
    A német team-ben több volt a noob? Kevesebb teamwork? Vagy miért?
  • Adam Jonas
    #5625
    Azoknak küldöm az alábbi képet, akik szerint a DICE kitűnő munkát végez, a játék pedig hibátlan:



    Aki ezek után is azt meri állítani, hogy a játék hibátlan, a DICE pedig fantasztikus munkát végez, attól megkérdeznem, hogy: milyen dilibogyót szed? Mert adhatna nekem is belőle.

    (Az persze csak mellékes, hogy az ellenfélnél a listát egy 6. szintű ember vezette, 39/6 K/D aránnyal.
  • toza #5624
  • RepeszElek
    #5623
    Vettem egy battlepackot kinyitáskor azt irta error és probáljam meg kinyitni késöbb majd eltünt és nem kaptam semmit.
    Ha igazi pénzért veszem vajon akkor is megcsinálja?
    Ejnye dice..,
  • RepeszElek
    #5622
    Szerintem elcseszték a játékmenetet.
    Olyan könnyű normál módban írtani hogy mindenkinek meg van a maga öröme persze utána 1 percen belül meg is hal ahogy kinyirt valakit..
    kb. körbelőjük egymást.
    Sokszor látom hogy 64 játékosból 40-nek pozitív a statja, vagy még többnek, és akkor ez hogy?:)

    A hardcore lenne a megoldás de az meg dög unalom..


  • Gauge
    #5621
    Mert mindenki remél. Én is. Természetesen megvettem én is. 30 perc után már kapcsolom is ki a picsába a sok faszság miatt.
    Utoljára szerkesztette: Gauge, 2017.03.03. 20:12:06
  • RepeszElek
    #5620
    Minden honnan ezt hallom, pedig a számok szerint sokan játszák
  • Gauge
    #5619
    Szerintem teljesen felesleges beruházni. Ez a játék egy kalap fos!
  • RatBaG #5618
  • yossarianHUN
    #5617
    Meg lehet, de csak majd ha megjelent, feltehetően március közepe táján. Azt hallottam, hogy 7-én kapják meg a premiumosok, ami a két hetes early access-szel számolva 21-es megjelenést jelent mindenki másnak.
  • bruna #5616
    Sziasztok! Az új DLC-t külön is meg lehet vásárolni vagy csak a premium pass-el ?
  • Blekk Síp
    #5615
  • RatBaG #5614
    Részvétem.
  • HHpanther
    #5613
    Én elvoltam a játékkal. Sok gondom nem volt. Azonban az összes haverom abbahagyta egyedül meg tényleg rohadt unalmas volt. Visszamentem inkább wot-ozni.
  • Vadnokedli
    #5612
    Gondolom azt hitte hogy csak ő ismeri a Gamesprout-ot és hogy gond nélkül re-uploadolhatja. :D
  • toza #5611
    ennyire unalmas a jatek latod... inkabb ezzel pecsel...
  • HHpanther
    #5610
    LOL. Letöltötted Gamesprout egy videóját..és feltöltötted a saját csatornádra? :D:D:D Van neki még pár száz. Szedd le mindet. Esetleg egy Stodeh videóra is rámehetsz még.
  • Vadnokedli
    #5609
    Biztos sokat kellett fordítanod ehhez a videóhoz (a címet, wow!) hogy feltöltsed más Csatorna videóját. (lásd bal alsó sarok) Nyomtam rá egy reportot minden esetre, próbálj a jövőben saját forrásaidból nyerészkedni. Nem tudom ez mennyire okés..
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2017.03.02. 08:14:25
  • Fanatic12
    #5608
  • RepeszElek
    #5607
    Nem tom.. Szerintem még azért nem unalams ha én abba hagyom az a scout-ok miatt lesz, kezdem már unni hogy folyton one shotolnak normal módban miközben assaultal egy egész tárat kell belepumpálni.
    A bf4 ben csak fejlővésre adta be normal módban az instat kill-t általában itt viszont nem és ez így nagyon gáz
  • RepeszElek
    #5606
    Na jah, aztán sunnyiban mindenki tólja :D
  • toza #5605
    ja az a szerverkeseo szar ja. vagy nem lat,vagy csak berak uresre.. de 100+ ot ir igen...

    de bf4 jatek kozben is random olvasni cseten bf1 fikazast,megbeszelodik h unalmas es h majd mindenki vissza nez ra kesobb inkabb..

  • RepeszElek
    #5604
    Nem tom ezek a számok mennyire hitelesek már mások is panaszkodtak és akkor is valaki mindig belinkelte a statot..,
    Akkor miért érezzük ezt nem tudom, mindenesetre Operations módban naptól időtől függetlenül biztos kevesebben vannak mert abból minden nap nyomok egyet, de az is lehet hogy csak szopat a játék és mindig üres szerverre rak...
  • Vadnokedli
    #5603
    Mindenki aki nem hardcore harc szimulátor jártas illetve nem Airsoftozott több napon/órán át(Vagy nem nyomott le kezdésnek 8 órás Arma-t); HALÁL.
  • Tikal #5602
    szerintem a te játékod az ArmA...
  • toza #5601
    ja..
  • RepeszElek
    #5600
    Azt tapasztalom hogy xbox-on fogy a játékosállomány....
    Ma már inkább auto szimezek emiatt.
    Pc-n mi a helyzet?