6439
  • RatBaG #5679
    vagy majd inkább két hét múlva, lehet nem sokan premiumosok innen.

    az új elite class elég fun-nak tűnik, buzogánnyal 1 hit mindenki, revolver, medic crate, füst gránát... :DDD pont az egyik legnyíltabb mapon szedtem fel, de így se volt rossz.
  • RepeszElek
    #5678
    Ne fikàzd már:)
    Most újra rákattantam a gta-ra, igazából nem izgat most a játék de a véleményetek nagyon érdekel az uj dlc-vel kapcsolatban, de amint látom nem nagyon hozta lázba a forumot:(
    vaaagy mindenki játszik!

  • toza #5677
    aranyos ahogy 1:30 ig semmit nem csinalsz csak egyhejben rangatozol..ugyesvagy

    bocsanat.. 5 percig?! elso kill 5 nel!? jol latom.. nem birtam vegignezni.. csodalatos mappok ja
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.03.14. 16:52:41
  • JaSoN HuNTeR #5676


    Lehet játszani a DLCvel!
  • JaSoN HuNTeR #5675
    mikortól játszható a DLC?
  • RepeszElek
    #5674
    Jó hát mondjuk ez igaz, néha nekem is bead olyanokat hogy szerintem mellé ment máskor meg megmernék esküdni hogy eltaláltam, de azért olyan sorozatos egymás utáni killeket mint amilyen a videoban vannak csak a régi martinivel tudtam csinálni, a többi scout fegyverrel sokkal többet hittelek mint one shotolok így nem megy mint a videóban..
  • toza #5673
    videoban is tobbszor latszik h miert tul kasual ez a jatek..

    cod szintu "oda nezek es hedsat" momentumok stb..


    szinte nemmis kell celozni...par killnel latszik h kb melle lo kicsit es megis beadja neki..

    lentebb is irtak mar h tull sok a pozitiv k/d..hat ezert..

    meg nekem is osszejott sokszor,pedig kurva szarul jatszom k/d szempontjabol..mindig is pontra es objektivakra mentem....csodalkoztam is erosen..
  • RepeszElek
    #5672
    Amikor az ilyen videókat nézem mindig az jut eszembe ha az ember ilyenekre képes minek akarunk robotokat gyártani? :)
  • toza #5671
    max.. nem tavcsovesnel h ha ironsign ,akkor ua azt latom mint nelkule...

  • oneal1
    #5670
    ki mekkora FOV-al játszik?

  • toza #5669
    75% of origin...
  • toza #5668
  • giornalista
    #5667
    ez mennyire szánalmas már, hogy mások videóid töltöd fel a csatornádra...
  • Gyuszopapa
    #5666
    Lopott videó.A GameSprout felhasználóé az igazi onnan másolta.Report ment.
  • Prince23
    #5665
    De hány fiokja van a srácnak? :D minden killnél más a neve :D ez vmi mix
  • Matte
    #5664
    jól van, látom más is nyomott dislike-ot a szarodra, nem csak én :D
  • Fanatic12
    #5663
  • toza #5662
    ez sem jott be..



    affafafffafffaffffaaff
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.03.09. 20:09:17
  • Gen Veers
    #5661
    Aki szeretne squad-ban nyomulni, vegyen fel origin-en. A nevem veers87
  • RepeszElek
    #5660
    Szerintem kezd a medickel,én is azzal kezdtem meg még nagyon sokan, egy rigottival vagy selbsladerrel könnyebb belerázódni a játékba mint mondjuk egy assaulttal szerintem!
    Viszont ha már rutinosabb vagy szinte mindegy mivel vagy nekem legalább is már az:)
  • SötétBarom
    #5659
    Nem a mapot kell ismerni, hanem magát a játékot. A fegyvereket, a járműveket, persze a mapokat is.. Fél év után beszállva sokkal szarabb belerázódni..
  • JaSoN HuNTeR #5658
    megvettem a prémiumot 50 euroért, Marcius 14.én tudok már játszani? vagy csak 28th?
  • toza #5657
    vagy 5 percre bemesz egy ures mappra ,v megnezel egy 5 perces videot.. es mar ismered is..
    ha lelonek az meg jobb mert tudod h honnan es maris megvannak a jo szpottok...

    ez az "ismerni a mappot"kifogas mindig is vicces volt...

    k/d re jaccani meg meg inkabb.. az objektivak a fontosak es kesz..tdm meg gyors xp szerzesre es gyakorlasra jo..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.03.07. 09:55:50
  • RepeszElek
    #5656
    így van!
    Vagy nagy türelem kell míg belejössz:)
    Én a Bf szériából a Bf4-el játszottam először és az akkor már másfél éve ment, az első pályám a locker volt és azt sem tudtam mi van?? :D
    Mondom ez túlpörgött ázsiai 15 éveseknek való én ehhez már túl öreg vagyok:D , de nem adtam fel és a 0.78-as K/D a végére felhoztam 1.30-ra ami persze nem nagy szám, de nekem elég az örömömhöz.
    Itt is csak 1.44 a K/d-m pedig már 88as szintű vagyok, de leszarom:)
  • SötétBarom
    #5655
    Sztem ha tudod, hogy meg fogsz venni egy BF-et, mindenképp érdemes a launchkor. Kicsit nehezebb úgy kitanulni a játékot, hogy az ellenfelek nagy része hozzád képest már vérpro, te meg azt se tudod merre fordulj a pályán..
  • RepeszElek
    #5654
    Egyébként te vagy az egyetlen aki itt folyton baszogat engem ezen is elgondolkozhatnál kicsit..
  • RepeszElek
    #5653
    Sosem mondtam hogy utálom, linkeld be hol írtam ezt! Gondolom nem lesz nehéz ha naponta le is írom.
  • yossarianHUN
    #5652
    Állítólag te is utálod (le is írod itt naponta), mégis tolod. De tudom, most jön a szöveg, hogy "én nem utálom, csak..."
  • yossarianHUN
    #5651
    Igen, sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz.
  • RepeszElek
    #5650
    Mondjuk én box-on nyomon
  • RepeszElek
    #5649
    Én játékon belül érzem mintha csökkent volna a létszám de egy kolléga itt múltkor nekem megmutatta hogy sokan játszák legalábbis a statisztika szerint, szóval "mindenki" utálja mégis nyomják:)
    Szerintem még azért ne add fel más mint a bf4 ez igaz, azért sem talàlod a helyed, de idővel jönni fognak a sikerek csak át kell állnod agyilag:)



  • Vadnokedli
    #5648
    Bizonyára itt senki nem Titanfall 2-zik. Amikor 15-75 re kikapsz, és a titánodat szét b-ák 2 sec alatt.. Na abban szar a matchmaking.
  • RepeszElek
    #5647
    A bf1 értekezéseim során videó anyagot is küldtem hogy lásd is nem kamuzok.
    Én szeretek vitatkozni, de veled nem lehet és bár sok érvet feltundék sorolni legyen annyi elég szerintem nincs igazad.
    Amúgy sem a forum témája.
  • Prince23
    #5646
    Én már bánom hogy megvettem a gémet. level 7-en vagy Lvl 8-on vagyok, élni nem hagynak a játékosok, általában carpet bomberrel szednek ki, meg tankokkal és különböző repcsikkel. Ja és mondanom sem kell hogy mindegyik hardcore - veterán játékos volt, akik mindennap erre a játékra verik. Mind Level 80-100 közöttiek által döglök állandóan. a másik még, h annyira nyitott sok fos map, hogy csak néztem. Egyértelműen eddigi legrosszabb bf rész, és most már értem azt is, hogy miért nem lett sehol sem az Év FPS játéka, vagy ÉV GOTY-ja.

    Ráadásul ezek a fegyverek valami förtelmesek, tudom bf1 atmoszféra... tudhattam volna persze, de mégis adtam neki egy esélyt, mivel szeretem a BF szériát. De most ezzel a résszel hatalmasat csalódtam.

    CQ_ totál defeat 2x voltam kb.
    Operationben is defeat szorzók vannak. alig nyerek. kb. 33%-os win ratem van. Mondjuk az is igaz, mentem kb 8-10 meccset? még lehet többet is mondtam, Eddig nagyon nem gyere be játék. A Bf4/Bf3/BC2 azonnal beszippantott az legelso meccstol, mondjuk ezeket már megjelenés óta toltam sokáig, de sohasem ragadtam le náluk, tübb mint egy évnél tovább. Veteránok még nem voltak benne, lehet annak is köszönhető, hogy teljesen élveztem, és sikerélményekben voltam gazdagabb... de ez a BF1... köpni való...

    Mennyien tolják amúőgy a gémet? nem vesztett player baset? mert ahogy meccs közben nyomok TAB-otz, alig látok olyan játékost, aki level 30 alatti, mindegyik átlagosan level 97 körüliek :))) innen látszik, hogy a nons top playerek maradtak csak meg a játékban.....
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2017.03.07. 02:36:23
  • yossarianHUN
    #5645
    Elmesélnéd, miben pay to win pl. a WoT? Mert van egy olyan érzésem, hogy ugyanannyira megalapozott állítások jönnek most, mint eddig is, a BF1-es értekezéseid során.
  • RepeszElek
    #5644
    Figyi én egyszer zsinorban 8szor vesztettem pedig hát 32 en vagyunk egy csapatban, és többször volt hasonló esetem, most rekord magasan van a win ratem mert 48% de volt már 37% is! :)
    Viszont amíg erre nem találok értelmes magyarázatot addig nem vádaskodom de tök átérzem a helyzeted ezek a dolgok a 6 os szintű játékostól a sorozatos szívásig majd egyszer csak fordúl a kocka és akire ránézek kb. meghal nekem is furcsák, de ez van:)
  • RepeszElek
    #5643
    A wot és a wt simán pay to win kategória de ebbe szerintem se menjünk bele :)
    Semmit sem adnak ingyen.
  • Adam Jonas
    #5642
    Szerintem nem az a kérdés, hogy tudsz-e, hanem inkább az, hogy megéri-e spórolni annyit rajta, hogy mondjuk adott esetben blokkolják a komplett fiókodat.
  • JaSoN HuNTeR #5641
    premiumot tudok valahol olcsobban venni? 50 euró egy kicsit sok nem?
  • Adam Jonas
    #5640
    Persze, és egy nap 6 körből 3x láma a csapatom ennyire? Tényleg megmondhatnátok, mit szedtek :D

    Najó, itt ahogy RepeszElek kollega írta, tényleg felesleges már ezen tovább rágódnom. Véget ért ez a csodálatos free weekend, majd ma kiderül, hogy most mi a szitu.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2017.03.06. 20:08:54