6439
  • RatBaG #5719
  • kutyafulu
    #5718
    Hali!
    Ha valaki megnézné a új pályákat premium friend segítségével, vagy csak játszana squadban, azt vegyen fel Originben.
    Nick: Bdani93
    Minden hétvégén este 7 után fenn vagyok.
    További szép napot!
  • Running
    #5717
    Egész jók lettek az új pályák, Verdun, meg a Fort, az jó nagy infantry hent lett.
  • RatBaG #5716
  • yossarianHUN
    #5715
    Szokás szerint dolgozik a marketinggépezet az EÁ-nál. Azért a javításokon is dolgozhatnának ekkora lelkesedéssel.
  • TDC Geronimo
    #5714
  • Mester61
    #5713
    Magyar idő szerint éjjel 1 órától él az új DLC???
  • yossarianHUN
    #5712
    A videók alapján nem lesznek rosszak, bár nem bánnám, ha minden fegyverhez növelnék a választékot. Meg mondjuk ha elfelejtenék ezt a presetes marhaságot, és úgy lehetne módosítani a fegyvereket, mint a BF4-ben.
  • Mester61
    #5711
    Mit szóltok a hírhez, Martini távcsöves és Hellriegel emelt tárkapacitás, durva lesz, a legutóbbi patch óta a Martini egész jól használható így, is imádom.
  • yossarianHUN
    #5710
    Ezt nemtom hogy érted, az kapja meg a DLC-t, aki fizetett érte, csak a prémiumosok 2 hét előnnyel.
  • Mester61
    #5709
    Remélem igen mert én is csak az alpjátékot vettem meg, egyenlőre egy DLC-ért sem vagyok hajlandó fizetni, remélem egy darabig nekünk is ingyen járnak a DLC-k, ha kicsit később is kapjuk meg.
  • RatBaG #5708
    kedden letelik a két és akkor a nem premiumosok is rászabadulhatnak a dlcre... nem?
  • yossarianHUN
    #5707
    Én igen. Mé', van valami friss hír, amiről érdemes beszélni?
  • Mester61
    #5706
    3 napja nincs bejegyzés, akkor gondolom minden rendben. :) Mindenki játszik.
  • RatBaG #5705
  • Fanatic12
    #5704
  • Bogdogege
    #5703
    Október 21-től már van
  • JaSoN HuNTeR #5702
    lesz zombi mód?
  • oneal1
    #5701
    köszi az infót!

    1 hete van már a játék, szóval most nagyjából nekem minden új :D
  • yossarianHUN
    #5700
    Volt rá valami legendary vagy distinguished valamikor (Archduke talán?), de nem tudom a mostani rotációban van-e. Hetente változnak ugye.
  • oneal1
    #5699
    nézegetem ezek a battlepack-eket, a Hellriegel-re lehet nyitni egyáltalán skint? melyik fajta ládát kell nyitni?
  • yossarianHUN
    #5698
    Viszont Martini Henry sniper, és nagyobb tárú Hellriegel? Ez majd tuti beindítja a következő hisztihullámot :D
  • yossarianHUN
    #5697
    Ez az Ammo 2.0 annyira hiányzik, mint púp a hátamra. Pont arra van szüksége a játéknak, hogy kicsit még casualabb legyen...
  • RatBaG #5696
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/60j0zt/march_20th_update/

    https://twitter.com/DANNYonPC/status/843964761217941508
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.03.21. 01:58:01
  • Blekk Síp
    #5695
    Öregszel.
  • RepeszElek
    #5694
    Mondjuk hardcore mód arma edzésnek valóban beválhat bár nem játszottam még az armával csak sok videót néztem róla, de nem való az nekem:)
    Nálam ballanszban, és pályákban még mindig a bf4 a nyerő, a bf1 szerintem is kicsit agyatlan lett túl pörgős a normál mód, sok a one shot, könnyű a célzás, viszont hardcore-ban meg azt is hallod ha egy madár elfingja magát,de a hangulata nagyon rendben van számomra legalább is alapjában jó játék csak most untam meg annyira mint a bf4-et másfél év múlva untam és ezt nem értem mert hát tetszik a játék de mégis....
    Érti ezt valaki?:D
  • Vadnokedli
    #5693
    Remélem azért érthető amit írtam. az adottságos rész után; hisz armában kicsit jobban értékeli az ember az életét, és megtanul pozicionálni. De igazából én azt se bánnám ha Quake/Doom multi lenne belőle.
  • lac coo
    #5692
    Arma meg Bf1..... huh...
  • Adam Jonas
    #5691
    Tegnap nem DLC-s mapon akárhova spawnoltam, majdnem minden 2. alkalommal spawnkill lett a vége. Arról nem is beszélve, hogy megint 380-1000 volt a "kiegyenlített" meccs.

    Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy mindig kifogom ezeket.
  • Gauge
    #5690
    Csak neked. Egy agyatlan fos lett ez a BF1.
  • oneal1
    #5689
    Köszi!
    az érdekes mert fix 60 at ír folyamatosan

  • Nortai
    #5688
    Alacsony FPS.

  • Vadnokedli
    #5687
    Csak nekem nincs bajom az új DLC-vel? Nincs baj se a spawnnal se a rálátással, csak használni kell a map adottságait, kicsi Arma3 edzésnek nem árthat annak aki nem tud taktikázni.
  • oneal1
    #5686
    multi közben a képernyő jobb oldalán kijön néha egy ilyen kis sárga videó ikon egy felkiáltó jellel.

    ez micsoda?
  • RatBaG #5685
    https://www.battlefield.com/en-gb/news/update-notes/bf1-they-shall-not-pass-update
  • N1ggA
    #5684
    Frontlines.
    Tolta megyet Verdun Heightson. Fasza a map, és maga a játék is jó volt. DE
    Nincs time limit WTF. 97 percig tartott a játék, már mindenki imádkozott, hogy valaki nyerjen, de igazából az volt a kérdés, hogy ki veszít kevésbé. Mivel mindig 1 objectivere megy mindkét csapat, ezért a 16v16 is nagyon pörgős és intenzív volt, teljesen lefáradtam.
    Neten lehet olvasni 2+ órás menetekről is.
    Nem tudom, hogy bug-e, CTE-n még volt rajta időlimit, egyelőre csak az álljon neki, akinek rengeteg ideje, türelme és ereje van :)
  • RatBaG #5683
    az egész dlc az összes mapjával egy nagy clusterfuck. még a két nagyobbikon is az az érzésem, mintha nem lehetne két lépést úgy tenni, hogy ne rohanjon rád valaki szemből, meg spawnoljon mögéd. szűknek tűnik minden, 5 pontos mapon 3 tuti rálát egymásra nyíl egyenesen, és még messze sincs.
    az operations meg no komment, toltam egyet 40esben, de esélyünk se volt védőként, mi lehet akkor 64en...
  • N1ggA
    #5682
    Na kipróbáltam a Verdunos (infantry only) operationt. Egyelőre teljesen fos. 3-at játszottam. Első kettő alkalommal defenderként végig spawn rape ment, az attackerek 1 darab szektort se tudtak elfoglalni. Harmadik alkalommal én voltam az attacker, és ugyanez, 0 szektor. A defenderek konkrétan olyan helyen tudnak állni az oldalsó hegyen, ahonnan rálátnak a spawn-ra, viszont az attackerek nem tudnak odamenni. Emiatt bevehetetlen a szektor, mivel nem lehet megtartani defenderként a hegyet. A map nagyon jól néz ki, de nagyon kéri a hotfixet ezen a két héten belül. Mert ez így nem early access hanem alfa teszt.

    Az új medic fegyót unlockoltam eddig, az nagyon adja, szerintem most jó ideig ezt fogom használni, betanulás nélkül is nagyon hatékony voltam vele.
  • toza #5681
  • toza #5680