6439
  • BarackHUN
    #5959
    Passz, nekem eddig nem volt ilyen gond szerencsére, próbálj tényleg egy reinstall-t, hátha.
  • Bence450
    #5958
    Most megnéztem, bejelöltem minden kontinenst.
    5en voltunk összesen they shall not pass-ben. In the name of the tsar- teljesen üres. de csak tdm-ben.
    A többi játékmódban vannak elég sokan. de a tdm üres :S
    Szerintem újratelepítem.
    Azóta van ez mióta lejárt december 4én az ingyenes premium trial. de nekem revolutionom van
  • toza #5957
    ramesz tdm re.szerver listak a 3 pottyre kattintva hozhatok elo. ha irja h vannak rajta,felmesz es ha azt latod h megsincsenek rajta ,akkor nallad a gond.

    jatek repair v reinstall originben.

    en nyomtam quickmatch tdm et es berakott ures szerverre.es uninstalaltam a jetkot.

    nem is raktam vissza ,azota nincs ez a baj.

    tul casual.ranezel es enemyhit... :(
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.12.23. 16:57:39
  • Bence450
    #5956
    Az az options-ben találom meg igaz?
  • BarackHUN
    #5955
    Szia! Nem lehet hogy valamelyik szűrőt kipipáltad amit nem akartál? Pl hogy ne mutasson x-y szervert? Nézd meg a Filtereknél, hátha csak ez a gond.
  • Bence450
    #5954
    Srácok. Tényleg kéne valakinek a segítsége. Team Deathmatchben csk nálam üresek a szerverek in the name of the tsar és a they shall not pass-ben ???? full egyedül vagyok ott. A többi játékmódokban vannak de tdm.ben nincsenek. csak nálam,?
  • toza #5953
    hat megerte a premier rohadtul...

    jofosok az uj pajak...
  • Orias
    #5952
    Nem Magyar,Google fordító.
  • Blekk Síp
    #5951
    Nyugtass meg, hogy nem vagy magyar.
  • Bence450
    #5950
    Srácok, megtenné nekem valaki hogy megnézi hogy nála is üresek e a szerverek dlc-ben tdm-ben ??
    Amit pár sorral lejjebb leírtam :S . kicsit aggasztó. Előre is köszönöm!
  • Baker1
    #5949
    Hiába vicc kategória, nyilván, hogy akinek nincs szüksége rá, nem tölti le. Egyébként megérdemel egy fordítást a játék, mert jó szövegek vannak benne.
  • foxxi
    #5948
    Honosítás = vicc kategória
  • toza #5947
    csodalatos...

    2017 ben meg van aki nem hajlando megtanulni keves angolot jatek kedvejert?!

    sok sikert .hajra!
  • Bence450
    #5946
    Sziasztok.
    Csak nálam van az hogy belépek egy teamdeathmatchbe mondjuk az In the name of the Tsar vagy a They shall not pass dlc-nél és senki nincs tdm szervereken?? jóó tudom most megy a turning tides, de előtte, amikor még nem volt kinn, akkor csak nálam volt az hogy üresek voltak a tdm szerverek,???
    Mert az összes többi játékmódban voltak játékosok elég sokan mind a kettő dlc-ben de a tdm az üres. Miért?? csak nálam?
    Revolution edition-t használok.
    Utoljára szerkesztette: Bence450, 2017.12.12. 20:19:27
  • Baker1
    #5945
    Sziasztok! Örömömre szolgál bejelenteni, hogy nekifogtam a Battlefield 1 fordításának! További infó ide kattintva olvasható:

    Baker Online
  • toza #5944
    lecci lecci! megis magyarazdel !

    koszi
  • SzinesGeza
    #5943
    Régen rossz ha ezt magyarázni kell. :)
  • RatBaG #5942
    https://www.battlefield.com/news/update-notes/turning-tides-gallipoli-update
  • Kadarhun
    #5941
    Nem tudja valaki hogy ha be van kapcsolva a Vertikális szinkron (V-Sync vagy Vsync) akkor durván be lassul a játék....ha ki kapcsolom akkor megy simán...csak nagyon zavaró hogy törik a kép.....jelzem régebben nem volt ez a jelenség....
  • RatBaG #5940
  • RepeszElek
    #5939
    Hogy érted hogy rossz variánst használok?
  • giornalista
    #5938
    valószínűleg a rossz variánst használod. más oka nem igazán lehet.
  • RepeszElek
    #5937
    Sok 100 óra játszás után sem
  • RepeszElek
    #5936
    Nem tom...engem meg azzal szopat hogy aok 100 óra játszás után sem értem el egyszer sem az 50% win ratet..
    Most rekord magasan 48% de volt már 37 is.
    A statjain jók,a pontjaimmagasak de folyton retardáltak közé rak és veszít a csapat..
    Biztos véletlen de azért hogy az 50%ot sem tudom elérni 1 év játszás után ad némi okot a paranoiára:)
  • Conqvistador
    #5935
    Valaki elárulná mi a jó édes k anyjáért nem írja jóvá az Autoloading 8. 35 ös fegyver killjeit az a szájbaizélt játék? Nagyon ideges vagyok-
    Nyamvadt 15 kill kell az RSC 1917 Optical feloldásához és folyamatosan nem számolja.
    Nem vagyok egy jó lövő aki 1 kör alatt 30 at is kinyír főleg egy ilyen béna medic fegyverrel körönként 3-4-5 kill ha megvan és nem írja Őket jóvá vagy éppen 6 ból 1 et WTF?

    Most nézem 46 killből 9et írt jóvá.
    Eddig sosem használtam ezt a fegyót és ezután se fogom cska leygen meg az a vacak RSC végre.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2017.11.27. 15:55:39
  • toza #5934
    30 euro viszont a teljes jatek premiummal egyutt.. bf1 revolution O:
  • Nortai
    #5933
    Pontosan. Kiegészítők, meg minden ami vele járt eddig és járni fog még.
  • toza #5932
    mitjelent az h preimum pass? ez vegulis a full premium az osszes uj paja 4x uj map pack? meg minden?!



    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.11.23. 18:43:15
  • Nortai
    #5931
    A "Premium Pass" most 15 euro, aki netán gondolkodna a beruházásán. :)
  • toza #5930
  • toza #5929
    minekaz?!pontatlan...
  • RatBaG #5928
    most ha belogolsz, kapsz tusken bunkót... uásztakurva!
  • toza #5927
    vmi ujdonsag esetleg?

    (2 havonta felrakomn 20 percre aztan felbazz es uninstal..nagyaszeru jatek..)
    (bf4 meg napi 1-2 orat minimum es meg mindig szorakoztato...)
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.11.08. 20:51:05
  • Dzsí Pí
    #5926
    lvl 99 vagyok, és azóta nem kapok bonusz pontokot sem akkor ha gyöztes meccset vívtam, sem pedig az aktiv xp boost után. meccs végén lett 18k pontom, arra rádobott 6k bonust, de utánna a statban megint csak a 18k-t mutatta. mi a pics?
  • toza #5925
    meg mindig nonstop akcijo pewpew az egesz.. idegbeteg gyar kb...
    mar betaban is ott vannak toppon a 70 killes,heroval jatekot lehetettlenne tevo 200 szintes majmok...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.10.09. 08:39:24
  • lac coo
    #5924
    Szerintem sokkal jobb mint bf1, nagyon bejon, hogy lassitottak a karaktereken.....
  • toza #5923
  • toza #5922
    ... meg fosabb mint bf1 valaha is volt. hoztak a formajukat.. kiraj.
  • toza #5921
    valoban. bocsanat
  • N1ggA
    #5920
    teljesen ingyen van. originben nyomj rá hogy get beta és már mehet is