6439
  • toza #5919
    swbf2 betat csak preorderrel lehet tolni?! :(

    ja nem.. 40 forintert lehetett venni GAME nal :(
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.10.06. 20:28:55
  • toza #5918
    egyet kell eroltetni sorrendben.


    "To see your progression and how close you are to obtaining the current Medal, the tracker will remind you on the deploy screen and during key progression moments."

    spawn kepernyon kene h lasd.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.10.04. 12:35:00
  • bexinho
    #5917
    Még mindig nem tudom megérteni, miért esett vissza 1 év alatt ennyire a játékosok száma. Oké, egy idő után monoton tud lenni, de azért heti szinten beleteszek 10-12 órát legalább. Az új DLC nincs meg, pedig azt hallottam sokkal jobb lett, mint a franciás. Na abban nagyot csalódtam. A két nagy pálya tetszik, a többi agyatlan lövölde. A sötét pálya hangulatos, de lehetett volna sokkal nagyobb.

    9ezerért elég jó árban van a season pass, de nekem már nem lenne biznisz úgy, hogy megvettem az első DLC-t.
  • Dzsí Pí
    #5916
    sziasztok, meg tudná nekem mondani h hol tudom megnézni hogy épp hogy tart egy-egy - remélem jol nevezem - battlefest-es heti questem? pl most van egy olyan h 25 dogtag-et kell gyüjteni egy speckó dögcéduláért. szval hol tudom ezeket meglesni, hogy épp mennyinél tartok?
  • toza #5915
    pc n! konzolon jobb lesz
  • SNTNL
    #5914
    Csak a szokásos, amiért lemondtam a codról
  • RatBaG #5913
    csak ha túl jó a team, sose jut el az ellenség odáig.
  • toza #5912
    ha ha ha
  • toza #5911
    nemis nehez!
  • RatBaG #5910
    nem tudom, nem teszteltem, de szerintem ugyanúgy van növényzet meg tereptárgyak, csak szarabb minőségű.
    de harc közben szvsz nem sokat számít, úgyis mindenki csak a spotra kapja oda a fejét, ha távoli a célpont.
    normális élsimítás híján meg a post process AA úgyis elmos mindent.


    némelyik új fegyver assignmentjénél igazán szarhatnának sünt a készítők. 15 kill HE tripwire-el, ami eleve vagy 75-öt sebzett eddig is, most meg már pluszban mindenki a -10%os perkkel rohangál. köszi!
  • toza #5909
    az kicsit nem er.. akkor te a kevesebb novenyzetben hamarabb meglatol vkit?!

    jatsza meg vki?



    dlc nem sok embert hozott vissza...:(
  • RatBaG #5908
    az anisotropic filteringet sose vedd le, az csak minimális különbséget jelent, és nézhetnéd az elmosódott textúrákat.
    vsync off, ambient occlusion off.
    a mesh elég sokat zabál, viszont az fontos is, minél magasabb, annál távolabbra lehet spottolni.
    én a lighting és az effectet vettem le mediumra, enviroment, undergrowt low, de amúgy érzés szerint...
  • Vadnokedli
    #5907
    Ha a fov csutkán van akkor azt vedd vissza, Élelsimítást meg anisotropic filtering-et 0-ra. Kezdésnek. Aztán lehet trükközni mással is.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2017.09.25. 21:28:08
  • RemX
    #5906
    Sziasztok!

    Remélem tudtok nekem FPS témában segíteni. Van egy Intel i5-6500-as procim, 8 giga rammal és egy Radeon 480 4 gigás videókártyám.

    Single playerben semmi gond nincs, de multiban azért 32v32 conquestben eléggé belassul néha. Mit ajánlotok mit vegyek vissza, hogy azért még maradjon vizuális orgia is?

    Köszi előre is!
  • RatBaG #5905
  • zotya10002
    #5904
    Igen! 9ezerért lehet meg is veszem.

    Köszi a választ!
  • toza #5903
    nem irjak,csak h lesz szeptemberben meg kesobb is..


    elozzo 20-27 ig volt juliusban.. biztos hasonlo

    most olcsobb a premium pass egyebkent..

    "Try the new maps for free - this week only!" 7 nap?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.09.20. 13:27:45
  • zotya10002
    #5902
    Sziasztok! Meddig tart a premium trial?

    Választ előre is köszi!
  • RatBaG #5901
    egyébként az új mapok nagyon bejönnek, a francia dlc-seket utáltam, mint a szart. az új fegyverek is faszák.
  • RatBaG #5900
    jön az, csak már nem a te mailedre. írj a supportnak.
  • lac coo
    #5899
    Sehigy nem tudok belepni a fiokomba, hogy tudom leellenorizni, hogy nincs e feltorve ?
    Elvileg tudom a jelszot, de jelszovisszaallitast is kertrm, de nem jon mail.....
  • RepeszElek
    #5898
    Köszi
  • JaSoN HuNTeR #5897


    Nálam így fut a játék, bocs a tuc-tuc zenéért
  • dr Kotász
    #5896
    Ha az erősebb hardverrel magasabb fps-en játszol, mint az ellenfél, az jelenthet előnyt, igen. Persze ez főleg a 30-60-as tartományban jön ki. Ha az ellenfél mondjuk 100, te meg 130-as frame rate-tel nyomod, az már alig-alig érzékelhető különbség.
    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2017.09.14. 15:10:50
  • RepeszElek
    #5895
    Szerintetek ha erősebb a gépem mint az ellenfelemé,jobb cpu,tobb ram stb.stb. aklor az jelenthet elönyt az online játékban?
  • toza #5894
    ssd?nyilvan...

    karacsony elott v utan szokott bf termekeknel lenni az areses!?
  • RatBaG #5893
    a gyári hűtés az első, amit egyből kidobok minden új konfignál.
    16 gb.
  • RepeszElek
    #5892
    Pedig az egy jó cpu, viszont vigyázz mert ha tuningolod akkor 4ghz felett elég dúrván melegszik és a gyári hűtés már nem elég azt mondják.
    Hány gb ramod van?
    A 8 gb erősen ajánlott, de gondolom ilyen config mellett erre te is gondoltál.
  • Nyers
    #5891
    Érdekes, mert a Hardware Unboxed CPU tesztek szerint egy G4560 is teljesen kihajt egy GTX 1060-t 1080p ultran.
  • RatBaG #5890
    a vga még bírná, sokszor még most is csak 60%-on dolgozik, a cpu ami kiakad 100-on. a battlefieldek mindig is a cpu-t zabálták. nem a legelegánsabb megoldás, de majd kipróbálom ezt az asus-os auto tuningot, ha már én nem értek hozzá.

    most az új dlc óta kegyetlen rubberbanding van az eu servereken, tudnak róla, dolgoznak rajta, állítólag.
  • RepeszElek
    #5889
    Az durva hogy már a 970es kártya is kevés neki..
    Nyilván ők cseszték el az optimalizálást annak azért vinnie kéne.
    Gondolom nem 4k-ban járszól..
    Engem boxon csak a game netkódja tud kialasztani.
    30 és 60 között van a latency vagy nevezzük ping-nek, mégis olyan csúszások vannak a játékban európai szerveren is, hogy esélyem nincs.
    Sokszor annyi időm sincs hogy megnyomjam a gombot mikor meglátom az éppen felbukkanó ellenfelet mert már halok de azért 2-3 mp kell mire méltózkodik összeesni az ellenfél.
    Vagy lő rám én meg befutok a fedezékbe és ahogy elkezdenék örülni magamnak hogy megusztam meghalok...
    Késéseknek lennie kell mert sima fizikai képtelenség lenne ha nem telne el némi idő míg mondjuk franciaországból megérkezik a jel a másik játékostól budapestre, de azért ezt túlzásnak tartom.
    Vagy a netem szar bár a pingrm jó, vagy a bf netkódjával kellene kezdeni valamit.
  • RatBaG #5888
    hátulról instant.

    i5 4690k, gtx 970.
  • toza #5887
    mlyen geped van most?!
    igen szomoru h a melee nem insant kill.
  • RepeszElek
    #5886
    xbox-on egész jól sikerült akkor optimalizálniuk mert jól futnak az új pályák,és nagyon szépek. Grafikai téren a bf sorozat box-on mindig szépen futott, más hibák azért persze vannak
  • RatBaG #5885
    nagyon örülök az új dlcnek, megint kevesebb fps az extra fícsör. az hagyján, hogy ezeken a nagy, nyitott ruszki mapokon droppol 60ról, de az előbb fort de vaux-n egy szűk folyosón is úgy, hogy majdnem minden low-on van (semmi különbséget nem hozott).
    hurrá, lehet venni új cput megint...
  • RepeszElek
    #5884
    Az milyen korrekt már hogy normal módban ha szemből lekéselek valakit 30-40 a sebzés. Ez játék nem mese könyörgöm.
    Ki találja ki ezeket.....
    Az orosz pályák szépek lettek!
  • toza #5883
    jajde jo.... not

  • RepeszElek
    #5882
    A gépeddel szerintem sincs baj nem értem én sem ezt az alacsony fps-t,de a pingről szerintem az internet tehet, vagy ha nem európai szerveren játszól akkor szokott még magas lenni a ping.
  • Tuhajohn
    #5881
    Battlefield 1-ben miért van kevés fps-em és 350-800-as pingem?

    GTX 1070, i5-4670k 3,4 GHz, 16gb ram

    Amikor a beta volt 100fps-em volt maxon és a pingem is 30 körül szokott lenni.

    Most letöltöttem a trial-t és 40-60 fps-em van hatalmas pingel. Ahol 5 embernél több van 40fps ahol nincs semmi 55-60fps. Néztem videókat ott 80-130 fps-el megy nekik.
    A gépemmel van a baj? Próbáltam azt is hogy alacsonyabbra rakom a grafikát, de semmi se változott.
  • RepeszElek
    #5880
    Csinálok egy feladatot miben 10-et kell mortalal ölni.
    Nem szoktam mortalozni de a játék elején kipróbáltam és tök op-nak találtam.
    Most örömmel látom hogy nerfelték de hogy?
    Gyalorlatilag kiszedték a játékból,már értem miért nem látok senkit vele akkora rakás szar lett.
    Ez a dice nem nagyon ismeri a középutat mi...:)