6439
  • RatBaG #5999
    azt, hogy tdm-et akarsz játszani.
    a legtöbben conquestet vagy operationst tolnak, főleg a dlcs mapokon.
  • Belvarosi
    #5998
    Sziasztok!

    A következőben szeretném a segítségeteket kérni:

    Mostanában ha premium pass-os pályákra (team deathmatch) szeretnék belépni, akkor miután beenged mindig egyedül találom magam.

    Ha servernél keresek, ott is azt látom, hogy a premium pass-os pályákon sehol senki.

    Mit ronthatok el? (Valaki azt mondta a premium pass mellé EA Access is kell, ez lehetséges?)

    Köszönöm.
  • Zozo76
    #5997
    amugy meg, kedves Toza!

    "nemerdekel mar."

    akkor minek irsz ide feleslegesen hulyeseget, ha mar ugysem erdekel a jatek?

    Amugy annyira haldoklik hogy tegnap is marha jot jatszottam a kedvenc palyamon, es volt boven szerver, tomve jatekosokkal.
    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2018.03.24. 07:42:31
  • Zozo76
    #5996
    Hat, ha neked ez jott le a hozzaszolasombol, akkor gazdag vagyok.
  • toza #5995

    dejtukaaadzsaaaaab..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.03.23. 14:58:37
  • toza #5994
    ertettuk... gazdag vagy.. nagyszeru.

    jatek tovabbra is haldoklik. 4k vagy 800x600
  • Zozo76
    #5993
    Tegnap csinaltam egy tesztet, bejelentkeztem mindket gepen egyszerre a Battlefield 1-be (XBOX ONE X es PS4PRO), ugyanarra a palyara mentem, es ugyanoda alltam. Kozben valtogattam a TV ket kimenete kozott. Azert eleg faja hogy az XOX verzio nem kapott patch-et. Ugyanis a PS4PRO-n nagyobb felbontasban fut a jatek, emiatt szebb is a kep joval. A net szerint olyan 1800p-ben fut, 60 FPS-el. Mivel eleg jo a PS supersampling eljarasa, tenyleg alig lehet eszrevenni hogy nem nativ 4K-ban fut, de azt igen hogy az XBOX verzion csak 1080p-be megy. Joval pixelesebb is a kep. A TV egy 140-es LG nanodisplay HDR.
  • Baker1
    #5992
    Battlefield 1 magyarítás előzetes! ;)

  • RepeszElek
    #5991
    Xbox one.
  • Baker1
    #5990
    Sziasztok! Pár kép a Battlefield 1 magyarításából. Sajnos videót nem tudok feltölteni, így marad pár kép!

    Baker Online Magyarítások
  • Zozo76
    #5989
    milyen platformon?
  • RepeszElek
    #5988
    Te én ezt nem értem több mint ezer órát vertem bele a bf4-be de még nem láttam embert 100 felett ölni.
    Most abf1ben egy csapattárs 134nél tart és még nincs vége a pályának:D
  • Zozo76
    #5987
    Igazad van, ma volt egy csomo szerver teletomve!
  • RepeszElek
    #5986
    Baszki ebbe bf 1ben körönként mindkét oldalt van vagy 56 ember ski 50 feletti killel zár.
    Múltkor láttam egy 100 fölöttit is,
    A bf4ben ilyen sosem volt. Mi van itt? Gyorsabb a játék vagy mi?
  • RepeszElek
    #5985
    A bf4-el sokkal többen játszottak xbox-on,vannak időpontok amikor alig találni eu szervert a bf1-ben, de amúgy rengeteget javult a játék,szép lassan megcsinálnak mindent amiért eddig hisztiztem!:)
    Mire minden rendben lesz a játékkal már jön a következő része tele bugokkal.
    Tipikus Dice:)
  • Zozo76
    #5984
    Ja, ma mar mukodott rendesen. A battlefield tracker-en PS4-en jatszanak a legtobben, utana XBOX, utana PC. Gyanus is volt hogy csak 1-2 ember lezengett osszesen.

    Battlefield Tracker Network
  • Baker1
    #5983
    Szevasztok! Azt kell mondjam, ez a Battlefield 1 lehengerlő. Nem vagyok nagy fanja (inkább CoD-os vagyok), de magyar felirattal a kampány második része majdhogynem könnyeket csalt a szemeimbe. Elég jól halad a fordítása, szerintem sokkal jobb lesz, mint a Battlefield 3-nak! :)
  • N1ggA
    #5982
    Szerintem a server browserrel lesz valami, egyszerre 10-30 ezren szoktak játszani pc-n is, xboxon is, nem hiszem hogy ebből csak néhány ember lenne európai szerveren
  • gstup
    #5981
    Pc-n jobb a helyzet.Én az utóbbi napokban nagyon élvezetes meccseket mentem 64-es full szervereken.
  • Zozo76
    #5980
    most nezem xbox-on, europai szerveren szinte alig van 1-2 ember. de meg az utolso dlc-s palyakon is ez a helyzet.
  • Bogdogege
    #5979
    Már készül az új rész, lehet a pénzt félrerakni.
    Még szebb lesz, mégy jobb, még nagyszerűbb csak vegyétek meg
  • toza #5978
    nemerdekel mar.

    #5971
  • etniez
    #5977
    Vajon DLC jön vagy ennyire nem érdekel már senkit?
  • gstup
    #5976
    Origin-en március 6-ig 60%-os akció van.Esetleg ha valakit érdekelne a Bf1.
  • Snexi
    #5975
    kár, hogy már a nagy részével nem is játszottam mert azért 200 óra alapjáték után egyszerűen nem tudott ingert kiváltani belőlem a játék. Azért szerintem nagyon jó rész volt, remélem az új BF is hasonlóan újszerű lesz a témaválasztásban.
  • RatBaG #5974
  • RatBaG #5973
    https://www.battlefield.com/news/update-notes/turning-tides-north-sea-update
  • RatBaG #5972
  • toza #5971
    jaj
  • Bogdogege
    #5970
  • Bence450
    #5969
    Srácok. Már Domination-ben és Frontlines-ban se, és TDM-ben sincsenek szerverek? De miért ? Operations és Conquest-ben meg vannak. DLC-ről beszélek. TSNP, ITNOTS, egyszerűen nincsenek. miért ? Ilyen kevesen játszanak ezzel a rohadt jó játékkal?
  • toza #5968
    egyebkent bekennel es sofammal segitenek igyis.. ha raknanak...
  • RatBaG #5967
    még most is aktuális:

  • RatBaG #5966
    server gond, minden platformon.
  • Dzsí Pí
    #5965
    Urak, ugy játam, h a főmenüben a profilomat visszadobta level 0-ra, semmit nem mutat, viszont játékban ugyan ugy level 112-vok, minden cuccom megvan, ill match végén is ugyan ugy adja az xp-t 112-től tölt jelenleg a csík. ez mi a nyavaja most? szerver gond v meg lehet manuálisan csinálni?
  • Bence450
    #5964
    Csak quickmatchből indítom :S .
  • N1ggA
    #5963
    Elképzelhető, hogy nincsenek szerverek amúgy. Próbáltad már quickmatchből indítani?
  • Bence450
    #5962
    Srácok. Reinstalláltam és ugyanolyan.
    TSNP és TSAR teamdeathmatch-ben nincs senki. Sima DICE alap teamdeathmatch-ben vannak.
    Meg Conquest-ben meg meg operations-ben vannak TSNP és TSAR -ban is. csak a TDM ami üres :S .
    Még egyszer megkérdezném. Csak nálam? Akinek meg van a TSNP vagy a TSAR. nézze meg hogy neki is ilyen e.
  • Bence450
    #5961
    A premium pass felhasználók 2 héttel korábban hozzáférnek mint a sima felhasználók. Gondolom ha lejár a 2 hét utána. De nem tudom mikor kezdődött el. :S
  • Dzsí Pí
    #5960
    Urak, vki megmondaná, hogy mikortol lehet megvenni a turning tides-ot a nem premium passzosoknak?