6439
  • lac coo
    #1462
    Amugy meddig tart a beta teszt ?
  • HHpanther
    #1461
    Hm...nekem sajnos csak a mai nap jutott mert kódom nem volt. Letöltöttem, drivert frissítettem. Nagy nehezen EA online kerültem...sehova nem csatlakozik. Nem lepődök meg mert olvastam hogy ez van szóval nekem csak a kezdőképernyő és a menü elemzése maradt.

    1. A zenét nem tudom halkabbra venni, csak a master volume-ot.
    2. A kezdőképernyőn a feka. Semmi rasszizmus....de ki az akinek az első világháborúról egy kopaszra borotvált fejű szeges bunkós feka jut eszébe? Nekem nem. Valami elgyötört arcú bajszos baka jobban illett volna oda.

    Ennyi jutott nekem sajnos az elemzésből sajnos..
  • JagFater
    #1460
    Pedig a ló a legjobb móka. :-)
    Nekem nagyon tetszik.

    Kb. 70 embert látok össz-vissz a szerver keresőbe.
    Az egyik szerveren vannak vagy 40-en, de oda nem enged fel.
  • TDC Geronimo
    #1459
    Pedig nagy móka a lovaglás a játékban. Adj neki még egy esélyt :)
  • Szabi #1458
    nagynehezen beengedett, a vonat vicces.. de hiányzik a szerelő kaszt.. :D
  • lac coo
    #1457
    Jah, elobb lattam, higy a tank fennakadt a lovon, az eleg erdekes ... :)
  • toza #1456
    Problem contacting EA Login, please try again in a while ...ja


    hat az egesznek egyebkent nincs semmijen ww1 filingje.. mar csak a huje foldgomb elejen meg zene,meg a feka bacsi meg stb..

    jobblenne jokis fekete feher videok igazi vvvv1 bol vagy akarmi is..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.31. 20:15:33
  • lac coo
    #1455
    Aprob koveken rendre beakadtam, az nem jo.
    Granat dobas fura . Homokvihar allat. Most mar belecsoppentem, tenyleg rengeteg a sniper, mo djuk celozni nem igen tud a tobbseg hala istennek. Tankkal olyanokat kempelnek a zaszlok kozelebe se lehet menni. Ha renberakjak jo lesz ez, de ennyifele cuccot keptelenseg egalba hozni, az meg nem jott nekik soha ossze :)
    Ha vh2 lenne jobb lenne, ez most nekem olyan vh1,5 :)
  • Seten
    #1454
    Konkrétan most a BF4-et sem lehet játszani mert a Battlelog nem enged belépni.
    Az egész EA megbolondult?
  • toza #1453
    nyilvan megcsinaljak h el lehessen terelgetni v vmi.. beakad mindig helyekre ..ez mar csak igy van ez a lovakkal..
  • Borg
    #1452
    Bent volt valami sátras homokzsákos területen a ló, felültem rá, erre semerre se indul el, csak nyihog össze vissza. Le is lőttek, és itt véget is ért a lovaglásos fejezet :D Maradok a vonatágyúnál :)
  • JagFater
    #1451
    Nálam is. Ha nagynehezen találok servert, az nem tölt be és kilépni sem lehet.
  • TDC Geronimo
    #1450
    Ja arra rájött már valaki hogy lehet lóról gránátot dobni? A alap gomb amivel lehet gyalogosként nem megy.
  • Shep
    #1449
    Köszi, akkor rápróbálok.

    Közben totál lehalt az egész, hiába sikerül nagy nehezen felcsatlakozni matchmaking failed van mindig.
  • TDC Geronimo
    #1448
    AMDnek és NVIDIAnak is van új drivere, ami betara jött ki tegnap. Mindenkinek ajánlott felrakni értelemszerűen
  • dr Kotász
    #1447
    Nálam az új GeForce driver megoldotta a DirectX hibát.
  • Shep
    #1446
    DirectX hibával kidobra van orvosság? Van, hogy egyből lefagy van ,hogy tudok kicsit játszani, tök random az egész.
  • JagFater
    #1445
    Letérdeltek a szerverek.
  • Shep
    #1444
    Nekem sem sikerül előbb sokadjára fellépett, de megint kidobott DX hibával.
  • toza #1443
    eppen jatszom.. nincsenek szerverek ha szerverkeresoben nezed.. de ha csak ranyomsz elejen h jaccas akkor jaccas van
  • RatBaG #1442
    hát ez kurva jó! mire lejön a game a tanyanettel, felrakom az új drivert, visszaállítgatok mindent a megszokottra, összefossa magát a rendszer.
    ez a nap már ilyen lesz, szopat a sors...
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.08.31. 19:38:42
  • JagFater
    #1441
    Melyik a legolcsóbb használt VGA, amit érdemes lenne beszerezni?
  • DonPedro22
    #1440
    Fél órája nem tudok csatlakozni? mindenkinél halottak a szerverek?
  • TDC Geronimo
    #1439
    Van
  • toza #1438
    gtx 780 ti dc2oc val is 70-90 fps ..


    granatot viszont geci laposan es tul hirtelen dobja sztem...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.31. 19:31:50
  • JagFater
    #1437
    Nem tudják melyik gomba az. :-)
    Tényleg, melyik is? :-)
  • Szabi #1436
    #1434
  • TDC Geronimo
    #1435
    #1433
  • Szabi #1434
    nagynehezen rászoktattak a battlelogra, erre most feladják.. és már a béta alatt meghal az ingém rendszer... GG Dice.. -.-
  • TDC Geronimo
    #1433
    Valami snecik DDosolják EA szervereket. Tegnap Blizz szerverek voltak porondon wow kieg indulása okán.
  • Snexi
    #1432
    amd-hez van ajánlott driver?
  • csgj
    #1431
    Hali! Én sosem voltam nagy Battfieldes, de ez az 1. vh-s setting felkeltette a kíváncsiságomat. :) Ééés az első meccs (a capture jellegű) végeztével azt kell mondanom, eddig nagyon tetszett. Jó nagy map, jó nagy csapatok, szuper hanghatások, vizuális hatások, és már most nagyon jól optimalizált.
  • lac coo
    #1430
    Ket menetet mentem, osszessegeben nekem eddig kellemes csalodas, keves a kemper, nem kuldenek ram percenkent raketat, talaltot is adta, tank az menekulos de hat a tank mar csak ilyen, hal istennek nem hemzsegnek a palyan.
    Megjelenes utan majd kiderul, ha majd mindenki osszeszedte a jobb cuccait milyen lesz a jatekmenet. Egyelore nekem tetszett, olyan jo infrantrys :)
    Graf az erdekes, mintha SW picivel durvabb lenne. Persze igy is jo.
  • lac coo
    #1429
    Nekem a 16 ram-bol 12-ot bekajalt az elobb .
  • tobias88
    #1428
    Nekem most nem csatlakozik a szerverekhez már a menüben
  • toza #1427
    van uj nvidia driver? tegnap ota!? 372.52- 70? valtozas!?
  • zzeN
    #1426
    Tényleg köd, nem szél és homokvihar, fehér köd volt szélcsenddel, mint az alfában.
  • FEARka
    #1425
    Nekem is előjött és nekem GTX 970-em van, de most, hogy minden kör után kilépek (úgy is ki kell mert amúgy nem fejlődik a kasztod bug miatt), és új játékhoz csatlakozok így nincs gond, csak akkor, ha egy szerveren vagyok hosszabb ideig.
  • TDC Geronimo
    #1424
    köd? homokvihar inkább :)
  • zzeN
    #1423
    Most volt ködös körülmény, omg