6439
  • DivXion94
    #1623
    Van akinek bugos, van akinek nem. Nekem fura módon minden rendben van,kasztom,rangom fejlödik,de ma sikerült egy bugos szervert kifogni,ahol mindenkinek nullás karija volt,csak az alapfegyvereket lehetett használni, egy szerverváltás megoldotta a problémát.
  • toza #1622
    egyebkent aki a noi hang mondja zaszlo foglalast-vesztest, az mindenki fejeben van vegulis !?
    vagy radijon hangosbemond!?vagy mi!?

    meiert nem csak uvolti egy szekszi ferfihang v vmi.!?

    ha megint kihadjak buzikat ebbol is ,nagyon morcos leszek..
    remelem lesz vmi csok jelent vagy akarmi..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.02. 19:48:04
  • lac coo
    #1621
    Nekem megy , van csik is, a kor vegen a personal gomb alatt...
  • FEARka
    #1620
    Sajnos nincs hozzá csík, hogy még mennyi van hátra, de nekem ezzel a módszerrel működött. A medic és a scout is lépett már egy szintet, csak nagyon lassan megy. Egyszer csak majd feljön egy animáció, hogy szintet léptél.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.09.02. 19:37:15
  • csabush
    #1619
    Nagyon érdekes, ~10 évvel később jóval fejlettebb technikai eszközökkel. :D

    Egyébként nem rossz és elég jól fut full HD-ban high-on, igaz annyit nem játszottam vele, hogy megegye a RAM-ot. :D
  • RatBaG #1618
    hogy a francba lehet a kasztot szintezni?
    azt mondták, hogy bugos, ki kell lépni minden kör végén, de ugyanúgy nullás az összes továbbra is.
  • Mr_no_NaMe
    #1617
    Szerintem elég képmutató és gusztustalan magatartás tanúsít ez...profit profit profit, mert ha niggereznénk nem jönne annyi pénz. Én ennyit látok belőle. Jó lett volna ha legalább a játékipar megőrzi a függetlenségét a 21. század fasz társadalmi hülyeségeitől.
  • lac coo
    #1616
    Jol teszik ha igy gondoljak es meg is mutatjak.
    Akinek kinja van vele becsukja a szemet ;)
  • dave9004
    #1615
    nők is kellenének vmelyik 1. v 2. vh-s játékba és nekik kéne nyerni :D
  • Mr_no_NaMe
    #1614
    Az a baj, hogy gusztustalanul erőszakosan meg akarják mutatni, hogy ŐK NEM RASSZISTÁK és kéremszépen "Ez itt az EA, itt mi nemzetközileg vagyunk! Tehát négert kínait és indiait rakunk mindenhova". Ennek a kiváltó oka igazából a legszomorúbb, hogy manapság mindenki rasszista lesz akinek csak ezzel tudnak visszavágni egy vitában.

  • lac coo
    #1613
    Bakker csak engem nem zavarnak a negerek !? :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.02. 18:47:52
  • Mr_no_NaMe
    #1612
    Régóta nem játszok fpsekkel, főleg nem EA fpsekkel, de ezt most kipróbáltam és azt kell, hogy mondjam fasza lett!
    Nagyon jól átadja a játék hatalmas területet, a hangok kiváltképp tetszenek. A sivatagi környezet, az első világháborús környezetet kurva jól kitalálták szerintem.

    Bár még mindig nem értem mit keres benne néger, és felbasz, hogy egy NÉGER faszival reklámozzák az első világháborús játékot.
    (és ugye biztos nem amiatt, hogy ezzel is több embert szerezzenek maguknak és nehogy "rasszista" vádak érjék a céget, hogy miért nincs benne néger :D szánalmas, de ez a 21. század faszsága)

    szerk.: nem mellékesen tessék kipróbálni a lovaglást, és a kardos csapkodást. Nagyon nagyon faszán meg lett csinálva..a TES3 Oblivion készítésekor ez jelentette az egyik legnagyobb kihívást a fejlesztőknek...érdekes itt sikerült azonnal eltalálni :D
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.09.02. 18:46:50
  • lac coo
    #1611
    Ez a beta arra jó, hogy mire vége , én már totál rá is unok, nem kell költeni rá :)))
  • vsly
    #1610
    Áhhá...nem igazán értettem miért is lőnek pontosabban a lovasok,Erre most látom hogy 6ujjasra tenyésztettek őket a biztosabb fegyverkezelés érdekében....hmmm...naggyon rafinált
  • TDC Geronimo
    #1609








  • Softcore44
    #1608
    Valami meg tudna mondani hogy a sniperrel hogy a fenebe kell ugy loni , hogy egyreszt eltalaljam az embert masreszt meg is haljon .. A mozgo embernek mar probaltam ele celozni , pontosan ra celozni .. Szo szerint olyan mintha random lenne hogy eltalalom e vagy nem :(
  • yossarianHUN
    #1607
    Mármint mi az, hogy élményben? :P Nekem speciel élményben ez sokkal jobb, mint a Red Orchestra például. Ízlésről kezdünk vitatkozni.
  • JagFater
    #1606
    Azert az tagadhatatlan, hogy a lent felsoroltakhoz kepest sehol sincs elmenyben, (mar ha vh-t nezzuk) de meg veletlen sem a grafika miatt. Mint irtam battlefieldel nem az uber realizmus miatt jatszanak a nepek szvsz. A csillivilliseg nyilvan nem tesz jot egy komoly, nyomaszto, idegtepo helyzetet feldolgozo jateknak, de ezt tudtuk es mivel BF-rol van szo, aminek a realizmus amugy sem az erossege, nem is annyira zavaro.
  • yossarianHUN
    #1605
    Látom nálad a mindent szó szerint értelmezés esete forog fent, de akkor rendben, gyengébbek kedvéért: költői túlzás volt. Mea culpa.
  • toza #1604
    hat meg ez is jobban nez ki pedig!! szep grafika nem minden- sot .. alap.. 2016 ban.. kinem szarja le ha jateknak meg nincs hangulata..

    akkor mar inkabb aknakereso valoban.

    natessek..kozben cod 50% os leertekels van steam en pont.. dejo

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.02. 14:29:02
  • RatBaG #1603
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    próbáltam megadni az "ártatlanság vélelmét", de innentől vált komolytalanná a véleményed. persze, értjük, hogy a bf sokkal szebb, de azért ne legyünk már nevetségesek. nálad is az elfogultság esete forog fent, csak pont a red orchestra-val szemben.
    tudod mi az évezred eleji? ez:




  • yossarianHUN
    #1602
    Nálam a harmadik-negyedik meccs után már 10 gigát eszik a 12-ből, el is kezdődnek a kisebb-nagyobb FPS dropok. Érdekes, de rengetegen panaszkodnak erre, úgyhogy valami memory leak lehet.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.02. 14:16:34
  • yossarianHUN
    #1601
    Nem mondtam, hogy nem jók ezek, csak hogy felesleges kapásból köpködni egy modern grafikájú háborús játékot, mert hogy ez egy csili-vili fos, bezzeg anno az XY-ban még 26 poligon volt egy katona, de az volt az igazi háborús hangulat.
  • toza #1600
    7 gb folott esz.. 8 gb bol.. .izgalmas akadasok vannak..erdemes lesz fejleszteni nyilvan


    nem eleg mocskos haboruhoz kepest.. minden diznisen szep es egyben van..



    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.02. 14:13:52
  • JagFater
    #1599
    Vagy a project reality. Na ott nem lattal eszetlenul szaladgalo zombikat.
  • JagFater
    #1598
    Mint a Forgotten Hope, oszt milyen jo volt. ;-)
  • yossarianHUN
    #1597
    Azért, mert a Red Orchestra grafikai színvonala évezred eleji. Attól függetlenül, hogy nem az évezred elején jelent meg. Érted.
  • JagFater
    #1596
    Szerintem a BF szintu haborus elmenyt hozza. BF sosem az uber realizmusrol volt hires...arra regen is az arma, meg a red.o volt hivatott.
    Battlefronthoz sztem sincs semmi koze. Talan Moby kollega puttyogtatos hasonlatat lehetne idezni.

    Nem rossz ez, talan en vartam kicsit tobbet tole.
  • RatBaG #1595
    csak mert red orchestra-t, meg évezred elejét emlegetsz folyton...
  • yossarianHUN
    #1594
    Egy szót se szóltam a megjelenési dátumaikról, a grafikai színvonalukról beszéltem. Szó se róla, lehet, hogy hozza a szintet, de azt nem értem, miért kell nyomni ezt, hogy annak ilyen meg olyan háborús hangulata van, ennek meg nem. Egyesek számára láthatóan a szürke és avítt látvány egyenlő a jó háborús hangulattal, de azért ne tegyünk már úgy, mintha modern képi világgal nem lehetne háborús játékot csinálni, mer' az már túlságosan "csili-vili".
  • RatBaG #1593
    lehet nem vagy teljesen képben, de a red orchestra 2 a bf3 előtt jött ki kb egy hónappal, a rising storm meg '13 májusában.
    persze grafikailag nem veheti fel a versenyt a battlefieldekkel, de nem is az a célja, ahhoz a játékstílushoz hozza a szintet.
  • yossarianHUN
    #1592
    Azért, mert addig látnak, hogy a grafika stílusa nagyon hasonló, ugyanúgy néznek ki a sziklák is
  • TDC Geronimo
    #1591
    Most se értem, hogy nevezheti ezt bárki reskinnek. Köze nincs a battlefronthoz semmilyen szinten és a BF4től is rengeteg mindenben más.
  • yossarianHUN
    #1590
    Azért tiszta és szép, mert egy 2016-os grafikai színvonal, nem egy évezred eleji, mint a Red Orchestra. Vér meg pontosan ugyanannyi fröcsög, mint ott, sőt még több is, mert itt még szét is csaphatod az ellenség fejét egy szöges buzogánnyal.
  • toza #1589
    csak aztmontam h haborusosabb filingje van.. itt mindenki es minden olyan tiszta es szep.. meg ver se frocsog meg semmi
  • yossarianHUN
    #1588
    Egyébként a Russian1895 távcső nélküli változatát ajánlom mindenkinek, eszméletlen troll azzal a tűzgyorsasággal.
  • kissssss
    #1587
    kíváncsi leszek mit javítanak majd ki és milyen bug marad majd vissza bétából a release után.
  • yossarianHUN
    #1586
    Nem tökéletes a hitreg, vannak sajnos ghost shellek, de az az érdekes, hogy amennyire megfigyeltem, nem ugyanolyan arányban a különböző fegyvereknél. Bolt action puskáknál ha egy-kettőt láttam összesen, de például a bombázó hátsó géppuskájánál volt olyan, hogy 50-60 skulót eresztettem bele az üldöző, tök egyenes vonalban szálló, 5-10 méterre lévő vadászgépbe, semmi eredménnyel. Láttam, hogy szikrát vetnek rajta a becsapódó golyók, de egy árva sebződést nem írt ki, és szerintem nem is sebeztem, mert a végén ő szedett le minket, pedig addigra a saját súlya kb. háromszorosát kellett volna felvennie ólomban.
  • yossarianHUN
    #1585
    Ja, ha attól lesz "háborúsabb", hogy 2002-es színvonalú, baltával faragott grafikája van, akkor igen, háborúsabb. Engedjük már el ezt a "nem elég háborús, mert csili-vili", meg "a Battlefrontban láttuk először ezt a grafikai motort, úgyhogy az egész játék csak egy Battlefront reskin" marhaságokat. Ideje lenne néha kicsit a grafika mögé nézni, mert az tény, hogy a játék egyes dolgokat jobban, másokat rosszabbul csinál, mint az eddigi BF-ek, de egy aknakereső bonyolultságú Battlefronthoz hasonlítgatni nettó szegénységi bizonyítvány a beszélőről. Ha meg a RO2 jön be, akkor tessék menni RO2-zni, annak sose volt sok köze a BF-ekhez, úgyhogy megint nem értem, mit keresnek itt hardcore RO2 fanok, pláne miért hasonlítgatják a két játékot egymáshoz. Engem speciel épp az idegelt ki a világból, mikor RO2-ben a kamera mozgatásával együtt a katona össze-vissza ráncigálja a fegyvert is a látóteremben, meg hogy a mozgásanimációk egyszerűen annyira otrombák, hogy teljesen esélytelen bármilyen átélés a játék során. Nekem legalábbis. Ettől függetlenül nem látsz a RO2 topikban sápítozni, hogy de szar a játék, bezzeg a BF1.
  • kissssss
    #1584
    "egyébként is lassan és pontatlanul tüzelnek"

    meg alig sebeznek valamit, tegnap este az egyik ellenfélbe több mint a fél tárat bele kellet tunkolni közvetlen közelről mire hajlandó volt elhalálozni....

    meg az a lőszermennyiség amit megzabál egy lovas omg... direkt az embert célzom nem a lovat de még így is rá megy 2 tár.

    az egyetlen értelmes kaszt amivel jó eséllyel lehet killt összehozni az a scout :/